• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
no co je tady směšné Adélko? Klidně dojet nebo dojedu já pak na Modrou...no každopádně ,co malý, kouše ještě???? Abychom daly v klidu kafíčko :grinning:
5. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
honzi..ne ne uz davno nekouse :grinning:
tak ja uz taky valim dobrou :pensive:
5. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
Holky všem dobrou noc, snad se zítra sejdeme v hojném počtu :slight_smile:
5. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
dobré ránko holky, teď vstáváme:grinning: ale nebojte je to vyjímka. Budíček byl v 5.45h na mléko a myslela jsem, že už si budeme hrát a Mates ještě vytuhl a spal do teď. kéž by to tak bylo denně:grinning:
no přesně se tady nic nedomluvilo, tak já teda dorazím po 15h na střed k té cukráně? ještě ale kuknu po obědě jak bude Mates spát. napíšu Markétě jestli něco nemají, že by taky dorazila.
pěkný den. Jdu teď Matese převléct z pyžama a jdeme rychle na pečivo. Po 9h má dojít kámoška s malým. zatím čauky
6. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
dobre ranko..
teda murin co bys jeste chtela..vysapavat do deviti bez probuzeni :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Teda Murin to jste si pospali :slight_smile: ....já včera ještě do půlnoci odmražovala mražák s ledničkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...my normálka...budíček v 7hod.
Jo však potkat se můžeme u té cukrárny, mrknem tam a uvidíme
:slight_smile:
6. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Holky,
tak v 15hod u cukrárny. Nebudu teda brát kočár, když jdem mlsat.
Ostatním pěkný den:slight_smile:
6. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
ahoj holky, no já uvidím kdy přesně dorazím, podle spánku. I když když spal tak dlouho ráno, tak si myslím, že to nebude moc dlouho po obědě. ale zase se pěkně vyřádil s kámošem u nás doma a v 11.45h bylo hají hají...
ale tak do 15.30h bych měla dorazit. pojedu busem s kočárem asi, aby se proluftoval:slight_smile:
6. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahojky holčiny :slight_smile: ,
já dnes vůbec nestíhám,ale snad okolo těch 15.30 bychom se tam také mohli objevit,dopolko šel matýnek spinkat pozdě,kvůli kroužku,tak nevím,kdy mi usne :unamused: .ale dojdeme na 100% :dizzy_face: .
musím jít,sápe se po mě to moje žvíííížátko :grinning: :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
psala jsem Marce a ta nedojde, že jí Nikča spává do 15h anež kdesi cosi než by dojela. ale příště to snad vyjde. Jinak net jim ještě nejede, bydlí se pěkně, ale zatím moc dodělávak a binec všude...
6. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
tak to je dobrý nápad, pojedeme mhd, Terka zatím jela jen jednou, tak jí to zpestřím:slight_smile: Tak po 15hod+-
6. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Peti co tak jet společně? mates právě má strašně rád jet busem. jak ho vidí jet po cestě tak hned se začne radovat a říká chci tam:slight_smile:
já ti dám vědět kdy se malý vzbudí.
6. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
super, já budu venku už od 14.30hod, budu kočárkovat kolem spoláku, jak budeš chtít jet napiš, počkám tě na zastávce:slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
tak holčinky,my už spíme :slight_smile: .
dnes matýnek naspinkal jen 1.40,to je pro něj mlo,tak uvidíme jaká bude noc :sweat_smile: .
jdu se vyžít v žehlení :unamused: .
srázek byl fajn,musíme to zase zopáknout,ale s větší účastí :grinning:.
tak všem pěkný večer a krásný víkend,papa :dizzy_face:
6. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
čauky, jj srazík byl fajn a tiramisu výborné:grinning: my taky chrníme, Mates jak zalehl tak chrněl. jdu stáhnout foto a pak dodám. Já byla ještě u kamarádky se podívat na bytě a dom jsme došli v 19h.
pěkný večer
6. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
všechny vás moooooc zdravíme po dlouhé době,
jak už tu psala Mur. net nám na pevném PC stále nejde, jen přes notas a ten je hrozně pomalý :angry:
škoda, že nám dnešní srazík nevyšel, ale bylo to moc narychlo pro nás :unamused: ...snad příště :wink:
Jinak se máme dobře, jsme zdraví .... a i Nikča se velice rychle zabydlela v novém :slight_smile: má tu spoustu místa na svoje čertění :grinning: a mamka zase na uklízení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tak se tu všichni opatrujte a brzy na srazíku AHOOOOJ :dizzy_face:!!!!!!
6. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
Muri, díky za pěkné fotečky, všem to moc sluší :slight_smile: ....uplně koukám jak ty děti zase vyrostly :fearful: :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
peti :slight_smile: ...tady je ta fotečka dortu :dizzy_face: .kdyby jsi chtěla,můžu se té paní zeptat.ona se tím neživí,jen přivydělává a baví ji to :slight_smile: .
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3504563&vReferer=
papa :dizzy_face:
7. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
ahoj holky, my spali dnes opět dlouho. v 5.45h budíček na mléko a pak ještě spánek do 7.39h takže super:grinning: dopoledne jsme se šli projít do obchodu na pečivo a pak jsme se stavili tady v dětském to tam omrknout.ale akorát jsem se naštvala. Objednala jsem z netu Matesovi dřevěný vláček do kterého se dávají kostičky, oválky...za 315kč a tam ho měli za 140kč, což je dost velký rozdíl :angry: ale tak co už. Mates capkal takže než jsme došli dom, byl čas oběda a už mi chrní:slight_smile:
odpolko jedeme s Ined plavat tak se těším jinak bych ho asi dnes odstřelila na mars:grinning:

Marky: tak choď častěji, když vám noťas jede. Dodej fotku Nikči ať víme jak tobě porostla:slight_smile:

Srazík: holky co ten příští týden. že bychom jely do těch Kvasic na ten bowling jak říkala Janista a je tam na 17h lampionový průvod, že bychom to spojily? záleží na vás.
7. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
ahojky holky,
my čekáme na babi, dojede za hodinku, tak se malá těší a my jdeme na 17hod do kina na 2Bobule. Jinak dodám pár foteček, co mi fotila "švagrová"....
No srazík bych udělala, ale Kvasice jsou pro mě kapánek z ruky :frowning2:
K obídku jsme pekly pizzu z cuket,y recept do murin, no milujeme to, je to MEGA mnamka a i Adélce to moc chutnalo...

Hezkou sobotu všem a neděli taky...
7. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahojky holky!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lukys zlobí Míša měla z matiky 2 :slight_smile: ! díky moc za fotky ze srazíku :grinning: taky bych se někkdy přidala ale nemám vůbec čas :wink: ale někdy se určitě přidám!

Dnes jsme měli špenát :slight_smile: tak jsme si pochutnali,a pak jsme se dívali na táta v sukni :grinning: ale škoda protože to bylo slovensky jinak sranda!!!!!!!!!! :slight_smile:

No ještě dnes přijede babička tak se tšíme zatím ahojky!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :wink: :grinning:
7. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
tak u nas uz se spinka :pensive: :pensive: a ja jdu pojest mrkvu s ananasem..jsem si koupila ve sparu..mnam mnam

ja zitra valim na cely den ke kamosce at tady nejsem porad sama..udelame si neco na papanu a pak pujdeme do herny s deckama a na kafco se tesiiiiiiiiiiim :grinning: :grinning:

ja priste taky srazik ale ne tak daleko a ani nevim kde jsou kvasice :confused: :sweat_smile:
7. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
matýnek zrovinka usnul,taťku už máme v práci,tak chvilku spočnu :wink: .
už mám i navařeno a cosi uděláno,tak přemýšlím co vyvedeme odpoledne.dnes je tam nádherně,tak doufám,že to vydrží :dizzy_face: .asi si dáme odpolední procházku na štěrk a jak se matýnek prospinká,půjdeme na besedu k babi :slight_smile:.
včera jsme byli s mur plavčit,matýnek byl nadšený.je to tam fajn a na víkendové vyřádění ideální :wink: .
dnes jsme vstávali až v 7h :confused: ,sice matýnek strašil už o půl šesté :angry: ,ale nakonec se u mě tak dlouho převaloval a noroval až zase usnul,se zadečkem u mého obličeje :grinning: .tak jsme si aspoň trošku nedělně přispali :grinning: .
zítra jdeme píchat druhou dávku synflorixu,tak jsem zvědavá na reakce.po té první byl docela klid,jen byl trošku protifka,ale to se nedá :wink: ....tak uvidíme :slight_smile: .tatínek je odpoledne konečně už doma,tak to nějak zvládneme :slight_smile: .
co se týče srázku...pokud to bude v pátek,tak já určitě nemohu,navíc průvod v 17h.je na nás moc pozdě,aby to mělo význam.potřebovala bych být nejpozději v 18.30 doma,plus cesta...takže asi nic :frowning2: .volno máme jen středa a čtvrtek.
my se spíš půjdeme podívat na ten průvod tady na chvilinku,domů to bude kousek :slight_smile: .

marky :slight_smile: ...ahojky :grinning: .jejda,já ani nevím,kam jste se to přestěhovali :confused: ?já jsem myslela,že jste pořád někde v okolí otrokovic :sweat_smile: .ale když ti noťas jede,ikdyž sice pomalu,mohla by jsi se přijít podívat častěji :angry: :grinning: .
co se týče úklidu ve větším,tak to ti úplně rozumím,já nedělám téměř nic jiného :grinning: .ale je to fajn mít více místa,i pro ty děti.matýnek tu lítá jako čečetka :grinning: .
tak snad se uvidíme brzy na srazíku :dizzy_face: .

honzi :slight_smile: ...pizzu z cuket???neznám...dáš mi recept prosím :slight_smile: ?a co 2 bobule...já jsem na to chtěla také jít,ale prý to není moc dobré... :fearful: ?

adeli :slight_smile: ...hezky si užij návštěvu,je fajn někam vypadnout :wink: .a i petříčkovi to určitě prospěje :slight_smile: .

deli :slight_smile: ...no kde ty pořád lítáš,osobo :grinning: .miška je šikulka :slight_smile: .náš filípek má už 14 jedniček,tak byl s taťkou za odměnu v kině :sweat_smile: .je dobře,že ho to ve škole baví,jen aby to vydrželo :wink: .

holčinky,tak všem přejeme krásnou neděli,papa :dizzy_face:
8. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
ahoj holky, mě včera večer nejel net :angry: To byla krize!!! sama doma, Mates chrněl, v tv nic moc...no nuda, tak jsem šla ve 21,30h chrnět. Dneska už naštěstí jede, takže zachvíli k němu sednu a budu vybírat foto na kalendáře-chci je dělat zase na vánoce jako dárky.

Ined: pěkně se projděte, počasí je opravdu nádherné. Já běhala s malým dopoledne venku a teď je na návštěvě.

Adeli: užij si návštěvu, je to potřeba někam vypadnout. Tak mě napadlo nejela bys někdy plavat do Brodu? že bychom my dojeli na vaši stranu? mě se to tam líbí a Mates bude určo z toho hotový.

Honzi: jj pizza je výborná, já ji miluji. když máme cukety, tak ji dělám pořád i Matesovi jede.

Srazík: jako mě je to jedno. Klidně můžeme ve středu když má Ined volno. mě to taky vyhovuje, tak se vyjádřete. a je mi i jedno kde to bude. Klidně můžu dojet do UH a Ined bych vzala, už to máme zmáklé. a nebo opět Otroky. Cukrárny tady mají výborné:slight_smile:
8. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Honzi: pěkné fotečky! Adélka už má opravdu dlouhé vlásky.
8. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky holky, malá mi dnes spí už skoro 2hod, mazec...
murin Adélinka je fakt vlasatíce...po nás :wink:
8. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
ined, 2Bobule jsou fakt super, jednička má možná lepší děj, ale ve 2 se zase nasměješ a fakt hodně...nám se s manžou film líbil a mooooooc :wink:
Odjela nám babička, fakt to Adélka nese vždy hodně smutně... :frowning2:
8. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
čauky, chrníme jak mrtvolky:grinning: taky mi dal pěkně zabrat, jak se vrátil z návštěvy, tak byl chvílemi na zabití:frowning2:
taky bych šla do kina, na 2bobule jsem chtěla jít, ale nemám s kým, nikomu se nechce. Já 1 pořádně neviděla, měla jsem to jen jako kulisu u pc, takže jsem to nějak nesledovala.
Mates má taky docela dost vlasů po tom stříhání mu pěkně zhoustly a hlavně zpevnily se. ale teda afina mu nějak neroste:frowning2: teď to chvilku nechám, ale na jaro jde každopádně pod nůžky, opět na ježka:slight_smile:

Mony jak bylo?
8. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile:
lázně úúúúúžasné skvělé, teploučké, pro děti super, skluzavka malá do brouzdaliště ale miška byla i na tobogánu :slight_smile: vybalujeme a tak pak kdyžtak písnu víc.
já mám příští týden volné jen úterý odpoledne. středy nikdy nemůžu páč mám domluven pracovní den středu (a navíc teď ještě na masáže)
mur bobulu 1 máme nahranou můžu vypálit :slight_smile:
8. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
kurnik, tak teď se mně to celé smazalo, tak aspoň ve zkratce znovu:frowning2:
Tak včerejší bowling byl super, byli jsme se sousedy, taková poznávačka, děláme takové akce, super lidičky a spousta dětiček:slight_smile: Pro Terku jsme jeli v 10hod, babička to zvládla, Terka tuhá, ani nepostřehla, že jsme jí převezli.-) Dnes nás naši pozvali na oběd do restaurace, nějaká útulná stylová za Holešovem. Terka byla hodná i najíst nás nechala:slight_smile: Pak uspávačka v Holešově, bylo příjemně a pak kafíčko v příjemné kavárně. Domů jsme přijeli až 17hod, tak byla pěkně utahaná a už v 19hod spala.
srazík: tento týden mohu jen úterý dopoledne a každý den odpoledne. Je mně jedno kde. Zapomněla jsem, že v pátek jdu na nehty, jak jsme se bavily o Kvacicích v té cukrárně. Nebo příští týden.

zlobi: je super, že jste si odpočinuli a Miška zařádila. Mi se během 14 dnů chytáme do Laa. Tak se těším, Terka je také vodník:slight_smile:

murin: děkuji za fotečky, ty pusinky s Matýskem jsou úžasné:slight_smile:

ined: plavání ve Zlíně je super nápad, někdy by jsme mohly dát srazík na bazéně, nebo domluvit plavání v nekky se slanou vodou.

Pěkný a pohodový večer:slight_smile:
8. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.