• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
honzi: Adélka má nádherné podzimní fotečky, toho se já nedočkám. Tak jsem vděčná aspoň za ty ateliérové. Na konci měsíce jdem fotit k roku. Tak se těším, snad zas bude pózovat:slight_smile:
8. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
taky mě to blbne :angry: :angry: :angry:

Mony: vidím že jste si pěkně užili.

Peti: teda taky jste se měli pěkně.

srazík: s tím bazénem to vůbec není špatný nápad:slight_smile: já jsem pro. Mates vodu miluje. je mi jedno jestli v týdnu nebo o víkendu. akorát v úterý míváme plavčo tak ten den určo ne, aby nebyl 2x ve vodě. se můžeme domluvit. jinak můžeme dát zase nějakou cukrárnu teď v týdnu někdy, až se dítka vyspí, co??? odpoledne můžu každý den.

jinak já foto dám asi teď ateliér, kámoška je zaneprázdněná, tak jsem si říkala, že dám Vlaďku a kámošku si domluvím na narozky Matese, že to by snad mohl být sníh, tak by to bylo lepší jak teď.
8. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
ahojky holky,

my děsný večer, malé rostou zuby, dudá jak nikdy nechtěla tak ted ano a do toho se pokadilo do vany, protože 3dny nekadila a plakala a asi se bála a ještě ji z ouška zase teče a doškrabala si ho. S babičkou byla zlatá, fakt ona moji maminku miluje, včera byla tak hodná jak jsme byli v kině, moc si to obě užily a babi se dnes ani nechtělo domů...
no holky, můžu říct, že i to listí má své kouzlo, ale těším se na zimu a sníh, to chci nechat taky malou nafotit, snad budu mít už v pořádku fotoaparát, abych mohla fotit o 106....

Přeji všem krásný nedělní večer...a dobrou noc.
PS: Laa...no jo Peti, vzpomínám...
8. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
ahojky
tak vcera jsem jela rano ke kamosce a trosku jsem s ni zabacovala tak jsem dorazila az ted domu :grinning: myslim to brzo zopakujem pac doma je to desne
petan se tam probudil jen 2x tak taky dobre..bylo krasne a tak jsme byla s kamoskou venku a na kafco a pak si koupit vinko na vecer :grinning:
9. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
matýnek před chvilinkou usnul,tak si v klidu vypiju kafíčko :dizzy_face: .
noc se unás dala,dokonce i dnes matýnek nakonec ještě usnul(krásně přitulený :dizzy_face: ) a vstávali jsme až v 6.30 :slight_smile: .
dnes jsem s ním udělala kupodivu i hodně práce,dala jsem mu do miskly křupky a koukal se na sezam a hlavně vydržel :confused: :grinning: !!!po očku mě samozřejmě pozoroval,kde se zrovna nacházím,ale byl spokojený.dokonce mi pomáhal utírat potom i prach,kapesníkem :grinning: .bohužel jsem to nestihla vyfotit :sweat_smile: .
tak si teď můžu chvilku pěkně lenošit :slight_smile: .
měli jsme jít dnes píchat druhý synflorix,ale mluvila jsem se sestřičkou po tel.a říkala,že to nemusí být na den přesně.tak půjdeme zítra odpoledne,od 12.30 jsou jen poradny,tak půjdem mezi zdravé děti :slight_smile: .
pak dojede děda,tak třeba to malého pěkně rozptýlí a nebude protifka :slight_smile: .

honzi :slight_smile: ...to jsou pěkné fotky v tom barevném listí :slight_smile: .máme před domem velikánský strom a pod ním strašně moc nádherně tm.červeného listí,tak už jsem přemýšlela,že bych tam pár fotek s matýnkem udělala.chtěla jsem dnes,ale je to mokré,tak uvidíme :wink: .
chuďátko adélka :frowning2: ,snad to brzy zase dobré :dizzy_face:.
ty 2 bobule...no to je těžko,co člověk jiný názor :wink:.mě se jednička líbila,tak myslím,že ani dvojka nemůže být hrozná :wink:.

peti :slight_smile: ...jj,to klidně můžeme :slight_smile: .matýnek je také vodník :grinning: .v nekky se slanou jsme ještě nebyli,ale pokud se tam dá jít,jsem klidně pro :wink: .
víkend jste měli super :slight_smile:.

mur :slight_smile:...i pro cukrárnu jsem :slight_smile:.ve středu jsem chtěla jít odpoledne do domina,do herničky,po spánku.můžete se klidně připojit :slight_smile:.

moni :slight_smile:...vy už jste zpátky :confused: ???já myslela,že jedete na týden,ale teda netuším,kde jsem na to přišla :grinning:.
je fajn,že jste si to užili :slight_smile:.

holčinky,tak všem pěkné ikdyž deštivé pondělí :slight_smile:.
papa
9. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
ined, fotky v listí jsou fakt nádherné, jen to letos popadalo nějak rychle mi příjde. Určitě si to vyfot, je to krásná památka. Tady je dnes nějak mrtvo.
Musím říct, že mně se Bobule 1 líbila moc a i manžovi a u 2 se fakt nasměješ 2krát víc. Pohodový film na podzimní večer u vína...mňam :wink:
9. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
honzi,díky za tip :slight_smile: .
do kina na to asi nepůjdeme,ale jak to bude dostupné na dvd určitě se na to ráda podívam :wink: .
mě ten přechod podzimu na zimu přijde každoročně rychlý :sweat_smile: ,jen pár dnů je vše tak krásně barevné :frowning2: .
mrtvo tu teda je :angry: ....matýnek ale stejně už bude za chvilku vstávat,tak bych se měla také rozhýbat :grinning: .
9. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
No Adélka zase půjde zachviličku spát, tak opět vytřu a pak si sednu k čaji a udělám jídlo...dušenou zeleninku, mnam.... :wink:
9. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
ahoj holky, já včera večer dělala kalendář co chci dát na vánoce a dnes budu dělat ještě jeden ať mi to do vánoc stihne dojít.
Dneska jsme byli ve sluníčku, takže jsem tu nemohla být, ale já stejně zapínám pc až Mates po obídku chrní a pak až večer zase. Jinak jsme někde venku. doma nejsme vůbec. Jsme doma jen když prší(a i to jdeme někdy ven) a jinak vyloženě na spánek. Nesnáším být doma a čerství vzduch je lepší jak být zavření:slight_smile:

Honzi: pošli mi ještě ty vaše stránky, normálně mi to nejde najednou otevřít a nevím jak to. a to jsem se na ně nedávno dívala. Nějaký skřítek asi:frowning2:

Ined: jako já se do herničky klidně připojím. co doma, že:slight_smile:

holky co nějaký ten srazík? tady se na to ptám akorát tak já:frowning2:
9. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
Honzi: a jdeš s malou k Dr. když jí teče ouško? no chudinka malá i s tím kakáním. ale tak asi se jí nechtělo
9. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
www.adelasamsova.mypage.cz

No nejdu, dnes už je dobrá, ale pořád nekadí, už jsem jí uvařila i zeleninku,tak uvidíme. Ouško jí natekla asi voda a bylo jít to nepříjemné...ted mi usnula, tak jdu vytřít...
9. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
díky. teď mi to jde, ale jen když jsem si to klikla z tadyma. Nějak mi pc blbne.
Tak už jsem si poslala kalendáře a napsali mi, že do 5dní bude objednávka hotová. takovou rychlost jsem nečekala. Jsem se bála, abych to do vánoc stihla a ono je to tak brzy. No snad to bude bez vad!!!
Mates už je vzhůru, dnes šel spát brzy. tak se jdeme na papkat a vyrážíme ven. Zatím čauky
9. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahojky holky,
teda tady je ale mrtvo...no co se dá dělat...venku je hezky, tak všichni asi jsou venku :grinning:
10. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
matýnek zrovna usnul :dizzy_face: .
noc byla docela v pohodě,sice byl u mě od 3.45h,ale nevrtěl se nějak moc a spinkal,takže dobré :wink: .
včera jsem z něj byla opravdu na větvi...uklidila jsem s ním,včetně luxování :confused: .zase jsem to po dlouhé době zkusila a dobré,chodil za mnou a tahal vysavač za šňůru :grinning: .hlavní ale je,že se nebál :dizzy_face: .
dnes jsme spolu vytřeli...to bylo trošku složitější,neboť chtěl neustále koštovat pěnu z kýblu :angry: ,ale zvládli jsme to :dizzy_face: .jsem hrozně ráda,že už s ním jde udělat tolik práce,aspoň budu mít více času,když jsme doma všichni :slight_smile: .
po o jdeme teda na ten synflorix,pak dojede děda,tak všichni i s tatínkem trošku posedíme a dáme si svatomartinské vínečko :slight_smile: .matýnkovi po tom očkování doma hned raději kapnu fenistil,ať nemá horečku :wink: .
no jinak nic...tady účast vidím je hodně chabá :unamused: ...je fakt,že na pc jsem nejčastěji jen dopoledne,když malý spí.odpolko jsme venku a večer jsem buď s tatínkem nebo pracuji,ale i tak...nemám ráno co dočítat :angry: :grinning: .

mur :slight_smile: ...tak to je opravdu rychlovka :slight_smile: .poslala by jsi mi prosím odkaz na ty kalendáře?že bych také nějaký stvořila :grinning: ?mě se to moc líbí,jen si nejsem jistá,zda bych to zvládla :sweat_smile: .
srazík...no jak jsem už říkala,já mohu kdyžtak jen zítra nebo ve čtvrtek.a raději odpolko,to spí matýnek jen tak hodinku,dopolko dá víc :slight_smile: .
já pořád počítám s tou zítřejší hernou,tak se kdyžtak ozvi,jestli by jste šli :slight_smile: .samozřejmě teda pokud bude matýnek bez nějaké teploty po tom očkování :wink: .

adélko :slight_smile:...už jsi to poslala :slight_smile: ?

tak holčinky,pěkný den všem,papa :slight_smile:
10. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
honzi :slight_smile: ...ahojky,u vás je hezky :confused: ???tady je teda pěkně mlhavo a nevlídno :frowning2: .
10. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Tady svítí sluníčko...
no já po lonské zkušenosti kalendáře nee...bylo to hrozné, jak tam byly cizí fotky a měla jsem nervy, zda dorazí a nedorazily....takže letos opět budu kalendáře dělat sama...
10. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás noc stejná, vstávala v 6hod, je to nezmar:slight_smile: Včera jsme byla s murin cvičit, říkala o té herně ined, tak zítra odpoledne se k vám přidám. Teda pokud mohu:slight_smile: Od kolika do kolika tam jsou?
Dopoledne mám pracovní, už jsem přebrala a vyčistila všechny šuplíky v kuchyni a ten špajs:frowning2: Ještě chci čistit ledničku a mražák:frowning2: Zatím je Terka hodná a "pomáhá" :slight_smile:
Kalendáře chci letos dělat také, asi ho objednám přímo ve fotografii u Vlaďky, no uvidím.
U nás je pěkně hnusně, sluníčko závidím:slight_smile:
Pěkný den:slight_smile:
10. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojky Peti...
no a za kolik tam dělá Vlaďka ty kalendáře? Dáš tam fotky, co Ti vyfotila ona, že?
No já přemýšlím, jak to uděláme my ještě ,chceme jich 5ks, dáme je všem babi a dědám a jeden pro nás...
10. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
peti :slight_smile: ...jasně že se můžete připojit,čím víc tím líp :grinning: .terinka je šikulka,že tě tak nechá pracovat :wink: .špajz,to by bylo něco na matýnka :grinning: .

honzi :slight_smile: ...jejda,jak cizí fotky :confused: ???to je teda děs :confounded: .sluníčko také závidím :sweat_smile: .

no nic,jdeme se vypravovat a vyrážíme k dr.
papa :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
holkyy, tak tady začalo lit jak cosi...
poslala jsem fotečku tady, prosíme o hlasíky...

http://zlin.cz/index.php?ID=25992
10. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahojky holky, tak se všechny máte. Doufám , že dobře a dětičky že jsou taky zdravé a spokojené. Já jako tradičně nestíhám. Ve škole píšem teď každých čtrnáct dní nějaký test, tak se snažím když malá spí učit. Bohužel někdy u toho usnu taky :grinning:

Jinak holky jsou zdravé. Gabča už se snaží na nočník, pořád si sundyvá kalhotky a plenku, zatím se jí ale podařilo vyčurat jen jednou. většinou si jenom sedne a za chviličku zase vstane. No aspoň máme dárek pod stromek dostane takový malý záchůdek se splachvadlem (jako) a držátkem na roličku papíru. Taky při vyčůrání hraje. Doufám že se jí bude líbit.

A co vy taky už pomalu nakupujete na Ježíška?
10. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás se už chrní:slight_smile: a Petr pořád v práci, dnes přijede až kolem 24hod a zítra jede do Německa, tak budeme do pátku bez tatínka. No co už:frowning2: tak jako normálně:slight_smile:

honzi: chtěla jsem hlasovat, ale píše mně to, že z tohoto Pc se už hlasovalo, ale to je blbost, tak nevím:frowning2: Vlaďka tam má jen kalendář na pověšení, stojí (myslím 299kč), ano dám tam jen foto od ní. Raději bych stojaté a kde se dá psát na každý den, takové s tou linkou, ale zatím jsem nenašla. Tak uvidím.

martufa: no jo 3 děti, domácnost, manžel a ještě škola, vždyť den má jen 24hod, jak to vše stíháš? :slight_smile:

Ined a murin: tak jak zítra, dopoledne tu nebudu, máme yamahu a odpoledne s hernou počítám. Tak v kolik? Psaly jste někdo Janči a Markétce?
10. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
ahoj holky, my byli dnes plavat,ale teda Mates tam byl pěkně neodbrý, pořád nějaké scény, nechtěl spolupracovat....takže po plavání ani piškot od instruktorky nedostal a teda musím říct,že z toho byl špatný, bylo mu dobreku. ale bohužel, fakt byl nedobrý:frowning2: Pak jsem šla ke kámošce, ale Mates tam odmítal spát a venku začalo pršet, tak jsem jela domů. Vytuhnul v autě, tak jsem ho pak jen přendala do kočárku a chrněl venku. Po spánku došla ségra, tak jsem měla trošku oddech:slight_smile:
Dneska mi došli dárky pro malého na vánoce+dekorace na zeď.

Ined: já jsem si kalendáře udělala přes schlecker. zjišťovala jsem si všude ceny a motivy a všude to bylo stejné. a jelikož schlecker mám kousek od baráku, tak je to pro mě nejlepší na vyzvednutí. takže když si najedeš na schlecker a pak si najedeš do těch jejich fotek a dáš fotodárky a pak kalendáře, tak můžeš tvořit. zvládneš to v pohodě nic na tom není. Nejhorší na tom je vybrat ty fotky. Teda aspoň u mě neboť už teď mám 21cd z fotkama Matese:slight_smile: fotím o 106:grinning:
a co jsem měla min.rok, tak v pohodě, vše bylo pěkně udělané a kalendáře jsem dělala 3, to jsem měla myslím přes fotostar.
Teda ty povoluješ s tím spinkáním Matýnka, že si ho dáváš do té postele:slight_smile: to u nás nehrozí ani omylem. Prostě má svou postel a já svou. Leda až je vyloženě vzhůru, tak si ho tam dám, ale to už čteme a nebo si s něčím hrajeme,ale spát nene. pak ti dám toho maňáska.
Jinak herna v pohodě, půjdeme. ale já až se Mates prospí, takže počítám tak 15h nejdříve, spíše po 15.30h. Dopolko pokud bude škaredě tak budu možná na netu, jinak až ho dám spát.

Peti: nepsala jsem holkám, ale klidně napíšu. jen teda nevím v kolik. Já bych ti napsala až se vzbudíme že můžu, pojedu opět busem.

Martufa: já se nedivím, že u toho učení vytuhneš, já bych u toho spala pořád a nebo si spíš nacházela všechno možné na práci jen abych se neučila. to je moje slabá stránka. Teda to je šikulka. My nočník prostě vůbec, dnes to zase hodil na zem:frowning2: prostě nemáme čas sedět na nočníku, nemá na to zadek, on je pořád v pohybu.

Honzi: jak píše Peťa, mě to psalo to samé,že už jsem hlasovala a přitom jsem nehlasovala. Jako takové soutěže jsou na h...je to udělané už dopředu(to mi říkala kámoška, co má s takovýma věcma co dočinění) přesně toto mi to dělalo totiž u toho pretty baby, pořád mi to psalo, že jsem hlasovala a nic se mi tam nepřičítalo.
10. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Janči a Marce jsem napsala sms jestli se nechtějí přidat
10. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
tak mi napsali,že si ve čtvrtek v odpoledních hodinách můžu vyzvednout kalendáře :grinning: takže fakt rychlost. No jsem zvědavá:slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Psala Janča, že oni bohužel ne, že mají dětskou angličtinu. Ale mám vás pozdravovat:grinning:
10. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
murin: já zítra pojedu autem, protože Terka už pak byla v mhd protivná. Dostává kolem 17.30hod kašičku a než jsme přijely z cukrárny bylo zel:slight_smile: Víte, že je tam i tak odpoledne otevřeno?

Teda to je opravdu rychlost, dívala jsem se také na ty kalendáře
10. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Peti: já nevím, ale Ined tam chtěla až po spánku, takže určitě bude otevřeno. Přinejhorším dáme zase cukrárnu:grinning:
10. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
psala Marka,že dorazí. napsala jsem jí předběžně 15.30h u kostele na středu. ale že jí ještě zítra písnu co a jak
10. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
murin: tak kde to je? já jsem myslela na Trávníkách. Super, já mohu i v 15hod, ale podřídíme se většině
10. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.