• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
na obchodňáku dole je zdravá výživa a mám bio pohankovou kaši instantní jen se to zalyje mlékem nebo vodou a voní to jak ty křupiny úplně :slight_smile: když se potkáme ti můžu hrst dát na vyzkoušení jestli chceš?
12. led 2009 ve 14:04  • Odpověz
já ani nevím. MUDr. říkala jakýsi název, ale těm jejich latin.názvům nerozumím. A byla jsem ještě hotová z toho jak řval. Já jsem byla profík v chytání. Jak byl malý, tak jsem musela chytat v porodnici, protože nepřibíral a měl silnou žloutenku. Pak jsem jsem došla dom,tak jsem chytala pak ještě kvůli žloutence a pak ještě asi tak 2x kvůli ekzému. takže už jsem to pak zvládala, ale to bylo v pohodě, to ležel. Jen jsem homusela lechtat a dělat vše možné aby se vyčůral a já to chytla. No ale teď to si opravdu neumím představit jak to budu dělat. Jsou sice takové sáčky, co se nalepí na to, ale to jsem zkoušela a v sáčku nebylo nic a plenka byla plná, takže holt to budu muset nějak udělat.
To nemusíš, já si na ni zajdu. Zítra stejně jedu k té doktorce,tak pak pichnu malého tátovi a pojedu nakupovat do drogérky pro něj věci a ještě chci do VaV pro savičku nba flašku, tak se stavím i ve zdrav.výživě.
12. led 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
ty jo to jsi si užívala :frowning2:
tak se mrkni dole na tom obchodnáku toho mají hodně měli tam myslím i kukuřičnou ale mišce vyloženě chutná ta pohanková křupoina :slight_smile:
12. led 2009 ve 14:19  • Odpověz
tak malý vstával před 30min. Kručelo mu v břiše, tak že mu dám uvařenou rýži s mrkví, asi vítr máchale. prostě to nechtěl,pak najednou plc a už to bylo v pleně, srajda jak blázen, proteklo to na body. Měřím teplotu a 37.7st. ale tak to už je v pohodě, večer dám zase panadol. Tak nakonec jsem do malého natlačila banán a křupe tu ty kukuřičné a pohankové křupky.
jo jo s chytáním moči jsem si uživala fakt že jo. No jendou to byla opravdu sranda. Byla u mě ségra a držela zkumavku a já malého lechtala. Pak mě zvonil mobil, tak jsem si ho šla vzít a najednou se ségra chláme a volá kde jsem, že malý začal místo čurání kadit. No byla to sranda vidět jak to leze:slight_smile: ale nakonec se i vyčůral. No fakt sranda.
12. led 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
taky jsem jednou viděla jak přímo kadí, sranda :slight_smile:
tak je vidět, že mu něco je, když nechce ani jíst..:frowning2:
12. led 2009 v 15:31  • Odpověz
ahojky...tak ja dneska byla u kamosky a petr jel kuknout do prace po mesici..

v praci je to na p...maji o 10 euro min prej kvuli krizi..takze mesicne -7500..to asi budem zrat omitku ze zdi :frowning2: :frowning2: to je des des des des

marodum at je brzo fit :wink:
12. led 2009 v 17:45  • Odpověz
holky, tak my lozíme...teda plazíme se o 106, už přeplazila celý obývák....šikulka...
12. led 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
adel to je blbé :frowning2:
honzi tak gratuluju :slight_smile: třeba budete mít plazící období kratší než my :slight_smile: ale stojí už asi pěkně ne?
12. led 2009 v 18:18  • Odpověz
zlob..jak stoji??petrik lozil v 11 mes.a jeste nestoji..ale hold ty vase slecny jsou sikovne..ne jak ten muj zhniloch :frowning2:
12. led 2009 v 19:08  • Odpověz
No ted jak začala lozit, tak jí zajímá více lození, na nohou být zase nechce...dnes jsem šla na WC a dostala se do DVD a vykramovala je...no je to číslo...
12. led 2009 v 19:17  • Odpověz
ahoj holky, tak už chrníme-bez jídla:frowning2: holky kolik platíváte v kadeřnictví za melír?
zlobi: chce jíst, ale jen křupky a takové slátaniny. Jak mě viděl jest jogurt, to bylo tóčo, řval a řval, že mu nedám. Chudák malý. tak jsem mu dala kousek jablka. Snažila jsem se na véču do něj narvat tu rýži s mrkví, 2lžičky a konec, tak jsem to zkusila pak s tou nemléčnou broskvovou kaší. No samozřejmě to nechtěl, sice se mu nedivím, ty nemléčné jsou opravdu blivajs:frowning2: napil se vody(dnes vypil 2hrnky-doplňuje tekutiny) a šel spinkat. Ale teda pořád má srajdu jak nevím co, co hodinu, někdy i víckrát kadí:frowning2: teplota je naštěstí jen 37.5, takže to se už dá. No jsem zvědavá na noc, doufám, že nebude to co včera, protože jsem z toho k.o.
Odpoledne tady byla ségra se mrknout na maroda. Teda malý jak ji viděl, tak řádil jak tajfun, hned ukazoval jak chodí s vozítkem i s žirafou:slight_smile: Já měla depku jak nevím co, najednou to na mě zase všechno přišlo, jsem se musela jít uklidnit k sobě do pokojíku, aby mě nikdo neviděl:frowning2: holky já se zblázním!!!! Jo ještě jsem teď doplatila na další kamarádství :angry: Moje úžasná kámoška to roztroubila všude možně, že dokonce mojí mamce volala známá do práce co je na tom pravdy a začala jí dokonce říkat takové věci, že se nestačila divit. Fakt už se nedá nikomu věřit:frowning2: mě je ze všeho úplně na nic, nebýt malého tak si to jdu hodit!

adel: je to fakt děs. Buď ale ráda, že zatím práci má. teď to jde od 10 k 5:frowning2:

honzi: tak to je paráda, to Adélka brzy zapadne do klubu lozících draků:slight_smile:
12. led 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
aha tak každé je jiné, mišku nejvíc zajímá stání a nedávno se naučila otvírat skříně a někdy si hraje vkleče...
murin já ted platila 600 - stříhání, přeliv a melír (i když jen o stupeň světlejší a nebyl vidět, příště o dva :slight_smile:)
matýskovi vyloženě něco je, chudák malý :frowning2:
jak tohle může někdo dělat doprčic!! :angry:
12. led 2009 v 19:35  • Odpověz
tak petrika stani nezajima ani trosku..vsude doleze a kramari v sede nebo v kleku..

murin..lidi jsou svine..
jdu zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2009 v 19:40  • Odpověz
Pěkný večer,
tak my dnes chrníme už od 19hod. byla už ukňouraná, tak jsme okupkaly dříve a hned pak vytuhla.
Murin, četla jsem, že dnešní den měl být nejdepresivnější den v roce :frowning2: ...tak to asi bylo tím,ale věř, bude líp!
Jinak na melír už jsem nebyla teda dost dlouho, ale když jsem ho nosívala tak jsem za něho platila kolem té 500,-Kč + -
Matýsek at je brzy zdravý, snad to přejde a nebude to nic vážného.
Honzi, šikulka je Adélka :slight_smile:
12. led 2009 v 19:47  • Odpověz
tak mi lozíme i stojíme a teď chodíme. Na to že má teplotu tak fakt řádí přes den.
Já se jen ptám, protože nevím já se barvím sama doma. A teď jsem si říkala, že bych si dala světlý melír, tak jsem psala mojí úžasné kamaráce, jestli by mi ho neudělala, tak mi napsala, ale že stojí 450kč. To jsem řekla neva, že si dojdu vybrat a pak se za pár hodin dozvím, že ji huba mele a mele.... takže opět zůstávám u barvy doma a melír nechám na někdy jindy a v kadeřnictví.
zlobi: já už fakt nevím, nikomu jsem nic neudělala, všichni mi asi oplácí dobrotu:frowning2: už asi budu zalezlá jen doma a nikde nechodit s nikým se nebavit...
12. led 2009 v 19:50  • Odpověz
Jj, kadeřnice jsou nejukecanější baby :frowning2: ...proto k žádné známé ani nechodím.
12. led 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
murin já chodím k cizí kadeřnici co nikoho nezná, jinak já měla taky dnes depku..to je ten blbý den :frowning2: ale je to hrozné jestli jí něco vadilo měla to řícct tobě a ne to řešit s ostatními to nemám ráda :frowning2:
12. led 2009 v 19:58  • Odpověz
marky: ona sice kadeřnice je, ale je to moje kamarádka a nenapdalo mě, že hned něco bude roztrubovat a to jsem ji teda naštěstí neřekla vše. Jinak to je ta co ji na vánoce opustil přítel, tak jsem si myslela, že máme stejné chmury...
12. led 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
to je ona? ježiš to snad ne, tak ty ji pomáháš vyslechneš a ona takhle mluvila jsi s ní potom? vysvětlila ti proč to udělala? to by mě zajímalo...
12. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
Tak tohle vážne nepochopím :cry: ...komu jinému než kamarádce se tedy můžeš svěřit :angry: !!!
12. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky, jsem tu jen na skok, můj šel uspávat Fildu a já Káju....teda dneska usínala dlouho...
Murin....nechápu, že někoho baví se pitvat v cizích věcech....přesně tak ...když už byla tak zvědavá, tak se měla ptát na to tebe......pořád jsem udivená, co z toho tvoje okolí udělalo...je to jen na fouknutá bublina....lidi se asi nudí, že je bavím pitvat se v tomhle...opravdu nechápu :unamused:
já dávám na baťově 500-600 melír plus stříhání.....já platívám víc bo mám moc husté háro :grinning:
Holky, my budem zítra asi v Otrok., tak kdyby se vám po obědě chtělo jít se třeba projít nebo na kafe, tak mi napište :slight_smile:
vy už taky chodíte....sami nebo s vozíčkem?
Jani, naše malá má přesně tu samou zábavu, buď vyhazuje DVD ze stolku nebo stojí u francouzkého okna a tahá za žaluzky :sweat_smile:
12. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
ne nemluvila jsem s ní. Mě to říkala dnes mamka jak došla z práce. Chtěla jsem jí napsat sms, ale pak jsem si říkala, že to nechám na osobní návštěvu. já už přestávám věřit všem okolo sebe asi. Snad vy mě nezklamete, tady se cítím jako doma.
12. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
Janista: my chodíme s vozíčkem, sami ne, to asi nebudeme chodit ještě dlouho:slight_smile: taky budu v Otr. Dopoledne jedu k MUDr. s malým a odpoledne pokud nebude velký mráz tak půjdu s ním ven. Ale teda nevím jestli by to kadění malá nemohla od nás dostat. Nevím z čeho to má, no snad se to zítra dozvím.
Jinak žaluzie máme taky rádi:slight_smile:
12. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
to je fakt děs toto :frowning2:
jani já bych šla ale není mi dobře tak že i radek nejel do prahy :frowning2:
tady snad ne murin!:slight_smile:
12. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
zlobi a je ti líp nebo je to pořád stejné?
12. led 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
no krk bolí míň, ale mám vyšší teplotu a začíná mi rýma a takové to vyčerpání že jdu na záchod a pro pití a jdu si lehnout zase :frowning2:
12. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
tak ja se loucim..uz mam vyzehleno a jdu do vany a na tv..
dobrou noc :pensive: :pensive:
12. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
holky taky jdu chrnět, jsem k.o. a to mě čeká r¨brzké ranní vstávání a chytání moči. Jinak doufám, že malý bude spát až do rána. No ale pochybuji, když nejedl. Ale holt v noci dostane jen vodu nebo tu nemléčnou kaši. Tak dobrou noc. pa
12. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
dobrou taky půjdu hlavně at je matesovi líp !:slight_smile:
12. led 2009 ve 21:06  • Odpověz
No kadeřnice, to znám...taky jsem si nechala udělat melír kdysi u kamarádky a nebyl ani poznat za 400Kč, tak jsem byla nasraná...od té doby nikdy víc...
Jinak nic se neboj, my Tě nezklameme...nechci, abychom tady jedna druhou pomĺouvaly, hádaly se, každá jsme jiná a každá osobnost....každá jsme jaká jsme a starostí máme dost...jinak jdu dnes taky nakutě, není mi nějak dobře, bolí mě bříško a zítra chci tady uklidit a pak udělat salátek na večeři.
Zítra se snad dokopu k tomu vyfotit Adélku s odřeným čumáčkem...berušku naši...holky mějte se hezky a kde je vůbec tento týden ten sraz???
12. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.