• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
jejda, já nemohu být večer sama doma, zase jsem se rozjela na mmb, už jsem rezervovala 5ks:slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
asi na Trávníkách já nevím. Chtělo by to Ined:grinning: halóóó kde jsi???:grinning: když tak zítra napíšu Marce že dáme sraz na trávníkách. ale nevím jestli ona to tady tak zná
10. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
teda to jsi se fakt rozjela. U nás se rozjíždí babička, skoro každý den něco dotáhne z nebíčka a já to pomalu nemám už kam dávat. no asi to začnu prodávat jak to tak vidím
10. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
ahojky holky,
já jsem ještě byla se smetím a tak. No to je divné, dělala jsem to tak přes odkaz na Jirky notebooku a šlo to...tak to zkuste prosím přes www.zlin.cz a najdětě si tam soutěže , fotosoutěž a tam už by to mělo jít...chtěla bych vyhrát nějakou cenu, at maloou můžu jít nechat vyfotit....

No jinak Adélka dnes u dr jak jsem byla hodná, ale pak děs, sápala se po mě celý den a tak jsem jí pak poslala za tátou a seděla s ním hodinu u videi letadel, no nadšená a já měla klid...
10. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
jen v rychlosti zatím.hernička je od 15-18 h. :slight_smile: .na trávníkách,domino :slight_smile: .
11. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
ahojte,
tak já jsem nemocná, včera na mě cosi vlezlo a není mi vůbec dobře :frowning2:
jinak lázně teda úúžasný. mají to tam pro děti, čili dětský koutek s hračkami a bazén bezjednoho okraje, takže si děti samy chodí tak a zpět a do něj vede klouzačka tak to bylo naše :slight_smile: voda měla 35stupňů takže se neklepaly děcka když byly dlouho ve vodě nebo v ní. všechny bazény až na dva měli těch 35-36st. a měli takové okraje kde i dítko v klidu stálo a blblo. dva bazény byly teplé hodně se zakázem pro děti. jinak tam měli otevřené dva tobogány jeden prudký druhý takový pomalý, tak miška na něj furt ukazovala a viděli jsme, že tam jezdí s dětma, tak jsme to zkusili a byla nadšená, takže jsme jezdili na tobogánu :slight_smile:. ubytování super a miška spala vždy po koupání krásně přes poledne. večer to bylo horší, nějak nechce usínat sama, usíná hodinu a až kolem 22 usne vždy :frowning2: včera jsem ji uspávala zase hodinu usnula po 22 a v 7 už jsme vzhůru.
to by jsi mur i ty vzala dítko do postele kdyby jsi se rok a půl nevyspala :frowning2: že ined? :frowning2: to je fakt hrozné jak je člověk z toho úplně hin.
jinak peti tady mají pěkné kalendáře
http://tiskproradost.cz/ukazky/fotokalendare.htm
honzi pěkné fotečky v listí :slight_smile:
peti já taky jak vlezu na mmb tak to letí...potřebuju teď kalhoty a tepláky pro mišku tak tam zase vlítnu :slight_smile:
koukám, že se tu rozjely otrokovické srazíky :slight_smile: dívala jsem se na fotky a Janišta tobě to táááák sluší!! :slight_smile:
tak jsem určitě zase zapomněla polovinu věcí co jsem chtěla tak si to jdu znova pročíst :slight_smile: zatím ahoj
11. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
čauky, počasí kalamita, chtěla jsem jít pěšky nakoupit do Billy, ale kašlu na to. takže dopoledne budeme asi jen doma a nebo se půjdeme nachvíli projít v pláštěnce a gumákách:slight_smile:

Ined: a na těch trávníkách je to přesně kde, abych mohla napsat Marce, že když bude pršet, tak by si tam dojela přímo autem a nemusela trajdat v dešti s kočárem.

Mony: i já co byl Mates malý jsem vstávala třeba každou hodinu,ale prostě do postele, že by se mnou spal, ani rana, nakojit, flaška a zpátky do postýlky. a nemysli si, do 9měs. mě Mates v noci taky vstával sem tam. ale prostě dítě v posteli ani za nic, nechci se totiž dožít toho,že mi bude lozit do postele a bude tam pečený vařený. Mám dost starších kamarádek, co mají starší dítka a mám je jako odstrašující případy. sice nemám chlapa, tak by mi to mohlo být teoreticky jedno,ale ani tak nechci, aby mi lozil v noci do postele. Jediná vyjímka byla u nás jak jsem se přestěhovala, tak jsem ho tam měla 5dní a pak už jen ve svojí. Prostě k němu vstanu, když se mu něco nelíbí, může řvát, ale do postele ke mě ne. Když to tak vezmu, tak ho ani z postýlky nevydělávám, když řve. Jinak mě třeba dítě spí, ale nespavostí trpím já, tak taky nejsem vyspaná, takže to vyjde úplně nastejno jak kdybych vstávala k dítěti.Ty zase nedáš Mišce jídlo jinde jak v židličce na jídlo a to zase já jo. Každá máme svoje co dítku nedovolíme.
To jste se museli mít teda fakt dobře. No na nás voda 35st. je moc. Mates je zvyklý na studenější a když náhodou mu dám teplejší tak tam nechce. ale kdyby viděl ty skluzavky...tak to by určo i tu vodu nějak zvládl:slight_smile:
chci jít někdy se mrknout do té galaxie pro děti, přidáte se někdo?

no jo Otrokovické srazíky:grinning: když nikdo nenapíšete kde to chcete udělat a nebo nemáte čas tak je to horší. já píšu,že dojedu kamkoliv, mě je to jedno a mám každé odpoledne volno pokud si něco nedomluvím. I do toho UH chci jet neboť se mi tam líbí. ale záleží vždy na vás ostatních. a přece jen z Otrok je nás nejvíc:grinning:

Honzi: mě to píše i přes ten Zlín, že jsem hlasovala a přitom jsem nehlasovala a teď sedím na jiném pc jak včera. A co ti říkala Dr. na to ouško, že jí teklo?
11. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
matýnek už spinká,ale poslední půlhodinku byl k nevydržení.pořád se chce vozit v křesle od pc(tatínek naučil :angry: ) a to si představte,že ta malá opička si to křeslo pěkně odveze ke stolku kde máme telefony,svíčky a von.tyčinky,pěkně se tam vyšplhá a podá si pěkně co se mu zlíbí :confused: :angry: :grinning: .on už fakt vleze téměř všude :sweat_smile: a jak je chytrý,fakt jako opička :grinning: .
včera dostal tu včelku,no ječel chudáček,ale jen chviličku :slight_smile: .byla tam nějaká zastupující dr.,naše si zlomila prst,ale prý už by tam dnes měla zase být :slight_smile: ,takže nic vážného.
pak procházka 1,5h venku v dešti,aby se malý prospal,protože domů na spánek už bychom to nestihli,tož jsem bundu sušila až do večera :sweat_smile: .úžasné počasí,opravdu :angry: .právě proto chci jít dnes i do té herny,protože doma je to s malým na zbláznění :wink: .však to znáte :unamused: .

zlobi :slight_smile: ...to muselo být super,to bychom se také vyřádili :grinning: .tobogány,to je moje :grinning: .
s tím spánkem,svatá pravda :frowning2: .ono jde totiž o tohle....já tam matýnka také nechám podstatnou část noci a k sobě si ho beru až nad ránem a to jen proto,protože by tam řval a řval...už bývá v podstatě vyspaný,chodí spát mezi 19-19.30,tak nemá smysl hodinu poslouchat řev,když si ho můžu dát k sobě a v klidu spíme oba dál(většinou),pokud nezačne úřadovat s polštářkama :sweat_smile: .mě to ani nijak moc nevadí,on je miloučký,jak se vrtí a tulí :dizzy_face: .celou noc bych ho ale u sebe taky nechtěla,to bych ho nechtěla naučit.ale třeba v nemocnici se mnou spal,tam ale spali s maminkama snad všechny děti,co jsme se tak bavily :sweat_smile: .
prostě všude je to nějak a jinak :slight_smile: .

mur :slight_smile: ...tam jsem to s tím spaním vysvětlila vlastně reakcí na monču :slight_smile: .je zase fakt,že já jsem s malým většinou sama,takže ono se to přes celý den taky nakupí a v noci pak zase vstávání,tak je toho pak dost.ale snad to nezakřiknu,když řeknu,že máme noci zase o něco lepší :slight_smile: .sice tak 4-5x vstát musím,ale většinou stačí pohladit,dát dudu,přikrýt a zase jdu lehnout,někdy stačí jen šššššš a zase usne :slight_smile: .ale nad tím ránem tam prostě stojí a stojí...vypadá vyspaně,myslím prostě že už by sám neusnul :unamused: .
myslím,že teď máme chviličku zoubkový klid,tak proto jsou i ty noci lepší :slight_smile: .
ohledně herničky,už jsme si říkali...takže odpoledne se těšíme :slight_smile: .

holky,tak všem pěkný den,snad pršet přestane :sweat_smile: ,papa :slight_smile:
11. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky, omlouvám se nebudu teď reagovat, až večer, přijela jsem z yamahy a mám hlad jak :slight_smile: Jen se chci zeptat, kde je na Trávníkách to domino? Nebo je to domino u hlavní cesty, vedle optika? Jedu autem, tak ať nebloudím. Tak v 15hod, či kdy?
11. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
peti,domino je na zš trávníky :slight_smile: .vchod je vzadu ze strany k peč.domu,víš? :slight_smile:
domlouvaly jsme se předběžně s mur a ta pak s markou,že bychom daly sraz u alberta v 15.30 :slight_smile:
11. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
dobrá, tak v 15.30hod u alberta, pak přejedu:slight_smile:
11. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
peti,dobře :slight_smile: .kdyby něco,písneme si sms :slight_smile: .
těšíme se,papa :dizzy_face:
11. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
ahojte
tak jak bylo v herně? :slight_smile:
normálně mi miška včera usnula ve 22.30 a vstala v 7 (v 5 na kojení bez přestávky a pak v 7) teď tu lítá vymýšlí ptákoviny - od včera chce do víčka od pet lahve lít vodu a pak ji z toho pije, se musím zeptat babičky kde na to miška přišla...:slight_smile: kde to dítě bere energii s takovýmto spánkem??
hezký den
12. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
matýnek zrovna konečně usnul,dnes jsme vstávali až v 6.45 :sweat_smile: ,tak se mu nechtělo tolik spinkat.
včera jsme došli z herničky domů,začala jsem vše chystat jako obvykle a matýnek si hrál v obýváku.mrkla jsem na něj,byl na zemi-v pohodě :slight_smile: ,mrkla jsem fakt asi za 20 vteřin a víte kde byl???vylezený na pc stole,jednou nožkou stál na křesle na kolečkách,druhou měl ve vzduchu a sápal se po myši :confused: ,holky,já měla málem infarkt :fearful: .jsem fakt nevěděla chvilku jestli mu dát na zadek nebo být ráda a muchlat ho,za to,že se nic proboha nestalo,kdyby spadl....ani nedomýšlet :cry: .no samozřejmě zvítězilo druhé,ale štkala jsem mu teda pěkně a co on?nejdřív se vztekal,že jsem mu překazila hru a pak se smál jako jelimánek,truhlík jeden :angry: :dizzy_face: .no zle mi je ještě teď,jak na to vzpomenu :rolling_eyes: .
jinak noc zase poměrně dobrá,tipla bych,že jsem vstala tak 4x,vícekrát určitě ne :slight_smile: .což je krása :grinning: .
počasí se nám snad aspoň malinko umoudřilo a nebude zase lít jako z konve :wink: .

zlobi :slight_smile: ...třeba na to přišla miška sama :wink: .já když kolikrát vidím co vymyslí matýnek,tak bych hned řekla,že mu to někdo nakukal,jenže jaksi není kdo :grinning: ,takže je to z té jeho koumavé hlavinky :angry: :grinning: .děti jsou velmi vynalézavé...po včerejšku jen přemýšlím,co by kde a jak by kde mohl a jak tomu zabránit :sweat_smile: .
to musí být ale poměrně náročné neustále dolévat vodu do vršku,ne? :grinning:

pěkný den všem :slight_smile:
12. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
ahojky holky,
jaký byl srazík? murin, chtěla jsem se zeptat, jaký jsi koupila ten vláček Matesovi? Pošleš mi odkaz jak vypadá? No a prosím Tě, kde jsi ho pak viděla za levněj...malá je ted z vláčků unešená a má jen jeden od mého táty za prá korun, tak jsem přemýšlela, že jí koupím na Vánoce, aby si nevšímala toho Jirkového, co bude jezdit kolem stromečku...
Jinak my noc hrůzostrašná...Jirka vstával v 4.45hod a Adélka nespala...od 23.15hod prostě se jen převalovala...fuj jsem jak přejetá...
12. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Holky, zítra je u nás to uspávání broučků, začátek v 16:20, jde o lampiónový průvod, po celé dědině jsou umístěné světýlka a vždycky se jde od jednoho k druhému a hledá se poklad a nakonci se budou vypouštět lampióny štěstí, když bude pršet, tak je v herně pro děcka připravený program, tuším promítání pohádky, ale když bude pršet, tak to my nejspíš nejdem. Tak kdyby jste někdo chtěl dorazit, tak se mi ozvěte.
Mony, díky za pochvalu účesu, ještě si pořád na to nemůžu zvyknout, chtěla jsem to trochu jinak, ve středu jdu dobarvit melír, tak se zrovna nechám trošku zastřihnout víc do podkovy. Ale ty jsi tuším na jedné fotce měla supr vlasy natočené žehličkou a to ti vážně moc páslo :slight_smile: ...jinak s těma lázněma to zní dobře, my jsme chtěli do
Maďarska v létě, ale ještě počkám na Peťku, jestli pojedou do Laa, tam si to lidi taky moc chválí, taky jsme se chtěli mrknout zase do freeportu v Hatích, ale to by jsme tam museli alespoň na 2dny.
Murin, do té Galaxie bysme šli s vama, třeba příští týden, co ty na to?
Jani, já jsem vláček kupovala loni v Marku, takový vcelku odolný celoplastový na tužkovou baterku, bylo k tomu nádraží a doplňky, most a tak a vycházelo to kolem pětikila a letos ho tam mají zas.
Deny, ta herna je přístupná každý den? Tak to bysme tam mohly zase někdy, když nám zavřeli ty Malenovice :frowning2:
Peti, vy jste taky byly na srazíku, nikde jsem vás na fotkách neviděla...
...co u Marky nového? :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
Jo Peti dobré, už vidím na fotce Terku na houpadle....normálně jsem jí přehlédla :sweat_smile: ....hledala jsem na fotce malé mimi a Terka tam řádila jak velká holka už :grinning:
12. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
ahoj holky, mám trošku nestíhačku. ale fotky snad brzy dodám. Dneska jsem si narazila koleno jak jsem sedala do auta a bolí to jak sv... po odpoledním spánku si Matese vzali babička s dědou a šli i s tetou na návštěvu k další tetě. Já měla klid,ale ne pro sebe, ale na úklid. Ale pak jsem si i v klidu sedla k tv, protože fakt nemůžu chodit:frowning2:
Janista: já bych ti dala vědět. má dojít ségra, ale to mi dá vědět až zítra, kdyby nedošla, tak bych klidně dojela. Jinak co se týče té galaxie, tak krom 17. a 18.11. můžu. 18. si jdu dělat novou hlavu:grinning:

Jinak v Otr. je lampionový průvod 17.11.(pořádá město) a 20.11.(pořádá Domino) jdu na oba.

Honzi: mám tady tento vláček a je pěkný a prý je to velmi úžasná hračka pro děti. To mi řeklo několik kamarádek, co ho doma mají. http://www.kouzelne-hracky.cz/auta-a-vlacky/vlak-skladaci/ jinak podobný, ale více barevný budou mít v tchibu příští týden, je tam zase dětská kolekce věcí, hraček...jdu si tam na kostky.

Ined: teda to musel být fakt šok. No jo vím co to je, já jsem na šoky už zvyklá, u nás je pořád něco. bych se neudržela a zanadávala:slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
poslala jsem vám fotky, kdo bude chtít nezmenšené, tak leda na flashce, neboť jinak bych se zbláznila s tím posíláním:grinning:
12. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
ahojky
jak se mate?
ja mam doma tatinka tak omluvte absenci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
to je mi novinka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
12. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz
dobré ráno všem....i Adélce :grinning: Jak je Ti??? Doufám, že moc dobře neeee :dizzy_face:
no v 5.30hod budíček, malá někam schovala Jirkovi klíče, tak jsme do 6.15hod hledali...mazec vžít se do rok a půl ročního dítěte a hledat po 4 :unamused: a ospalý....no zabalila je do uterky a šikovně naaranžovala na židli a my hledali a hledalí...
13. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
sikovna holka...
ja valim do mesta za kamoskou :grinning:
13. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
no já zase do práce za lidma a pak pro aku baterku...jupíííííííííí
13. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
tak my jsme dnes měli nabitý den,ráno klubíčko,pak dopo spánek venku a odpoledne jakbysmet,neboť náš soused rocker opět vytáhl svou báječnou el.kytaru.tak jsem ho konečně pěkně seřvala,smrada jednoho... :angry: ,no to je škoda mluvit a znovu bych se akorát rozčílila :angry: :wink: .
dopoledne jsme došli akorát na oběd,pak jsem ještě vařila,pak zase ven...no už jsem dnes nalítaná jako na sabatu :grinning: .koupila jsem matýnkovi další dárečky k vánocům :dizzy_face: .kostky,velké plastové,takové kelímky skládací a plast.vláček,krásný :grinning: .také jsme koupili lampión,takže jsme na průvody vybavení :grinning: .byla jsem se podívat i v knihkupectví,ale nic vhodného jsem nenašla.
máme doma tatínka,konečně,takže o víkendu je o zábavu postaráno :grinning: .

mur :slight_smile: ...moc děkuji za fotečky,krásné :dizzy_face: .na ty lamp.průvody se pak ještě domluvíme :slight_smile: .už se těším.teď toho bude hodně...za chvilku pak mikulášská,rozsvícení stromečku,vánoční trhy...a za 42 dnů tu máme vánoce :confused: :grinning: .to to letí :slight_smile: .

honzi :slight_smile: ...hodně vláčků jsem teď viděla ve vánočním katalogu tesca :wink: .já jsem dnes koupila plastový,má to osm vagónků a mašinku,fakt pěkné a jen za 200kč :slight_smile: .
adélka je teda opravdu šikulka :grinning: .matýnek se dnes pokoušel schovat nočník do skříně,ale nezdařilo se :grinning: .

adélko :slight_smile: ...tož to jsi omluvená teda :grinning: .a prosím tě,ten balíček???stále nic,je to možné :confused: :slight_smile: ?

holčinky,všem pěkný zbytek dne a krásný večer,papa :slight_smile:
13. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
ahoj holky, my byli dopoledne na motorce nakoupit pečivo, pak domů a vzala jsem kočár kdyby něco a šli jsme pěšo na štěrkáč nakrmit labuťky. samozřejmě Mates jim opět ujídal:grinning: no jo je to otesánek:grinning: pak obídek doma, spánek a pak došla ségra a šli jsme ven opět na motorce a pak se domů konečně ohřát. Dneska jsem taky pěkně vyvětraná. Doma pohoda, jak u nás někdo je, tak Mates chce maminku jen na chvilku, tak můžu sedět. což se mi teď hodí neboť moje koleno je stále ok. je to lepší jak včera, ale teda ještě to pořádně bolí, takže ani cvičit nemůžu:frowning2:

Ined: takže vy máte lampion? no to abych šla taky nějaký pořídit. My budeme celé úterý u ségry, od ní to máme kousek. však se ještě domluvíme kde se sejdeme. Já včera taky ještě objednala Matesovi nějaké věcičky jako dárek. No jo objednávám už rovnou na narozky, abych pak nemusela zase. Kdy, kde a v kolik je ta Mikulášská besídka? my máme Mikulášskou s yamahou na 10h na Moskvě.
Teda to musí být fakt mezec s tou kytarou, to bych ho taky seřvala. No jo ale někteří nehledí na to, že bydlí v paneláku, kde je několiklidí:frowning2:

adeli: užívej tatínka!!!:grinning:
13. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
u nás dnes i včera noc děsná,asi zase zoubky :frowning2: .matýnek už včera do všeho hryzal,tak asi něco zase vyleze :sweat_smile: .to nám ty lepší noce dlouho nevydržely :unamused: .
dnes mám v plánu odpoledne vypravit kluky ven a vrhnout se na linku a špajz :slight_smile: .tak snad mě uklízecí nálada neopustí :sweat_smile: .

mur :slight_smile: ...ta mikulášská je myslím 5.12.na besedě,ale ještě se zeptám přesně švagrové :wink: .

všem pěknou sobotu,papa :slight_smile:
14. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
ahojte
my včera posunuli mišce kojení z 5-6.30 včera v pohodě 5 min utěšoání v 5 a bylo to. ale dneska od 3 plakala knourala radek ju hladil v podstatě do 7...
dneska jsme ji chtěli odsát nudle tak dělala prosímprosím..šla od vysavače srdce nám to málem urvalo. tak jsem se jí zeptala jestli chce sama. tak ke mně přišla hačla si na mě a sama si to dala do nosu a sama odsála :slight_smile: takže super!
na mě dolehla virosa v plném takže ležím :frowning2:
ined vy máte ale štěstí na ty sousedy :frowning2:
mur co koleno?
adel co manžel dobré ? :slight_smile:
jinak na mikulášsou jdeme do yamahy yamaha je u nás top :slight_smile:
tak hezký vík - snad nikdo další nemarodí :slight_smile:
14. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
ahojky
ined jj poslala :grinning:
u nas noc dobre uz se to lespi..

mon..jj dobre..na jaro chce zmenit praci aby byl vic doma tak snad se to povede..tak kdyby nahodou nekdo vedel kde berou treba ridice na stvabu ci pecivo nebo proste ridice tak me dejte vedet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

petr je dneska na skoleni tak jsem trosku uklidila a dala petana spat a jdu si udelat kaficko..odpolko jdeme neco nakoupit i na vanoce..vcera si u kamosky hral s tou tabulkou jak se na ni kresli umelou tuzkou..tak mu ju koupim na vanoce byl uplne paf a porad kreslil a nic nepokreslil..
14. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.