• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
jaka umělá tužka adel? my máme magnetickou i s razítky a je velmi oblíbená.
toje super že ho budeš mít doma! :slight_smile:
14. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
no asi myslim tu samou ale ona tam mela i razitka i tuzku na kresleni k tomu
14. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
ahoj holky, já měla dnes úklidový den, ale teda pořádný. i Okna jsem dělala, prostě vše. Jsem měla vrtuli u zadku:grinning: Babička s dědou si vzali malého na motorku a vzali i kočár a šli na prochajdu na Žlutavy mrknout se na koníky a lamy(bohužel schovaní všichni) ale nevadí. Mates prý na motorce jel až k Moravě a celý kopec nahoru vyšlapal sám a dolů na kočárku jel jen z půlky kopce a od Moravy zase na Motorce. Takže z něj bude dobrý turista po babičce a dědovi:grinning: Na obídek jsme měli dnes přípravu na vánoce. Kapříka se salátem, Mates ho měl na kmíně s bramborem a rajčátka a jen se oblizoval. Ryby miluje:slight_smile:
Jinak včera si hrál Mates na pošťačku a razítkoval s razítkama a nejdou zaboha dolů. Máme červenou podušku, tak má červené ruce:frowning2: No snad se to dnes vymočí ve vaně, jinak nevím čím tu barvu sundám:frowning2: Budu muset koupit jinou podušku s barvou.
Dneska jsem si objednala dost věcí s detsky-svet.com psali,že mají výprodej, tak i já jsem teda zase něco objednala:slight_smile:

adeli: taky máme takovou tabulku, ale větší a taky s razítkama jak píše Monča. To mají skoro v každém hračkářství. a třeba v Infoservisu není nějaký inezrát na práci?

Mony: to je smůla s tím nachlazením, zrovna je venku tak pěkně. snad se brzy vyležíš a i Miška bude brzy fit! To se povedlo rychle odbourat vstávání v 5h na mléko. Je tak dál. akorát dnešek jak píšeš horší:frowning2:
my dnes noc taky horší,ale žádné řvaní nic, jen se teda v 1,30h začal převalovat a mě deptalo jak pořád šustí peřinou, hraje si s dudlíkama(závislák) ale byl ticho tak jsem ležela a dělala že spím. po 45min vytuhl a vstával až v 7h:slight_smile:

Přeji krásnou sobotu. Jdu se vrhnout na čtení. pa
14. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahojky holky, my dnes nákup, prochajda a ještě odpolko chceme ven...
mys noc hrozná, od 1hod do 4hod nespala a pořád jen meme...se zblázním, dnes uvidí, jaká umím být, uvařím jí mléko a konec...
jinak kolíbku jsem objednala, tak jsem ráda, jinak malé koupíme asi vláček a jinak dostane mimi od brášku a hodně věcí od mojí mámy...
jinak Jirka jí chce koupit taky tabuli, malá ted pořád kreslí...šikulka...
přeji všem hezký a slunečný den...
14. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
bre ranko...
u nas noc dobra

dnes jdemem na obidek k mamce a pak si da mamka maleho spat a jdeme s petrem do mesta na nakupy na vanoce pac krom skakaciho balonu nic nemam...a petr do vanoc dojede asi uz jen jednou a nechci mit vsechno na posledni chvilu...

preji peknou nedeli :dizzy_face:
15. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
ahojte
my úúúžasná noc. miška usnula před 22 a vzbudila se až v 6.15! bez jediného probuzení předtím :slight_smile: kojení, a spala do 8.15 :slight_smile: posunujeme kojení z 5 nejdřív na 6 tak kéž by to vydrželo :slight_smile: to bylo parádní spaní bez přerušování (teda přerušované mým kašlem:frowning2:)
mně je furt zle tak jen ležím a tatínek je na mateřské :slight_smile:
adel to je fajn, že nakoupíte já ještě nezaznamenala blížící se Vánoce
my se těšili že jak bude miška u babi v úterý celý den (bez noci teda ještě :slight_smile:) že si užijeme volný den, ale spíš to vypadá, že budu ležet sakra :frowning2:
tak hezkou neděli všem ahoj :slight_smile:
15. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahojky holky...
no my noc dnes hnus...7krát vzhůru a umělé mléko ani za nic...

Budu objednávat hračky z

http://www.modroocko.cz/

kdo budete chtít, písněte mi co byste chtěli a já bych to objednala...nad 2tis se neplatí poštovné. Mají tam fakt kouzelné hračky a převážně dřevěné a za dobré ceny....
15. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
a jak to nakonec dopadlo honzi? miška UM odmítá
jsou tam pěkné hračky, ale než bysme si je my dvě předali to asi nemá cenu.
15. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
no já do Zlína pojedu 6. prosince, tak bych Ti to dovezla a penízky mi můžeš poslat na účet...číslo bych Ti dala.
No kdokoliv kdo by co chtěl, tak mi klidně písněte...Adélce bych to dovezla jak bude mít můj cestu do MP a s murin bychom se nějak domluvily a Petce by to třeba murin předala a nebo i ined...prostě kdo co budete chtít, pište... :wink:
15. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem doma..
nejake darky pokoupeny ale pro maleho se me nic nelibilo a tak to opet jisti nakup pres net...
obidek u mamky mnam mnam
ted si davame vinko s milackem..tak jeste dam prcka spat a bude snazenicko :grinning:

honzi..kdy to bude obj..kuknu co tam maji..petrik je od narozeni 3x az 10x za noc ..uz jsem si zvykla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
no tak hodně štěstíčka při snaženíčku....docela závidím...bych se taky už chtěla snažit, ale musíme opravdu počkat..uvidíme. My taky dnes máme večer u vína, se už těším....při holce doporučuji jíst hooooooooodně sladkého před početím a u kluka hodně masa...já dřív to tak měla, po porodu jen a jen maso bych jedla...malé jsem dnes zastřhla vlásky na zítřejší focení s tetou Domčou, už se na to těším...dopolko bere Jirka malou ven, protože má volno a já tu uklidím a vyžehlím...

Hezký nedělní večer všem...Adi, kdyby se Ti cokoliv líbilo, písni, já to objednám...čím víc objednáme, tím lepší, že nezaplatíme poštovné... :wink:
15. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
honzi co ta adel v noci? jak to dopadlo? dala jsi jí prso nebo prostě nic?
15. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
jsem to odeslala dřív než jsem to dopsala :frowning2:
adel hezký večer a...dál :slight_smile:
15. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
čau holky, my noc na dnešek kalamita. jako Mates nebrečel nic, jen prostě se 2h převaloval a já nespala, akorát já víc jak 2h:frowning2: jinak přes den jsem měla pöhodu, byl na návštěvě a já seděla na pc a nebo si četla.
Se máte holky, já chci taky nějaký večer při vínku ve dvou....ale pro mě asi nesplnitelné:frowning2::frowning2::frowning2:

Adeli: teda mě tady něco uniklo???:slight_smile: jinak já všechny dárky letos objednala přes net.

honzi: já si myslím že to v tom jídle není. já četla, že je to podle ovulace...ale tak prostě to stejně člověk nijak neví a je rád, že to prostě vůbec vyjde a vše je ok.
opět fotit? to se máte. Já to teď vzdala, nejsou prašulky. Vyfotím malého až na narozeniny

Mony: tak to já mám na vánoce už nakoupené a rovnou i na narozky:slight_smile: radši zavčasu. ale 28. jedeme do Brna, tak tam určitě ještě něco objevím:grinning:

Pěkný večer holky
15. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
se dívám na ty stránky modroočko a dám tip. Toto máme doma,ale kačenky a je to opravu akční hračka:grinning:
15. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
15. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
dobre ranko
u nas noc dobra probudil se je jednou a pak az v pul osme

tatka je u zubare a pak musi do prace pro nejake papiry a k podnikovemu dr..

v sobotu mel skoleni a v praci rikal ten skolitel ze prej ty prachy co jim v lednu sebraly ze uz jim nevrati..tak at si naserou ko.oti..omlouvam se tak po ranu ale driv mel petr za mesic treba 40 a ted co jim sebralo vedeni diety a premie tak ma tak 26tis...ja vim ze je to dost penez ale na ukor toho ze se vidime 2 dni v mesici tak je to almuzna..euro porad klesa..toz to bude porad horsi...tak se nasr.a bude si hledat praci jinde...pac kdyz ma 26 a ze 4 propapka tak doveze 22 a to muze bejt doma..muj stryc dela serizovace stroju ve fabrice a ma 25 a dela jen odpoledni a ranni

tak jsem se vykecala a jdu neco dela odpolko mame navstevu
16. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

noc byla u nás opět nic moc,ale už jsem zjistila příčinu,horní dvojky se nám klubou a zaráz :unamused: ,levá už je trošinku venku :slight_smile: .no říkám,nám než vyleze všech dvacet,tak já budu šedivá :grinning: .no nedá se holt :wink: .
v sobotu jsem vygruntovala obývákovou stěnu a linku,tak mám z toho radost :slight_smile: .včera úklid,vaření,žehlení atd.,původně jsme měli v plánu jet plavčit,ale matýnek v noci sice jen 3x zakašlal,ale raději jsme to vzdali :wink: .dnes potřebuji zajet do zl.k doktorovi a konečně se chci stavit na sociálku vyřídit si tu slevu na mhd.tak pokud nebude pršet,tak vyrazíme.jinak tatínka máme zase v práci a nového se neděje nic :sweat_smile: .

adeli :slight_smile: ...počkat,počkat :confused: :grinning: ...jsem trošku mimo obraz...copak,že ta změna rozhodnutí???Každopádně ale držíme moc moc palečky :dizzy_face: .u nás to bohužel zatím nehrozí a obávám se,že jak to tak vidím do budoucna,zůstane jen u matýnka :frowning2: .někdy si sice říkám,že bych snad dvě ani nezvládla,ale z toho zase... :sweat_smile: .
závěs stále nikde :angry: ...asi budu muset zajít na poštu se poptat,jestli se zase neztratil lístek,to už by bylo podruhé :angry: .
s tou prací je to fakt děs,to opravdu nebere nějak moc na to,že je opravdu neustále v tahu :confounded: .tak třeba se vám podaří něco sehnat,vidět se dva dny v měsíci je fakt na prd :frowning2: .

honzi :slight_smile: ...hned se na ty stránky podívám :slight_smile: .

zlobi :slight_smile: ...tak hlavně ať jsi brzy fit :slight_smile: .
co se týče vánoc,tak i já už mám docela pokoupeno,teda hlavně matýnkovi a to se ještě chystáme vyrazit na nákupy s kubou,matýnka dáme do služby babičce na jedno odpolko :grinning: .
miška je teda šikulka,zvládli jste to velice pěkně to noční odnaučování,šikulky :slight_smile: .

mur :slight_smile:...tak sis včera aspoň pěkně spočla :slight_smile:.
zítra je ten lampionový průvod,ale pořád špekuluju jak to udělat,protože ven chodíme už oklo 13.30 a nevím,jestli tak dlouho venku vydržíme a zase jít na chvilku domů,pak se znovu oblékat,to se mi nechce.no ale dnes popřemýšlím a uvidíme :slight_smile:.teď mě napadá,že možná zajedeme k babi a cestou zpět bychom se tam zastavili :slight_smile:.
focení jsem také vzdala,penízky teď nazbyt nejsou,takže to bude muset počkat :wink:.
a copak že matýsek nespinká,potfůrka :slight_smile: ?

všem pěkný den :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahojky,
tak všechny moc moc zdraví, o víkendu bylo krásně, tak doufám, že jste si všichni užili sluníčka:slight_smile:
V pátek přijela sestřenka s malým ( má 17 měsíců), je to šikulka, strašně ukecaný a mezmar:slight_smile: On už toho tolik povídá, nestačila jsem se divit. Terka bude mít dobrou školu:slight_smile: V sobotu jsme byli s Terkou v Pohořelicích, kamarádi skauti tam dělali drakiádu, neviděla jsem je 100roků super, bylo tak 20 dráčků, foukalo, tak to i létalo:slight_smile: Domluvili jsme se, že v únoru půjdem na skautkský ples. Bude to super akce a konečně s Petrem zas pořádně zatančíme, sice nevím do čeho se vlezu, ale těším se:slight_smile: V neděli jsme měli celodenní výlet do Kroměříže, bylo dobře oběd a procházka městem, kafíčko, do zámecké zahrady, tam je spousta zvířátek, tak Terka koukala. Bylo tam krásně zbarvené listí, tak jsme udělali pár foteček, jak Terka ťapkala. Snad večer přidám. Odpoledne jedu k zubařce a večer cvičit. Jo jo pořád někde:slight_smile:

murin: děkuji moc moc za fotečky z herny, jsou krásné:slight_smile: Doufám, že se večer uvidíme, i Lucka jide

adeli: také mně asi něco uniklo:slight_smile: Moc moc moc moc přeji, aby ta Terezka vyšla:slight_smile: S tou prací je to hrozné, snad se něco brzo objeví a budete více s Petrem spolu, zasloužíš si to!!!

Vánoce: tak pro Terku už mám vše, jen díky netu:slight_smile: Jinak ostatním vůbec nic a nejhorší je, že se mně ani po obchodech nechce chodit, všude hrůza lidí, no jo lepší to už nebude:frowning2: Zavedla bych vánoce bez dárků (teda pro dospělé). Dětičky ať mají radost z dárků od Ježíška, ale dospělé už bych vynechala.

ined: v kolik je zítra ten lampiónový průvod a kde je sraz, dnes chci koupit lampión, tak bych i šla.

murin: nepřeháníš s úklidem, když jsi byla v ráži, mohla jsi přijít i k nám:slight_smile: doufám, že se pohneš na cvičení:slight_smile:

zlobi: tiše závidím, je super, že Miška si pomalu zvyká na spaní bez kojení, moc moc chválím, já se toho asi nedočkám. Ale teď, co jsme oddělali bočnici od postýlky a přirazili k naší, spí lépe. Je pradva, že občas se přistihnu, že půlkou těla jsem u ní a naopak:slight_smile:

honzi: to noční vstávání je opravdu hrůza, kde má pak člověk brát energii na den, už jsem jí také v noci zkoušela dát flašku, ale marně, hodila to po mně a řvala, než dostala prso, vyměkla jsem. Ale teď s tou postýlkou je to lepší

Všem přeji krásný den:slight_smile:
16. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
ahoj holky,my byli dnes ve sluníčku a byli jsme tam jen 4. no jo buď prázdninují a nebo marodí:frowning2: musím zaklepat, že naštěstí Mates se zdravím je jak řípa:slight_smile: Byla jsem na lampion, ale akorát jsem se nervla. Byla jsem tam v 8,40h-otvírají ve 9. pak jsem tam šla v 11 po cvičení a byla přijdu hned, čekala jsem 10min a nic tak jsem šla dom. Odpoledne už tam nejdu, takže bude zítra bez lampionu.
My noc konečně jak má být 19.45-6,40h spaní v kuse bez jediného probuzení. samozřejmě Mates, já spala v kuse po dlouhé době 7h což je u mě teda úspěch:grinning: ale pak už teda ani rana.

Ined: a ty nemůžeš dát malého odpolko spát doma pak jít na průvod? tak mi písni jak jsi se teda rozmyslela. Já jdu. Mates bude na prázdninách u tety a pak si ho tam vyzzvednu a jdeme tam. No chudino, snad další zoubky budou v pohodě.

Peti: cvičit jdu, teda pokud do toho nic nevleze, ale určitě ne. Hýbat se můžu v pohodě. Pěkně jste výletovali. Dodej pak nějaké fotečky.
16. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
matýnek snad už usnul,dnes nějak nemohl zabrat,plakal.tak doufám,že mu nic není,naposledy to takhle bylo večer před pohotovostí :frowning2: .byli jsme dnes v tom zlíně,tak snajavascript:addEmoticon(':slight_smile:','vBody') :slight_smile: d v trolejbuse něco nechytil.tak mám už konečně vyžízenou mateřskou kartičku...snad dobře po více než půl roce jsem se tam dokopala :grinning: ,no hlavní je,že to je :grinning: :wink: .
pak jsem matýnkovi koupila v nebíčku krásnou zimní čepičku na zavazování,protože už měl sice dvě,ale velmi rád si je strhává,takže bude mít utrum a šňůrečky jako miminko :angry: :grinning: .
holky,takže...20.11.je světluškovský rej-domino,park před poliklinikou 16h.(lampionový průvod) :slight_smile:
28.11.čertovská diskotéka s maskami-otr.beseda-16h :slight_smile:,vstupné bez masky 30,kč,s maskou 20 kč :slight_smile:.(matýnek půjde za čertíka,jak jinak :wink: :grinning: )
5.12 mikulášská besídka-otr.beseda-16h. :slight_smile:,balíčky jakože od mikuláše je potřeba zanést včas na sluníčko :slight_smile:.
my jdeme toho 28.i s tatínkem,jinak sami,kdo se přidá??? :grinning:

mur :slight_smile:...zítra jedeme odpoledne k babičce a pak se teda půjdeme mrknout na ten průvod,ale nejpozději v 18.30 musíme být doma :slight_smile: (koupeme).
tak si dáme v několik někde sraz :slight_smile: ?jo a lampion si necháme až na toho 20.,nemám svíčku a stejně by určitě shořel :angry: .na tu chvilku to ani nemá smysl,ale na ty světlušky už musíme být vybavení :grinning: .
cvíčo,to se máte :sweat_smile: .já zrovna pojídám zdravoučký zeleninový salát,aspoň :sweat_smile: .
tak pak písni :wink: .

hezký večer všem :slight_smile:
16. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
čauky holky, byla jsem s Peťou cvičit a dnes docela záhul, teda aspoň pro mě. no jo moje párátka nejsou na pohyb zvyklé:frowning2:

Ined: lampion nemám. Baba nepříjemná jak nevím co: já to snad napíšu na dveře, že lampiony nemáme. takže jsem se vytočila a ani jsem neřekla naschledanou... takže zítra mrknu v tescu a pokud nic, tak vezmu hybrit co jsme měli přes léto v altáně. ale zapalovat ho nebudu neboť ho bude držet Mates a to by nedopadlo dobře. Chtěla bych ten na baterku, tak se mrknu ve čtvrtek po Zlíně po něm. Tak napiš kde budete. Já se budu snažit zaparkovat auto někde u billy nebo poblíž. co tak si dát sraz 17.15h u KB narohu u vás? a k poliklinice to dojdeme společně a nebo počkáme Billy na ně:grinning:
20.11. jdu s tebou. a 5.12. ti dám vědět neboť dopoledne máme s yamahou a pokud by se Mates nebál tak půjdeme odpoledne tam.
16. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
mur :slight_smile: ...my pojedeme ze štěrkáče od babi :slight_smile: .ale srázek si tam můžeme dát,budu se snažit být dochvilná :slight_smile: .na náměstí má být nějaký program,tak můžeme počkat tam,to může být pěkné,když se ten svítící průvod vynoří :wink: .však to se pak domluvíme :wink: .
jen doufám,že nebude pršet :sweat_smile: .
17. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
dobre ranko...
tak ja jsem dneska spala s petanem v pokojicku pac muj tak chrapal ze jsem myslela ze ho zabiju a dneska mu ani nic neni :angry:
venku prsi tak nevim co budem cely den delat :stuck_out_tongue_closed_eyes: v telce taky nic

preji pekny den :dizzy_face:

ined..coze?vsechny balicky poslane ve stejny den uz holky maji..no dala bych ti cislo na vyhledani ale ja nevim jak se to dela?

co se tyce mimi tak ja jsem drive chtela tri..po porodu uz nic ale zase nechci bejt sobecka a tak malemu poridime sestricku nebo brasku..chtela jsem sice rozjet salonek ale pak zase bych dosla o lidi kdyz bych sla na materskou a tak chci druhe ted at neni petan sam

ined..ale zvladla..jini zvladly ty taky..driv mely zeny i 10..muj deda je z 12 deti :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
dobré ráno holky...
tady teda zatím neprší, chceme jít s babi do Tesca se podívat co tam mají nového...
tatínek si dnes udělal pracovní den v MP.....no Adi, jen závidím, já bych taky chtěla druhé, Adélka vyrostla moc rychle, ale opravdu musíme počkat tak 5let....
17. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...no tak to nevím teda s tím balíčkem :frowning2: ,zítra zajdu na poštu,určitě se zase ten lístek ztratil,ale teda nechápu,jak to tady dělají.už je to podruhé :angry: .před tím nikdy nic.ale to se určitě najde :wink: .
jj,taky bych nechtěla aby byl matýnek jedináček,ale my zase moc dlouho otálet nemůžeme a v naší bytové situaci je to zatím nemyslitelné.další věc je,že bych měla znovu strach...ale to bych snad překonala,opět :sweat_smile: .za to by to určitě stálo :wink: .my jsme to ještě ani nějak moc neprobírali,tak zkusím na to téma brzy zavést debatu :grinning: .
tak jasně,že bych to nejspíš zvládla,ale jsou dny,kdy když si představím,že mám ještě jednoho takového špunta,tak by mě odvezli :grinning: .
dřív to bylo zase vše jiné,ale teda 12 dětí,no nevím...to bych teda nedala :grinning: .to pak stejně dopadne tak,že starší se starají o mladší,tím mají dětství v kelu :unamused: .ale tak dřív taky děti třeba od šesti let dělaly na poli,že jo...to se prostě srovnávat nedá :wink: .
co se týče spaní v pokojíčku,tak my to tak praktikujeme pořád,neboť náš tatínek umí také pěkně zařezávat,až tak,že to budilo i matýnka,tak jsme ho vystěhovali do obýváku :grinning: .no však za chvilku už to budu zase poslouchat,přichází čas,kdy už by mohl matýnek spávat sám :wink: .to už se asi nevyspím vůbec :sweat_smile: .
dnes mě ale matýnek překvapil,spinkal od 0.30-5.30 :confused: ,teda pokud jsem teda u něj nebyla a zapomněla to :grinning: ,což někdy v polospánku občas zažívám :grinning: .

tak holčinky,všem pěkný den a snad nám nebude pršet :slight_smile:
17. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
čau holky, my opět noc super, takže je to v pohodě, to byly před tím asi nějaké erupce na slunci, či co. Dnes jsem ráno dělala palačinky na snídani, Mates překvapil a jednu snědl(dřív to odmítal) pak teda se musím pochlubit: vyčůral se na nočník, což je u nás mega úspěch!!!! :grinning: tak snad i příště se zadaří a bude v tom pokračovat. Teď je na prázdninách u ségry a já mám vegáč sama doma. Ale už jsem vyžehlila, dala do skříně. teď chci si zacvičit a pak obídek a ještě něco podělat. Odpoledne chci jet do tesca na nějaké ovoce a zeleninu. U nás to mizí. Mates zbágruje za den 6mandarinek-miluje je. Sní i celé pomelo během dne. Včera před spaním snědl 5malých cherry ryjčátek a holt už jsem neměla víc, tak se rozčiloval, takže musím doplnit zásoby:grinning:
Počasí tady zatím vypadá dobře, ráno sice děs, ale teď začíná sem tam vykukovat i sluníčko.

Ined: ok. v 17.15h na rohu u KB. Klidně můžeme počkat na průvod tam aspoň budeme mít dobrého fleka:slight_smile: když tak se zajdi zeptat na poštu na ten lístek. mě se to taky jednou stalo, že jsem prostě čekala a čekala a nic a oni to tam dohledali.

Adeli: držím pěsti aby vám to vyšlo. a při mateřské můžeš dělat i nehtíky, svoje klientky můžeš dělat doma a pak rozjet salon.

Pěkný den všem.
17. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
tak nam nesel net az ted no aspon se udelalo neco kolem domu a taky auto uz bylo spinave

:stuck_out_tongue_closed_eyes: ined..no uvidis..snad dorazi..ja si myslim ze driv sice nebylo to co dnes ale deti byly skomne a ne hajzlici jako dnes...ja jsem nedavno umyvala auto na modre a sel kolem 3lety kluk a rika co delas teto pic :confounded: ja hledela jak tele a vubec ty decka jsou hrozne drze a nevychovane ale taky si myslim ze ne za vse muzou rodice ..dnesni pitoma doba..honeni z prace do prace aby bylo zac zit a na deti malo casu....atd atd.....v tomhle si myslim ze to driv bylo urco lepsi...

no asi pujdem s muzikem na palacinky ci pohar az se petan probudi..ale dneska sel az ve dve..driv se mu nechtelo
17. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
mur...dekuji..no snad se me to pak nejak rozjede :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.