• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
čau holky, ohňostroj byl pěkný Matesovi se líbil, i když sem tam se díval po dětech co měly nějaké světýlka:slight_smile: doma pak řádil jak drak a pak vytuhl jak dřevo hned:slight_smile: mě teď tak bolí záda jak jsem ho celou dobu tahala.
Kdo se přidá v pátek v 16h na průvod? s Ined jdeme:grinning:
17. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
holky, my měli dnes tady babi, teda už od včerejčka...jsem tak nasraná, došlo mi za telefon dost peněz a našla jsem ve výpisu, že jsem si poslala 2sms za 79Kč, takže za 158Kč, toš jsem magor nebo co? Nic takového jsem neposílala a nevím, jak se bránit...ach jo. Do toho fotoaparát nejede, tak jsem na mrtvici, v pračce půl roku staré chrastí neznáme těleso a lednička rok a půl stará má utrhlou gumu...sakra, vše se sere....
17. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás se vytuhlo před 20hod, bylo to fajn. Dnes byl Petr v práci, Terka byla u našich a já jsem teda uklízela, žehlila a vařila. Večer jsme šli také na lampióňák, Petr dorazil za náma, tak super. V pátek také půjdem, jen pořídím lepší světýlko do lampiónu.

adeli: co ten testík na facebooku? To je za Petříka, nebo letošní? :slight_smile: Moc moc ti to přeji a také ať Petr najde lepší práci a jste už konečně jako rodina:slight_smile:

Holky, Petr mě vyhazuje, pěkný večer:slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
ahojte,
včera jsem tu vůbec nebyla, miška byla celý den u babičky, i tam přes den spala byly v pohodě :slight_smile: my nakoupili v klidu něco a pak oběd bez dítěte!! premiéra a pak jsem šla teda spát bo mi je furt blbě a pro mišku. zvládli to skvěle pak i děda a všichni byli nadšení a jak ji chtějí častěji :slight_smile: kolem Mikuláše jdeme končit s kojením tak pak i noc...
peti jste to super vymysleli s tou postýlkou Terezčinou. to je jak chytrá Horákyně. Oblečená/neoblečená, učesaná/neučesaná, sama v postýlce/s maminkou :wink:
adel hodně štěstí, je super, že jsi se rozhodla to znova podstoupit, držím palce :dizzy_face:
honzi jak vy jste na tom s tím nekojením - už se ptám asi počtvrté jak to zvládáte :-P jinak když se sere, tak se sere :frowning2: na operátora zavolej a chtěj podrobný výpis já to tak řeším.
mur nepřehánět se sportem zase ! :frowning2:
ined ty to máš těžké buď nebudeš spát kvůli malému nebo kvůli velkému :slight_smile:
my se nějak na jaře pustíme do druhého :slight_smile: a honzi? já myslela, že ty jsi ani nechtěla teď ne?
tak jdu ležet...babi je tu, jo a pátek nemůžu, radkovi zemřela teta, v pátek je pohřeb a pak samozřejmě nějaké posezení....
ahojte
18. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
dobré ránko...

u nás kojení pořád, v noci 2krát, ale někdy i hodinu, dvě...humus. O Vánocích s tím ale končíme...19měsíců kojení stačí.
No my s tím fotoaparáte m děs, JIRKA mi slíbil nějaký dobrý. Za tento požaduje peníze zpět a koupíme jinou značku...
Nic, my jdeme snídat. Hezký den všem...
18. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
u nás noc taková všelijaká,matýnka jsem si v noci nastěhovala k sobě,neboť poplakával a vrtěl se a do toho se ještě pročůral :sweat_smile: ,ale pak už spinkal aspoň pěkně :slight_smile: .
včera jsme domů došli po ohňostroji až skoro v 19.15 :confused:,ale bylo to fakt pěkné,potkala jsem pak ještě kámošku,tak jsme chvilinku vykládaly,ale pak už jsem teda spěchala :sweat_smile: .ale v pohodě,doma jsem rychle uklidila oblečení,udělala kašičku,matýnka jen osprchovala,nakrmila a v 19.52 už spinkal jako budulínek :dizzy_face: .já jsem si ještě stvořila zeleninový salátek a padla k ordinaci.měla jsem v plánu žehlit,ale to už se mi opravdu nechtělo,tak to dodělám dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
s matýnkem jsme ráno umyli koupelnu a wc,utřeli prach a před obědem ještě vyluxujeme a setřeme,takové jsme šikulky :grinning: ,my se i sami pochválíme :wink: .odpoledne máme doma tatínka a dojede děda :slight_smile: .
musím zajít koupit ještě tu svíčku do lampionu,matýnek je ze světýlek unešený a barvičky na obličej,na to čertovské disco :grinning: .
v pátek už se těšíme :slight_smile:.

zlobi :slight_smile: ...co to na tebe sedlo prosím tě,nějaký muribundus :angry: či co,ne :slight_smile: ?vždyť už se tě to drží dobře týden :unamused: ...
s radkovou tetou je mi to líto...pohřby jsou smutná věc :frowning2: .
a s tím spaním,no to víš,chlapi :grinning: .

honzi :slight_smile: ...no jo,když už tak už...to je tak vždycky,že se vše podělá naráz :unamused: .tak snad bude brzy lépe :wink: .
a dobrou chuť ke snídani,matýnek je touhle dobou už i po svačince :grinning: .no jo,on je to takový ranní ptáček :angry: :grinning: .

peti :slight_smile: ...nedej se :angry: :grinning: !!!

holčinky,všem přejeme pěkný slunečný den
papa :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Moribundus?????? :grinning: Ined, víš co to je????? :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
znám to z pohádky honzi,dařbuján a pandrhola :slight_smile: .
copak,nějaká pohlavní choroba? :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
já vím, z čeho to je...ale asi nevíš, co to je....
je to počesku HYPOCHONDRIE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
no vidíš...super :grinning: :grinning: :grinning:
aspon monča už ví,co jí je :grinning: :grinning: :grinning: (legrace :dizzy_face: )
18. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
hele veďte si ty chytré řeci jinde, já jsem nemocná si to nevymýšlím, jestli chcete na vás zachraptím a zakašlu abyste slyšeli hypochondrii :-P
18. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
18. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
na internetu je napsané, že na tuto nemoc jsou dobré peníze... :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
ined, kdyžtak si mě najdi na ICQ 227-288-037 a nebo na facebooku, můžeme to tam probrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
honzi :slight_smile: ...dík,najdu tě,ale dnes už to nestihnu,právě jsme douklízeli a jdeme obědvat :slight_smile:
papa
18. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
jasné....mějte se hezky, my půjdeme ven, jak se malá vyspí....
18. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
18. lis 2009 ve 14:05 • murin
holky jak to, že vám tam nemažou ty fotky dětí? já když měla foto dítěte, tak mi to vždy smazaly, že to nemůže být a vy je tady máte
18. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
kde dětí? to vadí? nikoho jsme neuplatily :slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
ahojky
tak ja dneska byla s rodinkou v atelieru..des bes..petan vsechno prorval ale nakonec se neco poradrilo..tak mame jednu rodinnou a jednu narozeninovou a jednu vanocni..budou ve stredu tak sem pak hodim :dizzy_face:

peti..no ty jsi asi spatne videla...to neni petan ani mimi...tam si muzes udelat test co dostanes od jeziska letos pod stromek a me vysel test :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
Mony myslím u profilové fotky, jak já tam nemám žádnou fotku a třeba ty tam máš Mišku. Mě to dítě vždy smazaly. Je to sice chvíe co jsem tam malého nedávala, ale před tím mi to udělali několikrát, tak tam nemám nic

AdelI. na foto jsem zvědavá. a kde jste se byli fotit, zase u té tvojí a nebo jinde?
to se musím mrknout na FB jsem už chvíli nebyla. No já tam teda budu mít asi černo neboť nic nedostanu.
18. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
tak dík mur :slight_smile: jsi očividně upozornila admina a už mi tu fotku smazali :slight_smile:
18. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
Vidím, že fotky nebyly v souladu s.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
me to taky minule smazala :sunglasses: nevim proc to vadi
kuwa ja jsem nekde nechala teplefon :cry: :cry:
18. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
ahoj holky, tak mám novou hlavu a cítím se super:slight_smile: nová barva, sestříhané, prostříhané, abych neměla těžkou hlavu, ustřihlá šikmá afina:slight_smile: Malého hlídal děda a v pohodě to oba zvládli:slight_smile: Babička byla v Olomouci a dovezla Matesovi hůlku na lampion s baterkou a je barevná. Lampion myslela, že jsem už sehnala, tak nekoupila. Ale nevadí, našla jsem v garáži tak Mates doma už trénoval a moc se mu to zamlouvalo :grinning:

Mony: já jsem nikoho neupozorňovala. a pochybuji, že si tady čtou ty články všech.Mě to tam taky nějakou dobu nechali a pak mi to smazali, ale upozornili mě na to.

adeli: taky nechápu proč to vadí. našla jsi telefon? já tak včera na ohňostroji plašila. Skoro na konci jsem si všimla že nemám klíče od auta, no prohledala jsem kapsy, kabelku a nic. tak Ined hlídala malého a já letěla k autu. auto nezamklé a ještě klíče strčené ve dveřích. ale tak v té tmě si toho nikdo naštěstí nevšiml. ale teda spadl mi velký kámen ze srdce

pěkný večer všem
18. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
tak petan spinka a ja jdu do vany a taky zalehnu

mur..jj nasla..je u mamky na modre
18. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
mur tak to byla teda v tom případě OBROVSKÁ náhoda...a žádné upozornění, prostě jen vyměňte fotku, a oznámení o tom, že smazali nějaký tvůj příspěvek, že nebyl v souladu s pravidly, takže to očividně kontrolují. ale šak o nic nejde. .myslím, že tam nemůže být jen fotka dítěte, ale matka s dítětem může. těžko říct.
teda nové vlásky to jsem zítra zvědavá snad budu ok do yamahy
pěkně štěstí s klíčema teda :slight_smile:
18. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Vidím že fotky prodiskutované téma...
Baby, tož si tam hodte svoje fotky, co na tom je...však jste kočky...já nejsem a fotku tam mám. No jinak dnes jsme s Jirkou chytli rapla s fotákem, no mazec...řešíme to pořád a snad už to klapne a bud ho opraví a nebo dají jiný v ceně...
18. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
bre ranko
u nas noc dobra

honzi..to nasere stim fotakem...
ja mam taky novou sisi skoro blond :grinning:
19. lis 2009 v 08:02  • Odpověz
dobré ráno...
no foták nasrat, fakt mám z toho nervy...
Adélko, neuděláme menší sraz v UH....?????? :wink:
19. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.