• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
honzi..muzem..ja stejne musim na modru k mamce pro tel.a neco koupit kamosce k narozkam na sobotu
tak zitra???????
19. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
matýnek zase usnul až teď,tak už vážně přemýšlím,že budu dávat dřív oběd a spinkat se bude už jen jednou denně.sice usnul,ale klidně by myslím ještě hodinku vydržel :wink: .tak to brzy vyzkouším.
noc se celkem dala :slight_smile: .ráno trošku dusná nálada,ale už je to dobré :slight_smile: .
včera byl u nás děda a dovezl matýnkovi a i nám mikuláše :slight_smile: .matýnek dostal velkou knihu říkanek pro nejmenší,opravdu krásná knížka,potom leporelo krtečka a pohádku na dvd červená karkulka :slight_smile: ,my vaječný koňak,perníky a bonboniéru,tož to jsme museli být ale hodní :grinning: .
no jinak velice nic.
s těma fotkama...já jsem tam měla ze začátku taky fotku jen matýnka a bezeslova mi to smázli :angry: :grinning: ,tak jsem dala jinou a je to.sice taky nevím proč to tak musí být,ale to je v celku asi jedno :wink: .

adeli :slight_smile: ....tak jsem byla včera na poště a mám to.prostě lístek byl zase v čudu,ale je dost možní,že jsem to mohla vyhodit,máme ve schránce neustále moře letáků a vyhazuju je,když jdeme s matýnkem ven.tak to nemám kdy pořádně do mrtě probrat :unamused: .a cestou domů většinou mám ještě nějakou tašku,takže to už se mi nechce schránka vybírat...poberu malého,tašku na kočár,nákup a stoupám jako horal :rolling_eyes: :grinning: .
včera jsem ještě zapomněla reagovat na ty děti,jak jsi psala.no samozřejmě máš pravdu,doba jhe prostě blbá,také vídávám denně takových spratků :angry:...být to moje si kolikrát říkám,že opravdu škoda každé rány,která padne vedle :angry:.já vůbec netvrdím,že bití něco zmůže,ale zase nechat dělat dítko co chce,taky evidentně nebude to pravé ořechové :confounded:.a když z papule vypustí něco takového tříletý špunt,tak to prostě někde musel slyšet,možná klidně i doma :unamused:.ale je to teda opravdu až alarmující.já třeba opravdu obdivuji učitele,já bych to dělat nemohla ani vteřinu,to bych skončila minimálně taky jako ždímák :grinning:(vratné lahve) :slight_smile:.často přemýšlím nad tím,jak matyho nejlépe vychovat,ale teda nevím,jak docílit toho,aby nebyl jako ti smradi,co denně potkáváme,to bych ho musela asi zavřít doma a pustit ven v 18 :sweat_smile:.nebude to holt jednoduché :sweat_smile:.

honzi :slight_smile:...ježiš a co s tím foťákem???nechtějí vrátit peníze či co :angry: ?toje fakt děs,člověk něco koupí a místo radosti z té věci akorát zešedivý :unamused:.

mur :slight_smile:...taky bych potřebovala nějakou vlasovou změnu,jenže bych k tomu potřebovala opravdu odborníka,který poradí :sweat_smile:.zase to mám dlouhé jak nevím co a je to pořád stejné :unamused:.
a co ti to smázli za příspěvek :confused: ???
já myslím,že to prochází docela pečlivě,už kvůli reklamě třeba a pod.neříkám,že zkoumají každou fotku,ale náhoda je potfůrka :slight_smile:.

a už jsem zapomněla jestli jsem chtěla ještě něco napsat,tak raději končím :grinning:.
všem pěkný den :slight_smile:
19. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
adélko :slight_smile: ...jsem se ti koukala do fotoalba :grinning: ...jak udělám takový ten věkový metr děťátka,co máš na fotkama,prosím tě pěkně :dizzy_face: .
já si tam ty fotky taky musím už probrat,bo nemám žádné místo na nové,ale je mi je líto je mazat :frowning2: ,to jsem ale trouba,že jo :grinning: .
jinak teda vybavení na bratříčka či sestřičku máte vybráno moc pěkné :dizzy_face: .a co vy byste vlastně trošinku více chtěli,holčinku či zase klučíka?je jasné,že nejdůležitější je,aby byl mimísek zdravoučký.ale já jsem si tak říkala,že bych si možná ráda vyzkoušela holčičku,teda kdyby... :grinning: ,ale jinak by mi to v podstatě asi bylo šumafuk :grinning: .
19. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
ined..klikni na ten obrazek a to uz te samo navede :grinning:
ja bych moc holku tak uvidim ale po tech problemech u petana budu rada za zdrave mimi :dizzy_face:
19. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
adélko,děkuji.už to tam mám také :dizzy_face: .teda povedlo se mi to až napotřetí :rolling_eyes: ,ale přece :grinning: :grinning: :grinning: .
jj,to je jasné,to naprosto chápu,mám to naprosto stejně :wink: .tak držím moc moc moc palečky,všechny,i matýnkovi :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
holky, my dnes 5,5hod venku, no nádherně bylo...malá ani nespinkala dnes, tak o to bude líp a dřív spáte večer.
No já jsem dnes pokoupila dárečky, už mám mamince, babi a i rodičům od Jirky drobnosti...a další budu kupovat příští týden, jak jedu do Zlína...jen nevím, co koupím vše Jirkovi...vím jen o třech věcech, jinak nevím... :frowning2:
19. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahojte :dizzy_face:
my byli dnes taky pěkně dlouho venku..do půl 7...šli jsme s kámoškou do parku, pak na hřiště a zpátky jsme se stavili na bowlingu, tam se Kája dorazila a teď chrouní...tak to dnes vidím, že půjde pěkně pozdě spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...toto je totiž její odpol spánek...měli jsme i nehodu na motorce, Kája zapadla na panelovce předním kolem a rozrazila si nos, tož krev stříkala na všechny strany, ještěže s nama šla zdrav. sestřička, jsme ji ošetřili, že za 5min ani nevěděla, že se něco stalo :slight_smile:
Holky, co to je za akci zítra v Otrokách?...možná se taky připojíme, lampioňák v pátek jsme u nás totiž zaspaly, dala jsem Káju spát o půl 3 a vzbudila se až v 18:30....v poslední době je teda docela spáč :slight_smile:
Adel...přeji hodně úspěchů se snažením, je pravda, že už by to tu chtělo další přírůstky :slight_smile: ....ode mě už nic nečekejte :grinning:
19. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
ahoj holky, nevím co mi smazali z apříspěvek, nepamatuji si to co jsem včera psala.
My byli dnes v yamaze, pak u kámošky, prošly jsme s kočárama půlku jižňáků, pak domů, nákup, běhání po venku a jsem totálně k.o. bolí mě celé tělo a to zítra už jdeme hned ráno na oční, kámoška, dom a pak průvod a dom se dostanu zase až večer.

Janista: teda takový úraz, no hlavně že je Kája v pohodě a už o tom ani neví. Vidím, že taky máte náročné dny a pořád někde v trapu:slight_smile: zítra je v 16h lampionový průvod, pořádá ho Domino a měly by tam být i soutěže pro děti a myslím, že i masky. Jdu s Ined.

Ined: v kolik si dáme srazík? nebo víš co, jsem domluvená s tou mou kámoškou Hankou, že jak malý vstane, tak půjdu k nim, takže se můžeme pak sejít u vašeho, co?

Honzi, tak kdy malá usnula? s tím foťákem to opravdu nas.... taky už by mě z toho trefilo :angry:

srazík další týden. Honzi Adeli, jestli chcete tak já dojedu do UH, chtěla bych se tam kuknout i do města na něco pěkného. Bysme mohly do herničky a nebo někam na kafíčko, ale spíše ta herna, aby se i děti zabavily. A ostatní se taky můžou přidat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
ahojky
ined..no vidis sikula :dizzy_face:
mur..jj pristi tyden nic nemam tak muzem do hernicky.. :dizzy_face:
20. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Murin, jj náročné to jsou, ale tak snažíme se užít poslední nádherné dny, však ty jsi s Matesem taky hodně akční co tak čtu :slight_smile:, i když teda potřebovala bych udělat hodně věcí doma, jak jsem o víkendech pryč, tak nějak nic nestíhám.
Uvidím jestli Kája neusne a Filip bude chtít, tak bysme dneska do Otrok přijeli, sraz je u Domina, jo?...vy budete mít nějaké masky nebo to není povinné?
Jinak jsem pro sraz v UH příští týden.
Deny, chtěla jsem tě poprosit, jestli by jsi sem nedala vědět, až budou mít v Dominu to Vánoční focení. Bývalo to vždycky vyvěšené na dveřích. Díky
20. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
ahojky holky,
my noc dnes výborná dá se říct, jen 1krát vzhůru a ráno se z postýlky přesunula jak tatínek odešel ke mně a spinkala dál...celou noc spí v postýlce, což je výborné, ale nechtěla v ní spát, až po té, co jsme jí oddělali jednu boční stranu a přitiskli ji k posteli....už jde jedině spát tam i odpolko....
No my půjdeme ven, jen co nám vypere pračka a budeme tam asi dlouho, je nádherně, ale dnes už teda zima...
20. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak jsme doma z klubíčka.dnes to bylo opět super,akorát jsme měli dělat knížečku s otiskama,ale bojužel nesehnali ty správné barvičky,tak doufám,že se to brzy povede :slight_smile: .matýnek taky pěkně spolupracoval,on to tam má rád.
holky,co se týče dnešního lamp.průvodu,tak je to takto:
Sraz v 16h.u polikliniky,pak se jde do MŠ na trávníkách a tam budou hry,soutěže,prostě všelijaký program.je to bez masek!!!
masky budou až o týden později na čertovské disco v sobotu 28.11.v 16 h.na besedě v otr. :grinning: !!!(dnešní jediná maska budu já :rolling_eyes: :grinning: ).takže to bylo toto...
dnes jsem matýnka měla v plánu dát spinkat jen jednou,ale asi to neklapne :sweat_smile: ...začal mi teď usínat těsně před domem a doma vytuhnul jen co jsem ho vyslékla,v 10.45,takže to asi ještě odpoledne bude chvilku spánku potřebovat,no uvidíme.asi to ještě na jeden spánek nevypadá :unamused: .
jinak noc taková všelijaká,chvilkama poplakával a pořád se vrtěl,nevím co se zase děje,nebo jestli pořád ho tak trápí ty zoubky :frowning2: ...

mur :slight_smile: ....my půjdeme ven už dříve,takže spíš si dáme srazík až před poliklinikou.stavíme se ještě za tatínkem v práci,na vláčky a tak :wink: .ale dojdeme na 100% :slight_smile: ,lampion i svíčky máme :wink: .kdo prý mít nebude ,dostane půjčenou baterku třeba :grinning: .

jani :slight_smile: ...sraz dnes v 16h.u polikliniky v otr. :slight_smile: .na to vánoční focení se hned zeptám,taky mě to zajímá,protože do fotografie teď nechceme kvůli penížkům před vánoci :sweat_smile: .zatím jsem teda nic neviděla a neslyšela,ale zjistím to :wink: .a určitě dojděte,aspoň na chvilku,je phezky,tak máte aspoň vymyšlený program :wink: .

adélko :slight_smile: ...tak závěs již visí a super :grinning: .ještě jednou moc děkuji :dizzy_face: .já bych se do herničky i přidala příští týden,ale můžu akorát středa a čtvrtek,jinak máme odpoledne doma taťku :slight_smile: .tak uvidím na kdy se domluvíte :wink: .

honzi :slight_smile: ...jj,je tam fakt krásně,akorát teda tady ráno mrzlo,což mě dost překvapilo.šli jsme tak v 8.30 do kroužku a všude námraza a jinovatka,ale nádherně jasno :slight_smile: .

tak holčinky všem hezký den a s některými odpolko ahojky :slight_smile: !!!
papa
20. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
JEJDA :sweat_smile:

milá nikolko :dizzy_face: ,vše nej nej nej,hodného tatínka a maminku,zdravíčka a štěstíčka,hodně dárečků pod stromečkem a samou radost ti k tvému dnešnímu svátečku přeje teta denča a matýnek :dizzy_face:
20. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
murin nemáš náhodou paragon ze cvičení jak chodíš s Matýnkem a nebo Ty ined, nám by se hodil pro pojištovnu, proplatila by nám to...a říkám si dobrých 500Kč, holky, prosím, kdyby jste měly a podarovaly, byly byste zlatíčka. Muselo by to být bez jména a nebo pokud by vám to tam napsaly, budu moc vděčná....díky.
20. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
jo a ještě jsem zapomněla, že datum musí být od 1.10., takže tak...díky moc.
20. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
honzi,my jsme měli,ale na jméno,takže to nic.a zase tak dobře se tam ještě neznáme,takže je mi i blbé se na ptát. :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Aha, jasné...no já jen kdyby to šlo...já jsem se právě ptala u nas v tom cvičení a ta mi to nedala, že se to neplatí jako kurz, ale pokaždé když dojdeme...takže už jsem tam nechala 300Kč a nic...
20. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
ahoj holky, my byli dnes na očním a chudáček. První prohlídka, ale nezdál se Dr. tak 3x po 5min mu kapali do očiček, pak jsme museli 30min čekat a další prohlídka. Dioptricky je to dobré, že to tak má většina dětí, ale má spojivky docela podrážděné, tak to mám hlídat a když tak dojít. Pak jsem byla u kámošky, co každým dnem má rodit a teď už Mates chrní.
Psala jsem Markétě jestli dorazí taky, ale dneska mají oslavu Nikči, takže vás jen pozdravuje, ale příště se přidá:slight_smile:

Inde: já ti teda napíši v kolik tam budeme, ale v 16h bychom měli dorazit i s Hankou asi.

Honzi: mám z plavání,kde jsme teď platila zálohu 1115kč. takže jestli ho chceš není problém, ale je to včerejší datum a není to paragon vyloženě, je to lístek o zaplacení. Já už mám na letos vbrané, takže budu chtít až příští rok pro pojištovnu.
20. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
To by jsi byla teda moc moc zlatá murin, kdyby jsi mi to plavání dala, každá korunka dobrá, jsi zlatíčko. A není tam jméno? Vzala by jsi mi to příští týden?a z toho sluníčka nemáš?
20. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
honzi: tak jsem se byla mrknout a jméno tam je:frowning2: jsem myslela, že není, ale je úplně dole jak je jejich razítko:frowning2: ze sluníčka nemám a to bylo na jméno.
20. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
ahojky.
tak ja jsem dneska delala palcinky s nutelou a polevka hrachova vcerejsi :grinning:
muj dodelava sprchac a petan spinka,tak jsem trosku uklidila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
odpolko jdeme ven a na zmrzil.pohar :grinning:

ined..to jsem rada ze se nasel a ze je dobry :grinning:

nikci vse nej nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
tak spánek u nás moc nevyšel,opět díky sousedům,tak už nevím... :confounded: ,už mě to opravdu se... :cry: .
tak se tedy jdeme už vypravovat a vyrazíme se dospat ven.lampion máme sbalený :wink: .

honzi :slight_smile: ...já myslím,že to jméno se píše na tyto doklady automaticky,právě kvůli třeba proplacení,alespoň co tedy my jsme měli,na všem jméno bylo :unamused: .to tak leda opravdu od někoho známého,kdo něco takového provozuje:wink: .

adeli...jen si pěkně oslaďte život...takže holčička jo???? :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
ahojte
tak doufám, že se vám průvod líbí. my dojeli až po 14 z pohřbu a miška ještě spí, usnula ve 14.30 ale už ji jdeme vzbudit, bo neuvím kdy už by šla spát..
nikolce vše nejlepší k svátku přejeme!
honzi co máš za pojišťovnu? mělo by dát poskládat to i z více účtů. já mám někde účet za cvičení snad tak se podívám taky.
ined co ti sousedi?? :frowning2:
honzi tak vy taky spíte bez boku postýlky jak terezka s petou, koukám oblíbená "poloha" :slight_smile: ale je to prima kompromis mi přijde. já 2.12. kojím naposledy ráno a pak už konec, jsem zvědavá jak to zvládne, asi to obrečím i já. ale už s tím dost blbne...a UM odmítá bude jen na mléčných výrobcích holt. teď začala pokašlávat, asi jsem to na ni hodila, kašlu jak tuberák už skoro týden :frowning2:
není mi moc dobře, ale v 18 mám ten kurs první pomoci tak se těším, ale radši bych ležela...pak dám vědět jaké to bylo.
příští týden bych mohla na srazík leda v pondělí dopoledne, jinak mám už plno, ale nevím jak nám teda oběma bude...
tak zatím ahoj
20. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:ined...holku?to jako po sladkem :grinning:

mon..kurz prvni pomoci?ty pak budes zdravotnimknebo to jen pro sichr?

ja si s muzikem obj.pizzu az domu..je u nas nova ve bzenci za 20kc dovezou a jeste zadarmo je akce ke kazde pizze pepsi v plechovce..uz se tesim az nam ji dovezou :grinning:
20. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
adel to jako sichr a aby člověk věděl, je to o dětech, jejich úrazech, nemocech co dělat když...jsem zvědavá.
tak dobrou chuť :slight_smile:
20. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
Mony, to by jsi byla hodná, kdyby jsi mi to po murin poslala...každá kačka k dobru, když to pojišotvna proplácí, my jsme vojenská....jen tam nesmí být to jméno...cvičení a plavání nám proplatí..

My jsme byli venku, bylo nádherně...malá byla zase krmit kačky a na vláčky...
20. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
mon..hm to je dobre :dizzy_face:
tak pizza sezrana a asi budu vecir kukat na snezenky :grinning:
20. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
ahoj holky, my už chrníme jak mrtvolky:slight_smile: a já budu relaxovat u pc a tv:slight_smile:
Byly jsme si Ined na průvodě, Mates první lampion nechtěl, ale nakonec ho držel. A jo byla tam jakási účast:slight_smile: pak jsme šli ke školce všichni a byly tam soutěže pro děti. tak Mates dostal razítko a kokinko, za to, že hodil balonek do pece:slight_smile: chtěli jsme chytat i rybičky, ale bylo tam moc dětí a Mates nechtěl čekat když ho všichni předbíhali. nakonec jsme odcházeli dřív neboť byla pěkná tma, mlha a zima:frowning2:

Mony: pak písni jaké to bylo. A jak jde Mišce to spaní, nekojení? a proč zrovna 2.12.? proč ne třeba 1.12.? :grinning: Bavila jsem se s kámoškama jak odstavovali a postupně dávali UM. nemáš ho dát rovnou do flašky, ale třeba postupně začít jen 5lžiček UM, pak zase třeba o něco víc a třeba víckrát denně. Protože jinak ti to pít nebude, má to jinou chuť.

Adeli: vy se máte, jsi mě udělala chuť na pizzu, ale hroznou, takže zítra vím co doma bude na večeři:slight_smile: říká se, že to sladké je fakt holka, ale platí to fakt jak u koho. Já ho teda jedla ve velkém, ale to jím i teď a to nejsem těhotná.
20. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
no má se jíst sladké, aby se splodila holka, ale jinak u holky je chut na kyselé....měla jsem to tak já, i kamarádky...já teda jedla pořád zavináče a pak jak jsem musela tahat tu cibuli z krku, tak je nemůžu ani vidět..pila jsem lák z okurků a jedla pořád hlávkový salát, ze sladkého se mi navalovalo...
Adi, jez hodně tvarohu a mléčných výrobků a koupej se s kapkou citronu před milováním...prý to bude pak holka...nejez moc masa...
Sakra, mates hodil balonek do pece...to je agent :sunglasses:
20. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
tak honzi na účtu je jméno :frowning2:
jinak kurs úžasný super. ono to bylo obecně ale i dětské úrazy protože u těch se někdy musí jinak. ale fakt praktické rady a ukázky. super ještě bude druhá část kde budou nemoci a co dělat u křečí, dušnosti a tak. přednášející záchranářka takže praktické fakt :slight_smile:
zítra možná půjdeme do zoo
jo a kojení nekojení, kojíme po 6 ráno, dneska až v 6.30 dost často spává do té doby pěkně. a UM už jsme zkoušeli hrnečkama, lžičkou v kaši...ale nechce. navíc má teĎ rýmu takže mléčné výrobky teď žádné. a 2.12. protože Radek pojede do prahy po-st (2.12.) a další týden st-pá ať je doma co nejdýl mezi tím a jdeme na to. v mém okolí všichni odstavují tak, že prostě matka odjede a otec odstavuje, nebo se dá babičce, prostě matka u toho není. jak mě vidí a je čas kojení tak prostě přes to vlak nejede a zbořila by panelák a nic jiného si nevezme. už má jen dvě kojení a zmenšovat to už moc nejde. a to už ji radši "potrápíme" rovnou odstranit obě než jedno s řevem a pak druhé s řevem. je fakt, že když nejsem doma večer tak ji radek uloží i bez kojení. problém největší bude to ranní a hlavně to, že když mě vidí tak chce mlíko. no uvidíme, každé dítko je jiné že?
sladkým se cpu a cpu a cpu furt :slight_smile:
20. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.