• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
a teda z kyselého se mi zvedal žaludek, ale já ho nemusím ani normálně. já nevěřím na tyto "babské" a ty "vědecké" jsem ti adel posílala :slight_smile: snad vám vyjde zdravé krásné...holčička :sunglasses:
20. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Adi, moc moc přeji holčičku...
No my chceme odstavit taky tak...s tatínkem o Vánocích a max dovezeme malou k babi o svátcích, s ní usne bez mléčka, s tatínkem moc ne..prostě babi říkala, že pomůže...už to tak dál nejde...zuby se mi kazí, protože malá pije hodně dlouho v noci...i když dnes teda 7min a spala..
No uvidíme, ale už kojit nechci, chci své narozeniny strávit bez kojení...
20. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
No jinak zlobi, ony ty jména jsou asi fakt všude, zkusím ještě kamarádku, ale uvidím...
20. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
tak to je Miška šikula, že tak brzy to zvládla s tím spaním. Super, že se kurz líbil.

teda já musím říct, že celé těhu jsem jedla jen a jen sladké. Třeba za celý den jsem nejedla pořádné jídlo ale cpala jsem se sladkým, ale až po 5měsíci jsem dostala tyto chutě. Takže si myslím že to není o tom, prostě každá máme jiné chutě,ale třeba na tom něco je. Kámoška jí zase jen maso a čeká kluka každým dnem

Honzi asi to bude úplně všude ty jména, aby to bylo pro pojišťovnu. přece jen hodně lidí to určitě zneužívalo, tak proto to dávají na jméno
20. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz
No zkusila jsem ještě kamarádku, tak uvidím...
No co se dá dělat. Jinak jsem zjistila že v Dominu je otevřená hernička, mám někde letáčky, tak se podívám od kolika do kolika, že bychom zašly tam s dětma... :wink:
20. lis 2009 ve 23:23  • Odpověz
dobre ranko
u nas budik v 6h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
venku mlha tak snad bude pekny den :wink:
21. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
noc u nás nic moc,matýnek se pořád vrtěl,noroval a plakal,až se proplakal ke mě do postele,ale ani tam to o moc lepší nebylo.výsledkem je,že jsem akorát unavená,podrážděná a bolí mě záda jako čert z blbé polohy,ve které jsem musela ležet,abych ho mohla pohlídat,neboť on při tom norování je v pohodě schopný spadnout z postele :unamused: .
takže tak.včerejší průvod...no jak psala mur,šlo to :sweat_smile: .ale teda byla kosa jak z nosa.jsem měla promrzlý zadek ještě hodinu po tom co jsme přišli domů :grinning: .
tatínka máme v práci zase celý víkend,tak přemýšlím,že odpoledne zajedeme plavat,ať se matýnek vyblbne :grinning: .
ale ještě uvidím podle počasí a nálady,ale zase co s ním doma,nebo jen tak venku v kočárku :unamused: ,mu se nějak v tom fusaku moc nelíbí :frowning2: ,tak by byl nejraději pořád venku,jenže to zase nikam nedojdeme :sweat_smile: .
uvidíme :wink: .

zlobi :slight_smile: ...tak 2.12. budeme držet moc palečky ať má odstavení co nejklidnější průběh a hlavně se obejde s minimem slz,ačkoliv já mám zrovna co nejmíň mluvit :wink: :sweat_smile: .
super,že se kurz povedl :slight_smile: .

adélko :slight_smile: ...jj,tak jsem to myslela s tím sladkým :grinning: .ikdyž teda já na tohle vůbec nevěřím,matka příroda je nevyzpytatelná :wink: .a co třeba dvojčátka-páreček,co? :grinning: :grinning: :grinning: .

mur :slight_smile: ...v těhu jsem taky docela mlsala,na to,že jinak sladké nijak moc nemusím,jsem toho smlsla požehnaně,hlavně koláčky a čokoládka šmakovala :grinning: .no však mám stále ještě pořádnou vzpomínku... :angry: .ale mě tak nějak chutnalo vše,lák z okurek jsem běžně vypila i před těhu,takže nic nového :grinning: .

honzi :slight_smile: ...myslíš domino tam u vás?tady v otr.už jsme v herničce v dominu byly taky :slight_smile: .

holky,všem pěkný den,papa :slight_smile:
21. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
ined..a ty jsi blazen...dvojky :angry: :sunglasses: :grinning:
21. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
no ne adélko...ale tož byla by to sranda,řekni sama :grinning: :grinning: :grinning:
ty jo,já bych si to šla si hodit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
však tady v otr.se nějaké 19-ti leté kočeně narodily trojčata :confused: :confused: :confused:
masakr...to musí být masakr,a co až začnou capkat třeba???ani nemyslet :sweat_smile:
21. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
ined..no u nas je more dvojek i moje mamka je z dvojek tak ja se budu jen modlit...
jj tu jsem videla v telce :confused:
21. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
no ty jo :confused: ...takže to jsem nešlápla zase až tak vedle :grinning: ...
ale teda nechám to už na vás a nebudu do toho raději moc dloubat,znáš to...když se o něčem mluví,tím se to i přivolává :sweat_smile: ...takže,už mlčím,už mlčím :grinning: :rolling_eyes: :sunglasses:
21. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
jen tak mimochodem, já chtěla dvojčata...do šestinedělí pak mě to přešlo :slight_smile:) a stále "přechází" :slight_smile:)
21. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
ahoj holky, tak už snad chrníme:slight_smile: My noc super. malý spal v kuse do 7.40h. Já šla zalehnout něco okolo půlnoci. Nějak jsem se zakecala na pc. Dneska odpoledne dojde ségra a vezme si malého na prázdniny i přes noc, oba se moc těší a já zajdu posedět a pokecat :grinning:
Jinak já bych dvojčata nechtěla ani omylem. taky máme 2 dvojčata v rodině, takže když jsem čekala malého tak jsem se jen modlila, aby tam byl jen jeden. Jinak bych si to šla hodit. ale tak u toho prvního se to nějak dá, holt by pak nebylo další. ale mít jedno dítě, snažit se o další a vylezou z toho 2 tak to si to jdu hodit.
Jinak ty trojčata z těch Otr. jsem potkala jak jsem šla z toho lampionového průvodu. jsem si zdálky říkala co to je za mega káru-kočár a jak jsme se míjeli, tak jsem viděla, že jsou tři. No mazec. Oba rodiče hodně mladí.

Adeli: no prostě hodně štěstí aby ti vyšlo to co si přeješ. ale stejně v dnešní době je nejdůležitější aby se to povedlo a hlavně to mimi bylo zdravé, ono je to pak i jedno co to je.
21. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
ve zlíně taky jezdí jedny trojčata takový kočár vlak...mazec.
jinak kámoši mají dvojčata páreček 4,5 roku - chtěli! a teď že chcou další dítko...a znova dvojčata a znova páreček! ale říkají, že jsou zvyklí, že se těší, že je to veselejší. tchýně měla kluky od sebe 13měs! a jak to popisuje tak děs, to si myslím,že už jsou dvojčata lepší než takový malý rozestup
21. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
to jsou takový boháči,že chtějí další dvojčata? já už bych byla asi v Kromclu. Mě stačí bohatě 1.Tolik dětí bych nechtěla, jako jo je to pěkné, ale živit to v dnešní době není nic jednoduchého a bude hůř...
Jinak já jsem se ségrou přesně o rok a 3dny, takže taky mazec:slight_smile: to mě taky přijde lepší rovnou ty dvojčata. ale prostě když chlap funguje,tak je to jedno, ale jak je chlap v tom na h.... tak je baba chudina.
21. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
tak boháči...na 3 děti zase nepotřebuješ být milionář. my chceme taky 3 a bohatí si nepřipadáme :slight_smile: a další dvojčata nechtěli, jen dítě a oni vyšli dvojčata. tak abychom nevymřeli musí mít každý průměrně 2,3 dětí takže někdo ty tři mít musí :slight_smile:
21. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
tak ja jsem taky kdysi chtela 3 a bohaci nejsme
ja jsem s brachou presne o 11 mesicu a mamka rikala ze to bylo desneeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
já si myslím, že se to dá. miška má jeden velký kočár a jedny golfky. stím vydrží jak ona, tak další. autosedačky taky další podědí, oblečení taky. navíc stejně nejvíc oblečení nakupuju na mmb, nové hlavně bodyčka a když už jo něco pěkného. drahé oblečení jí nekupuju vůbec. na čem nešetřím jsou boty, ale třeba neměla podzimní boty s goretexem, protože mi to přijde zbytečné a ani by to nevyužila. taky má jen jedny boty a taky vystačí. hračky nemá takové ty moderní hrací (teda jednu dvě), odrážedlo obyč za 400kč, ani jich nemá hromady. myslím, že se dá na dítku utratit hodně, ale dost často zbytečně. je fakt, že platíme dost za "kroužky" ale ono to taky už pak nepůjde v takové míře s vícero dětma. takže si nemyslím, že další dítko je dvojnásobný výdaj. a já vyrůstala v hodně chudých poměrech tak asi vím, že se to dá a že jsou důležitější věci než vyfintěné děcko s hromadou hraček (nemyslím to teď na nikoho ať zase nejsem za zlou :slight_smile: myslím to z osobních zkušeností a obecně :slight_smile:) takže šup šup do toho. adel, pak marky, já...a jedeme druhé kolo ne?? :slight_smile:
21. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
mon..no me druhe kolo bude stacit..ja bych mozna aj dvojky prezila ale musela by bejt aspon jedna holka... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no petan sam ji v pokojiku tak jdu juknou kde vsude to ma :confused: :sweat_smile:

co se tyce pomeru..tak ja abych neco mela jsem si musela vydelat..chodila jsem misto prazdnin makat a pak za penize cestovala..a videla jsem opravdu hodne..nasa mamka sama stavila a splacela dum pac tatka na nechal kdyz jsem mela cca 5 let a tak nam moc kupovat nemohla
21. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
noc,ani nemluvím :rolling_eyes: -takhle nějak vypadám :sweat_smile: .
ale včera jsme byli nakonec opravdu plavat a super,matýnka jsem i trošku potápěla,opatrně a byl z toho nadšený až se vyloženě řehtal :grinning: .já jsem se potápěla s ním,akorát jsem nevěděla,že se bude tolik bát sušáku na vlasy,takže jsem nakonec jela nazpátek s mokrou hlavou a teda aspoň čepicí :sweat_smile: .ale bolí mě dnes jaksi hlava a je tak nějak chabě,ale tak snad z toho nic nebude :wink: .
odpoledne jedeme na besedu k babi :slight_smile: .
zítra mám v plánu začít péct cukroví,jen tak aby se neřeklo :wink: ,hlavní pečení máme za 14 dní se švagrovou a babi,jako každý rok a pak se všichni podělíme :slight_smile: .
jak se tu bavíte o těch výdajích s dětmi.no podle mého názoru to není až tak jednoduché třeba se třemi dětmi,nebo i se dvěma...jen botičky kolik stojí.my také nemáme vše nové,zdaleka ne,oblečky po sobě prckové třeba podědí,ale když už začne školka,škola...výdaje za sešity,kroužky,výlety,lyžáky a já nevím co všechno,tak si myslím,že to z rodinným rozpočtem pěkně zatočí :sweat_smile: .ono se to nezdá...
já taky neměla ani omylem co bych si přála,byla jsem od 6-ti let sama s taťkou,takže dobře vím,jaké to je na něco si vydělat.ale zase nemůžu říct,že by mi někdy něco chybělo,prostě to podstatné bylo a ty zbytečnosti holt ne :slight_smile: .a dalo se,v pohodě.jenže doba je jiná...děti chtějí třeba k tomu moři,chtějí pc,chtějí to či ono...takže já osobně bych měla raději děti dvě a dala jim co budu moct,samozřejmě ne na co si ukáží,to by stejně nešlo,ale třeba tři si myslím,že už je prostě moc,alespoň pro nás :sweat_smile: .
ačkoliv člověk nikdy neví,kam cesty jeho osudu míří,že? :grinning:
ale teda když míjím kočárek s dvojčátkama,tak se podívám...je to pěkné,ale když si představím matýnka repete :rolling_eyes: ... :grinning: ...děkuji,ne ne...
ikdyž zase...nějakou výhodu to má,podle mého musí být nejhorší ten první rokmale potom si už myslím zase,že si spolu dokáží i pohrát,zabaví se...kdežto takový jeden malý čertík,přívěšek na mamčině nožce... :grinning: .
no,tak konec filozofování...
všem pěknou neděli :slight_smile:
22. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
ahoj holky, já měla včera moc krásný večer:slight_smile: Matesa uspávala doma babička nakonec a já se šla odreagovat. Spal do 6.30h takže se to dalo.
Jinak co se týče těch dětí tady jak se to rozebírá. tak plně souhlasím s ined. Jo to malé dítě se dá,ale do budoucna je to fakt horší. Hlavně v té škole. Jako vidím kolik toho děcka do školy potřebují jen na ZŠ, pořád prostě něco a ono se to fakt naskládá a v dnešní době je vše čím dál tím víc dražší. a co se týče mimi, tak třeba kdo kojí, tak ušetří,ale kdo kojit nemůže tak je to pěkná pálka, kor když musí mít speciální mléko třeba...takže to má své pro a proti. Prostě pro mě jsou 2děti akorát, více bych nechtěla. Jako když se zadaří někomu u druhého dvojčata, tak jo,ale jinak pro mě mít více dětí ne.. ale tak u mě je to stejně ve hvězdách....
Malý má sice věcí hodně, kupuji převážně nové, ze sekáče spíše věci na venek a na doma. a hraček má taky hodně, jako nemusel by jich mít tolik, ale prostě má amusím říct, že si hraje se vším. ale tak být v bytě, tak tolik věcí taky nemá.

Ined: příště jedeme s vama plavčit jestli pojedete.

Co ten srazík? dáme to UH ve středu?
22. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
ahojky holky,
tak Adélka má rýmečku :frowning2:
Vidím, že se vedla diskuze na téma kolik dětí, tak já jen 2, víc fakt ne, ale pokud by se povedlo, tak bych si ho jistě nenechala vzít. My jsme doma byli tři, ono to prý není takový rozdíl už 2 nebo 3, ale maminka na nás byla v podstatě sama, byl to boj s námi, zlobili jsme. Jsem sice ráda, že mám dva bráchy, ale myslím, že na dnešní dobu je luxus mít 2děti natož tři.
Zlobi, no co jsi psala, tak patříte spíše k bohatým a to co bere Radek tu nebere žádný chlap a navíc ještě děláš Ty, já bych řekla, že jste oproti ostatním na dnešní poměry BOHATÍ...
22. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
ahoj,
tak je rozhodně dobře, že člověk počítá kolik dětí uživí. ale jak píšete, pokud se zadaří druhé dvojčata, tak se prostě taky člověk postará. ono to vždycky nějak jde. když si vezmu kolik měli naši a radkovo rodiče a taky to zvládli. ale tak samozřejmě je zbytečné mít na silu víc dětí když člověk nechce :slight_smile:
a bohatí...honzi ty taky děláš a víc hodin než já. a radek...no musím říct, že z jeho oboru jeho spolužáci mají všichni větší platy než on, takže to nevidím, že jsme bohatí, všichni okolo nás mají víc peněz. navíc Radek ježděním do Prahy platí přes 4000 měsíčně za benzín. Ale on je hodně moc spořivý. a bohatí - máme dluh přes milion a budeme ho splácet ještě 15 let, kdo z vás ho má? :slight_smile:
22. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
navíc honzi co jsi psala kolik jsi vydělávala před porodem tím finančnictvím tak TAKOVOU výplatu Radek v životě neměl...
22. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
ahojky
noc celkem sla..
ted spinka a odpolko snad pujdeme ven pac tam moc pekne neni :confounded:

no u nas je to s penezma asi tak..petr mel cca 40tis a ja 7600 tak to bylo super..zalozila jsem sporeni a stavebka...nj ale ted je petr pryc aj mesic a donese 25 a ja 7600 coz je cca 33tis...splatky,sporeni,hrozne telefony nase jedina komunikace,inkaso,benzin,petrovo jidlo do kamionu a utrata..nezda se to ale cca 23 tak nam zustane 10 tis na jidlo,plenky ,nutrilon...atd

http://www.flixxy.com/basketball-halftime-jump-rope-team.htm
mazeeeeeeeec
22. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
No já už nepracuji, uznala jsem, že je lepší věnovat se dítěti, než se honit a navíc okurková sezona. A mé příjmy jsou ta tam...
A neber si osobně to, na co se zeptát, ale jak chceš zvládat práci a 3děti???????
No a k té hypo, my ji taky budeme mít, to se neboj, ne-li ještě vyšší.
Jirka peněz teda má málo, ale bude to lepší, jak dodělá školu, teda snad a dluhy má taky, já teda nebrala nikdy půjčku. No a pojistku máme taky, telefony teda vysoké nemáme, máme garáž atd....

Dnes je tak smutné počasí, já už chci sníh... :angry:
22. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
já se nehoním já to stíhám když spí a nebo když ji má babi. (jen nestíhám žehlit - to si platím)
a myslím, že martu tu má 3 děti a ještě u toho studuje...takže stíhat se to dá :slight_smile: prostě to zvládá hodně lidí tak proč ne já :slight_smile: já mám v okolí víc lidí co má 3 děti. my když jsme s Radkem začali spolu chodit tak jsme hned říkali, že chceme 3 a to jsme byli bez peněz i bydlení. a ono bůhví jak to dopadne všechno že jo :slight_smile:
za chvíli jdeme na Kocandu na procházku tak ahoj :slight_smile:
jo kdybyste viděli někde v nějaké akci saně klasické velké dejte vědět :slight_smile:
22. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
ahoj holky, já si užívámklidu, úklid dodělán, zacvičila jsem si a mám pohodičku :grinning: Mates je na návštěvě totiž:slight_smile:
no jo ale je rozdíl doba ve které jsme vyrůstali my a dnešní doba. Na to člověk musí brát ohled a teď to bude vše dražší a dražší. takže třeba já osobně počítám kolik bych byla schopná živit dětí. Jako samozřejmě když se zadaří náhodou, tak to člověk nedá pryč, ale že bych chtěla více dětí jak 2 to u mě nehrozí.
Ale jinak já jsem proto, že dítěti se člověk má věnovat a nedávat přednost práci. ale pokud člověk pracuje když dítě spí tak to beru, protože ho tím nijak neomezuje. Třeba já si nedovedu představit, že bych nešla s malým na celé dopoledne a nebo odpoledne ven(samozřejmě máme ještě plno kroužků) jako třeba znám maminy co jsou s dětma jen doma(vyjímečně jdou ven) a třeba dělají a prostě dítě ať si hraje, toto mě se třeba nelíbí, protože trpí to dítě. ale pokud se dítěti člověk věnuje a pracuje jindy tak to jo.

Mony: pěknou prochajdu.

adeli: jdu kuknout na odkaz
22. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
teda dobrý mazec ty holky.
22. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
tak venku zatím nejsme. miška naprosto hysterické scény, že se oblíkat nebude :frowning2:
tak u nás by ani nešlo dělat když je vzhůru, jako vyžaduje si mou pozornost, jsem ráda, že vůbec nachystám jídlo. už s ní i poklidím někdy něco, ale abych seděla u pc a ona si sama hrála to fak ani nehrozí - teda ani bych to nechtěla. nepracovala bych na její úkor. ale je fakt, že jsem ráda za práci, udržuju mozek v chodu i jinak a ta práce mě fakt baví :slight_smile:
jenže kdyby měli všichni max 2 děti tak fakt vymřeme, doba nedoba . i dneska to maminy zvládají (a martu i školu k tomu)
a celé dny bych venku být nechtěla a ani nejsme, ale když jsme doma a je vzhůru tak se jí věnuju. mám v tomto ohledu "čisté svědomí" :slight_smile:
tak snad se dítě uklidnilo někdy je šílená fakt :frowning2:
jé já jsem přehlídla adelky příspěvek...tak to má Radek jen o trochu víc než Petr od Adel takže...a tolik co měl PEtr dřív Radek nemíval...takže adel je tady BOHATÁ dle vašich měřítek :wink:
tak snad jdeme ven, hezký zbytek neděle
22. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.