• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
mon...jj tak jsme prachaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kdo me jich zavidi klidne vymenim za manzela doma..mame je na ukor neceho
:frowning2:
co se tyce chozeni ven tak to me fakt nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes: rano posnida a hrajeme si,cteme,kreslime...kolem pul dvanacte obedvame a ve 12h chodi spat.ven chodime ted az odpoledne...v lete jsem venku i dopoledne..kdyz jsem u mamky tak si ho mamka bere do obchodu kazdy den dopoledne a ja ji uklizim nebo delam nehty..krouzky tady nemame a dojizdet skoro 40km i treba 2x tydne je dost...a ja jsem vyrostla i bez krouzku..casem snad tady neco bude kde se bude dat jit ale ted tady v pisku zdechl pes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to co tady bylo tak ted je s toho hospoda :angry: ...........
22. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
jj přesně jak píše adel, něco za něco, Radek je pryč 3 dny a tráví každý týden na cestě do práce minimálně 8hodin a to na D1. prostě to není "zadarmo". Já dělám, mám sice peníze, ale zase nemám tolik času na domácnost, Miška nemá fotoalbum, protože nemám čas vybírat fotky a zařizovat atd. zase - něco za něco. Ale já prostě práci potřebuju k psychické pohodě :slight_smile:. a o víkendu místo abych žehlila tak jsme prostě radši spolu. Když mi někdo (babi) hlídá Mišku tak neodpočívám, ale pracuju.
je škoda Adel že tam nemáte kroužky žádné :frowning2: tak založ mateřeské centrum :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale tak předpokládám, že jsou tu rozumní lidé a vědí, že nic není zadarmo a vše je něčím vykoupené a zasloužené a nikdo nikomu nezávidí :slight_smile: stejně co jsem pochopila tak nikdo (akorát adel psala že dřív jo) ani o třech dětech neuvažoval obecně.

ty holky jsou super, ukazovali to ve zprávách a říkali, že fanoušci byli nadšenější z nich než ze zápasu samotného :slight_smile:
jinak jsme koukali na sněženky po 25letech, teda zatím nedokoukali, ale velké zklamání, vůbec nás to nebaví teda.
máme nahrané Želary a Bobule tak doufám, že se k tomu někdy dostaneme a bude to lepší :slight_smile:
22. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
mon..no uz jsem aj premyslela :grinning: doma bych aj mela mistnost ale tch.by vadila kazda cizi noha na jejim pozemku :angry:
jinak na modre jsem s kamoskou mela mistnost kde jsem chodila s holkama ale ma to jiny majitel a ten uz nam to nedovolil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
ty snezenky me taky neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
Sněženky jsme viděli už půl roku zpátky, je to o ničem.
No teda můžu říct, že jsi psala, že Radek má hodně peněz, ne o málo víc jak Adel....když jsem Ti psala tenkrát, proč nepracuje tady, že kamarád má dobré peníze jako programátor, tak jsi psala, že má dvakrát víc, než programátoři ve Zlíně....kamarád bere 30tis, takže Tvůj by měl mít 60tis...což jsem takhle pochopila...

No vše je na úkor něčeho, my doma nevydržíme s malou ani tuk, doma ji to nebaví, miluje "kaky" takže chodíme je krmit kolem vody i bez kočárku a taky na vláček, který kousek od nás jezdí přes most....já mám vlastně většinu fotek i z venku....
22. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
fakt teda sněženky děs, už jsme je dokoukali.
já mluvila v hrubém, teď už asi rok mu to trochu snížili takže 55 mínus ale benzín takže čistého kolem 30. tak nevím jestli jsi mluvila v hrubém či čistém o tom kamarádovi. ale je fakt, že až na to cestování a že tu jsem 2 noci sama je zase fajn, že je tu 2 dny s námi a Mišku vidí díky tomu fakt hodně.
já jsem si právě nechtěla uplést bič, abych musela být furt venku, mi by to nebavilo. ale zase jsi psala honzi, že si adelka pohraje i hodinku dvě a ty stihneš uklidit. to zase neznám já. každé dítko má něco :slight_smile: no a ven foťák většinou nenosím :slight_smile:
tak jsem právě objednala kalendáře, jsem hledala stolní aby se do nich dalo i psát.
22. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
Aha, kamarád má tak 25tis čistého...
No já se ted dívám taky po hračkách pro malou. No mě to zase nebaví doma, den ztrávený doma je ztracený den říkám já a venku jsou fotky teda mnohem ale mnohem hezčí, proto foták nosím ven, i když ted je opět na opravě, tak doufám, že nám vrátí foták fukční a nebo alespon dají jiný na výběr ke koupi a nebo připadně i peníze, už mě to štve.
No já mám už skoro každému nějaký dáreček a ted ve čtvrtek chci ještě něco pořídit, takže snad už budu mít toho hodně. Jirkovi chci čepici nějakou hezkou, CD s nějakou hudbou, nějaký dobrý funkční nátělník...co kupujete holky vy drahým polovičkám, at mám i inspiraci.
22. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
ahojky
u nas no celkem sla...
honzi..no petr si koupil antenu na tv do kamionu a ja mu chci koupit vysavac do kamionu,pac jsem videla jak ho oblizi ale sam by si ho nekoupil a pak asi neco na obleceni a s tou cepici bych taky moghla neco vymyslet ma jednu prisernou..ale mu cepky ani neslusi :grinning: kde ju jdes kupovat?
23. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
ahojky holky
no Adi můžeme kuknout tady v UH, ale tady se mi nic nelíbí...Jirka má taky jednu a je mu už malá, takže chci novou, on jedině světlé chce...
No jinak se dívam, co bych mu tak koupila, uvidím...
Venku humus, ale stejně budu muset jít ven, no uvidíme.
23. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
matýnek už spinká,to bude tím deštivým počasím :unamused: .doufám,že odpoledne už pršet nebude ať se dostaneme ven alespoň na chvilečku :wink: .jejda,kdyby místo toho padal sníh,to by byla bomba,ale podle dlouhodobých prognóz to vypadá,že v nížinách by mohl napadnout sníh až tak v únoru :frowning2: .chjo :confounded: .
včera jsme byli odpolko u babi,večer jsem vyžehlila,jedním okem kukla na superstar a šla jsem do hajan :pensive: .
dnes máme odpoledne doma tatínka,tak snad se dostanu k tomu pečení :slight_smile: .včera jsem si s matýnkem stihla uklidit,tak by to snad mohlo jít :sweat_smile: .
no jinak co se týče práce s dítětem...ono to záleží také na tom,je-li kdo ochotný pohlídat.nebo je to o zázemí v rodině.martu může studovat při třech dětech,ale také sama říkala,že nebýt jejích rodičů,kteří maximálně pomáhají,nikdy by to nezvládla.jak taky :wink:.
já bych si ráda našla alespoň nějakou brigádu okolo matýnkových dvou let(ať už si zvykám zase na lidi :grinning:,ale samozřejmě kvůli penízkům),ale bude to záležet na ochotě tchýně a pomoci tatínka :wink:.takže uvidíme :slight_smile:.
zatím jsem prostě s malým,věnuju se mu,starám se o domácnost a tak prostě :wink:.baví mě to,ale někdy už bych potřebovala hoooodně vypadnout :sweat_smile:.
co se týče chození ven,tak my musíme každodenně.krom nemoci jsme za celou dobu nebyli venku kvůli počasí snad tak 3-4x,jinak neexistuje.v létě jsme chodili ven i dopolko,ale teď v zimě a taky díky změně spánku chodíme už jen odpoledne,ale vyjdeme třeba ve 14 h.a vracíme se v 17-18h. :slight_smile:.myslím,že i matýnkovi to prospívá,doma je fajn,ale ne celý den :grinning:.třřeba dnes jsem chtěla dopolko skočit aspoň nakoupit,ale zhatil nám to déšť :angry:.takže tak :slight_smile:.

honzi :slight_smile:...já také přemýšlím co koupit manžílkovi k ježíšku :sweat_smile:.asi se podívám na nějakou pěknou teplákovku,všechno mu tak pomalu odchází(i mě),tak by měl určitě radost.musím se podívat na ty cenové relace,ježíšek letos nějak nemá mnoho penízků :frowning2:.a taky asi zase nějakou fajn pánskou kosmetiku :slight_smile: .ale pro matýnka už mám dárečků hodně,ještě budeme kupovat odrážedlo motorku a plyšového velikého hada nebo něco na ten způsob,má to synovec a je to boží :grinning:.
ještě potřebujeme koupit něco tchánů,.ale tam jr to stejně těžké jako s mojím taťkou... :confounded:,každý rok to samé dilema :angry:.když se jich člověk zeptá,řeknou nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak babo raď :sweat_smile:.

zlobi :slight_smile:...želary jsou krásný film,ale člověka to moc nepobaví :sweat_smile:.

holky,všem pěkný den,papa :slight_smile:
23. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
tak petan spinka a ja jdu delat kaficko

honzi..jjj muzeme se domluvit a udelame si srazik a pujdeme neco obhlidnout :grinning:

ined..no ja to ted resim ze delam babickam a tetickam kalendare a pak jen nejakou kosmetiku...letos to mam jednodussi u mamky pac jsem ji rozbila fen tak jsem koupila novy a otec je vinar tak chce najakou dobrou flasku...na silvestra si pak delaji domaci kost vin..to ma tech flasek tak 10 a 4 lidem to staci az az :grinning: :grinning: tch.jsem koupila nove svtelo pac nas jeste chybi vchodove venkovni svetla..ale ty ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
petrik ma zatim skakaci balon,stan se 100 balonkama,plechovku nemo na pastelky,hodiny slunicko,vlacek ,odrazedlo....ale to nam babicka dala penize at mu neco koupime ze v 80 letech do mesta nepojede :grinning: :grinning: no uvidim co vyberu a pak rozdelim na vanoce a narozky :grinning:
23. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahoj holky, my byly dopolko ve sluníčku. Ráno teda pěkný déšť se mi tam ani nechtělo v tom, ale museli jsme. Ale teď počasí super, takže až se Mates probere hned jdeme ven, musím na úřad a pak na fusak nový a jen se tak projít. Jako co se týče chození ven s dětma, tak já bych nemusela ven, Mates třeba někdy nechce, ale prostě jdeme. Pro dítě je tisíckrát lepší čerství vzduch než být zavřené doma. Takže já trávím s Matesem hodně venku, dopoledne i odpoledne, teď samozřejmě třeba 2h ráno a 2 odpoledne. ale přes léto jsme vyšli v 8h ven a dom šli v 19.30h, jen se šel dom vyspat po obědě a jinak venku. Taky mě to venku třeba nebaví a nechce se mi, ale jdu, protože chci aby se provětral a neseděl doma. Nechci mít pak domácího pecivála, chci aby dítě bylo akčnější a něco dělalo a nesedělo doma na zadku a pak nedej bože u tv nebo pc. Jdu i někdy v dešti. Ale to je každého věc. Já jen zastávám názor, že by se s dítětem mělo jít ven a často. Samo nám neřekne,že chce jít ven, že ho to doma nebaví.... Znám hodně mamin co říkají, ale on mi nechce sedět v kočárku...nechce, tak holt jdu s ním na motorku nebo jde pěšo, tříkolka..je plno možností. Jako přijde mi, že ty děti jsou doma otravné, když si nemají s kým hrát. A být jen s rodičem není pro dítě taky to nejlepší. Mám sice výhodu baráku, ale co jsme bydleli na bytě, tak stejně jsem byla s malým od rána do večera venku.

S dárkama vám neporadím, zatím to řešit nemusím, ale kdo ví.... ale ty čepice nejsou špatný nápad, jen teda je vždy lepší když si to ten dotyčný vyzkouší.

Holky co ten srazík ve středu? jen ať vím, jinak pojedu na výlet do Olomouce s babi a malým.

Ined: nezačínáš brzy s tím pečením? já kdybych teď začala, tak je to do té doby snězené. My máme v plánu o víkendu na péct perníčky, aby Mates dostal k Mikuláši... Jinak do toho sluníčka asi nejdu, budeme mít mikuláše dopoledne v yamaze apak budeme mít objednaného dom, což bude lepší, kdyby se náhodou bál.

Mony: máš teda kalendář na celý rok jako týdenní? a na kolik tě teda vyšel?
23. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Teeeeda, tady nikdo není :frowning2:
23. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
jaaaaaaa anoooooooooooooooo :grinning:
23. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
Tož my dvě jsme tu co chvíla večer, vidíš, my pořádné baby dél vydržíme.... :wink:
23. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
bre ranko
tak u nas noc celkem sla..ale dneska teda prudi..nechce me posledni dobou jist :angry: :angry: :angry:
no jdu dat kaficko :dizzy_face:
24. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
matýnek zrovinka usnul,sám si ukazoval na postýlku,no bodejť,když v noci peklí :unamused: :sweat_smile: .
tak dám aspoň v klídku kafíčko a postahuju filmy na víkend.včera jsme večer kukali na líbáš jako bůh a paráda,fakt jsem se bavila,ale teda dlouhé jak cosi :slight_smile:
včera jsem nakonec nepekla,byl tu kamarád spravit vypínač,sice jen blbost,kterou bych myslím v pohodě zvládla,ale od jisté doby do elektriky raději nelezu :wink: .takže návštěva se trošku nečekaně protáhla,tak jsem stihla jen uvařit na dnešek pro matýnka,vyprat atd..ale světlo svítí,tak jsme dnes ráno s matýnkem pěkně uklidili komoru...jsou tam hračky na vánoce,tak to pořád obkukával :grinning: ,ale včas jsem zasáhla a bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

mur :slight_smile: ...brzy?ani my nepřijde...ale já pak už ani nějak nebudu mít kdy :unamused: .o víkendu musíme konečně zajet na hřbitov a potřebuji umýt okna a vyprat záclony,to sama s malým neudělám ani náhodou.takže musím leda,když je doma tatínek.příští víkend je v práci a ten další už pečeme vše s babi.ale jako u nás to nikdo nesní...já to totiž schovám :grinning: .
na tu čertovskou disco teda nejdeme,už jsem se rozhodla a asi ani na tu besídku týden na to.fakt mám docela strach,aby jsme něco nechytili :frowning2: .příští rok už z toho bude mít matýnek stejně víc :slight_smile: .

adeli,honzi :slight_smile: ...já sem raději večer už nejdu,resp.nezapínám pc,protože je to nebezpečné...člověk se někde zakecá a hned je půlnoc :grinning: .

všem pěkný den :slight_smile:
PS:přesně za měsíc je štědrý den :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj holky, já tu včera byla, ale viděla jsem že nikdo nic nenapsal, tak jsem si radši chatovala s kámošema :slight_smile: tam se to vždy rozjede a poslední dobou chodím spávat okolo půlnoci, ale pohoda.
My byli dnes v plavání a super, akorát Mates vytuhnul v autě, tak jsem se ho snažila probrat a bylo hají. Papat nechtěl, tak jsem ho vyslékla do punčoch a body a dala do postýlky a chrní. takže dneska bude dlouhé odpoledne. ale nevadí. chci jít na fusak neboť na mmb nic, takže koupím nový, ach jo. ale tak dneska mi mají poslat kočárek, co jsem si koupila ojetý, tak bude mít i fusak pěkný do něj
24. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
jsem to zakřikla, než jsem to dopsala malý vstal. tak aspoň poobědval a šel teď zase do postýlky. tak snad už nebude chtít ven.

Ined: to nejde kvůli tomu, aby se Matýnek nebál? tak já teda risknu yamahu a pak u nás doma, že si je pozveme. To se máš, že to schováš, já i kdybych to schovala, tak tam jdu mlsat a to samé všichni, takže do vánoc bych musela ještě jednou péct. teď o víkendu budeme dělat perníčky, na ty se těším a určo Mates protože je miluje :slight_smile:

Holky co ten srazík ve středu, bude něco nebo ne? my jsme zdraví, ťuk ťuk ťuk :slight_smile: pokud nic, tak jedeme do Olomouce na výlet vlakem a na nákupy:slight_smile: a na další nákupy o víkendu do Brna
24. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
mur :slight_smile: ...ne ne,bojím se nemoci,teď je toho všude plno :frowning2: .a mezi dětma toho bývá nejvíce :unamused: .pozvat domů mikuláše ještě letos nechceme,to by mohl mít matýnek z toho opravdu trauma,je přece jen ještě malinký :wink: .

holky...jsem zapomněla napsat :zipper_mouth: ...dnes budeme mít s tatínkem debatu na téma...druhé dítko :grinning: :confused: ,tak uvidíme :wink: .
my jsme už po o,dnes byla poooohodička,fakt :dizzy_face: .i pěkně dopolko spinkal...1.40 :dizzy_face: ,tak jdu uklidit po obídku a valíme ven,je tam pěkně :slight_smile: .
papa

jo srazík zítra?klidně,jsem pro :grinning: .
24. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem ted u mamky,udelala jsem si venecek na dvere tak si ho doma jen nazdobim a udelam ten adventni :grinning:
ja srazik ne mame doma tatku :grinning:

ined...no tak se pridej..budem tehu spolu :dizzy_face:
24. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
čauky, akorát jsme došli z venku. Malý začíná trošku kašlat, tak jsem šla domů pro jistotu.
teda pěkně tady rozjíždíte druhé kolo těhulkování :grinning: ale přeji vám to. aspoň se u vás pokochám nad malým mimi :slight_smile:
no srazík vidím, že můžu jen já a ined, tak to necháme na příští týden. My si teda zajedeme zítra na výlet :slight_smile:

holky nemáte někoho kdo by stáhnul Krysáky? je to teď jako večeríček a to je jediná věc u které Mates sedí a opravdu to žere. I jsem uvažovala, že mu objednám to dvd přes tv je k to mu i plyš.hračka jednoho z nich, celkem za 299kč, jenže to bude ještě poštovné k tomu a to se mi moc tolik dávat nechce.
24. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
tak ja jsem doma
je me pekne zle a tak dam asi sprchu a postel :pensive:
petana jsem ted merila 37.7 tak jsem mu dala panadol a snad na nas nic neleze :confused:

mur..tak tohle opravdu nemam..pac se me to nelibi..ale poptam se :dizzy_face:
24. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Holky,
tak my v roce a půl máme 85cm, já jsem naměřila ve stoje 83cm, ale máme ž 10885g, takže kus ženské je Adélka. Taky už se pěkně pronese....

Hezký večer, vidím, že jsem tu zase sama... :frowning2:
24. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
matýnek zrovna usnul,noc byla zase divoká :frowning2: .on je chudák ráno totálně nevyspalý,zíve a má až kruhy pod očima...už se fakt bojím,že mu něco je :cry: .počám příští týden na tu ko na neuro a pak kdyžtak zajdu k naší ještě.i si říkám,jestli ho nebolí nožičky,pořád je nějak natahuje a protahuje-myslím ve spánku,tak fakt už nevím :fearful: .zoubky taky jště nevylezly,jen kousínek :unamused: .tož tak... :confounded: .
my tedy dnes půjdeme po odpoledním spánku na chvilku do herny :slight_smile: ,tatínka máme v práci,tak se tam aspoň maťulka vyřádí :grinning: .
včerejší debata o dalším mimi :dizzy_face: ...shodli jsme se zkrátka na tom,že co se týče nás,tak bychom druhé dítko mít nemuseli,ale kvůli matýnkovi do toho ještě jednou půjdeme :grinning: .ovšem snaženíčko začne (nemáme to ještě na 100% ujasněné)počítám tak na jaře,nebo prostě nějak po novém roce :dizzy_face: .
jako nemyslím to tak,že ''JEN''kvůli matýnkovi,ale oba si myslíme,že bychom si to jednou mohli vyčítat a také,dvě děti jsou určitě lepší než jedno.matýnkovi sourozenec jen a jen prospěje :wink: .tak uvidíme,zda se zadaří :sweat_smile: .

adélko :slight_smile: ...no tož hin sa hukáže :grinning: :grinning: :grinning: .pak si budeme vzájemně stěžovat jo :grinning: ?akorát jsem teda mojemu říkala,že jsem se ještě ani nestihla vyspat a už mám do toho jít znova :angry: :grinning: ???no ale čekat už nemůžeme,buď prostě teď(max. do matýnkových 3 let)nebo už vůbec :slight_smile: .akorát se mi nechce být zase těhotná :grinning: .zvlášť teď s tím prckem,jak byl člověk sám a mohl si lehnout a odpočinout :pensive: ,kdy potřeboval,bylo to super,ale teď...no uvidíme...musíme to holt vydržet :grinning: .
už jsme včera vybírali ze srandy jméno pro chlapečka..naprosto vážná debata až jsme se tomu museli pak řehtat :grinning: .
hlavně ať vás teda nedostane nějaká chřipka a pod.,pěkně se vykulírujte :dizzy_face:.

honzi :slight_smile: ...a to je hodně :slight_smile: ?ale o tom pronesení vím také své :grinning: .což o to,pronést se dokáže i čtyřkilový uzlíček :grinning: .

mur :slight_smile: ...krysáky bych ti možná stáhnout mohla,pokud teda budou v nabídce,ale musela by jsi počkat až vyřídím registraci(tam ,kde stahuju filmy)a hlavně zaplatím poplatek.ale nechci nic slibovat raději dopředu :wink: .
pak se tam hned na to kouknu,jestli to tam vůbec je :slight_smile: .mě se to teda nějak moc nelíbí,ale matýnek na to taky vždycky hledí :sweat_smile: .

holky,všem pěkný den :dizzy_face:
25. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
holky,teď mi kámoška poslala mail :slight_smile:

3.12.2009 se koná v 10.00 v senioru v otrokovicích přednáška na téma...první pomoc dětem :slight_smile: .
my tam bohužel jít nemůžeme,neboť jedeme ten den na tu ko na neuro,chjo,ale bude to určo zajímavé :wink: .
25. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
tak ještě jednou :sweat_smile:

mur :slight_smile: ...tak krysáky je našla a zrovna je stahuju,zkusím to pak vypálit,ale netuším v jaké to bude kvalitě :confused: ,tak ještě uvidíme,dám pak vědět :wink: .
25. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
hodila jsem foto z atelieru ale je to skenovane tak kvalita nic moc,ale jinak jsou krasne
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3568065&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0

mam sice cd ale tam jsou ty urvane a tyhle upravene ne :dizzy_face:

ined..jj tehule spolu :grinning: to ja uz mam jmena davno :grinning: uz od petrika vymyslene
25. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
ahoj holky, my trošku kašleme, tak jsem do OL nejela. No spíše to ráno vypadalo, že bude pršet, tak jsem to odložila na příští týden. Šla jsem malému koupit papučky a pak k těhu kámošce.
Odpoledne jsi jdu pro balíček oblečení co jsem malému objednala ze sekáčku z netu. Jsou to věci na jaro, tak jsem zvědavá.

Ined: teda tak to budete brát hopem, ale máte recht, stárneme hodně rychle a Matýnkovi se určo sourozenec bude zamlouvat. a už jména vybíráš:slight_smile:
toho 3.12. máme yamahu. No je to škoda, zašla bych si na kafíčko. už jsme tam dlouho nebyly:frowning2:
Za ty krysáky díky. Mě se to docela líbí, ale o mě nejde, ale Mates je z toho totálně hotový. To je fakt jediný večerníček u které ho fakt sedí a hledí na to. Jinak vždy stačí začátek a nezájem.

Adeli: pěkné fotečky. Moc vám to tam sluší a Petřík jak sedí vedle těch bot s čepicí...tak vypadá moc pěkně.a vy už taky jména vymyšlené, tak hlavně držím pěstičky, aby to vyšlo!!!

Honzi: já bych byla na pc, ale mě včera vypadl net, ale to jsem ti už psala na icq.

pěkný den holky
25. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...super fotečky,fakt pěkné :dizzy_face: .
my máme stále stejné jméno jen pro holčičku,ale pro chlapečka to bude asi oříšek :grinning: .(tak jako předtím :grinning: ).

mur :slight_smile: ...no stahuje se to hrozně pomaličku,zatím je jen 15%,tak snad se to do večera stihne :grinning:.
dítko hopem?no jak se to vezme,taky než se by se narodilo a kdesi cosi,než se třeba zadaří,to může trvat,takže to je zatím jen rozhodnutí,že tedy ano :slight_smile: .
kafíčko bych si také dala,musíme se brzy domluvit :wink:.škoda že je tam jen do 16h :confounded: .

jsme po obídku,máme uklizeno,oblečeme se a jdeme ven,je opět krásně :slight_smile: .po spánku to vezmeme přes hernu :slight_smile: .
zítra možná opět plavčit :slight_smile: .ať nám to do pátku pěkně ubíhá,pak už bude zase doma tatínek :wink: .
tak páááááááááá :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
mur..dekuji :dizzy_face:
ined..u kluka mam jasno a holku taky jen aby se povedla :grinning: :grinning:
no ja jdu na okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.