• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
tak okna hotova jen pred vanocema dam novou zaclonu do obyvaku a klid..

dneska dosla cast darku pro petana tak uz se pomalu zacinam tesit :grinning:
25. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
holky,tak my jsme se vydali do herničky a zrovna probíhalo vánoční focení,teda nám nikdo nic neřekl :angry: ,ale vzali nás :grinning: .matýnka strašně všichni chválili jaký je model :grinning: ,jsem se divila,že až tak spolupracoval :sunglasses: ,takže super.

mur :slight_smile: ...já jsem ty krysáky zastavila,je to hrozně velké a od rána se natáhlo jen 23%,to je děs :confounded: ,to by se asi vážně stahovalo dva dny,na to kašlu :wink: .poptám se známých :slight_smile: .

adeli :slight_smile: ...tak jaké máte jména,kápni božskou,ne??? :grinning: :grinning: :grinning: (neboj,neseberu :grinning: )
okna mě čekají o víkendu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale na vánoce se těším letos jako snad nikdy :grinning: .vánoce jsem měla vždycky ráda a plus teď,když už má matýnek nějaký ten rozoumek je to ještě lepší :grinning: :dizzy_face: .
25. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
a ještě jsem se zapomněla pochlubit :grinning: ,že se nám nějam matýnek rozkecal :grinning: ...
říká...mama,tata,pak báááá...to jako bác,tááááá...jako ták a káka,ale to netuším co je :grinning: ,pokud se mu teda nechce pořád kakat :grinning: .
25. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
ahojky holky,
tak já dnes od rána božího makala a makala....Adélka byla hodná, tak jsem uklidila kumbál, umyla 2okna když spala, uklidila kuchyn a obývák, at můžu udělat už adventní výzdobu v sobotu a pak jsme se šly projít ven na kačenky. Záclony už jen vyperu a uklidím skřín s oblečení a je hotovo...no dárky už bych měla taky nakupovat. Už se na Vánoce těším, my Vánoce milujeme....
Adel, fotky krásné...já vím, jaké jména má Adélka pro mimi...
A co Ty ined, jaké máte? My to taky co chvílu probíárám, kdy druhé, Adélka miminka miluje, ta by hned...
25. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
honzi :slight_smile: ...holčička zůstane asi stejná jako předtím...hanička :slight_smile: a chlpeček možná možná štěpán :dizzy_face:
jdeme se koupat,papa :slight_smile:
25. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
ahoj holky, já okna myla min.týden, ale jak to vidím, tak do vánoc to ještě dám, ale jen dole. Nahoře u sebe na to kašlu. ale teda pěkně makáte už s úklidem :slight_smile: jinak na výzdobu se chystám už v neděli. V sobotu ještě nakoupím v Brně ve velkoskladu nějaké drobnosti, protože tam je to za pár kaček, ne jak v normálním obchodě.
Mě dnes došel balík s jídelní sadou pro malého a vypadá to moc pěkně, koupila jsem soupravu se slonama. Zítra bych snad mohla vyzvednout to oblečení. Nechtělo se mi odpolko na poštu. byli jsme se projít, teda spíše projet na motorce na štěrk nakrmit labutě, nakonec jsme spíše jezdili na skluzavkách, houpačky schovali, tak byl Mates špatný:frowning2:

Ined: to nevadí, když tak se poptej, byla bych ráda. Teda s tím focením se máte. a platili jste něco? Já nakonec budu fotit doma, už mám vybrané oblečení, tak ho během 14dní nějak nafotím. Jinak Štěpán je moc pěkné jméno, to bylo jedno z mých favoritů:slight_smile: Paráda s tím rozkecáním, je to šikula.

adeli: vidím že jsi taky už rozjela nakupování dárečků. Mě to dělá strašnou radost, když mu něco vyberu a dojde to. akorát bych potřebovala, aby někdo i ty prachy k tomu tisknul :grinning:

tak přeji pěkný večer, jdu dát Matese do pyžama....
25. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
ahojky tak u nas se uz spinka

no tak taky bych úpotrebopvala neco pritisknout..ani jsem nevedela ze mam tolik obj.veci :grinning:

jmena..no kluk tomasek to jsem chtela uz u petana ale tatky byl proti :grinning: holka nikol,sofie ella,sara,karolinka no moc se me libi jmen ..no jeste to bude boj ale na ten mam jeste cas..pak jsem dostala ms :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Mně se na kluka líbí Štěpán, Šimon, ale copak to můžu dt k našemu příjmení?
Na holku se mi líbí víc jmen....Ella, Rozálie, Ema, Evelýna, Beáta, Vaneska....ted bych dala asi Evelyn, to je nádherné jméno a není časté...na kluka bych nechala Juráška, mně se to jméno vždy moc líbilo...je to prostě krásné české jméno.....jelikož Šimon a ani Štěpán nejde k našemu příjmení, tak kdyby byli dva kluci, tak by to byl asi Ondra, Vašík a nebo AlBertík... :slight_smile:
25. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
mě se těch jmen líbí taky hodně, ale já nebudu předbíhat budoucnost. Až to někdy přijde, tak to budu řešit, zatím mám myšlenky jinde :grinning: budu zatím držet pěsti, aby vám to všem vyšlo. Pak je třeba budete držet zase vy mě :grinning:
holky jdu do hajan, zítra mám opět náročný den. Přeji dobrou noc a pěkný čtvrtek. pa
25. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
jen zareaguji ještě na ty jména :slight_smile: .
vašíka jsme také probírali,ale tvar václav se nám moc nelíbí a ještě františek,to se mi nějak začalo líbit :slight_smile: .ale je moc krásných jmen a než to bude nutné,času dost :slight_smile: :grinning: .
haničku máme jako variantu na aničku,ale také to není 100%.mě by se líbila třeba i veronika :slight_smile: .
no,jdu se věnovat matýnkovi,pak ještě písnu :slight_smile: .

mur :slight_smile: ...A3 vychází na 35 kč,menší vánoční tuším na 20,takže za hubičku :slight_smile:.
26. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
bre ranko
u nas noc dobra
ted si kresli tak je chvilku cas ja ja pujdu neco delat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
nikde nikdo :angry: :grinning: .
u nás noc opět ....no škoda mluvit :unamused: .
tak snad aspoň teď dopolko něco dospinká :slight_smile: .odpoledne asi dáme tu herničku :slight_smile: .
přemýšlela jsem o plavání,ale nechci ho raději tahat do mhd,když všude tak řádí ta chřipka :frowning2: .

mur :slight_smile: ...však to taky byla náhoda s tím focením :sweat_smile: .bůhvíjak tam taky budu vypadat :rolling_eyes: ...byli jsme venku asi dvě hodiny a pak hned před foťák :grinning: .ale matýnek byl jako vždy pěkný :grinning:.
co ten kašel matýskův,je to lepší?doufám,že ano :dizzy_face: .

honzi :slight_smile: ...a proč ne štěpánek?š.š....v pohodě,třeba by byl slavný :grinning: .mě osobně by to až tak nevadilo :slight_smile: .

adeli :slight_smile: ...a tatínek s tomáškem už souhlasí :grinning: ?si dejte aťon vybere holčičku a ty chlapečka a je to :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

všem pěkný den :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
ined..no tak dalsiho petrika uz ne...a ted uz je mu to jedno ja si tam pak pisnu co budu chtit.
a stepan samsa byl ani rict neumela...u nas jedni pitomci a ti dali..henry hrdlovic a hajnrych hrdlovic a decka to neumi ani vyslovit :unamused:

petr sel ryt okolo stromku a ja jsem malovala sprchac..no petr byl trosku vydeseny z barvy ale uz dobre :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
tak u nas uz se spinka
dneska den pohodka ani nijak nezlobil..i jsem s jeho pomoci zabalila par darku :grinning:
no tady je teda ucast :unamused:
26. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
to jo teda :angry: ....
peťulka je šikulka :dizzy_face: .já jdu dát spršku a spát :slight_smile: .
čauky :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
dobre ranko
no co se tady deje kde jste??? :confused: :confused: :confused:
27. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
já teda jsem tu :grinning: .
noc.... :rolling_eyes: ,už raději nekomentuji :sweat_smile: .
dnes už máme odpoledne tatínka doma,tak jdeme všichni na rozsvícení stromečku :slight_smile: .
a punč :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
včera jsem zkoušela dělat kalendář,ale v půlce mě to hodilo na nějaký náhled a nešlo se z toho dostat.přes hodinu práce v pr.....
:angry:
tak jsem to smazala a kašlu na to :confounded: .
včera jsme byli s kámoškou v cukrárně,ale teda nakonec tam řádilo dětí jako ve školce :grinning: .kámoščina malá,ale pila od kohosi z lahve...maminka ji nechala stát na stolku v hracím koutku a malá má dnes teplotu :confounded: .my teda nic,jen trošku kýchá,tak jsem matýnkovi hned kapla do nosíku,pro jistotu :wink: .
ráno volala paní z domina,že lehla i druhá lektorka,takže klubíčko dnes nebylo.
jo a čertovská disco je zrušená z důvodu epidemie.
a kde se jako všechny krom adélky touláte,krutibrko :angry: :grinning: ???
pěkný den :slight_smile:
27. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
ahoj holky, já jsem taky tady. včera jsem nějak nestíhala odepisovat na icq, tak jsem neměla čas ani tady nakuknout:slight_smile: Musíte mě omluvit, ale já momentálně žiji zase randěním :grinning:
jinak my včera řádili a zapojovali s matesem světýlka do oken co jsem si včera koupila. Nemohla jsem odolat a vypdá to nádherně. Zítra jedeme do Brna do velkoskladu takových různých vánočních kravin tak se těším a pak Ikea a Vaňkovka. Tak snad už nakoupím dárky pro všechny a budu mít klid.
Zapomněla jsem se vám pochlubit, už týden čůráme a kakámě jen do nočníku. Samozřejmě když jsme venku, tak má plenku, ale doma je bez ní, protože si sám říká:slight_smile: takže u nás se stal zázrak v který jsem nedoufalal. No je to šikula.
Dneska jsem s ním byla u Dr. v noci dostal záchvat kašle a trvalo to 15in v kuse, ale děs, i hleny plul, jsem nevěděla co s ním. I rýmu trošinku začal mít. Nakonec usnul. ráno v pohodě, ale radši jsem k Dr. šla. Na poslech dobré, neslyšela nic. jen řekla že mám dávat mucosolvan přes den a na noc kapky stoptusin. tak jsem nasadila i cibuli s cukrem ať je co nejdříve fit.
Dnes mi volali, že zítra budu mít na prodejně světlo a lampičku a ještě dekorace co jsem Matesovi objednala na vánoce...takže už mi to vše došlo. Jen teda ještě čekám kočár a věci ze sekáčku z netu a to mi v pondělí napsali, že je v sobotu posílají. no počkám do pondělí a budu po tom pátrat.

Ined: taky se jdu mrknout na stromeček. Vytáhnu i babičku pokud bude chtít, jinak jdeme samy, tak se tam třeba potkáme. a kde jsi si dělala ten kalendář?

adeli: ty už máš dárky i zabalené? tak to jsi šikula, to já musím ještě koupit papír...

holky tady jsou rozpisy na vánoční trhy, zjišťovala jsem si to, abych nic nepropásla. Půjdu všude a nejvíc se těším do UH, takže Honzi a Adeli bychom se mohly domluvit a jít třeba pak i do herny. nebo jak chcete.
10.-12.12. - Otrokovice
15.-22.12. - UH
16.-23.12. - ZL
27. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
mur..jasne domluvime a muzeme jit na trhy :grinning:
ale ale randenim :dizzy_face: ktery to stastny :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme se byli mrknout i s babičkou na stromek, ale došli jsme pozdě neboť už svítil. Kámoška mi napsala čas o hodinu později:frowning2: ale tak nevadí, poslechli jsme si pár koled, nakoupili v bille a jeli domů.
Mates už mi od 19.30h chrní tak mám vegáč.
Dneska mi došel balík hraček co jsem mu objednávala a pak ještě balík toho oblečení z netu ze sekáče. Některé věci pěkné, ale něco se mi naživo nelíbí. takže skončilo toto moje objednávání použitých věcí. není nad to to vidět naživo. zlaté nebíčko:slight_smile: a volal mi ještě pán, že zítra budu mít na jejich prodejně světla a dekorace, ale pro ty pojedu až v pondělí, zítra jedu do brna hned ráno

Na trhy zajdu moc ráda, strašně se mi líbí ta atmosféra...
přeji vám pěkný večer.
27. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem u mamky a vidim ze tady nikdo... :confused:
28. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak já jsem včera gruntovala až se ze mě kouřilo :sweat_smile: (okna,záclony,velký úklid a pod.),ale máme doma vše krásně nazdobené a je pohodka :dizzy_face: .dnes teda ještě proběhlo dopolední 1,5h žehlení a vaření :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
už se fakt na vánoce strašně těším :grinning: .
ale tady vidím je nějak pusto,copak copak? :cry:
mur randí(dnes jsme se potkaly v bille) :slight_smile: ,ale copak ostatní?
my s manžílkem zrovna dopíjíme šampíčko a dojídáme chlebíčky :grinning:.
tak snad tu bude zítra větší účast,když bude opět to proklaté pondělí :wink:.
hezký zbytek neděle všem,papa :slight_smile:
29. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
ahojky
teda ined to je ucast ja sem cucim cely den :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
u nas dneska pohodka..petan hodny..
noce celkem ujdou :sweat_smile: :pensive:
29. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahoj holky, já že nebudu stíhat dočítat a tady nikdo. Kde to vázne? Já byla v sobotu v tom Brně, jako velkosklad kvítek úžasný, koupila jsem si vánoční růži i s květináček a zlatou hvězdičkou za 50kč, pak jsem si koupila kvítko happy beens. teda bombasticky to vypadá, tak jsem neodolala a vzala to, tož za 30kč se to hodí. Tam jsou super ceny a jde vidět jak květinářství na kvítkách vydělávají. Tam vánoční růže krásné velké, max 43kč a taky se prodávají za 130kč a víš. docela mazec. Pak jsme byli ve skladech s dekoracemi, ale byla jsem zklamaná neboť co jsem chtěla tam neměli, no jo před vánocema to bylo jak po vymetení a byly tam jen věci co mě nenadchly:frowning2: pak jsme dali vaňkovku, no nádherná výzdoba, jsem se fotila ze sobama :grinning: Koupila jsem si tam jen pro sebe šálu, jinak jsem koupila malému ještě pár hraček a jeli jsme do ikei. tam jsem koupila nádherného plyš.slona velkého, ten je přímo úžasný:slight_smile: a večer jsem byla randit, v kině, čajovně...

Ined: teda šampíčko i chlebíček bych si dala taky. Neděj chutě.
29. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
má být ceny výš. Ježiš takovou hrubku jsem udělala :frowning2:
29. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
dnes tedy podruhé,neboť poprvé mi matýnek vypnul pc :angry: .
noc se u nás dnes docela dala :slight_smile: .zoubky se už prořezaly,tak asi tím :slight_smile: .
akorát teda ten vítr v noci byl děsný a navíc nám to odneslo větrník,tak z oho byl chuďátko matýnek ráno špatný :cry: .pořád chodil a ukazoval :frowning2: .
jinak vše v pohodě :slight_smile: .

mur :slight_smile: ...tak super,že jsi aspoň něco pokoupila :slight_smile: .ten slon musí být boží :grinning: .a zapomněla jsem gratulovat matýskovi k nočníku :grinning: :grinning: :grinning: !!!super :dizzy_face: .tady je prostě vidět,že každé dítko je prostě jiné,ale dříve či později všechny vše v pohodě zvládnou :wink: .
a co randění? :grinning:

adeli :slight_smile: ...je to tady slabé :frowning2: .
je fajn,že je peťulka hodný a hlavně,že ty noci jsou lepší,člověku je pak hned lépe :wink: :slight_smile: .

tak,jdu se opět věnovat tomu ořežproutkovi,zatím pááááá
všem pěkný den :slight_smile:
30. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc katastrofa :angry: :angry: :angry: :angry:
u nas teda nocnik nehrozi..porad zachvaty :angry:
30. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahooojte :dizzy_face:
My jsme měli docela náročnou noc, Filu bolelo ucho, plakal tak do 2 do noci, tak jsem mu kapala Otobacit, dnes nešel pro jistotu do školky, kdyby ho to náhodou zas chytlo, víkend taky náročný, v sobotu i v neděli budíček v 6hod a dva dny až do večera ve škole, ale dvě zkoušky mám za sebou, v pátek byl tatin na pivu a mladí mi tu do půl 3 řvali, v sobotu večer zas přijela návštěva, takže fakt jsem ráda, že tento víkend mám zas sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mur, teda Mates je borec :grinning: , že už není na plínách, Kája pořád, teda sedá si na nočňajs, ale až po :grinning:
Jak dopadlo rande? Teda se máš :slight_smile: , můj manžel mě nikam nepozval tak 5let :confused:. V pátek byla Kája s dědou taky mrknout na rozsvěcování stromu v Otrok, já byla s Filou u našich bo ho prý bolely záda :sweat_smile: ...ve školce mi říkaly učitelky, že chodil celý den v předklonu, jak ho to bolelo.
Deny, vidíš já jsem ti říkala, že to spaní se většinou po 1roce vylepší :slight_smile:
Adel, tak snad to byla dnes jen vyjímka, však už jsi psala, že Peťa spí docela dobře....s nočníkem jsme na tom stejně :unamused:
A kde se nám toulá Peťka a Terkou a Marky se už taky pěkně dlouho neozvaly....i když já mám co říkat, že :slight_smile: ....ale tak snažím se alespoň 1 týdně písnou co a jak, teď už to snad bude jen lepší, škola o víkendech skončila, tak budu mít i víc času, jen mě zbývají 2 zkoušky, taky musím zajet do Brna, ve škole chtějí potvrdit z tama známky, tak kdyby jste někdo chtěl jet taky, můžete se přidat k nám, škola je hned u výstaviště, kde budou velké vánoční trhy s programem a v centru Brna je to samé, možná bysme zašli na Špilberk, je tam výstava loutek...
Holky, kdy se potkáme?....platí tento týden do Hradiště?....škoda, že v Otrokách zrušili toho Mikuláše, ale u nás chodí taky pěkný průvod, chodí tu i masky, šašci co vyplácejí zlobivé děti vařeškou :sweat_smile: a medvěd.
30. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...tak jsem to asi zakřikla :frowning2: .třeba to byla jen výjímka potvrzující pravidlo a už zase bude spinkat dobře :wink: .nočník taky přijde :slight_smile: .já bych mu ho postavila někam na oči,aby věděl,že existuje,ale jinak bych nenutila :wink: .jen bych třeba občas dala jako vyčůrat třeba medvídka,móóóc bych ho pochválila a mevídkovi si jak naoko postěžovala,že peťulka ne a ne se tam vyčůrat(tak,aby to malý slyšel)a třeba se petřík taky chytne :slight_smile: .

jani :slight_smile: ...téda,no měla jsi to pěkně náročné :unamused: .tak snad už bude klid a dětičky zdravé :slight_smile: .
s tím spánkem u nás...víš jak...jedna vlaštovka jaro nenosí :grinning: .stále převažují noci dost špatné :unamused: .ale je vidět,že to asi opravdu bude zoubkama,sotva vylezly,matýnek spinkal klidně a hezky :slight_smile: .dnes až do 7h :confused: :grinning: .však jsem ho teď nemohla uspat :sweat_smile: .
30. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
jj...jak noc narušují ty zuby, tak asi nic nepomůže :frowning2: ....jak už jsem psala, tak u nás Kája spí krásně většinou a budí se Filip :sweat_smile:
S tím čuráním je to u nás tak, že máme nočníky snad všude :grinning:, vždycky dopoledne když jsme doma, tak ji pořád přesvědčuju a nic....když jde Filda na záchod, tak hned letí za ním, hrozně jí to zajímá, jak čurá on....tento týden našim předváděla jak se čurá....sundala si plínku, ve stoje rozkročila nohy a zaklonila se...prostě si asi myslí, že má čurat jak chlap :grinning: a nebo to jen hraje hérečka jedna :grinning:
30. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.