• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
:slight_smile: ahoj holky, už chrníme, rychlovka :slight_smile: odpolko jsme nakonec venku nebyli. Dívali jsme se na Krysáky, dělali pořádek, bordel, hráli si v garáži na písku...

Adeli: tak to je super, že už na tu rizikovku nemusíte. a o kalužích mi ani nevykládej, i když u nás už je to teď super, už ví, že tam nesmí. Jednou jsem ho fakt seřvala a od té doby ji obchází :slight_smile:

Honzi: cože vozít???
2. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
adeli: a ty uši bych zatím neřešila, mě nepřijde, že je má moc klapaté. Počkej fakt na ty vlasy a uvidíš. do 10let času dost.
2. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
mur..tak petan uz aj dostal na prdel a stejne jde a sedne si do kaluze nebo aspon skoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: na usi prdim casem se uvidi :grinning:
2. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
my se taky rádi koupeme v kalužích... :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
holky, kde jste kdo? Peťa tady nebyla celou věčnost a co zlobidlo? Přestávaji dnes kojit? Už sem nechodí....tady budu zachvíli jen já a murin...a adelinka :frowning2:
2. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
ahojky
teda holky co je vy na nas uplne ser... :pensive: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
u nas noc po dlouhe dobe ok :dizzy_face:
3. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
tak u nás noc opět na nic a ráno to samé co včera :unamused: .to bych musela vyžrat celý orion,aby mi to pomohlo :grinning: .nemůžu se hnout nikam,ani do kuchyně,hned je křik :unamused: .vzteká se,chvilinku je miloučký a pak půl hodiny .... :angry: a pořád dokola.včera ho to po dopol-50min.spánku trošku přešlo,tak snad bude i dnes pak lepší.nejhorší je,že už ani přes to dopoledne nespí tak pěkně :frowning2: .jsem k.o. :rolling_eyes: .
včera jsem chtěla jít koupit vánoční věneček na dveře,vlezu s kočárkem do talachova zahradnictví a hned mě zdrbala ženská-prodavačka,že tam s kočárkem nesmím a bla bla.na dveřích zákaz pouze psů...tak jsem jí říkala,že ho venku nemůžu samotného nechat,říkám,není to pes :wink: .a ona,že jim tu cedulku se zákazem kočárků někdo ukradl a že prý kdybych se aspoň zeptala :sweat_smile: ...tak jsem řekla,že půjdeme raději jinam...venku stál kluk u motorky a říká...no,že vás rovnou nezastřelili :grinning: .no prostě kráva... :wink: .a to nemluvě o tom,že jsem tam už s kočárkem byla a nikdo problém neměl...no co,květinářství je tu na každém rohu a věneček jsem nakonec koupila na trávníkách a krásný :slight_smile: .kočárek vevnitř,u dveří a no problem :wink: .se madam asi špatně vyspala :rolling_eyes: .

adélko :slight_smile: ...tak super,že už tam nemusíte :dizzy_face: .doufám,že to samé nám dnes řeknu na neuro :wink: .na uši je času dost,neřeknu kdyby to byla holčička,ale však uvidíte :slight_smile: .
my se v kalužích ještě nekoupeme,ale na 100% budeme.kde je nejvíce bláta,tam se matýnek hned hrne :grinning: .

mur :slight_smile: ...děkujeme :slight_smile: .doufám,že bude vše o.k. :wink: .teda,ale matýsek ti pěkně dává :sweat_smile: .to by mě asi už opravdu trefil šlak :grinning: .
no jo stojan...minulý rok jsme měli stromek v květináči,malý,ale pěkný.letos už chceme zase normální,ale stojan se nám předloni zlomil.a tento je mohutný a pevný a přitom se stromek připevňuje úplně snadno a ještě k tomu není potřeba aby byl dole ořezaný :wink: .já letos stromek uvážu pro jistotu ještě k hákům co máme navrtané na houpačku,ale nevím nevím,jestli stejně neskončí na zemi.matýnek je nezmar a filuta a všude dostane,nebo vyleze :sweat_smile: .

honzi :slight_smile: ...co budete vozit spolu s adélkou:confused: :confused: :confused: ?????????????nevyhýbej se odpovědi :angry: :grinning: .
jj,monča kojila naposled :slight_smile: .

pěkný den :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojky holky,

v prní řadě přeji Terezce vše nej...k narozeninám, zdravíčko, štěstíčko a milující rodiče. Posíláme s Adélkou pusu.... :dizzy_face:
v druhé řadě ined...nedostala jsem to, ám zpoždění 10dní a začínám být pěkně nervozní, ba co víc, bojím se, že letos mojemu Ježíšek nadělí dětské bačkůrky..a Adélce vysněný dáreček... :frowning2:
My se dnes vrhneme na uklízení skříní.
Holky, včera se probudím a pohled jak z Apokalypsy...Adélka na mé hrudi držely 2medvědy a dávala jim napit mléčka....no děs a u toho mlaskala, jakože pijí...mě asi trefne, ještě, že už to máme za pár a přestaneme kojit, protože už je mi to nepříjemné...

Holky, krásný den všem... :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj Holky, můžu se vetřít? :slight_smile: Prosím poraďte nějaký předporodní kurz ve Zlíně, díky...
3. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
ahojky veko :slight_smile: ...já jsem chodila na předporodní kurz k pí.Křemenové,dělá i cvičení na balonech a plavčo pro těhulky-doporučuji :dizzy_face: ,tel.736520409.

honzi :slight_smile: ...aha :confused: .no tak teď nevím co ti popřát :sweat_smile: .tak uvidíte no :wink: .příroda je příroda :dizzy_face: .a co test?nedělala jsi?já bych to asi nevydržela tu nejistotu :sweat_smile: .
3. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
veka :slight_smile: ...velká omluva :sweat_smile: ,špatné číslo.....tady je správné...736520479 :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
To je to na flipu? A myslíš, že už není pozdě? Docela jsem to zaspala a prý to býva 1x za 14 dní... to bych stihla do porodu tak tak :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
terezko :grinning: ,vše nej nej nej ke Tvým krásným prvním narozeninkám Ti přeje ze srdíčka
teta denča a matýnek :dizzy_face:
posíláme hudlánka a krásně to s maminkou a tatínkem oslavte!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
jj,na flipu,no však zavolej a uvidíš :wink: .jdou myslím platit i jednotlivé lekce
:slight_smile:
3. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
:slight_smile: kujúú
3. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
3. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Vekuš, já jsem chodila k pí Gogelové, je to úžasná paní...kontakt na ni je 737539218. Moc příjemná, měla to co 14dní 2hod a byli jsme i na prohlídce porodnice nakonec jsem ji měla i u porodu...

ined, já nechci jistotu, to radši tu nejistotu...doufám že dostanu menstruaci, nic jiného si nepřeji od Ježíška... :cry:
3. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
honzinečko a kde to je taky na flipu? Děkuju za kontakt :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
vitam novou tvar :dizzy_face:
honzi..no uvidis holka..si to stebou vymenim :grinning:

ined..at vam to taky dobre dopadne :dizzy_face:
3. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
vekuš, je to na JS ve školce...kousek od UTB...
no Adélko, já bych si to vyměnila klidně, je mi z toho nanic...dnes se mi zdálo, že jsme jeli s vajíčkem a Adélkou do Rumburku se ukázat...no a pořád jsem se na to mimi dívala a nemohla poznat, zda je to holka, či kluk :confused:
Nechme toho, já se modlím, a´t těhotná nejsem...
3. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahoj holky, já byla ráno na nákupech, koupila jsem malému krásnou čepičku s medvídkem, je v ní rozkošný, ale nechce ji mít na hlavě:frowning2: on na té hlavě nic nesnese:frowning2: a byla jsme se objednat se na štítnou žlázu. Měla jsem jít v únoru, ale pořád jsem to oddalovala, ale teď si řekla, že musím a mají tak plno, že mě objednala až na únor, takže místo po roce půjdu na ko po 2letech.
Pak yamaha, vyzvednout ségru ve městě a dom. Mates vytuhl v autě, tak jsem ho přendala do kočáru a chrněl hodinu, pak oběd a chtěl si znovu lehnout, tak je v postýlce ale pořád mě volá, takže ze spánku už asi nic nebude. tak povalím na poštu pro balík, co jsem objednávala kámošce.

Ined: s tím stromkem jsem u nás říkala, že bude viset asi za lustr, aby byl z dosahu:slight_smile: ale teda máte to vymyšlené dobře, že to zaháknete i za ty háky k houpajdě. A teda ta prodavačka, bych ji poslala někam. Jako taky bych malého nenechala venku, dobře jí tak, přišla o kšeft. Jsi sehnala jinde, tak je to dobré.
No buď ráda, že nerazítkujete ještě. Malý je fanatik do razítek a razí a razí, píše jen propiskama a fixama, pastelky ho neberou moc, ale když není na zbyt, tak i s něma a dokonce už i stříhá. viděl nás stríhat a chtěl taky tak má svoje dětské umělohmotné nůžky a dokonce i stříhají. a jak vidí lepidlo, tak je konec, to mu nesmím sebrat. takový kutil po tetě a babičce :slight_smile: takže na našem stole bordel z takových to věcí

Veka: já do kurzu nechodila nikam a vůbec mě to nechybělo. mě to přišlo jako zbytečná věc, stačilo mi co mi vykládaly kámošky, že ty kurzy jsou na nic... tak jsem tam nechodila a porod jsem zvládla v pohodě i bez toho.

Adeli: tak u nás to zabralo, do kaluží už nelozí, ale myslím si, že kdybych nebyla ve střehu a nedívala se, tak tam zahučí a ještě si s ní bude dupat :slight_smile: no jo děti, všechny berou kaluže :grinning:

Peti: Terezce taky přejeme vše nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka, stále úsměv na tváři a ať Vám dělá jen samou radost...
3. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
no my blbneme, nakreslila jsem Adélce čerta, mikuláše a anděla a pořád s tím chodí :slight_smile:
No my taky řešíme, kam stromeček, to bude mít chudák s tím naším čertem záhul....ale tak křiknu jednou a bude klid, už na to nasáhne.
Holky, tady v herničce je to přestěhované, nový majitel...nedáme sraz, jak budou trhy? Napiště, kdo dorazí...já, murin a Adélka jsme jasné :wink:
3. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
tak u nas bude stromek ok si myslim..loni si ho ani nevsiml...
ja cucim na madagaskar s ptanem :grinning: venku je kosa jak svina
ja dorazim na trhy :grinning:
3. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Hojas holky :slight_smile:
Já jsem byla s Kájošem dokoupit dárky, zbytek už asi jen objednám na netu, protože už začíná být v obchodech pěkně husto, taky jsem konečně nechala přezout auto, jelikož to fakt vypadá, že zima už je tu :slight_smile:
Na Mikuláše se taky moc těšíme, už byl jeden včera na dětské angličtině, ale Káji byl jaksi docela fuk, tak uvidíme zítra, to už bude i s čerty :slight_smile:
Jinak přejem Terezce všechno nejlepší k dnešním prvním velkým narozeninkám, ať je spokojená holčička a hlavně to zdraví!!!....teda ten rok zas tak utekl, nedávno se narodila a teď už je z ní kus baby :slight_smile:
Jani, tak se tak nestresuj, i kdyby to bylo, tak je to jedno jestli dřív nebo později, myslím, že byste si rychle zvykli na mimi. Piš si nás, my dorazíme :grinning:, teda pokud nebudem nemocní.
Murin, jsi mi připomněla, že se mám taky objednat, původně jsem měla jít v srpnu na krev a v září mě chtěl pan Stašek poslat na týden do Ostravy na vypití toho radioaktivního jódu :sweat_smile: , tož se musím rozhoupat a alespoň tam zavolat, ale mám strach, že mě sprdne :grinning:
Deny, se teda divím, že baba byla tak nepříjemná, dneska se všichni bojí o kšeft a o práci a ona si tak sama odrazuje zákazníky :unamused:
Ahoj Veka, já jsem chodila k pí Dorazilové na Flip, teda spíš nechodila...šla jsem tam jen jednou...měla to v naprosto nevhodnou dobu pro mě, od 19-21hod, to já jsem mívala už půlnoc, ale můžu říct, že mě to taky nechybělo, záleží jaký chytneš personál u porodu, když dobrý, tak žádný kurz nepotřebuješ, všechno ti řeknou a poradí, když špatný, tak ti stejně žádný kurz nepomůže...
3. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
Adi, já jsem si říkala, sd kým na to hledíš, jsem četla s ptákem :grinning: My byli ted hodinku a něco venku, šli jsme na "koko"....a že je ten Mikuláš, tak jsem malé toho nakoupila...vzala si na to i svoji kabelku a všem říkala, že si nese koko, drnda jedna.
No my se chystáme zítra na náměstí, rozsvicují strom a je tam Mikulášská od 15-17hod, tak se těším, co malá na to, pořád jen blblbblblbl.... :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
čau holky, tak jsem testla kočár a super, jsem moc spokojená a Mates očividně taky. Byly jsme se projít po tmě, abychom okoukali světýlka všude jak svítí...Mates nadšen. Zítra ráno jedeme vlakem na otočku do ZL, vezu kámošce balíček, co jsem ji objednávala, pak rychle dom poklidit a na 18h už jdu randit :slight_smile:
trhy v UH - počítám s tím kažodpádně, protože tam bývají moc pěkné a s hernou to spojit můžeme. takže já 100%. Napíšu i Marce jestli se přidá, aby nás bylo víc. Viděla bych to na středu 16. ať je tam toho co nejvíc, co na to říkáte? jinak pak můžu až 18. protože 17.jdu do ZL na trhy po yamaze s kámoškou.

janista: to je super, že na Káju to nepůsobilo, si myslím, že Mates bude mít větry. V yamaze se nám to zrušilo, tak bude mikuláš jen doma-bude dělat švagr a ještě máme předběžně pozvané, tak uvidíme. Si myslím, že by ti Stašek nenadal. Jako já tam půjdu místo po roce po dvou. no nějak to prostě nevychází:slight_smile: řekneš, že nějak nestíháš s dětma, tak ať se nezlobí :slight_smile:

honzi: tak to je teda parádnice, když je na koko i s kabelkou :grinning: no jo mikuláš to ty kokina musí být. Taky už mám něco nakoupeno a nebudu jediná :grinning: no jo u nás se takové věci slaví a hlavně perníčky už bágrujeme několikátý den a můžeme se po nich oba utlouct. taky možná něco dostanu :slight_smile:
3. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
mur..jaky mas kocarek?
petan uz spiiiiiiiiiii konecne a ja mam klid na ordinacku..to je takova konina :confounded:
3. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Teda Jani, na co ty hned nemyslíš :grinning: :grinning: :grinning: ....jooo koko je u nás nejčastější slovo, dneska dostala Kája kinder a corny tyčky bo se jí porařilo na kakáč, ale v zápětí to hned pustila zas do gatí, takže ani doping nezabral :rolling_eyes:
Murin...já vím, že mi nenadá, oni jsou tam oba moc hodní, s každým hrozně vykecávají a pak tam člověk čeká celý den :grinning:
U nás čučíme na Rytíře nebes...docela good :slight_smile:
3. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
No přesně tak, Mikuláš je jednou za rok...no malá dnes dostala adventní kalendář, tak už má sněděno i na zítřek, drnda. Ale nedej jí, když volá "koko", to bych musela být bez srdce a když jí polívečku i normální jídlo, tak trocha sladkého neuškodí, vid? Plívky sní teda i 2, 3 misky...
My jdeme zítra sem...

http://www.ddmsikula.cz/frameset.htm

Tak snad Adélko s ženichem nezklame a dorazí taky...dojet tchýně :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
tchyne dorazi :grinning:
petan zase miluje lentilky :grinning: nepohrdne nicim :grinning: adventak uz nacal a ma sezrano tak do 8 :grinning:
3. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.