• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Kde je kdo? Tady prádzno...nikdo nic nenapíše.
4. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
noc u nás trošku lepší.ráno jsme byli v klubíčku a super akorát matýnek mi vytuhnul opět před domem,takže jsem ho přenášela spícího domů,vyslékla a šup do postýlky.mezitím nám vyměnil pán plynoměr(měl dojít v poledne),ale tak aspoň je to z krku :wink: .
včera na neuro super.dr.i sestřička se řehtaly,když viděly,jak se matýnek na ně nedůvěřivě dívá :grinning: .pak se ho sestřička snažila přivolat k sobě,ale teda ani omylem.hlavičku zabořil do mě a šlus :grinning: .ale byl pochválený,že už si vykračuje jako starosta a jdeme se ukázat až ve dvou letech :slight_smile: .a to se ještě dr.ptala co už říká a tak,tak jsme říkali,že toho moc ještě nenamluví a večer z něj vypadlo gaga,kokodák a mňau :grinning: .však on se nám rozmluví,miláček :grinning: .
nazpět jsme jeli vláčkem a matýnek nadšený,hulákal tam na celý vlak,ukazoval auta oči navrch hlavy :grinning: .sranda.
taťku máme zase v práci celý víkend,tak přemýšlím co s matýnkem podnikneme.zítra je tady taky mikulášská,na besedě,ale nechci jít kvůli té chřipce.tak nevím :unamused: .ale zase pořád doma být nemůžeme,jen teda samozřejmě procházky.budu se muset hluboce zamyslet :rolling_eyes: :grinning: .

honzi :slight_smile: ...no jo,já vím...někdo by už chtěl moc,jiným se to zase nehodí... :frowning2: .tak držím palečky ať se povede,jak ty si přeješ :dizzy_face: .

jani :slight_smile: ...taky jsem se divila té prodavačce,nikdy jsem s tímto problém neměla a drzá taky nejsem,...asi bych ale měla začít být :angry: ...asi se prostě špatně vyspala,nebo měla holt blbou náladu.její chyba,koupila jsem jinde a ještě levněji :wink: .

mur :slight_smile: ...já jsem zase včera bojovala s matýnkem a jeho rukavičkama.děs,ječel jako tur,že je nechce,ale dnes už byl v pohodě,asi mu byla ráno zima :grinning: .
tak ať matýsek toho mikuláše dobře zvládne :wink: .my teda letos asi žádného neuvidíme,leda bychom ho potkali venku.ale dnes ráno maty viděl v tv čerty a móóóc se mu líbili :grinning: .ale příští rok už nějakého mikuldu pozveme,ale jen s tichými a hodnými čerty,nechci matýnka děsit :wink: :grinning: .

adélko :slight_smile: ...děkujeme :slight_smile: .je super vidět,že to dítko roste a vyvíjí se tak jak má :dizzy_face: .

jak jsem na druhé stránce,vždy zapomenu co jsem ještě chtěla napsat :grinning: .
tak pěkný den všem :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
tak já teda píšu :grinning:
4. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
ahoj holky, my byli na otočku ve ZL vlakem. Je to bomba, člověk je tam za 20min a dítě si tam může dělat co chce a my vlaky milujeme, takže paráda, prošla jsem se s kámoškou, nakoupila pečivo a v 11h jela domů. Mates mi hned po jídle vytuhl, takže paráda. Já se akorát chystám na pečení bábovky ať máme co papkat:slight_smile:
tak mi kalendář s čokoládkama dodržujeme poctivě ten den co je jinak smůla. ale dostává i jiný kalndář-dýárky od babičky a to jsou třeba magnetky, maňásci na prst, ořezávátko...to si vytahuje každý den z takového látkového stromečku. no jo jsme na takové věci. Nám tak dělávali naši advent do té doby co jsme bydleli s něma doma a je to moc pěkné. Jsou to sice mini kravinky, ale potěší a obzvláště takové dítě. Dneska malý dostal mikuláše i od kámošky-sušenky, brumíky, přesnídávky, ale to jsem mu ještě neukázala, jen teda zabalený balíček.
Kočárek mám Espiro atlantic a jsem s ním maximálně spokojená. jako už bych nešla nikdy do kočárku, kde jsou na pevno kolečka, jak si člověk zvykne na lehké zatáčení, tak ty pevné kolca jsou děs.

Ined: tak to je paráda, že už delší dobu nemusíte na kontrolu. No jo jak někdo cizí bafne na dítě, tak nechce nic dělat. to znám:slight_smile: a co už jsi měla štěstí na ten nový vlak a nebo opět starým? Jinak mi rukavice ani za nic, ruky má zmrzlé jak nevím co, ale rukavice si nenechá nasadit a když ji, tak za vteřinu je má dole:frowning2: a když je teda pro něj nejhůř, tak si je strčí pod deku, ale je si nasadit nedá.

Janista: třeba se to s tím nočníkem zlepší. U nás to bylo ze dne na den až prostě viděl, že je tam načůrané. Jenže docela na jednu stranu na to nadávám neboť on už nechce do plenky čůrat, už včera v yamaze oblečený,že jdem ven a mu se chtělo a naplákal, jsem říkala, ať se prostě vyčůrá do plenky, no nic jiného mu nezbylo. a venku to samé, nechci ho v té zimě vyslékat, takže zrovna blbé období na toto. ale doma prostě jen na nočník a pak si ho pyšně nese k záchodu, abych to vylila:slight_smile:
jj přesně jak píšeš, vždy si tam rádi pokecají a pak tam šlověk zkysne pěkně dlouho. ale výhoda je jít s dětma, beou přednostně, teda jak kdy.
4. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc dobra..vstal ve 2 a pak 6:30 a budik v 8:30
dneska jedeme do mesta na mikulase a budem spat u kamosky dame vinko a pokecame..pohodka :grinning:

honzi uz se na vas tesime i usak :grinning:
4. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
mur..pak hod fotecku..no ja mela vsechny 4 kocarky s tocicima kolama a jiny bych uz nikdy nechtela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
No já jsem měla první bez točících kol a nebyl špatný, ale kde se hrabe na točící. Ted jestli budeme mít mimi, tak si nechám PP GT3 a koupím jen korbičku, ale snad ji nebudu potřebovat.
No my se na ušáčka taky těšíme...i na Tebe...Adélka už říká "Petči"...no hlavně i rohlíky pobrat pro holuby... :wink:
4. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
jako jak jsem nebyla zvyklá na točící, tak mě ty točící dělaly zle, ale pak jsem si na ně zvykla a když jsem měla jet tím velkým kočárem, tak jsem šílela. A teď jak mám ten velký s něma, tak je to super. Jako mám ho sice použitý, ale sporťák, korba+veškeré vybavení za 3000kč, no nekupte to a je fakt pěkný, zachovalý. Má jen trošku škráblé kola, ale to jsem měla i na svém,ale jinak je fakt super. Dnes jsme s ním jeli do toho ZL a pohoda. a hlavně má teplý nánožník, takže nemusím mít fusak, ten bych musela kupovat nový a tak jsem ušetřila. foto dodám sem za momentík

honzi: třeba budeš a velmi brzy :grinning: ne dělám si srandu, snad to bude až za nějaký ten rok...
se máte holky, taky bych šla na mikulášskou, ale jdu jinam... ale tak rande taky není špatné a Mates bude s našima u tety besedovat, takže se taky bude dobře bavit
4. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
nejsuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
ahojky
tak muj dychanek s kamoskou odpadl...no bude v nedelu :grinning:
u nas se spinka :pensive:
dneska s honzi supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ale petana moc nezajimal mikulas ani cert jen nafukovaci balonek :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
Dobré ránko..
Adelí bylo to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer...Adélka teda na něj koukala a nebála se, uvidíme dnes. No jinak už se těším na vánoční trhy, až se nás sejde víc...to bude supr. No už se to blíží... :slight_smile:

Krásnou sobotu a celý víkend všem...nějak nás tady moc nechodí :unamused:
5. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
ahojky
no nevim kdese vsechny courate :sweat_smile:
jj taky se tesim na trhy..koupim si medovinu :grinning:
pekny den :dizzy_face:
5. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
matýnek před chvilkou usnul,ale je dnes opět protifka.včera byl naprosto zlaťoučký a dnes zase jako by ho někdo vyměnil :sweat_smile: .noc....ani nemluvím,prostě u se nikdy nevyspím :frowning2: .
my jsme byli včera jen na procházce,matýnek spinkal 1,5h v kočárku,neboť dopoledne dal jen hoďku.no já zmrzlá jako ratlík,pak jsme potkali kámošku na náměstí,tak jsme chvilku kecali a děťátka pochodovala okolo stromečku a pouštěli koledy:slight_smile: .dětí tam bylo v tu dobu dobře 15 :grinning: .otrokovická atrakce :grinning: .
dnes jedeme odpoledne k babi ,zavezeme bratránkům a dědovi s babi mikuláše a pobesedujeme :slight_smile: .
zítra možná plavčit,ale ještě uvidíme podle okolností :wink: .
dnes mi volal můj taťka,že umřela jeho někdejší přítelkyně :confused: ,měla jen 44 let :frowning2: .ve středu a to ji shodou okolností ještě viděl..... :fearful:
no jo..... :unamused:

honzi :slight_smile: ...tak tedy gratulujeme :grinning: :grinning: :grinning: .

adélko :slight_smile: ...jejda,na medovinu se těším taky,tu mám ráda :slight_smile: .

mur :slight_smile: ...jj,já jsem měla taky kočárek s pevnýma kolama aoproti tomuto je to nebe a dudy.jejda,co já se s tou károu nadřela a co teprve loni,jak napadl ten sníh :grinning: .to jsem byla jako sněžný pluh :grinning: .ale zase byl velký,prostrný a pohodlný :wink: .a miminko tam bylo pěkně zababušané :dizzy_face: .kolikrát vidím ty mini korbičky a nechápu jestli je to dělané pro panenky nebo jen pro letní děti :unamused: .a úplně nejlepší jsou ty maminky s autosedačkama na podvozku,to mě čerti berou...neřeknu jet nakoupit,ale spusta z nich tak chodilo v létě po venku běžně,chuďátka mimísci a jejich zádíčka :frowning2: .
a s tím čůráním...myslím,ale že je super,že si už řekne a nechce čurkat do plenky,já bych ho teda určitě vyslékla a šupla na záchod nebo na nočník :wink: .je fakt,že je to pakec vyslékat celé dítko,ale za to by mi to stálo :grinning: .matýnek včera v kroužku taky,že kakat prý...no kakal ráno,tak jsem mu to moc nevěřila,ale vyslékla jsem ho teda a samozřejmě houbelec,ale byl rád :grinning: .asi si chtěl ozkoušet cizí nočník :grinning: .

všem pěkný den a hodného,bohatého mikuláše :dizzy_face: .
5. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
ahoj holky, tak vidím, že sem chodíme už jen 4 a sem tam Janista. Nějak se tady zmenšilo osazenstvo:frowning2:
Teda holky vy jste se včera museli mít na tom náměstí. Škoda, že jsem nemohla, ale teda já si to včera taky maximálně užívala :grinning:
Honzi: gratulace, že nemáš 2čárky na testíku :slight_smile:

adeli: taky se těším na trhy, ale já řidič holt medovinu nebudu moct. Ježiš to bude děs, jak tam ucítím nějaký svařáček... :grinning:

ined: teda to je mi líto, 44 je fakt málo:frowning2: co se týče těch autosedaček na kočárku tak to mi nevadí neboť malý býval hodně často v autosedačce-doporučení od Dr. pořád zakláněl hlavičku a když jsem ho nosila, tak jsem ho měla nosit jakoby ve vaíčku na rukách a doma v té autosedačce byl opravdu často a musím říct, že díky tomu se to spravilo a hlavičku přestal zaklánět. On v té sedačce i dřív usínal a pak jsem ho přendávala do postýlky. ale na kočárku bych ho v tom asi nevazila, to moc drncá. on v tom doma jen seděl-ležel,ale to bylo v klidu.
JJ ty korbičky jsou opravdu malé, proto jsem v té době chtěla normální kočár,protože jsem počítala s obříkem(a fakt ho mám:slight_smile: ) ale teď už by mi to nevadilo, stejně to dítě pak dáš do sporťáku a necháš ho tam ležet. tak to vyjde nastejno.
jako když je to někde v místnosti ten nočník, tak se to ještě dá, ale venku ho vyslékat fakt nebudu. ale já z té yamahy pospíchala, protože to končí v 11.15h a já než dojedu dom autem tak mi vytuhne a pak je po spánku:frowning2: ale jinak je to fakt super, když to dítě už nečůrá do plen, ta spotřeba jde fakt hodně poznat. ale modlím se, aby se kvůli tomu nezačal budit v noci, že chce čůrat.
jela bys taky do toho UH na trhy? bych vás autem vzala, kočár můj dáme dětem pod nohy a tvůj do kufru. není problém.
5. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
tak ja jsem dosla z venku a byla jsem jeste nakoupit neco na zub :grinning:

mur..no ja taky nebudu pit :grinning: taky jsem ridic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vcera to bylo dobre aj jsem si s honzi a deckama trsla,ale bylo me teploucko pac tancit s 15 kilama na rukach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
mur ..a tys mela obrika jo?me tak teda neprijde
5. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem cekala na mikulase a on neprisel ale co jsem od tch.mohla cekat ,ze??
ted jsem dodelala testo na linecke a oloupala kilo mandli :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zitra neco udelam..
tak pa ..
kuwa kde jste porad vsechny :angry:
5. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem tu po dlouhé době:slight_smile: Bylo to náročné období, tak jsem raději ani nezapínala PC, aby mě to nesvádělo:slight_smile:
Minulý víkend jsme v sobotu a v neděli slavili Terezky narozeniny. Byl plný barák, v pátek komplet uklidit, vyzdobit byt a dopoledne jsme vždy chystala chlebíčky, pekla a vařila a k tomu Terka pořád u nohou:frowning2: Ale zvládla jsem to:slight_smile:
Tento týden byl celý Petr odjetý na služebce v zahraničí, přijel a včera. Já jsem odjela k našim (co doma):frowning2: S babičkou to rychleji utíká, pořád jsme byli někde v trapu, pak plavčo a yamaha. Ještě kamarádky přišly popřát Terce. Včera byli naši odjetí a tak já jsem hlídala prababičku, tak jsem se sem také nedostala. Večer jsme ještě dali procházku, za Mikulášem, bylo dobře teploučko. Spaní se nám moc zlepšilo, od doby, kdy máme oddělanou bočnici od postýlky, tak 2xhore. Kojíme jen ráno a večer, tak to je také super, už máme 7 zubů a začala pěkně řádit a vztekat se. No jo je to osobnost:slight_smile: Celý tatínek:slight_smile: Zatím se držíme a jsme zdraví, v úterý jdem na prohlídku v roce, tak snad nic na středisku nechytíme.
Holky, všem moc moc děkuji za gratulace, potěšilo mě to, že jste si vzpomněli.
srazík: pokud budem zdrávy klidně kdekoliv a kdykoliv:slight_smile:
Jak dočtu, budu reagovat:slight_smile:
6. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojky Peti, ráda Tě tu vidím po dlouhé době...už se těším na fotečky z narozeninové oslavy...
my dnes jedeme k babí...tatínka máme v práci :frowning2:
Krásnou neděli všem... :wink:
6. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
ahojky
no to je dost ze se nekdo ukaze..uz jsem to tu chtela nechat zavrit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
honzi..to vydrzis ...nas tatka mozna dojede 18 :cry:

no ja jdu delat kuratko na obed :dizzy_face:
peknou nedeli :dizzy_face:
6. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
HOnzi: co to čtu? jediný dárek k vánocům? Už je to v pořádku? :slight_smile:
murin: gratulace k nočníku, Matýsek je šikulka, Terka dostane nočník k Vánocům, ale zatím jí ještě nebudu nutit, postupně:slight_smile:
ined: to jste měli včera pěkný den, také se musíme zajít podívat na stromeček
Jak tady píšete o těch kočárkách, já jsem s Teutonii moc spokojená, korbička je menší, ale to teď je u všech (pokud člověk nekoupí klasiku), pořád pokukuji po GT3, tak jsem si říkala, že jak bude druhé koupím si jí někde v bazárku:slight_smile:
6. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
foto postahuji a vložím, už tam toho máme pěknou hromadu:slight_smile: Jo a byly jsme se fotit u Vlaďky, ale nesměla jsem se vzdálit ani na 10cm, pořád se Terka lísala, tak možná 2 fotky budou, v pondělí jsi to jdu vyzvednout, pak objednám kalendáře
6. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
jo a vydím, jak tady řádil admin, musím pohledat nějakou společnou fotku, ale to bude problém, třeba něco pidi najdu:slight_smile:
6. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
no vidíš, že jste všichni bez foteček...no já se těším na fotečky. Terku jsem neviděla dlouho...
6. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
noc u nás docela šla,matýnek se ke mě vloudil až ve 3.30 :grinning: ,ale pak docela spinkal,až hodinku před vstáváním začal norovat a vrtět se,ale už jsem zvyklá...chvilku mám před obličejem obličejík,chvilku zadeček,jen ho koriguji,aby nesletěl dolů :grinning: .
včera jsme byli u babi a matýnek dostal krásného bohatého mikuláše...kokina..no,z toho nic mít ještě nebude,ale pak velkou hrací knihu se zvuky letadla,bagru,sanitky atd.,a pak vláček a na něm zvířátka :slight_smile: .moc pěkné :slight_smile: .akorát jsme žádného mikuláše cestou nepotkali :frowning2: ,až doma jsem viděla z balkonu vycházet skupinku z protějšího domu :slight_smile: .
dnes plavčo ruším,matýnek od rána už několikrát kýchnul,tak snad z toho nic nebude.z tchána totiž včera vypadlo až jsme byli tam,že ho bolí v krku a prý má i teplotu :confounded: ....zdržuji se dále komentáře :wink: .
tak se dnes půjdemepěkně projít,za kačenkama,na vláčky,ještě potřebuji něco dokoupit na zítřejšího našeho mikuláše(s tatínkem),no než kdesi cosi,bude večer :wink: .

mur :slight_smile: ...ty trhy,já nevím :unamused: .on v tom vajíčku už být nemůže a já si nemám kde půjčit sedačku.to by zase akorát vzadu plakal a není to ani bezpečné,on už je caloň :frowning2: .možná mě ještě napadne,od koho by se dala na jedno odpolko sehnat,ale teď vážně vůbec nevím :frowning2: .švagrová má už jen pro děcka ty bobky,na to je zase ještě malý.a kdyže to vůbec je?
s tím vajíčkem a mimi...aha,tak to jsem překvapená,ale když miminko zaklání hlavičku,tak je to asi dobré.mě zase dr.říkala,raději dávat do autosedačky minimálně,ale maty byl v pořádku.takže já jsem ho tam dávala fakt dohromady tak na 20 min.denně-wc,sprcha,vaření atd.on tam stejně nechtěl být a že by v tom usnul,ani omylem,leda v autě :sweat_smile: .
ty kočárky,no jo...já bych možná dnes volila fakt jen hluboký a pak hned sporťák,záleží na roční době narození mimi:wink: .

peti :slight_smile: ...ahojky :dizzy_face: ,ty tulačko.tak t je moc dobře,že se máte krásně a jste všichni zdraví :dizzy_face: .to to letí,terka už je velká slečna :grinning: .jo,osobnost,to bych ti přála někdy vidět,jak se matýnek projevuje....dnes naposled si dopoledne lehnul v předsíni před dveře a předváděl srdceryvnou scénu :grinning: ...už ani nevím proč...zase něco chtěl,co nesmí :wink: .a nedej bože když se mu začnu smát,to je oheň na střeše :zipper_mouth: :grinning: .
zkrátka děti :sweat_smile: .

adélko :slight_smile: ....nééééééééééééééééé,probůh,nezavírej to tady!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

pěknou neděli všem :slight_smile:
6. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
honzi,jak bez foteček????nechápu...já tu fotky mám :confused:
6. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
ahoj holky, včera to bylo super. Malý dostal moře dárků. Babička si to asi popletla s ježíškem a teda těch dobrůtek co dostal...ale tak já mu to odpírat nebudu. Taky jsem byla ráda coby dítě za dobrůtky, ale samozřejmě to bude mít 1 za den, nedám mu to najednou. Pak dostal ještě několik mikulášů od sousedů, takže super. Jinak Mikuláše jsme teda nakonec vyhlíželi jen z okna a Mates byl zklamaný, že ho vidí jen z dálky a od okna se nechtěl hnout. takže příští rok ho fakt pozveme domů, ale to už i s čertem.

Peti: teda to jste se měli taky pěkně, no spíše Terezka, když jí pořád někdo chodil přát... jj foto pak dodej i od té Vlaďky. Jinak je Terka šikulka, že tak pěkně spinká. No jo někdy fakt pomůže kompromis.

Ined: teoreticky bych se mohla zeptat sousedky jestli by mi nepůjčila sedačku. Ona si sem tam ode mě půjčuje, když ji manžel s ní odjede do práce, takže v tomto by problém nebyl si myslím, teda pokud by ten den ji zrovna nepotřebovala. Jak chceš. no zatím se holky nevyjádřily který den, ale mě by pasovala středa 16. a nebo pátek 18. ale jinak 17.můžu jen odpolkedne po spánku.

holky končím, musím. Večer napíšu víc. zatím čauky
6. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
tak do UH na trhy bych mohla 16,17 jen odpoledne a 18 celý den
naši také včera přijeli s Mikulášskou nadílkou, sladké nechybělo:frowning2: Naštěstí jen brumíky. Tak občas už také dostane. A dostala perfekní hračku. Vosičku na takové tyčce, tu drží v ruce a jezdí s ní po zemi a ona s každým krokem cinká. To se jí líbí:slight_smile:
holky, Vánoce se blíží a já nic moc dárků:frowning2: Nikam teď s Terkou nechodíme (kromě cvičení a yamahy), jsem zvědavá, jak to vše stihnu pokoupit. Ani se mně nechce běhat po obchodech. Chystám se na pečení perníčků, to je jediné, co pečem:slight_smile:
ined: knížečky jsou pěkné dárky, Terka to má také moc ráda, tak večer před spaním vždy listujem a předčítám

Jdu si udělat kafé, Terka usla:slight_smile: Jo i v tom spaní se přes den zlepšila, ale psssssssss, ať mě neslyší a nepokazí se:slight_smile: Dopoledne už pravidelně usíná kolem 10hod a odpoledne, jak kdy, ale často do 14hod vytuhne. Vždy tak na 45min, super. A už jsme také odbourali skákání na míči, usíná u mě na prsách.-):slight_smile: A brzo už budme usínat jen vložením do postýlky, to bude křiku:slight_smile:
6. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
tak ja jsem si nachystala testo a vecer udelam 3 druhy...
tak u nas mikulas nakonec byl ale tak ze to stara dneska nechala venku za dverima :confused: :confused:

peti..no ja s petanem taky nikde..bud ho hodim k mamce nebo ja mam 90proc.darku pres net :grinning:
6. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak já už tady zase budu chodit pc máme spravený -hurá!!
Ted jdu kuknout na superstar ale zítra napíšu delší článek.Mějte fajn večer :wink:
6. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.