• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Tak já jsem se taky pustila do nádobí, žehlení, ještě čekám až mi dopere pračka....no pro dnešek toho mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ono je opravdu umění sehnat dobrou kadeřnici a ještě k tomu aby nebyla drbna :angry:
Honzi, se srazíkem nevím, ale myslím, že vzhledem k marodům se asi bohužel bude pro tento týden odkládat :confounded: ...nevím, uvidíme, co na to řeknou marodi :wink:
My jsme zdraví, jen mě od včerejška bolí v krku, tak cucám tabletky a snad to zabírá.
Prozatím tedy dobrou noc :slight_smile: ...a uzdravujte se!!!
12. led 2009 ve 21:34  • Odpověz
dobre ranko..noc u nas dobra a uz spinka sam v pokojiku ale je fakt ze me chybi v loznici :frowning2:

jinak je zase posrajdeny protivny a uslintany..rekla bych ze dalsi zub se klube..
jo a taky uz mam navou dr.tak se tam jdeme ve ctv.ukazat..tak na srazik nejdu bych to nestihla :frowning2:
13. led 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
ahojte
tak zlatíčko snědlo celou velkou misku pohankové kaše s ovoce a pak jak švýcarské hodinky po 3hodinách se vzbudila a řev...ale utišili jsme ji a dali prso až po 6ihod. ráno samozřejmě poslední hodinka a půl u mě, jen mám pocit že chytla trochu rýmu ode mě :frowning2:
s tím melírem - půjdu ještě jednou a uvidíme - radek by nejradši abych měla rovné jednobarevné vlasy..ale mě nebaví, je fakt, že žádný střih mi moc nesluší, ale aspoň ten melír.
srazík nevím teď je mi sice trochu líp, ale spustila se mi rýma a možná i miška jí trochu má :frowning2:
spíš dám vědět zítra nebo ve čtvrtek
jak je matýskovi?
13. led 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
je dobre rano adel,
už sám v pokoji ty jo...to si zatím neumím představit....asidivný pocit že? hlavně až bude tatínek zase pryč..kdy vůbec jede někam?
13. led 2009 v 09:27  • Odpověz
ahoj mon..snad bude dr.dobra..doporucila me ji kamoska co tam chodi
no sam v pokojiku ale chybi me ta postylka v loznici :wink: ale ditka se maji ucit v ppokojiku mam pocit ze neco kolem 8 mesicu..ze pak nechteji spinkat bez rodicu..¨

no dneska se jdemem fotit tak jsem zvedava jak to dopadne.. :grinning:
13. led 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
a jo vy jdete fotit...tak pak se pochlubíte doufám :slight_smile:
tak jestli ji máte doporučenou tak snad bude dobrá...
a s našim kojením a podáváním dudlíku by to nešlo :slight_smile: a od švagra syn odešel sám v 15i měs...bych to brala individuálně, ale je fakt že můj bráška spal s našima do 6ilet :frowning2:
13. led 2009 v 10:11  • Odpověz
mon...kazde ditko je jine..ja uz mam petrika pryc..kamosky mala spinka od narozeni ve svem pokojiku
13. led 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
no jo další fáze života , svůj pokojík....to by u nás fakt nešlo a od narození mi to přijde drsný, to bych ani nechtěla...
jak dlouho budete mít ještě tatínka doma?
13. led 2009 v 11:47  • Odpověz
mon..tatinek uz odjel :frowning2: no ale mesic stacilo..bylo dobre ale uz jsem se trosku tesila na svuj klid...
tak valim na foceni pa pa
13. led 2009 ve 12:29  • Odpověz
HOLKY, my pořád jen lozíme...udělala jsem salát a poklidila celý byt, trošku to tu přehodnotila kvůli malé a večer mě čeká žehlení...
A kdy se Adeli tatínek vrátí?My jdeme dnes zase tatínkovi naproti, jeětě skočím nakoupit do Albertu...holky, zítra budeme mít výsledky, teda možná už jsou dnes...ale já tam skočím až zítra...mám trošku strach...
No kamarádka má malého taky od narození ve svém pokojíku, nedokáži si představit, že bych zezačátku chodila kojit nějak vedle, to bych se scvokla...já dokud budu kojit, bude spát s námi a asi bych to viděla tak do 2let, aby byla s námi v pokoji v psotýlce...bráška spal taky do 3let s rodiči a pak v pohodě začal spát s námi...
13. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
honzi tak zase budete vědět čeho se vyvarovat a to bude lepší!:slight_smile:
už lozí? nebo plazí? no ted bude samé přestavování bytu :slight_smile:
tak já bych chtěla tak v roce a půl....ale ono je všechno jinak vždy nakonec :slight_smile:
13. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
Zdravím maminky. Holky, chtěla jsem se zeptat. Byť jsem rodila v roce 1999, tak dnes je to zase jiné, že ? Kolikrát se chodí ve Zlíně na monitor ? Nebo je to individuální ? Já jsem byla poprvé minulý týden, ale co se tak bavím s těhulkama, tak některé chodí každý týden. Je fakt, že jsme měli vše OK. Jo v kolikátém týdnu v porodnici ve Zlíně vyvolávají porod, když přenášíte ? Protože, jak to tady tak čtu, jiný kraj, jiný mrav Díky moc Katka
13. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
Muri, bydlíme u vlakového nádraží - přímo naproti zastávce trolejbusu. Manžel tu bydlí celý život, já jsem se do Otrokovic nastěhovala až na střední škole (ale to bude za chvilku deset let - to to letí :slight_smile: ). A kde budete bydlet?
Katterino, myslíš CTG (KTG)? Podle mě záleží asi na doktorovi a na problémech během těhotenství. Já jsem to nestihla ani jednou. Můj doktor mě poslal na KTG až v 39. týdnu. Měla jsem tam jít v pátek před kontrolou u něho, ale ve čtvrtek jsem porodila, takže nic.
13. led 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
ahoj
katterina - já porodila o měsíc dřív takže nic, ale kámoška chodila každý den..a druhá kámoška přenášela dva týdny a šla na vyvolání
ebony tak to jsi blízko nás nechtěla by jsi se přidat a xchodit s námi na srazíky? :slight_smile: kdyžtak napiš něco víc o sobě nebo i přidej fotečky :slight_smile:
13. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím Ebony i Katte :slight_smile: vidím, že se zase rozrůstáme.
Tak jak jsou na tom naši marodi, je líp? Co Matýsek, jak se to dneska vyvíjí?
Já jsem před chvílí vypravila na prochajdu tatínka s Nikolkou a na mě tu čeká koš prádla na žehlení. Zítra se má stavit kámoška, tak ať mi to tu netrčí.
Co s tím srazíkem, je něco v plánu?
13. led 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
ahoj marky,
no mně to postupně leze z krku do nosu a začínám kašlat asi mě to projde všudyma :slight_smile:
o matýskovi nic nevím :frowning2:
jinak miška začíná žvatlat dobře :slight_smile:
srazík...moc to nevidím za sebe...
13. led 2009 v 15:03  • Odpověz
No mě to tak nějak taky docela pouští, přesně jak píšeš....zač mi téct s nosu, vykašlávám, ale je to už lepší teplotu jsem neměla a ani u Dr. jsem nebyla, jen cucám ten Preventan a popíjím čajíky.
Tak asi fakt bude lepší to pro tento týden zase odložit, ať se ještě více nedorazíme :confounded:
Jinak my se už tento týden chystáme na Nikčinu oslavu 1.narozenin :slight_smile: ...příští týden má 24.1. nar. švagr,praděda 75 a i prababička, takže je toho plný leden těch oslav.
13. led 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
ty jo nikča už bude velká holka!! není karel starší jak vy?nemá narozky ted někdy?
ten preventan jsem si taky koupila...jsem hlavně hrozně unavená :frowning2:
13. led 2009 v 15:36  • Odpověz
Zdarec marodi :slight_smile:
my jsme právě o Otrokách, za chvilku se ale už chystáme pomalu domů...
Tož Mončo, ty nevíš kdy má Karel narozky....přece jsme říkaly, že budete dělávat bečku spolu 3.2. :grinning:
Zdravím nové povídalky :slight_smile:
Holky dneska jsem sháněla dárky pro Káju, ale měla jsem na to jen půl hoďky, tak jsem rychle vběhla do Makra....původně jsem chtěla ten zpívající kakač od FP...jedinou věc co tam měli, tak to křesílko, co máte zpívající za 600Kč bez DPH, nakonec jsme ho teda vzala a ještě mluvící vysavač a mikču v Tescu....
Marky, co máte vy pro Nikču, chtěla bych ještě něco, ale nevím co...
13. led 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
jo vidíš jani já jsem...no musím říct že jsem jak blbec včera i dnes to ta nemoc asi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tyjo to toho kaja dostane :slight_smile:
13. led 2009 v 15:56  • Odpověz
.....holky ty nemoci jsou teda už otravné, já dneska koupila v lékárně Otrivin...zase je jí to spustilo a mořské vody nezabírají....potřebovaly bysme už někam ven z města na čerstvý vzduch :slight_smile:
No já toho kupuju dost, protože to kupuju i za všechny babičky ....máme již 5...2 báby a 3 stařenky :grinning:
13. led 2009 v 16:09  • Odpověz
..jich ne již :confused: :grinning:
13. led 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
ty jo 5 babiček no teda...:slight_smile:
no ja se tešila na ty lyže sice tady ale provětrat se :frowning2: snad brzo..
13. led 2009 v 16:19  • Odpověz
Mony, plazime, zatím neví, jak na kolínka...
ale frčí dost rychle a vydává u toho zvuky, že se musíme s Jirkou smát...je to super. No vlastně Niki má za 8dní 1rok, toto letí...a Karel zachviličku...tam mají to křesílko tak levné, říkala mi to i kamarádka, no malá je z něj hotová...doleze k němu a obrací si knížkou a nebo mačká sedátko a hraje jí to...
my jsme byly pro tatínka a udělali jsme si k salátku maso a Adelí spí na chodbě...drnda...je z toho plazení unavená
Jinak zdravím nové maminky...
13. led 2009 v 16:19  • Odpověz
Jasně. Na nějaký srazík se určitě ráda připojím.

Jinak teda máme doma devítitýdenní holčičku Alžbětku, bydlíme v Otrokovicích a naštěstí eště neprožíváme žádné nemoci (jak všichni píšou). Fotečky nějaké určitě vložím.
13. led 2009 v 16:20  • Odpověz
no to je :frowning2: ....ale snad si ještě někam zajedem...vypadá že zima bude pěkně dlouhá
13. led 2009 v 16:20  • Odpověz
No já jsem vás viděla naposled někdy v listopadu... :frowning2:
13. led 2009 v 16:23  • Odpověz
A ebony kdy se narodila? V Otrokovicíh u nádraží? No a odkud ses přistěhoval do Otrok?
13. led 2009 v 16:24  • Odpověz
...je to sranda ty zvuky :slight_smile:
....vás zabavilo, tak doufám, že nás taky :slight_smile:
Ebony....tak to jsme teď kousek od sebe...jsme právě v Otrok. u rodičů a taky bydlí u trati :slight_smile:
Já jsem právě uspala Karla v cestovní postýlce, ale byla to teda fuška....při uspávání jezdíme (máme na post. kolečka), tak tady jsem s postýlkou musela alespoň třást :sweat_smile:
13. led 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
jojo honzi oni i to plazení zvládají rychle :slight_smile:
takové malé mimíšo :slight_smile: vítáme alžbětku, a na nemoci si počkejte co nejdýl! :slight_smile:
no ty nemoci, vánoce, hnusná zima...ach jo at už je zase jaro...
13. led 2009 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.