• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky
tak ja jsem z nocniho peceni nejak grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted me volal kamos ze bych mohla u nas ve meste delat nehty..a tak ja kuwa nevim co ted ..docelä me to laka.. :sweat_smile: :confused:
preji pekny den ..u nas prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
u nás noc docela dobrá a kupodivu dnes matýnek spinkal v postýlce celou noc :dizzy_face: .ale nebudu se radovat předčasně :wink: .
ráno jme byli v obchodě nakoupit,ale teda ten déšť :angry: ...matýnek zase hlasitě protestoval proti pláštěnce,nemá pak správný rozhled,tak si ten otvor rozevírá a pusenku má vždycky celou zmoklou :sweat_smile: .no však už kýchá :unamused: .
udělala jsem na odoledne pár chuťovek a máme i šampíčko...budeme mít malinkou mikulášskou oslavu s tatínkem :dizzy_face: .konečně ho budeme mít aspoň dvě odpoledne doma :slight_smile: .

mur :slight_smile: ...s tou sedačkou by to bylo super :wink: .to bych ráda,protože fakt nevím od koho by šla půjčit.ale já bc mohla jen 18.tého(a raději také odpolko po spánku,max by snad mohl spát v autě,nevím,jakdlouho trvá cesta),16.17.jedeme jeden den na trhy do zl a druhý musím jet nakoupit dárky.21. dáváme matýnka na odpolko k babi a ještě něco dokoupíme s kubou,protože pak už je zase v práci až do vánoc :unamused: .

peti :slight_smile: ...mi povídej s dárkama :frowning2: ,něco už teda mám,ale jen pro matýnka,pro dědu a pro tchána,zbytek ještě musím dokoupit :sweat_smile: .ale tak aspoň zhruba vím co,tak už jen to sehnat a hlavně najít čas :wink: .nebo spíš tak,času je dost,hlídání málo :grinning: .
terka už je šikulka s tím spinkáním :slight_smile: .matýnek usíná večer sám,ale přes den moc nechce,tak ho chvilku ponosím,pomuchlám a většinou zavře očka a je to :sweat_smile: .však to se časem poddá :wink: .
mikuláš i u nás je brumíkový,banánový a jablíčkový :grinning: plus dvě knížečky :grinning: .sice jsem se''dozvěděla'' :rolling_eyes: ,že bych měla matýnkovi dávat hořkou čokoládu rozpustit do mléka nebo do krupičné kaše,že je to zdravé a pro děti dobré a že prý i ten adventní čoko kalendář už by mohl,vždyť denně jen kousíček :grinning: :confused: :rolling_eyes: :fearful: :zipper_mouth: ....
bude brumík,banán a jablíčko :grinning: ,myslím že na čokoládku ještě trošku času má :wink: .stejně by to podle mého ani nejedl,jak ho znám :sweat_smile: .

adélko :slight_smile: ...to jako zvažuješ mimi a nehtíky?já myslím,že o nehty bude zájem vždycky,plus to,že ty jsi na to fakt šikovná,tak myslím,že ti nic neuteče a nabídky určitě ještě budou :wink: .
já budu péct zítra odpoledne a pak o víkendu s babi a švagrovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to bude zase akce :grinning: .mužští nalévají,ženy pečou :grinning: .

pěkný den :slight_smile: ......(pořád musím někde doplňovat písmenka :angry: ,matýnek si rád a často hraje s klávesnicí(mlátí s ní o zem)a já pak píšu půl hodiny,než vše doplním :angry: :grinning: )..tak aby jste se třeba nedivily..nejsem dyslektik :wink: :grinning:
pa
7. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahojky holky!
U nás nic moc malý má rýmu a do toho ještě průjem ale snad bude brzo v pohodě
Jinak jste mi fakt všechny moc chyběly už jsem si na vás dost zvykla :wink:
Míša mi dělá radost dobře se učí a ani moc nezlobí :slight_smile: zato Luky ten zlobí až moc hlavně se vzteká.
Počasí je o ničem kdyby radši padal sníh.
Všem přeji pohodový den :slight_smile:
7. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
ahoj holky, my chrníme tak chvíli posedím a musím se vrhnout na menší úklid, večer mám návštěvu, tak ať to tady není jak v chlívku. Počasí fakt děs, museli jsme na pečivo a do sluníčka, ale pohoda, pláštěnka se už u nás dá, akorát se Mates vztekal, že chce deštník. On má totiž svůj a když vidí mě, tak ho chce taky. ale on ho samozřejmě nedrží nad sebou, tak by byl celý mokrý a přes pláštěnku deštník nejde, že.
Jinak u nás v mikulášovi převládaly spíše hračky. ale i nějaké ty čokládky tam byly a hlavně perníčky a mandarinky a kaki protože to mates bágruje po kilech. on sní za den i 6mandarinek a 2 kaki(tomiluji i já).

holky 10.12. je tady v naději (postižení) prodej těch jejich věciček, takový menší jarmark. Já tam chodívám, něco je opravdu moc pěkné a nemají to vůbec drahé. to jen kdybyste některá chtěly.

Adeli: no máš opravdu dilema. ale tak co kdyby jsi to vzala a prostě až by se vám zadařilo tak holt zůstala na mateřské dom a chodili by ti pak lidi k tobě domů. stejně než porodíš tak to máš dlouhou dobu. já bych to riskla a vzala to. Kámošovi bych neříkala, že se snažíš o druhé. Ty jsi pekla do noci? tak to mě by se nechtělo, já večery relaxuji.

Ined: jj sousedky se zeptám na sedačku. tak můžeme toho 18. odpoledne. To i Peťka psala že může. ale zase na druhou stranu než se dítka vyspí tak máš 15h a než kdesi cosi tak tam dojedeme a bude tma. Jinak v UH jsi z Otr. za 20min v pohodě. A nebo klidně může hned po obědě, dítka usnou v autě a přendáme je do kočárku a je to a nebo usnou až v UH v kočárku. Mě je to jedno. Já můžu 16. celý den i 18 celý den a 17. jen odpoledne.
Já teda Matesovi čokoládku z advent.kalendáře dávám, je to malé, chutná mu to a nezabije ho to. a stejně jestli dáváš brumíka s tou náplní tak tam je taky čokoládka. si myslím, že i Matýnkovi by to chutnalo.
Teda budete mít pěknou oslavu. To jen tak? teda to by se mi taky líbilo :slight_smile:

Deli: tak tě opět vítám mezi nama. Teda dlouho vám nejel pc. to musel být děs, já už bych se bez toho asi zbláznila:slight_smile: To je dobře,že je Míša ve škole šikovná, aspoň s ní nemáš velkou práci a nutit ji do učení a sama se s ní učit... a že Lukyn zlobí,tak to je normálka. To známe všechny :grinning:

Peti: a co ten vozíček, už s ním Terezka lítá?
7. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky, tak jsem přihodila něco málo fotek od fotografa, ale Terka vůbec nechtěla držet, vztekala se, chtěla maminku. Tak jsem překvapená, že něco aspoň vyšlo. Laďka je opravdu super, platila jsem jen 300kč a to jsem tam byla 2x. Večer snad konečně přidám foto z domácího foťáku, Petr pořád nemá čas mně to stáhnou. Dělá to nějak jinak, je to složité, teda pro mě:slight_smile:

adeli: já bych to také tak udělala, jak navrhuje murin. Chodila jsem tak k holčině domů, byla těhotná, pracovala do 8měsíce a pak, když měla malá 2 měsíce postupně zas začala dělat. A to měla doma ještě starší holčičku, šlo to.:slight_smile: Když máš možnost:slight_smile:

murin: jak píšeš s tím brumíkem a čokoládou. U nás je to tak, že Terka dostane oplatek a já vyjím čokoládu:slight_smile: O tom kaki jsem teď slyšela v tv, musím ho koupit, ještě jsem ho nikdy neměla, říkali, že je sladké:slight_smile: Do té naděje také chodím, je to tam fajn, ale mohu, až po obědě jsme na plavču. Tak pokud se domluvíme, půjdu ráda.

trhy: mně je to jedno, klidně mohu jet 16.12. hned po obědě z yamahy, nebo 17.12. po obědě hned z plavání, nebo 18.12. hned od rána. Ale také souhlasím, než po 15hod, tak raději po o. Jak psala murin, pak už je tma. Terka spí v poho v autě, pak jí předělám. Tak je to o domluvě.

deli: ahojky:slight_smile: Miška je šikulka, už to je slečna a chůva:slight_smile:

ined: doufám, že jste měli s tatínkem pěkný večer:slight_smile: U nás se také teď popíjí každou sobotu šampus. Dáme si vanu a bublinky:slight_smile: Mohu doporučit:slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
mur... a kdy mam asi pect...pres den si udelam testo a vecer pecu..s petanem se to neda porad me lozi vsude...petr dojede asi 18 a to bych stihla uz hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak co se tyce nehtu..tak ted mam jiste 7600 a to bych musela mit ZL platit si soc.a zdravotni a 5000 najem a jeste si vydelat..a nepocitam to ze maleho do skolky nevemou a mamka ho taky nemuze hlidat cele dny..proste to doslo v blbou dobu..tak to mam doma a co si vydelam to mam..jo ale kdyby neco nekdo rekl..tak bych musela rict ze to delam zadara...to neni tak jednoduche..uz jsem se na to ptala...
7. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
mur :slight_smile: ..jj,vy\jela byc po obědě,to je fajn nápad,maty se pak prospí v kočárku,odpolko tam stejně spává :wink: .
brumíka dávám bez náplně,medového :grinning: .

peti :slight_smile: ...jj,je to super relax,také praktikujem,ale tak náhodně,jak to vyjde :sweat_smile: :grinning: .

matýnek tu lítá a rozhazuje okousané jablíčka,ho asi pleštím :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
tak pááááá
7. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
jj adélko :wink: ,a navíc...v těhu čichat ty laky a odlakovače,to ani pak nejde ne?kámoška dělá nehty a v těhu toho nechala.
7. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
petan spinka a ja jsem dopatlala chaloupku ale moc se me nepovedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu dam vanu a spat
dobrou :pensive: :pensive:

ined....no taky bych to asi tehu nedelala
kde je monca? :confused:
7. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
ahojky holky,
hlásím příjezd ze Zlína...
Peti, Terka je kočka..a Brumík sem tam neuškodí.
Naše malá dostala od babi taky sladkostí ale nejvíc asi ovoce, miluje banány...taky ananas dostala, mandarinky a mikuláš a čerta dokonce dostal i tatínek od babi...
holky, kdykoliv na ty trhy...
Adí, chtěla jsi mimi, ne?
Monča se s náma nebaví.... :angry:
7. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
honzi...jo porad chci tohle byla prilezitost a delala bych tam s kamaradkou..no docela jsem o tom premyslela :grinning:
tak ja valim do postele..
ined..ty mas tu cepku taky od pani z MMB lenicky?
ted jsem ji dala do alba..je krasnaaaaaaaaaaaa a pani moooooc sikovna
7. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem včera byla s Matesem po spánku na prochajdě na motorce, na prior nakoupit a pak ještě na štěrku vyzvednout babičku z práce a dom. teda ujel kus cesty. Babička šli na koncert a já se pustila do pečení, tak jsem dělala druhou dávku perníků a ještě ořechové cukroví. Malý v pohodě,krásně si celou dobu hrál sám, sem tam za mnou došel mi něco ukázat a nebo uždibnout těsto a pak opět si hrát, pak jsem mu pustila i krysáky a pohoda úplná, u toho sedí jak zařezaný:slight_smile: Rychle uklidit a pak si udělat pěkný večer....
Jejda holky vy mi děláte chutě s tím šampíčkem, asi ho budu muset rychle jít koupit, no nebo počkám až na silvestra:slight_smile:

trhy: klidně se můžeme domluvit některý den po obědě, to bude nejlepší. Dítka se prospí v autě a pak v kočárku. Tak vyberte den, mě je to jedno. Teda vlstně toho 17. budu na trzích ve ZL, tak buď 16 a nebo 18, tak písněte. Napsala bych i Marce jestli se nepřipojí s Nikčou.

Peti: fotečky pěkné a v tom pruhovaném tričku to Terezce moc sluší. To kaki je moc dobré, my to kupujeme často, ale právě už končí jejich sezona, tak si pospěš. My to jedly co by malé se ségrou, naši nám to kupovali, dříve to bylo za hubičku a teď se to pohybuje kolem 10kč. ale je to fakt moc dobré, Mates by se toho ujedl. je to sladoučké:slight_smile:

Adeli: tak to si vyděláš docela dost za ty nehty, když vlastně neděláš celý den. no je to zase pravda, že tak by jsi platila nájem, tak to moc nevyděláš. ale tak pokud máš vlastní klientky, tak je to dobré a třeba se to ještě více rozroste a budeš jich mít víc. a nejde Petříka nějak zabavit, že by si hrál sám a ty jsi mohla péct přes den?

Ined: když ono je to zábava nakusovat včechny jablíčka. Buď ráda, že kouše do nich, u nás se ožírají i pomeranče:frowning2:

honzi: pěkný mikuláš.

holky přeji pěkný den, pa
8. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
u nás noc opět docela dobrá,ale opět to raději klepu :wink: .
počasí děs,matýnek od rána ukazuje ven,jako že by chtěl jít,ale v tom dešti..... :frowning2: .ale po obědě půjdeme nebo max až bude čas na spaní,já to vydržím a matýnek se vyluftuje :wink: :sweat_smile: .
u nás včera mikuláš super :grinning: .matýnek vybaloval jako o dušu :grinning: .
holky fotečky musím ještě shlédnout,nestíhám :slight_smile: .
trhy...já bych tedy byla pro 18.po obídku :slight_smile: .

adélko :slight_smile: ..ano,to je přesně ta paní :grinning: .super,že?práce i jednání :dizzy_face: .
ta práce by t v těhu stejně na 100%smrděla :grinning:.první slovo platí,bude mimi :grinning:.

honzi :slight_smile: ...monča prý písne vysvětlení :slight_smile: .

mur :slight_smile: ...u nás se ožírá vše,pomeranče i mandarinky,dokonce i šlupka od banánu :angry: :grinning: .vždy se snažím včas zasáhnout,ale někdy to nestihnu :sweat_smile: .to má pak hned matýnek vyrážku kolem papulky :zipper_mouth: :sweat_smile: .

pěkný den :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
ahojky
u nas se noc dala..
mur..tech 7600 je materskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne to co si vydelam..to je par kacek pac to mam jako konicek...

jsem myslela ze mam jiste 7600 materskou a to bych po vsem placeni nevydelala....

ined...jj skvela pani a super jednani..strasne miloucka
8. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
peti,adélko :slight_smile: ...fotečky super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .adi,ta čepička je moc pěkná :dizzy_face: .nechám matýnkovi něco uplést i příští rok,to už se šáličkou,letos jsem nechala dělat z bezpečnostních důvodů(ztráty) nákrčník :grinning: .paní plete fakt krásně :wink: .
8. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
ahojky holky...
no kaki kupujeme taky, ujedli bychom se toho...malá sní celé a já i 2 jsem schopná....měli ted někde za 5,90Kč, tak se to dalo...
no pokud nedáš adelinko Petříka do školky, tak dostaneš 7600Kč a k tomu to co si vyděláš... :slight_smile:
Hezký hnusný den všem :wink:
8. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
čauky,
opravdu je dnes hnusně:frowning2: nakonec jsme ven nešli, Matesovi se nechtělo. pořád chodil k balkonovým dveřím a bylo: prší a když jsem se ho ptala jestli chce ven, tak bylo hned nechci. takže jsme blbli doma. Sice tady bylo jak po výbuchu bomby, ale nedá se. Návštěvy sem naštěstí moc nechodí, jen vyjímečně. ale odpoledne půjdeme ven i v dešti, nechci aby byl celý den zalezlý doma.

Ined: tak to je u nás to samé, ale naštěstí Mates když si do toho kousne, tak neoleze. ale ještě k tomu tam dělá prstem dírky, to by mě na nože brali, pokud si toho nevšimnu a hodi ji mezi ostatní a pak to shnije.
Já jsem klidně pro toho 18. jestli potkám odpolko sousedku tak se jí předběžně na sedačku zeptám a když tak ještě kámošky jestli by ji nepotřebovali.

honzi: tak to Mates sní i 3kaki za den. a já jak to bylo levné v kauflandu za těch 6kč, tak taky. Jsme toho nakoupili moře a dávali si do nosu.akorát teď už jsou opravdu jen sem tam někde:frowning2: teď u nás boduje i ananas. Teda musím říct, že mám doma otesánka, on sežere snad všechno, dokonce i citrony jí a to se ani nezašklebí a cibuli když našel na stole tak taky chroustal.
Jinak máme 92cm a 12,5kg. Takže takový obřík-spíše žirafa na délku, já měla už v roce 13kg, takže on je chudý oproti mě:slight_smile:

Peti: klidně se můžeme do té charity domluvit, chtěla bych se tam mrknout. a ještě toho 10. začínají v Otr. vánoční trhy, jsou do pátku. Já mám toho 10. dopoledne yamahu, ale odpoledne můžu
8. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
honzi..ale to bych si musela vyridit ZL a kdo me bude cele dny hlidat...to se me nevyplati
8. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
co je kaki?
8. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
adeli: kaki je ovoce. jmenuje se to churmi kaki a nebo kaki churma. je to takové oranžové až červené a je to straně moc dobré. stojí to okolo 10kč, pokud to není v akci,ale někde bývá i dražší. Mrkni v supermarketu, ale právě už kočí sezóna toho:frowning2:
8. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
je to MEGA mnamka....sakra vidím murin, na stejné notě chutě... :grinning: :grinning: :grinning:
Adelinko, vrhni se radší na mimi.... :sunglasses:
8. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahojky,
tak u nás se spí:slight_smile: Byly jsme také u mudr na kontrole v roce. Náš drobek má 8600g a 76cm. A to pořád do ní něco cpu:slight_smile:, ona je pořád v pohybu, tak hned vše vyskáče:frowning2: Mamka to nemůže ani slyšet, chce faldy:slight_smile: Dostala včelku, tak jí to asi zmohlo.
murin: tak v kolik to dáme ve čtvrtek? Terka hned po obědě nespává, když bude chtít, může v kočáře:slight_smile: Je mně to jedno

trhy: tak jsem pro 18.12., někdy po obědě.

Děkujem za pochvalu foteček:slight_smile:

adeli: Petřík je v té čepici, už jak velký chlap. Moc mu to sluší:slight_smile:
8. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Peti, my měli v roce 8900g a 79cm....takže o moc víc ne a každý říkal, jak je hubená...
No mně to vyhovuje kdykoliv ty trhy, moc se na ně těším...do Zlína bych jela taky ráda, uvidím, jak mi to vyjde...
Venku je takový humus, děs, ted jsme došly z venku, malá pořád brrrr, že je jí zima, tak jsme šly a budeme si hrát a dáme si něco dobrého...asi tousty s máslem, mnam :wink:
8. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
ahoj holky, už chrníme, takže klídek. Dneska jsme nakonec venku nebyli:frowning2: Mates nechtěl a já nakonec pak už taky ne. celý den jsme blbli a šli i do garáže, aby si vyhrál na písku-má tam mini pískoviště. ale teda chválím jak už čurá do nočníku. Do plenky leda když spí jinak do ní vůbec nechce, to je úžasné jak se zmenšila podstatně spotřeba.

honzi: vidím, že ano. Já jsem na všechno ovoce, vše zkouším a mates to testuje taky. naštěstí mu zatím vše jelo:slight_smile: já jdu do ZL na ty trhy po yamaze toho 17.12. zajdu ke kámošce nakrmit malého a vyrazíme společně kočárkovat do města. kdyby jsi chtěla můžeš s nama, kámošku znáš.

Peti: no mě Mates po obědě spává doma tak od 12h do 14-15h jak kdy. takže leda po jeho spánku a nebo bych ho dala do kočárku a musela bych ho nějak uspat. ale může se stát, že mi po yamaze vytuhne v autě a jeho spánek bude ten tam:frowning2: tak si řekni v kolik by jsi chtěla.
Jinak míry máte pěkné, to my byli v roce větší cvalíci-9,97kg

přeji všem pěkný večer
8. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
dobre ranko

peti..dekuji :dizzy_face:
petan mel v roce 12,5 a 92cm :grinning:
9. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky!
počasí na prd malý je nachcípaný stojí to za h...tak si budu muset dát něco sladkého at si obalím nervy :grinning:
Adeli:Pétovi ta čepice s tou šálou sekne :wink:
Peti:hezké fotečky Terinka je kočka :slight_smile:
Tak všem pěkný den i přes ten humus venku :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
noc u nás dnes nic moc,už ve 21h se matýnek vzbudil a bolelo ho bříško :confounded: .
my včera venku byli,ale jen na odpolední spánek,i tak jsem byla jako vodník :sweat_smile: .
dnes nevím,ale asi s matýnkem zajdu odpolko do herny,doma už nevím co s ním :wink: .a zítra asi zajedeme plavčit.už jsme nikde dlouho nebyli,tak snad nám cesta trolejbusem neublíží :wink: .
včera jsem odpoledne napekla vanilkové rohlíčky a zabalila dárky a tak mě to zmohlo,že jsem byla hin :grinning: .do toho mě chytly zase záda,takže paráda :frowning2: .
míry v roce jsme měli 9460g a 80 cm. :slight_smile: .

peti :slight_smile: ...však je to holčička,ta má být drobnější :slight_smile: .a navíc má snad pomalu míry jako mončina miška a ta je o dost starší :grinning: ,takže v pohodě.mminka se mus holt smířit s tím,že faldíky nebudou :grinning: .
takže trhy domluveny? :slight_smile: teda pokud nám mur sežene sedačku :sweat_smile:.snad to klapne :wink:.

mur :slight_smile: ...i u nás se dělají dírečky a háže se s jablíčkama,pak je to všechno otlučené a hnědé :angry: :grinning: .ale tak i nco sppká,tak jsem ráda,že mu ovoce jede :slight_smile: .

pěkný den :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
ahojte,

tak bych to asi měla uvést na pravou míru :slight_smile: nějak jsem poslední dobou byla unavená věčnými dohady a oponováním. navíc i řešením dokola stejných věcí (kdo měl jaké míry v roce třeba - a donekonečna psát, že si nemyslím že matýsek od mur je obřík když kámošky dítko mělo v 6měs 9kg a že petřík je větší, že si nemyslím, že terezka je malinká a že je malinká miška). tak jsem sem přestala chodit, že se pak uvidí. Takže si to neberte nikdo osobně, ale myslím, že mám odlišné názory na dost věcí od většiny a pak se doma rozčiluju a vy určitě taky. Myslím, že si tu budete radši sami notovat jak jedna čokoláda denně nevadí a nepotřebujete poslouchat moje "vadí". Asi nejsem úplně typ na "co moje dítko už umí a co má nového". Je fakt, že mi vadila diskuse o "bohatství". Nemyslím, že jsme bohatí a nemyslím, že bych to tu měla vysvětlovat a nemám ráda lamentování bez snahy něco vyřešit. Nemyslím to špatně, jen už jsem prostě nevěděla co sem tak nějak psát pořád.
takže se nezlobte hezky si to tu beze mě užívejte a ahoj :slight_smile:
9. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
ahoj holky, tak my už chrníme:slight_smile: odpolko jsme byli na prochajdě na motorce, teda docela kosa už:frowning2:

Mony: je to tvoje věc jestli sem budeš nebo ne. Neřekla bych že se tady dohadujeme. Jasné každá má na vše svůj vlastní názor, každá vychovává po svém (to jsme řešily po icq nedávno) a že se tady chlubíme tak to se chlubí každá maminka a nemyslím si, že jsi vyjímka, že by jsi se nechubila, dělá to prostě každáa každá z toho svého dítka máme radost.¨Já osobně jsem ráda, když někdo napíše co jeho dítko umí, mám z toho taky radost, když to dítko znám. a ještě nedávno jsi psala jaké míry má Miška, taky jsi psala co umí... takže toto že ti najednou začalo vadit, je docela divné. A ten obřík že je Mates myslím tím, že je vysoký, ne na kila, je prostě vysoký na to, že bude mít 2roky. Jako to sama musíš uznat, když srovnáš ho a Mišku, která je mu po ramena. Petřík je ještě vyšší, co je na tom strašného, že to tady napíšeme???
a co se týče jídla tak každá taky máme svůj názor a teda nechci do toho moc rýpat, už jsme si toho řekly hodně, ale to že dáme dítku mini čokoládu tak na tom nic strašného není. Když to vezmu tak do teď jsi kojila a sama se bágruješ sladkým takže Miška všechen ten cukr měla od tebe, neřeknu ty kdyby jsi nic sladkého nejedla a že teď jí dáváš pít ty sladké šťávy, tak v tom ten cukr je a to třeba já bych Matesovi nedala a to ani naředěné. Takže ono se to prostě kompenzuje. ale to je prostě každého věc. nevidím na tom nic strašného, prostě každá dáváme něco jiného a co je na tom. Přece kvůli tomu se nebudu hádat.
a teda jestli se tady rozčiluješ, tak to se ti divím. když se mi něco nelíbí tak to jde jedním uchem tam a jedním ven a ne že bych se rozčilovala. mě tady nic k rozčílení teda nepřišlo. My jsme si toho řekly hodně, ale vůbec mi to nevadí, já jsem za názory ráda i když některé mě teda třeba naštvou, ale nepřestanu se kvůli tomu s někým bavit....
ale jinak na srazík s nama někdy zajdeš ne?
my se budeme vídat v yamaze, takže v kontaktu spolu budeme:slight_smile: ale jinak se měj pěkně.

Peti: co ten zítřek do té charity?

Ined: a proč nejezdíš do ZL vlakem? je to podstatně pohodlnější a jsi tam za 20min, žádné mačkání mezi lidma a Matýnek se tam může když tak proběhnout.

Pěkný večer všem:slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
tak pro vysvětlení chlubení se ano, ale spíš už mi to přišlo jako srovnávání až předhánění se čí dítě je lepší a to se mi nelíbí. až si člověk připadal divně, že jeho dítě něco dělá/nedělá. a míry spíš furt dokola psát ..jasně že nové jo. a ano každá vychováváme po svém, ale já tí dítě neurážím...to mě fakt zamrzelo a naštvalo.
a jedním uchem tam druhým ven to prostě neumím tak nefunguju.
a sladké šťávy? myslíš ty 100% ovocné šťávy bez přidaného cukru bio za hooodně peněz? nepiš něco co nevíš prosím. už jsi takových věcí o kterých nic nevíš napsala právě hodně. a já to prostě nepouštím tam a ven. názory ano, ale ne furt dokola, prostě mě to nebaví se furt dokola o tom bavit kdo co jí. a sladké si dám denně sušenku jednu nebo něco jo není to ideální ale furt lepší než aby tu sušenku jedlo dítko. ale to jsou holt názory.
srazík klidně, ale nevím kdy. já prostě s prací nemůžu někam na celý den, potřebuju být doma když spí. 2x týdně kroužek (od ledna třetí) jednou týdně chodím na masáž, jednou na squash, jednou na cvičení. takže času moc už nemám. Do zlína chápu, že se nechce vám a auto mám jen 2 dny v týdnu když je doma Radek a to jsme zase odpoledne spolu. takže si myslím, že se spíš nedomluvíme.
9. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.