• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky
tak ja dneska pekla s mamkou cukrovicko :dizzy_face:
zitra jdu na nakupy jeste neco na vanoce :dizzy_face:

deli..diky ja jsem s cepky nadsena..fakt je krasna :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
ahojky holky
vídím, že tady nejsem pár hodin a tady se dějou věci.
Mony, nikdo Ti Tvůj názor nebere, to ne...jen prostě s ním vyčníváš z davu. Každá jsme jaká jsme....murin hubená, já tlustá...Adélka držka( sorry Adélko, ale víš, že Tě mám moc ráda), peta to samé...
jedna sladké dává, druhá ne, jedno dítě je velké, druhé malé....jedno je rychlejší, druhé menší...
Vím, že Ty jsi hledala pořád něco...nejdříve na mě, pak na Adélce, pak na murin a pořád dokola....neměla jsem to štourání ráda....ale každá z nás nese na tom kus své viny...
Můj názor je, že si dělej co chceš...ale ber to z té strany, že kdyby jsi byla s malou zdravá a jedla zdravě, tak se nad tím člověk nezastaví, ale vy jste pořád nakupě...nezamyslela ses nad tím někdy? Nemyslím to zle, to ne...
A musím dát zapravdu murin, že každá maminka se ráda pochlubí, že dítě umí to a to...pochlubí se, co mu koupí a nakonec i dá třeba tip, co by mohla ta druhá koupit. A nechápu, proč se tě dotklo téma "bohatství"....můj Jirka tady bere ze všech nejmín a nedotklo se mě to...no prostě jsme každá jiná.
Každá z nás možná příjde na chyby, kterých se dopouští ten s odstupem času...neříkej ted nic, ale tak za 5let až se třeba sejdeme, dáš nám za pravdu v něčem a my Tobě třeba taky...
třeba za Tebou pak příjde Miška a donese Ti ze McDonaldu hranolky a čokoládu k tomu...a nedá si ani kousek. nechme to být...
A k tomu autu...já mám auto k dispozici 7dní v týdnu, ale jezdím za vámi busem...prostě když člověk chce, tak si vždy najde způsob a když nechce, tak ho ani člověk, který by ho zavezl nedonutí...takže tak můj názor...

Hezký večer všem...
9. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
že já to nevydržím se neozvat...
nehledám na každém něco, jen jsem náročná na sebe i na ostatní spíš. taky mi říkáš co dle tebe dělám špatně. a když mi něco vadí ozvu se holt přímo a ne někde bokem no. já tu nechci rozebírat co kdo mi jak vadí...
a já zdravě hlavně nejedla jako dítě doma a odnesla jsem to zdravotně a něco spravím něco ne. a miška...třeba by byla víc nemocná, takže zamyslela a dělám pro to to co si myslím, že je nejlepší.
bohatství se mě dotklo protože si myslíte bůhvíkolik nemáme a ono to zas tak závratné není. to za prvé, za druhé do toho nikomu nic není. za třetí si prostě myslím, že jsme spořivější. ale nebaví mě se tu fur tsrovnávat co kdo dělá líp, hůř atd.
jasně chyby člověk uvidí, já taky vyjedu na mišku někdy a pak je mi to líto (jak jsem dle tebe hledala chybu na Adélce - jen jsem řekla svůj názor) a další chyby se určo projeví. co ti mám říct, že si třeba před tebou Adélka zapálí? to nemá cenu. samozřejmě se snažím před miškou tyto věci nejíst. ale třeba mluvím jak dlaždič a tak až to miška řekne se asi nebudu mít čemu divit, a taky se neuhlídám někdy.
a k cestování, tak tolikrát jsi zase nedojela...a ano když člověk chce, holt mám asi jiné priority, takže prostě dojedu jen když budu mít "splněno ostatní" a busem...nedojedu, miška mi nevydrží v kočárku ani 10min a v buse ji vyndavat nebudu. navíc ne v chřipkové epidemii. tečka.
9. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
matýnek spinká,noc stála za prd a jediné co mě těší,je,že máme doma tatínka o víkendu plus pondělí odpolko,akorát teda,že pak bude zase 4 dny pryč :unamused: .ale o víkendu se bude péct a hlavně...prý má napadnout nějaký sníh i v nížinách :grinning: .

a k otevřenému či už uzavřenému tématu...
s mončou jsme o tom už diskutovaly na icq...můj názor zná ...
pravda je ta,že tento web je o dětech,je pro maminky,pro všeobecné a každodenní tlachání,tak tlacháme :wink: .asi pořád vše dokola,ale zase ...náš život je pořád dokolečka,zvlášť s malinkatými dětmi...nečekám,že bychom tu měly probírat teorii relativity :grinning: .
ne,to už si z toho dělám trošku legraci :wink: .
dle mého,čím více nátur,tím lépe...ovšem,musí to bavit :wink: .

pěkný den :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
a to už sem jako nebude chodit nikdo :angry: :unamused: :sweat_smile: ???
jdeme si chystat věci na plavčo :slight_smile: ,
papa :slight_smile:
10. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
ahojky, já sem chodit budu, mě to tady nevadí, chodím sem ráda :grinning: No někdo se tady rozčiluje, já se tady odreagovávám :grinning: Akorát já jsem u pc jen po obědě co Mates spí a pak až večer jak usne. Jinak u pc nesedím, tak proto tady nejsem tak často. a večer vesměs sedím u icq s přítelem a kámoškama, co mám po světě.
Dneska jsem měla pěknou nestíhačku ráno, i do yamahy jsem došla o chvíli později, ale to bylo díky kolapsu ve ZL, u sparu zůstal trčet vlak:frowning2: chvíli jsem tam stála a pak se naštvala a rychle jela přes město, protože to vypadalo na hodně dlouho.
Mates zatím nechce usnout, no jo zase vytuhl kousek od baráku v autě a pak se mu nechce usnout:frowning2: jdu s Peťkou a Terezkou až se vyspí tady do té charity na ten jejich jarmark, tak už se moc těším.
Navečer budeme dělat s babičkou těsta na cukroví, aby vypuklo taky velké pečení. Zatím jsem dělala jen perníčky ze dvou dávek a ořechové úžasné cukroví:slight_smile:)

ined: jj má sněžit. a co taťka, taky bude pomáhat při pečení a nebo bude dělat Matýnkovi chůvu? plavčit, jedete sami?

přeji všem pěkný den
10. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahojky holky
co noveho?
ja dneska litala po nakupech :stuck_out_tongue_closed_eyes: co jsem chtela nekoupila ale koupila jsem si novou sedacku do obyvaku :grinning:

no petan je s mamkou venku tak mam chvilku..sla nam koupit medik :grinning:
10. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
Ahojky dnes jsem šel manža koupit obr strom tak jsem zvědavá!!!!!! :grinning:
10. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
10. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
Adeli: dobrý dáreček ta sedačka taky bychom potřebovali novou :grinning: a stromek máme jedličku a velikou :slight_smile:
10. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
ahoj holky, my jsme po obědě dnes nespali, no jo 5min v autě mu asi stačilo bohatě:frowning2: ale nevadí, byl v pohodě a teď vytuhnul jak mrtvolka. Byla jsem s Peťkou v charitě na jarmarku a pěkné docela. Daly jsme svařáček, koupily dělané domácí čajíky a šly jsme kočárkovat. No Mates pak šlapkal po svojich a vezl si kočárek, pak chvilku vezl i Terezku :slight_smile: My potom byli ještě venku a jezdili jsme na motorce a pak domů zdobit perníčky a hrát si.

Deli: to se máte s tou velkou jedličkou.

adeli: teda dobrý nákup, že jsi pořídila sedačku. a jakou normální a nebo rohovou a jakou barvu? ono to tak většinou bývá, že na něco člověk jde a nakonec odejde s něčím jiným :slight_smile: co ti na to řekl manžílek?
10. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
tak jo, tak to zkusím ještě jednou.
nechci sem chodit, protože se sem podle mě nehodím. vy si tu rozumíte, scházíte se to je fajn, nechci to nijak ovlivnit ani rozbít ani vás rozeštvat. s některýma jsem si něco vyřikávala bokem, očividně vadí i to. mám pocit, že tu prostě vadí už že i existuju. nechci být zlá, ale řeknu to narovinu. dělejte si co chcete, je mi to vážně jedno, i kdo ským se o čem baví apod. užívejte si že tady máte "partu" a nic neřešte a pište si tu dál. je mi jedno co si tu kdo s dítky dělá nedělá nebo co si myslí o mně, lidi na jejichž názorech mi záleží mám jinde a jen tak tlachat už mě nějak prostě nebaví. nic jiného v tom není nic jiného v tom nehledejte kašlete na mě a fungujte si dál jak fungujete jo?
10. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
dobre ranko..
mur..no predstavu jsem mela neco ruzoveho mozna fialoveho..no nakonec jsem si koupila vanilkovou a dve trojsedacky..mam velky obyvak :grinning: je to tahle..
http://www.nabytek-eno.cz/sedaci-soupravy/sedaci-soupravy-nerozkladaci/sedaci-souprava-karla-311.html

petr to nevedel ..az jsem ju obj.tak jsem mu rekla ze mame novou sedacku..no ale bude leden az unor..no 4 az 6 tydnu se dela barva na zakazku..uz mam aj tapety vybrane :grinning:
11. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahojky!
adeli:tak ta sedačka je moc pěkná to jsi fakt šikulka :wink:
Počasí nic moc teda ale aspon se blíží víkend tak si ho všichni fajn užijte :wink:
11. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
dnes nestíhám,z kroužku mi matýnek na chviličku vytuhnul v kočárku a doma už nezabral,tak uklízíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dám ho spinkat po o,snad zabere :wink: .

adélko :slight_smile: ...sedačka moc krásná,akorát u nás by nemohla být tak světlounká barva :grinning: .mě se vanilková moc líbí,ale matýnek je čuňátko :grinning: .

holky,všem pěkný den :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahoj holky,
jen pro vysvětlení, tak sem taky přestávám chodit neboť nechci, abyste měly problém, že vám vnucuji své názory a máte jich plné zuby.... Na srazíky s vama samozřejmě chodit budu. Mějte se pěkně.

adeli: sedačka je fakt moc pěkná, taky by se mi líbilo něco takového. Vybrala jsi dobře.
11. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahojky holky,
jen pro vysvětlení, tak sem taky přestávám chodit, neboť nechci, abyste měly problém, že se o ostatní nezajímám a mluvím jen o sobě, jak je u nás vše OK a jak toho máte plné zuby...na srazíky s váma samozrejemě chodit budu. Mějte se pěkně.
11. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
a jinak jste všechny jako normální :confused: :grinning: :sunglasses: ???
já to považuji teda za legraci...doufám,nebo se pletu??? :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
ined: normální asi nejsme:grinning: ale tak prdím na to, očividně moje názory vadí jen jedné osobě, vám ostatním ne. a když by jo, stačí říct.
Jdu teď na vánoční trhy se mrknout. pěkný den
11. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
no my normální jsme....no to, že tady píši o sobě, jak se máme happy a dobře,vadí asi jen jedné osobě...jsem kdyžtak na facebooku a kdo bude chtít, dám mu své ICQ...na srazíky chodit budu a myslím, že bude lepší, když to tam pořešíme. Takže kdo dorazí do UH na trhy? Co středa odpolko a zajít do Domina si pohrát?
11. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem doma
nakoupila a zabalila par poslednich darku a snad uz to vse :angry:

teda holky ...me serete co tady jako nacvicujete....ze ja to kuwa zavru a bude :grinning:

ined...ta sedacka je eko kuze tak myslim ze to setru a bude..porad lepsi nez mikroplys..atd...no zase nebyla tak draha jsou daleko cenove horsi..az bude skareda dam tam potah :grinning: neba za 5 let koupim novou :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
tak ja mam dozdobeno cukrovi a jdu do postele
tak doufam ze se nas tady zitra sejde vice
dobrou noc :pensive: :pensive:
11. pro 2009 ve 23:27  • Odpověz
ahojky
hmmmm asi si tady sama pokecaM
tak jsme po O..dneska jen testoviny
u nas trosku poletoval snih ale uz nc neni

petan spinka,ja dopiju kafco a valim dodelat cukrove at mam klid..no jeste jsem tady na netu neco nasla tak mozna jeste udelam :grinning: uz mam asi 8 druhu
12. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
http://www.esennce.cz/vikend-pro-dva-pivovaru/
tady neco pro manzilky na vanoce..mit zbytecnych 5000 tak tam jedu :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahojky!
u nás taky poletoval sníh ale už nic,malý ted spí tak relaxuju u kávičky :slight_smile:
ten pivovar vypadá moc dobře -to by byl dárek pro manžu pivo přímo zbožnuje :slight_smile:
cukroví mám zatím jen linecké a vanilkáče,perníky co jsem udělala už jsou zežrané :grinning:
12. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
tak ja uz mam skoro hotovo :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3616010#navigator
tady nase snazeni :dizzy_face:

no muj taky pivo miluje...byl by tam happy :grinning:
12. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
pěkné fotečky Petřík je velký pomocník co?Náš Luky mi jí i to těsto u pečení :grinning:
12. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
deli..no on by prave porad pomahal ale radej si tohle delam sama...treba peceni..to mazani me az tak nevadi :grinning:
12. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
dobre ranko..
kuwa s vama je fakt zabava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ja jdu varit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojky!
tak už tu nikdo nechodí co?. jenom my s adelinkou.Cos dnes vařila dobrého?My jsme měli šunkafleky.Dopoledne jsme byli na procházce a jak byly zamrzlé kaluže tak Luky se chtěl pořád klouzat ani jsem ho nemohla dostat domů.
13. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.