• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ja jsem delala rizoto :dizzy_face:
odpolko jsem byla hodku venku a dosla jsem s petanem uplne promrzla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no petan se taky skouzl ale myslel ze opet vleti do kaluze :grinning: :grinning: a spadl na zem hledel jak tele ze nikde neni voda :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
rizoto máme rádi mnamky :dizzy_face: taky někdy udělám
ale už je venku fakt kosa už se těším na léto :wink:
13. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
tak ja jdu na SS
udelala jsem si jednohubky a dam si vinko :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
čau holky, já měla víkend docela pracovní. V pátek jsem nadělala těsta na cukroví. V sobotu jsem pekla se ségrou na vánoce a babička hlídala malého. Večer jsem byla pařit s kámošem. v neděli opět pečení dopoledne, pak balení dárků(konečně to vše mám) a odpoledne jsem jela nakupovat do tesca. teda tam bylo narváno, to byl děs. Rychle jsem koupila jídlo a valila do sportu pro badmintonové míčky, pak koupit stromeček-stříbrný smrček a rychle dom. Večer jsem chatovala s kámošema, jsem se zasekla u toho do noci, tak jsem teď jak přejetá vlakem:frowning2:
zachvíli vyrážíme do sluníčka, tak tam budu podřimovat jak si Mates bude hrát s dětma:slight_smile:
Zima je teda pořádná, kéž by k tomu napadnul aspoň sníh, aby mě to nedeptalo. Nesnáším zimu bez sněhu, to chci jinak léto.

Adeli: teda pěkná je ta čepička s tou šálou. No mě plete mamka, ale hlavně svetříky neboť Mates odmítá nosit pletené čepice. Má jich několik, ale prostě to na hlavě nesnese a to má tak příjemné vlny. No bohužel. A vidím, že to je pěkný pomocník v kuchyni. Nebo spíše jen ujídal. a ten adventní kalendář máme podobný, máme stromeček, ale v něm Mates nic sladkého nemá, tam dostává kravinky v podobě magnetků, plyšáčků-maňásků na prst a prostě takových kravinek. ale je to super, když hned ráno vstane a řekne vytáhnout:slight_smile:

Deli: u nás jsou zamrzlé kaluže? to jsem si ani nevšimla, dnes to budu muset napravit. Přidáš se v pátek na ten srazík v UH?

Ined: jak dopadlo pečení?

holky všem přejeme pěkný den.
14. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
ahojky
mur..no to jsi mela nab.vikend :dizzy_face: petrik tam ma i nejakou pidi hracku a auticka ale i cokoladovy penizek a gumove medvidky...je to balene po 5ks v sacku..moc pekne a dobre :grinning:
tak ja stromek jeste nemam..u nas se prodavaji i den pred vanocema v lesiku tak snad neco sezenu..je jeste cas..
no doufam ze ji petan bude nosit stala se salou 400

kdo bude v tom UH?
14. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak u nás víkend také nabitý.ale máme napečeno-9 druhů :grinning: .
včera jsem byla odpoledne taky v tescu,ale jak píše mur,děs běs.dvě hodiny a pryč.
koupila jsem hlavně kubíkovi a ještě dnes vyskočím někam sem,tak snad pořídím.
matýnkovi jsem konečně koupila nové bodýnka,ale teda vše totálně přebrané :unamused: .
do ca už jsem neměla sílu jít,ale ještě jdeme nakupovat v pondělí odpoledne i s kubíkem,babi bude hlídat,tak tam mrknu.chtěla jsem totiž nějaké pyžamka,ale ne overálky,ale už normální a bez šance.
taky jsem koupila čepičku,ale je malá :frowning2: .matýnek má asi nějak velkou šišečku :grinning: .tak ji kdyžtak vezmu na srázek,kdyby ji někdo chtěl.je spíš jarní nebo podzimní,pruhovaná,pěkná :wink: .

mur :slight_smile: ...no,zjistila jsem,že matýnek t novou čepiču z mmb nahlavičce nechce,asi ho kouše.ani ten nákrčník :frowning2: .takže jsem si říkala,že až bude velká kosa,že mu dám první tenkou bavlněnou čepičku a na t až tu pletenou,ale nevím teda :frowning2: .asi budu muset koupit nějakou ještě jednu teplučkou a hlavně podšitou :sweat_smile: .
jo a zamrzlé kaluže fakt jsou,včera jsem málem hodila záda :grinning:.

adélko :slight_smile: ...upřímně já vůbec netuším,jak v ten pátek...matýnek měl včera zvýšenou teplotu,trošku pořád kýchá,ale nesoplíkuje,tak nevím,ale do pátu je ještě daleko.a pak jsem závislá ještě na mur,zda se jí podaří půjčit kdyžtak pro nás tu sedačku :wink: .ale pokud by to vše klaplo,jela bych ráda,takže se předběžně hlásím že ano :slight_smile: .
ta sedačka...to je fakt,že to jen setřeš a pak se to dá vyřešit potahem :wink: .je fakt pěkná.
my máme jakousi...tož ne mikroplyš,ale látkovou?takové proplétané vlákna prostě :grinning: a je to věčně upatlané od jablek,křupek a piškotů,jak se po tom matýnek neustále smolí :sweat_smile: .ale tak já to vždycky vezmu vanishem a je to čisté.na jaro si zase půjčím vodní vysavač a přejedu i sedačku :grinning: .

deli :slight_smile:...kosa je teda pořádná,ani se nedá být s dítkem venku nějak dlouho :frowning2:.chtělo by to fakt ten sníh.to bychom s matýnkem řádili o 106 :grinning:.

holky,všem pěkný den :slight_smile: .
14. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
holky,tak musím pochválit veřejně matýnka :grinning: .
po probuzení jsem ho přeblila,dala papučky,postavila na zem a on šel hnd pro nočník a prý kakat :grinning: .tak se ptám...chceš kakat? a on kakat...tak ho tam posadím a fakt...kakal :grinning: :grinning: :grinning: .
je to šikulenka moje malá :dizzy_face: .
jdeme chystat obídek,papa
:slight_smile:
14. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
PŘEBALILA :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
ined..tak to sikula..toz jen ten nas smradek nic..no ja uz jsem zvykla ze jsem ve vsem posledni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petan ted obedval a cely hrnek s cajem si nalel do rizota :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak to snedl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ne vsechno :grinning:

tak petan ji mel na hlave a nic mu to nedelalo..ale ma ji zabalenou az pod stromek ja jsem ji chtela jen zkusit jak mu sedi :grinning:
14. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
tak petan ji teda v zidlicce tak u nas na sedacce nic neni spinave.,tak snad ta nova vydrzi :grinning:
14. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
matýnek jídelka taky jí jen v židličce,ale pak má na stole křupky a jablka,jen tak na zakousnutí :slight_smile: .no není to jako vyloženě zapatlané,spíš tam třeba rozsedne křupku,nebo mu upadne kousek jablíčka a pod.to se uklidí převážně lehce :wink: .
tak,hlavně že peťulkovi chutnalo :grinning: :grinning: :grinning: .
my jsme už taky po o,tak se jdeme vypravovat ven.
papa :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
tak petan spinka a ja asi pujdu taky :grinning:
14. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
kuwa zeny :rolling_eyes: :angry: :sunglasses:
14. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
ahoj holky, my měli odpolko na návštěvě tetu, tak jsme všichni společně blbli.

Ined: teda to jste si pěkně mákli a napekli. co máte za dobroty? jinak my taky oběd v židličce, ale když má třeba lehčí svačinku během dne jako třeba jablko nebo mandarinku... tak do židličky nedávám, jí si to normálně v obýváku. A jak to, že najednou Matýnkovi ta čepička začala vadit?

adeli: to musela být chuťovka čaj v rizotu. to já bych do sebe asi už nedostala. U nás to čůrání bylo ze dne na den. a nezkoušela jsi Peťu nechávat doma bez plenek? já to tak dělala 3týdny, sice se vždy počůral, ale tak vytřela jsem a zkoušela se ho pořád ptát chceš čůrat...ale prostě ode dne kdy počůral mě a já ho na nočník dala vyčůrat, tak čůrá sám
14. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
mur..ja se porad ptam ale on zacne jecet a vztekat se ze nechce...uz byl aj bez plenek a byl pocurany a nechtel se preslect..mu to nevadi v nasrane plence by chodil aj cely den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
dobre ranko..mraziveeeeeeeeeeeeeee
kurna ja snad budu muset koupit fusak..kdyz by nahodou chtel jit do kocaru at me tam neumrzne...pac origos fusak na golfky nam byl melj uz loni a emitex dela delku 110cm tak by nam snad mohl bejt..nemate ho nektera???
15. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
15. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: ,
matýnek dnes chrupkal až do 7.15h :confused: ,tak jsem ho dala spinkat až před chvilkou :slight_smile: .
noc byla docela dobrá :slight_smile: .
ráno jsme spolu uklidili,vyluxovali a vytřeli a odpoledne jdeme do domina pro fotky :grinning: .jsem zvědavá :wink: .
matýnek ale začal nějak víc pčíkat a trošku soplíkuje,tak se tam jen raději rychle vytočíme :wink: .ale dávám mu kapky do nosíku,tak snad se to nějak moc nerozvine :unamused: .
stromeček u také máme-jedličku,už stojí chudera zamrzlá v kýblu na balkóně :grinning: .příští úterý už budu zdobit,tak ji musím schovat hned ráno dovnitř,ať to pak zase nevysekávám jak kterýsi rok :grinning: .
kosa teda řádná,co :fearful: ?my jsme byli včera odpoledne venku dvě hodiny a matýnek měl nosík jako jahodu :grinning: ,ale domů nechtěl,vztekal se až hrůza :angry: :sweat_smile: .pořád mi utíkal na houpačku co máme za domem :sweat_smile: .

adélko :slight_smile: ...já mám fusak emitex,kupovala jsem ho letos a je super :slight_smile: .bez fusaku by mi matýnek asi umrznul jen pod dekou,zvlášť když chodíme na odpol spánek ven :sweat_smile: .je dost dlouhý.už jsem ho i prala a v pohodě.na topení do rána uschnul :wink: .stál tady v baby dream 1050kč,letošní verze,má vepředu vyšitou vločku.

mur :slight_smile: ...pekly jsme...kokosové kolečka,rohlíčky,pracky,ořechy,linecké,jánošíky,kokos.kuličky...kurňa,už ani nevím...ale počítaly jsme to a bylo to 9 druhů :grinning: .
čepička?já ani nevím,několikrát ji měl na hlavičce a v pohodě a teď naposled jsem mu natáhla nákrčník,to už začal ječet a chtěl si to sundat a u čepičky nastal totální cirkus.tak jsem mu to sundala,dala svetřík se stojáčkem a jinou čepičku a byl klid :unamused: ,tak nevím :sweat_smile: .
včera jsem mu koupila první ''velké''pyžamko,dvoudílné :grinning: a roláček...ten stál 170 apyžamnko 230...děs, to jsou ceny,jako za dospělácké oblečení :angry: :sweat_smile: .a dnes jsem si prohlížela ty jeho papučky,no má je 1,5 měsíce a vypadají,jako bychom je podědili :sweat_smile: .tak si říkám,že mu asi koupím už nové,ať nedělá ostudu :sweat_smile: .on si hraje rád na zemi s autíčkem,jezdí s tím po kolínkách a pak jsou celé odřené a zbědované :sweat_smile: .
dárky už mám vesměs pokoupené a ještě nějaké penízky zbyly,tak asi vběhnu do žirafky :slight_smile: .

holky,všem pěkný den :slight_smile:
15. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
ined..
no petan v kocare uz nejezdi jen velmi zridka no nechce...tak jsem si rikala ze je to zbytecne..ja mela fusak z beranka a pak byl orig.na golfky...beranka jsem mela jeste po nasich holkach ale je pekny...tak nevim jestli to neni zbytecne..bych koupila aj pouzity..musim kuknout na mmb

no jdu petan ji sam to zase bude vsady :grinning:
a taky delam vanocni uklid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
na mmb určitě seženeš,to nebude problém.já měla do hl.kočárku také beránka,ale už byl matýnkovi malý,tak jsem ho prodala a koupila tento :wink: .
pozor na čaj!!! :grinning:
my jdeme také obědvat,matýnek už je nachystaný :slight_smile: .
15. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak konečně chrníme. dneska jsem to přetáhla, byla jsem s malým na kafíčko v senioru:slight_smile: aspoň snad bude dýl spát. poslední dobou spánek zkrátil na 1-1,5h:frowning2: kde jsou ty 3h co spával. ale tak nevadí. V noci dává 11-12h tak aspoň že toto si nezkrátil.
Teda kosa pořádná. Co se týče fusaku tak já měla beránka a taky je Matesovy malý. ale tak prostě má ho stále v golfkách, nemá šráky, to by se zbláznil, takže fusak visí za ten kraj co je vzadu,že se připevní na kočárek, takže ho má až od půl zad a tak se do něj vleze. Taky jsem chtěla kupovat od emitexu, ale pak jsem si právě koupila kočár, kde je ten nánožník právě vyteplený,že to je vlastně fusak, tím pádem jsem fusak nemusela kupovat. Hledala jsem první fusak na mmb, ale chtěla jsem ladit trošinku do barvy a nic a můj jsem tam dala a zatím žádný zájemce:frowning2:

Ined: co jsou to ti Jánošíci-cukroví? ostatní znám. Vy máte stromek ve vodě? My ho do vody nedáváme venku, máme ho jen tak. a kde jsi kupovala tak drahé pyžamko? já mám dvojdílných hodně a mám je od vietnamců ve ZL a nejdražší mám za 80kč.

adeli: co obídek, opět byl čajík v talíři?
15. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
mur...kupovlaa jsem ho tady,kousek od žirafky v textilu.tak je to zase česká výroba,čistá bavlna :sweat_smile: .
vždycky dávám venku stromek do vody :wink: .
jánošíci jsou nepečené cukroví...rozdrti se piškoty,přidá čokoláda,drcené ořechy a rum....přesný recept neznám,ale pak se na dno košíčku(papírového) dá trošku čokolády,tato směs,zalije další čokoládou a navrch mandle nebo vlaš.ořech.
je to celkem dobré,ale já jsem spíš na rohlíčky :grinning: .
jdeme ven,papa :slight_smile: ...
teď jsme stříhali nehtíky na nožkách,horor,mám nervy v kýblu :rolling_eyes: :fearful: :angry: :sweat_smile: .
a ještě mě hryzl :angry: :grinning: ,to asi za ty nehtíky :sweat_smile: .
15. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
my se hlásíme ze stavu nemocných, mě už je teda líp, ale 3 dny jsem měla horečky a Fil má hnisavou angínu, bere antibiotika, takže nám ty Vánoce pěkně začínají :rolling_eyes:
Teda vy jste šikulky, že už máte napečeno, já nemám nic, bo jsem momentálně ráda že žiju, ještě bolí celý člověk :sweat_smile: ....ale naštěstí mám hodně babičky, obě mi slíbily cukroví...akorát teď nevím co s Kájou, nechci aby ty nemoce od nás pochytala, tak zatím cestuje po všech babičkách, ale zítra se už budu muset vschopit a začít fungovat na 100%
....holky užívejte předvánoční přípravy, ať jste všichni zdraví ....paaa :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
tak u nas se spinka pac sel pozde spat..se mu asi nechtelo kdyz se rano probudil az v pul devate :grinning:

mur..obed cela zem zasvinena..a to jindy papa tak pekne..on se nechce krmit chce sam a porad me odhani.. :angry:

no zase se me nechce moc kupovat fusak..kuknu jake maji ceny na mmb.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: petan je v kocaru tak jednou tydne...no uvidim..kdyby tam sedel tak koupim...
15. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
ahojky!
Tak včera jsme byli dokoupit poslední zbytek dárků ale těch lidí jak much nějak mě to včera znavilo.Byli jsme v Tescu a Luky byl s manžou v dětském koutku a pak se mu vůbec nechtělo domů :slight_smile:
Denčo:u nás stříhání nehtů na nohou taky horor malý řve jak tur.Trochu ho musím pochválit začíná chodit na desku na záchod nočník nechce vůbec.
Janisto:jejda hnisavá angína je fakt nepříjemá tak at se do svátků všichni uzdravíte :slight_smile:
mur:na srazík se nepřidám budeme mít návštěvu snad příště :slight_smile:
Mějte všichni fajn den :wink:
16. pro 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahojky holky,
my dnes jedem do Zlína, protože tady neteče voda a co tu...včera jsme tu měli dědu, tak dobré, Jirka je pořád v práci do noci.
Na srazík se moc těším, utíká to jako voda.
My teda neprotestuje při stříhání nehtů.Janisto, snad budete brzy fit, nemoci jsou hnus, my to nějak zvládneme, horší je to s dětmi.
Jinak k fusaku,my máme beránka.
Jsem nemocná,doufám, že to malá nechytne taky,ale mám jen rýmu, tak do pátku budu snad fit,at vás všechny vidím po dlouhé době. S murin jsme se domluvaly, že na trhy a pak herna, je ted udělané jinak, však Adélka to může popsat a posoudit, drív to bylo lepší.
Všem přeji hezký den, i když ne tak slunečný jako včera a předevčíerem...
16. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
dobre ranko
tak u nas se moc dala..venku mame -6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na srazik se taky tesim :grinning:
herna..no ma to novy majitel a tak podle predpisu to musel prestehovat... :confounded:

honzi si mohla aj k nam :grinning:
16. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: ,

noc se docela dala.
ráno jsme byli v obchodě,ale teda fakt kosa jak z nosa :unamused: .
včera jem byla s malým dvě hodiny venku včetně spánku a po příchodu domů měl úplně studené nožičky a to měl punčošky,teplé ponožky a zimní botky :frowning2: .asi budeme chodit ven jen na chvilku,třeba 2x denně na půl hodinky a šlus :frowning2: .hlavně nechci by onemocněl.
dnes jsme původně chtěli jet na trh do zl.,ale pořád to zvažuju...minulý rok jsme nebyli,protože to byl matýnek ještě moc malinký...ale v tomhle mrazu ho tahat po městě,no mám opravdu dilema :unamused: .navíc pořád pokýchává.

jani :slight_smile: ...jejda,no vy s teda užíváte :frowning2: .tak hlavně ať jste brzy fit a zdraví všichni jako rybičky :wink: .

adélko :slight_smile: ...u nás teplota stejná,se mi brzy zlomí kočár v zatáčce :grinning: .
na mmb se ty fusaky pohybovaly převážně okolo 500.nejdřív jsem si říkala,že koupíme použitý,ale pak jsme se rozhodli pro nový,pak ho ještě využije další mimi :wink: .
no to víš,petřík je už velký chlapec,nchce se nechat krmit jako mimčo :grinning: .matýnka to také začíná bavit,akorát ten by teda byl asi o hladu,protože lžičku si sice do pusenky dá,ale tak leda prázdnou :grinning: .ikdyž teda poslední dva dny držíme lžičku spolu(já koordinuji nabírání)a ta se krmí polévkou a jde mu to :wink: .a taky začal pít konečně z hrnečku,ikdyž ještě vachrlatě :grinning: .

honzi :slight_smile: ...a co je teda s tou hernou?

deli :slight_smile: ...já už jsem s těma nehtíkama na nožkách vyzkoušela vše a prostě nic nezabírá :unamused: .tak se to vždycky snažím udělat co nejrychleji,ale i tak se to neobejde bez pořádného křiku :frowning2: .na ručkách celkem v klidu,ale nožičky prostě nedá,potměluch :angry: :sweat_smile: .

pěkný den :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
ted me volal muzik ze dneska sice prespi doma ale rano musi do nemecka a prej na stedry den bude doma kdyz se nic neposere...kuwa ja bych ty dispecery zabila..to uz jou dalsi pokazene vanoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: kurvy jedny...to zase sama na nakupy a posledni darecky..jsem zapomela na segru od petra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ined..no uvidim kolik penez doveze muzik..jestli se vyplati novy..
16. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
16. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.