• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojte :dizzy_face:
holky moc diky, ale vypadá to, že sez toho vyhrabem sotva do Vánoc, mě bylo ráno tak blbě, že jsem šla i k obvoďačce a to je co říct :grinning: vždycky se tam ukážu tak max. 1xza 5let, mám taky hnisavou, tak mám nasazené taky antibiot.
Holky škoda že se neuvidíme na srazíku, snad už nám to konečně klapne po novém roku...mno nechci to zakřiknout :confused:
My máme beránka i Emitex, loni se vyprodávali ty prodlužovací za dobrou cenu, tuším stál 750Kč na netu, my ho ale prodloužený zatím nemáme bo ho jinak v trojkolce taháme po zemi....je s prodloužením moc dlouhý
Adel, ...jj ten Chodúr má pěkně našlápnuto :slight_smile: ...vítězství má v kapse :slight_smile:
16. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
janis..no ja chci ten úrodlouzeny pac ten je 110 a petan ma 100 tak ten snad bude ale zase petr dneska rikal ze je to zbytecne kdyz v kocare nejezdi..toz nevim no :confounded:
16. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
dobré zasněžené ránko :grinning: ,

akorát prý podle honsové z novy by ten sníh měl po 20. roztát :frowning2: ,prý přijde oteplení :angry: .
my už jsme dnes pořídili boby,akorát nevím,jak se to bude matýnkovi líbit :sweat_smile: .
sníh ho vcelku zaujal,hlavně teda chuťově :grinning: .
no akorát má od včerejška celkem průjem,jako ne často,ale má :unamused: .tak jsem dnes nasadila dietku,vysadila mléčné a uvidíme.teplotku nemá,celkově vypadá v pořádku,tak snad od zoubků :wink: .
hoky,jak dlouho se může v tavém mrazu být s prckem venku,zhruba?
zkoušela jsem dnes volat dr.,ale nikdo to tam nebral,tak mají asi dovču.
chtělajsem jít dopolko s matýnkem aspoň na chvilku za barák,ale bylo- 9,tak se mi to zdálo moc.
takže u nás se spinkalo jen 15 minut a šlus.tak se nám to asi opravdu už zúží na jeden spánek.
tak ho asi oblču a půjdeme přeci jen cvilku ven,co s ním doma až do oběda.

adélko :slight_smile: ...já ten fusak taky už mám prodloužený,v lehu by se mi tam matýnek už nevešel :sweat_smile: .

jani :slight_smile: ...jejda :frowning2: .tak hlavn ať jsi brzy zdravoučká a je ti lépe :slight_smile: .

všem pěkný den :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
ahojky!
To oteplení mě taky moc nepotěšilo :frowning2: ined: venku si myslím ,že když bude hodku tak to nevadí.
Mur:pěkné fotečky Matýskovi to na bobech sluší a je velký pomocník co?
17. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
no kde jste kdo?
matýnek před chvilkou usnul.vydržel úplně v pohodě,dokonce byl i neskutečně hodný :grinning: .
usnul do 5 minut :pensive: ,tak teď už jsem jen zvědavá,jak dlouho vydrží :sweat_smile: .

deli :slight_smile: ...ale prý po novém roce by měl být sníh zase i v nížinách :wink: .tak si to snad ještě užijeme.třeba troška sněhu na štědrý den zbyde,aspoň symbolicky :sweat_smile: .
chodíváme na procházku,letos se teda stavíme procházkou u babi,tak snad nepůjdeme v nějaké břečce :angry: :grinning: .

jdu si vypít čajík s medem :slight_smile:
17. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
tak ja jsem doma a pekne promrzla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co ten srazik zitra??
17. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
my už jsme také doma a musíme se pochlubit,poprvé jsme bobovali a matýnek totálně nadšený,zítra musím vzít foťák :grinning: :grinning: :grinning: .
domů jsme jeli tak,že jsem před sebou tlačila kočárek a za sebou táhla matýnka :grinning: .boby prý mají nosnost 35 kg,ale můžu potvrdit,že zvládnou daleko větší váhu,jezdili jsme spolu a vydržely :grinning: .
taky jsme fest zmrzlí :sweat_smile:.
no,co ten srazík zítra?
17. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
resp.tak,...otázka na mur :wink: ...půjde půjčit autosedačka a vzali by jste nás :slight_smile: ?
17. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
prosím
:dizzy_face:
17. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
holky,tak autosedačka není :frowning2: ,ale!!!
ještě mě napadla kámoška,hned jí zavolám,držte palečky :wink: .
17. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
tak teda na 90% ji budu mít půjčenou :slight_smile: .háček je v tom,že kámoščinu malou bude odpolko hlídat tatínek a ona neví,jestli někam nepojedou.ráno v klubíčku se domluvíme.doma budu okolo 11h.tak bych písla a domluvila se kdyžtak s mur :wink: .
tak my už půjdeme pomalu chystat koupání atd.
všem pěkný večer :slight_smile:
17. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
ahoj holky, já byla dnes celý den ve ZL. odpolko jsem šla s kámoškou s dětma na trhy. Malý se vyspal v kočáře a jak píšete. Punčochy, zimní boty fusak z beránka a měl zmrzlé nožky. ale teda já zmrzlá na kost:frowning2: 2h jsme chodili po venku a necítila jsem nohy ani ruce. ale tak Mates spokojen. na trzích jsem si koupila jen trdelník, ten můžu po kilech. takže zítra opět koupím pokud bude, ale v UH určitě jo.

Ined: tak písni sms. Viděla bych to tak po obídku, v kolik papkáte? my tak 11.45h. Když bude sedajda tak vás vezmu, to se neboj:slight_smile:

Deli: jj pomocník to je, hlavně co se týče vytírání a zametání na to je vyloženě mistr. Takže viděla bych to na povolání uklízečka :grinning: :grinning: :grinning:

janista: tak ať jste bezy fit a můžete se přidat na nějaký ten srazík.
17. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky holky,
nekukuji:slight_smile: Tak jak zítra, platí to UH? Kdo se ukáže?
17. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
ahoj Peti, platí. já jedu 100% ined na 90% a Marka taky dorazí, ale mám ji napsat v kolik. takže navrhni třeba v kolik vyjedeme. my obědváme 11.45
17. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
a v kolik hodin je ten sraz ?nebo dame sraz u lekarny?ta je naproti trhu..
17. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
a co holky z UH? dorazí někdo?
17. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
holky tak písněte v kolik. nebo to mám rozhodout já? Peti, hodí se ti vyjet v 12.30h?
17. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
u nás v poho, 12.3hod vyhovuje:slight_smile: trošku řeším dilema s manžílkem, ale pojedu se odreagovat:slight_smile:
17. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
tak z UH jsem jen ja a honzi a dorazime
17. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
super:slight_smile:
17. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
těším se na vás:slight_smile:
17. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
OK Peti, jak vyjedu tak tě prozvoním a vyzvednu u baráku
Zatím se holky mějte a pěkný večer a zítra čauky
17. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
budu s tím počítat:slight_smile:
pěkný večer:slight_smile:
17. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahojky holky,
my dorazily dnes ze Zlína, včera jsem čekala hodku na bus a nejel žádný, tak jsem zůstala u babi...
MOC se na všechny zítra těším...venku je nádherně a trhy v Uh jsou hezčí jak ve ZL...

Dobrou noc všem a zítra vykorčit pravou...
17. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
ahojky
u nas noc celkem sla ale rano mraziveeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes jdu na ten fusak
taky me rano vytekla cela pracka ne zem..no ohromneeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to nam to pekne zacina..
tesim se na vas
18. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
ahojky
adelinko:den blbec co? mě se to stává taky občas
užijte si fajn srazík a pošlete fotečky.Odpoledne jdem bobovat dokud tam je ještě sníh.
18. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak sedačku bohužel nemám,takže nic :frowning2: .
tak snad příště.hned po novém roce ji půjdeme koupit a můžeme jezdit :wink: .
tak si to dnes hezky užijte a dejte si nějakou mňamku i za nás :slight_smile: :frowning2: .
pěkný den :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
deli :slight_smile: ...v kolik a kam půjdete bobovat?taky se s matýnkem teda chystáme :wink: .
18. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
Denčo:i kolem 15 a půjdeme asi k hasičárně :wink:
18. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahojky holky :grinning:
Tak jak se všichni máte? Doufám, že jsou všichni zdraví ( až na nějakou tu rýmu).
A co dárečky máte nakoupeno, mě ještě chybí dárek pro tchána, tchýni jsem ho kupovala v úterý ve Zlíně v Tescu, v tom stánku s keramikou, chudám ta prodavačka když slyšela ten můj komentář, pro koho to je. stavila jsem se tam po zkoušce, než jsem jela domů V Orsay jsem si koupila krátký kabátek, byl slevněný z 1500 na 680, tak jsem neodolala, ať mám taky něco pod stromečkem :wink:

Holky Všem Vám přeju Krásné a Veselé Svátky vánoční, ať jste všichni zdraví nejen na Vánoce, ale hlavně po celý rok!! A dětem ať z nich mají rodiče jenom samou radost a co nejmíň úrazečků

Dnes jsem chytala Gabču v půlce chodníku co vede do dědiny, my bydlíme tak nakraji. :frowning2: :slight_smile:
18. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.