• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky holky,
srazík super, musíme častěji. Super jsme pokecaly a děti si pohrály...
Včera jsme naposled kojili a konec...v noci docela dobré, vzbudila se 2krát, Jirka ji utěšoval, ale plakala moc, tak ji dal mezi nas a usnula rychle jak dřevo. Ted spí i bez prsíčka, takže dobré...snad do Štědrého dne bude závislost pryč...prášky už beru. Vyrážíme pro stromeček jak se vyspinká a na prochajdu. Je to zázrak, táta s námi je doma, ale zítra ještě možná půjde do práce, prý uvidí.
A jak jste dojely holky? Snad dobře všechny...
Ined a co sánkování? Fotila jsi? Byly jste s Delikates?
Adélko, naše malá doma pořád volala Peti...no ĺáska je mocná...no mně se líbílo, jak všechny rumbakoule dávala Petovi, no jo, asi si ho bude vydržovat, to víš, ženských je víc a chlapů nedostatek, to bude dvojka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahoj holky, já dojela dobře a večer jsem si úžasně užila. Holky whirpool na baltaci ve ZL můžu jen doporučit. saunu jsme teda nezkoušeli, ale jinak super. se jim pokazil časák a místo 1,5h jsme byli ve whirpoolu 2h:slight_smile:
Pár foteček jsem vystavila na stránky, jinak až bude čas tak pošlu foto. ale teda mám skoro vše rozmazané, tak nevím co mi blbnul foťák

Ined: škoda, že jsi nejela s nama. No bohužel, koupíte sedajdu a budete jezdit s nama. Tak co bobovali jste?

Honzi: držím pěsti s tím kojením nekojením...

Martu: taky přeji pohodové svátky, bohatého ježíška a plno radosti z dárečků.... Jasně člověk si musí udělat radost i sám pro sebe, kor když jsi jela ze školy. Taky se tam budu muset zajít podívat:slight_smile: Co holky jak se těší na ježíška?
19. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak to je uper,že jste si to pěkně užily :slight_smile: .
příště se už určitě přidáme :wink: .
dnes mi odešla opět nabíjčka na mobil,to už je třetí :confused: :angry: .a matýnkovi jsem objednala dvd kouzelné školky,je z ní hotový :sweat_smile: .zítra jdu ráno pro odrážedlo-motorku,mám ji odložnou,abych ji nemusela brát před matýnkem,on by ji hned chtěl.tak je to trošku komplikové :sweat_smile: .

mur :slight_smile: ...taky mě mrzí,že to nevyšlo,ale co nadělám :unamused: .jj,bobovali,ale jen chvilku.zase tak nejlepší nápad...vzít matýnka jen na boby to teda nebyl,cestu domů mi celou probrečel.asi u mu byla i zima.celý den -10,tak nic moc,ale venku jsme byli jen hodinu.
je to docela dřina takové bobování s prďolkou :grinning: .

honzi :slight_smile: ...s deli jsme se viděly,ale velice nebylo kdy povykládat :sweat_smile: .nefotila jsem,nešlo to :grinning: .

martu :slight_smile: ...krásné svátečky i vám :dizzy_face: .hlavně ať jste všichni zdraví a máte pohodu a klid :dizzy_face: .
máš recht,udělat si radost :wink: .také si letos naježím něco pěkného na sebe,už je to více než nutnost :sweat_smile: .

všem pěkný zbytek dne :slight_smile:
19. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
ještě jsem zapomněla...

honzi :slight_smile: ..také držím moc palečky ať to odstavení co nejlépe všichni zvládnete :slight_smile: .

a zapomněla jsem se''pochlubit''co bylo včera večer :frowning2: ...matýnek žuchnul z pohovky na koberec a má odřené čelíčko,ani nevím jak.seděla jsem tam s ním,pak udělala tři kroky do kuchyně a buch :frowning2: .myslím,že i lehnul a překulil se,protože slézt i vylézt umí až moc dobře :sweat_smile: .
naštěstí si udělal jen to,protože hned u sedačky máme stůl,tak to mohlo skončit rozseknutým čelíčkem nebo pusenkou,raději nedomýšlet :confused: ,však jsem taky měla pěkně nahnáno,hned jsem totiž neviděla co mu je,ležel obličejíčkem k zemi a plakal :cry: ...ach jo,já tyhle úrazy nějak špatně vydýchávám :sweat_smile: .
matýnek už spinká,asi ho unavilo to domácí dovádění :grinning: .dnes jsme byli venku jen dopoledne,stejně se v tom mrazu moc dlouho venku být nedá...
v tv houbelec,tak přečtu pár stránek,vypiju čajík a jdu spát.
noc byla hrozná,matýnek se dvakrát totálně pokakal a zbytek se převaloval a převaloval,děs.
tak snad bude dnes lépe :wink: .
pěkný večer :slight_smile:
19. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
ahojky
tak oslava super..deticky si pohraly a taky byl malej ohnostroj
ale uz pujdu do postele jsem k.o.

ined...takovych padu jeste bude :dizzy_face:

u nas snezi a tak pujdeme zitra na boby
dobrou noc
19. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
dobre ranko...
u nas napadl shizek ale je -13 tak na ven to moc nevypada :unamused:
preji hezkou nedeli :dizzy_face:
20. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
ahoj holky, tak my měli pěkný víkend, hlavně já:slight_smile: Dneska oslava, Mates nadšen, dostal plno dárečků:slight_smile:
Teda zima je ale pořádná:frowning2: Dnes jsme byli jen hodinku dopoledne venku, jezdil chvíli na bobech, ale lepší byla motorka, teda pěkně mu to prokluzovalo, ale jezdil o dušu:slight_smile:

Ined: takové úrazy jsou hned, ono stačí se jen otočit a už to je. ale než se ožení tak to bude ok. Co s těma nabíječkama děláš? :slight_smile:

adeli: to jste měli super, že jste měli i ohňostroj.

pěkný večer
20. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
bre ranko
u nas v noci -19 no hnus ani ven nejdem..jen ja jedu na hrbitov s babkou a pak kadernice a jeste dvoje nehty..
preji pekny den :dizzy_face:
21. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
ahojky
Tak víkend byl super byli jsem u našich a ve Zlíně byl ten vánoční kamion Coca Cola.Daly jsme si mamkou svařáček děckám jsme koupily svítící rohy a čaj.Dnes měla Míša ve škole den otevřených dveří a ty děcka se ted jinak učí všechno je to formou hry-ne jak za nás.
Mějte všichni fajn den :wink:
21. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
ahojky
pekne ranko..kde se zase toulate

deli..a libi se ji ve skole?
22. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahojky holky,
nestíhám, včera jsem tu měla kamarádku, dnes dorazí druhá a třetí a zítra čtvrtá... :grinning: :grinning:
|Nekojíme, malá v pohodě, u mě je to horší, mám zánět v prsu a bolí to a moc. Venku teplo, to jsem neštastná, včera bylo nádhnerně....přidám večer pár foteček ze sánkování. :wink: :wink:
Deli, ono chodit za komunistů a poté do školy a ted je fatk OBROVSKÝ rozdíl... :confounded:
Adélko a co Ty, jak se máš? My mezi svátky pojedeme do MP, stavila bych se za Tebou... :dizzy_face:
murin kde se touláš?
a ined taktéž.....
Jdu se nachystat do města.... :sunglasses:
Všem přeji krásný a slunečný den a pokud některá se umíte modlit, modlete se, at mrzne a sníh drží až do Štědrého dne... :angry: :angry: :angry: :angry:
22. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
honzi..budu v pisku a tak staci pisnout a muzes se stavit :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak u nás jsou předvánoční přípravy v plném proudu :grinning: .
dnes budu strojit stromeček,zatím mi rozmrzá v komoře :sweat_smile: ,ráno jsme s matýnkem ještě dozdobovali :slight_smile: .
včera jsme byli s kubou v tescu,babi hlídala.chudák matýnek mě prý pořád hledal a byl jakýsi smutný :frowning2: .no není holt zvyklý bez maminky a možná to bylo taky tím,že babi hlídala u nás doma.
nicméně jsme vše v tom blázinci nakonec pokoupili,já večer ještě dobalila poslední dárečky,zítra přeuklízím,uvařím polévku a můžou být vánoce :grinning: .
akorát mě mrzí ta obleva,mohlo to na ježíška vydržet :frowning2: .

honzi :slight_smile: ...myslím,že tady nepomůže ani svatá.... :frowning2: .
ale hlavně ti přeju ať se brzy zbavíš toho zánětu,to je hodně nepříjemné :frowning2: .ale jste šikulky,že jste to tak v pohodě zvládly :wink: .
téda,vy budete mít doma babinec :grinning: ,co na to tatínek :sweat_smile: ???mého muže by asi trefil šlak :grinning: .

deli :slight_smile: ..no jáuž jsem si tak říkala,ž jsem zvědavá co a jak je dnes ve školách jiného...no však to letí,za chvilku budu i já kupovat cvičky do školy :sweat_smile: .
z toho bobování...já jsem pak už cestou zpět jen proběhla,matýnek celou cestu plakal,tak jsem spěchala a neměla ani čas se rozloučit,tak se moc omlouvám,doufám,že se na mě nezlobíš :slight_smile: .

pěkný den :slight_smile:
22. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahoj holky
adeli:ve škole se Míše líbí i když prázdniny má nejraději :grinning:
honzi :ty máš teda kámošek já taky ale všecny jsou mooc daleko tak se ani nevidíme jen voláme
Denčo:nezlobím se byla hrozná kosa šli jsme taky brzo domů
a ten sníh mě taky naštval :frowning2: doufám,že zase napadne
Mějte všichni fajn den
22. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
tak petan uz lezi ale jsem zvedava na noc pac jsem mu ted namerila 39.5 teplotu..snad to nic nebude..ale cely den tady letal a nic az ted jak jsem mu davala pyzamko se me zdal teplej a ejhle :confounded:

deli..no ja mela rada vyt.vychovu a prazdniny :grinning:
22. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
ahoj holky, já nějak nestíhám, jsme venku, dodělávají se poslední věcičky na vánoce, randím a do toho na mě něco leze, takže všeho už mám plné zuby. Nejradši bych odjela někam zrelaxovat a odpočinout...ale nedá se.
Vidím, že u vás taky vše v plném proudu, dárky nakoupeny, zabaleny...
taky máte sto chutí odstřelit ty lidi všude?
tak jsem dnes taky koupila nový fusak emitex, abychom mohli trajdat s golfkama v pohodě.
Pěkné přáníčka holky, my vám poslali mailem:slight_smile:
Taky jsem mívala ráda prázdniny a ještě tělocvik:slight_smile:)

Ined: ty strojíš stromek 2dny před štědrým dnem?
22. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
tak vám musím říct,že už toho mám tak nějak dost :sweat_smile: .
včera...že prý ''jen''stromeček...hodinu!!! JEM DÁVALA STROMEK DO STOJANU,PŘITOM STOJAN PERFEKTNÍ,ALE MÁME MALÝ STROMEK S ÚZKÝM KMÍNKEM A TAK TO TO NECHTĚLO DRŽET :angry: ,pardon,nějak jsem se překlepla :pensive: .
TAK JSEM U TOHO JÁ STARÝ NERVÁK PĚKNĚ VYTEKLA...zase :angry: ,takže super vánoční nálada :unamused: .
nakonec se mi to povedlo,ale pak už bylo vše strašně nahonem a to já nesnáším :confounded: .
dnes jsem byla v bille,ale ti lidi jsou fakt jako šílení.
rychle jsem nakoupila a mazala pryč,to já nemusím :sweat_smile: .
už mám uvařenou na zítra polévku a vejce na chlebíčky,pro matýnka papu...a to ještě budu luxovat a vytírat,no ať už je zítra :grinning: .

adeli :slight_smile: ....co ten petřík????????? :confused:

mur :slight_smile: ...no strojím,minulý rok dokonce myslím 4 dny před a to vše proto,že prostě na štědrý den na to nebudu mít čas a dnes je kuba do noci v práci.ještě u nás bude můj taťka,to je druhé(třetí)dítko :grinning: ,tak to je pak těžké a tyto věci jsou u nás na mě.až bude matýnek větší a bude moct pomáhat,tak budeme strojit třeba večer před nebo přímo na štědrý den :slight_smile: .

holky,moc děkuji za vaše krásné přáníčka a pokud se nebudete zlobit,protože nemám na vás všechny maily,popřeji vám zde :wink: .

Šťastné a veselé Vánoce,hodně štěstí,zdraví a lásky v novém roce
přejí ze srdce všem Dolíci :dizzy_face: .

Mějte se všichni moc moc krásně a co nejkrásněji si užijte vánoční čas :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
holky,
nic nestíhám....písnu kdyžtak večer, peru, budu žehlit, vytřítř, uvařit ještě...nastrojit večer stromček....no hrůza práce...jdu něco dělat...
23. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem se dokopala a aspon uklidila koupelku a wc a preslekla podtylku pac petan durch propoceny ale uz ma jen 37.4 a to rano mel skoro 39..
tak na konecne dojel tatka a uz mam i stromek :grinning: jeste pred barakem..ale uz je :grinning:
23. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
holky,tak hlásím,že mám uklizeno,navařeno,vytřeno i vyluxováno :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
teď jsme shlédli ještě školku a jdu pokračovat.uf :rolling_eyes: :sweat_smile: .
honzi :slight_smile: ...i mě čeká ještě večer žehlení :angry: .
adélko :slight_smile: ...tak snad to nebude nic vážného,držím palečky :dizzy_face: .
23. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
holky, to je shon, že? Jdu si dát vínko a strojit stromeček a pak žehlit 6praček.... :unamused: :angry: Dnes se mi teda fakt nechce... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
23. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahojky
tak ja mam stromek hotovy..petrik nepomahal pac ma zase 39..tak snad do rana to bude dobre..
petr dojel dom a jel na vino a tak jsem ho jeste nevidela poradne a jsem pekne nasrana..pac kamarad bydli 20min.od nas.tak s nacepovanim hodka a uz je pryc 3h.vidi ze je doma jak po nalete nic neudela pac petan se chtel jen chovat a byl ufnukany a on je v riti..sak ja mu kuwa dam...a vubec mu neni blbe ze ani darek nema pro me ..hlavne ze sedi s kamosama ve sklipku..a to jsem myslela jaka bude predvanocni pohodka..no jdu uklidit a povesit zaclonu a vysat trasne ze stromka...atd...tak jsem se sverila a muzu jit delat..je me fakt do breku..

ja nemam udelane nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
23. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Tak vidíš Adélko a Ty jsi byla odpolko tak smutná...užívej si to a at si nadělíte to, po čem toužíš...HOLČIČKU :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
holky,já mám vyžehleno,už jenom poleštím věčně poťapkaný stůl od matýnka-dnes už budu leštit asi po 3x :angry: :sweat_smile: .
už jsem dala i spršku a jsem fakt k.o.

adélko :slight_smile: ...a nemohl jet třeba něco nakoupit?pro tebe :slight_smile: ?
držím palečky ať je petřík do rána jako rybička a tatínek ať se umoudří :dizzy_face: .
úklid zas tak důležitý není :wink: ,tak klid.

honzi :slight_smile: ...6 praček???bože :sweat_smile: .to bych nepřežila,je fakt že žehlím téměř každý den,nebo tak obden,ale právě já si to nesmím nechat nakupit,to by mě trefil šlak :grinning: .
23. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
tak tatinek se uracil po 4h dojet domu a samo ze na darek nebyl on si musel povykladat s kamaradama...
sem ho servala..a nemluvim s nim..o vsechno se staram vse nakupuju..furt je v riti a jeste kdyz to ma na vino hodky je tam 4h..a ja chtela trosku uzit si toho predvanocniho vecera..

jdu si aspon na dvur na zemaky pac jsem do ted mela petana na rukach ..ma teplotu a porad brecel...

to jsou fakt kurva vanoce
23. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Adélko, tak snad bude lépe, myslím na Tebe....
Mezi svátky se stavím, snad to vyjde...no já jsem ted dožehlila, děs běs...2,5hod jsem nad tím strávila. Jdu si lehnout, jsem zvědavá, co malá bude ráno říkat na stromeček, páč jsme zdobili, jak spala...fotte holky, at se podíváme, kdo jaký jste měli stromeček a tak...
Dobrou noc všem...vlastně dobré ránko všem a přeji vám, at je dnešní den opravdu nejkrásnější z celého roku...
Pusu všem holky... :wink:
24. pro 2009 v 00:27  • Odpověz
Ahojky holky,
tak vidím, že u vás byl úplně stejný blázinec:frowning2: Manža zlobil dosti podobně, jak u Adélky, také jsem včera řvala, jak želva. Ale to zde nepatří................
Terezka mně pořád stojí u stromečku kouká a kouká. Čeká, kdy ho odstrojí:slight_smile:

adeli: doufám, že bude Petříkovi dobře, jako kdyby toho nebylo málo:frowning2:

Holky, hlavně pohodu a zdravíčko v příštím roce,..............

PS: nezanevřela jsem na vás.............nějak nestíhám:slight_smile:

Pusinku dětičkám:slight_smile:
24. pro 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
.....šťastné Vánoce a spoustu dárků pod stromečkem přejem.... :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.