• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahoj holky!
všem vám chci popřát krásné Vánoce a hlavně zdraví,štěstí lásku a pohodu nejen v Novém roce :wink: :dizzy_face: :slight_smile:
24. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
Krásný stromek, zlaté jmelí, za okny ať sníh se bělí. Stálé zdraví, pevný krok ať provází Vás celý rok. :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
petan chodi kolem stromku a rika na vsechny banky balooon aj tam baloon aj tam baloon..no sranda..uz tam mame aj darky zabalene a tak chodi a obhlizi :grinning: :grinning:
24. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
holky,u nás ...škoda mluvit...
matýnek spal jen slabou hodinku,to bude k večeru pruda.už u nás i hořelo :sweat_smile: ...zkusila jsem uspat znovu matýnka,šla sd náím do pokojíku a v kuchyni chytil svícen,ttínek to měl v merku :angry: ,do toho mi došel olej,prostě pohodáááááááá :grinning: ,ale co...
nějak bylo nějak bude

:wink:
všem krásný štědrý večer :slight_smile:

adélko :slight_smile: ...teda,to je ale osel :angry: :angry: :angry: ,jsi naše chuďátko :sweat_smile: .doufám,že má alespoň špatné svědomí a snaží se :angry: :wink: .

peťulko :slight_smile: ...to samé co adélce :slight_smile: .chlapi jedni zatracení :frowning2: .
těším se až se uvidíme,pááááááá :slight_smile:
24. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
ahojky
tak u nas vanoce ok..
petrik uz v pul ctvrte padal na pusu pac po O nechtel spat..tak vecere byla v pul pate a teprve ted smradoch usnul :grinning:
neco malo fotecek http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3639454&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

ined..no to nevim jestli ma spatne svedomi... :confounded:
24. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
dobre ranko...
vidim ze tady nikdo..
pekne svatky..jdeme snidat :grinning:
25. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
v telce nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady nikdo tak valim spat
dobrou :pensive:
25. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahoj holky, tak po delší době jsem tady. Nějak jsem měla chaoz díky všemu a taky neměla jsem náladu.... Chlapi poslat někam na Mars, všichni stejní...
Jinak u nás ježíšek moc pěkný. Babička vykradla asi hračkářství. Mates spokojený, nadšený... jen teda ten sníh chybí, je jak na jaře:frowning2:
Dneska jdu sportovat-badminton a pak se odreagovat. Mates je na návštěvě, tak mám klídek.

adeli: pěkné fotečky, Petříkovi se dárečky očividně líbily:slight_smile: a co maminka, taky spokojená, dostala dáreček a nebo tatínek opravdu nic nekoupil?

ined: ježiš i oheň u vás byl :slight_smile: to muselo být u vás opravdu veselo, ale tak hlavněže jste to dostali pod kontrolu.

holky přeji krásný zbytek vánoc a hlavně pohodu, žádné stresy....
26. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
ahojky
ja dneska byla s rodinkou u dedy v domove a u rodicu a kamosky..tak uz toho mam plne zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsem rada ze lehnu k tv :dizzy_face:

mur...jj petan spokojeny..a tatinek nic nekoupil :pensive: :confounded: :frowning2: :angry:
26. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahojky holky,
všechny moc moc zdravím:slight_smile: Já teď jen objíždím rodiny, samé obžerství:frowning2: ať už je leden, těším se, jak zas budu chodit cvičit:slight_smile: chci si domů koupit orbitrek, protože když nemohu jít do posilovny a Petr ani nepřijede, když je cvičení, budu se huntovat doma:slight_smile:

ined: co to? vám byla doma zima, že byl oheň? :slight_smile:

adeli: petřík, už opravdu velký chlap, jak sedí u toho stolu:slight_smile: no jo chlapi:frowning2: Petr byl kupovat dárek 3hod před večeří, ale koupil:slight_smile:

Terka také dostala dárečků, ale asi největší úspěch měl nočník:slight_smile: Dostala také tříkolku s vodící tyčí, tak včera, jak bylo dobře, šly jsme se projet, spokojená:slight_smile: Dopoledne byli vozit naši, tak já jsem mohla prát a žehlit, no jo, ani ježíšek to neudělá:slight_smile:

Dnes opět další kolečko po rodině, těším se na další fotečky dětiček:slight_smile:

Pěkný den:slight_smile:
27. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
dobre ranko
peti..no u nas taky po navstevach a uz jsem vseho prezrana..to zase vaha ukaze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :sunglasses:
ja mam orbitrek a mam ho misto vesaku :grinning: ale snad se po vanocich dokopu :angry:
27. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
to mně přesně říká Petr, že to bude místo věšáku:slight_smile:
27. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
no je to tak :grinning: ale tak treba se do cviceni brzo pustime..ja to teda potrebuju jako sul :grinning:
27. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
uf,tak je po vánocích :sweat_smile: .vždycky se pak cítím totálně vyřízená :grinning: .ale bylo to fajn.
všichni s dárečkama spokojení,já také :slight_smile: .
také jsme teď poletovali po návštěvách nebo návštěvy u nás,takže pořád cosi.
ještě silvestr a může být jaro :wink: .
akorát matýnkovi se včera spustila rýmečka a dnes má malinko teplotku :frowning2: ,tak snad to nic nebude.

peti :slight_smile: ...i já plánuji radikální změnu v novém roce :wink: .už se na sebe nemůžu ani podívat :angry: :sweat_smile: .
tu tříkolku plánujme koupit matýnkovi buď na sváteček nebo na 18 měsíců :slight_smile: .myslím,že se to malému také bude líbit.taky proto,že v kočárku už moc být nechce,včera celou procházku prochodil až tedy cestou zpět se už víc nesl,potfůrka :slight_smile: .

adélko :slight_smile: ...krásné fotečky,petřík už je velký klučina a fešák.ten domeček-auto je super.matýnek dostal takový stan,ale už tam praskla tyčka :frowning2: a nejde to postavit.to co máte vy je více ohebné,že?
teda ale ten váš taťka...... :frowning2: :cry: :angry:

mur :slight_smile: .... i u nás to vypadalo jako po vykradení hračkářství :grinning: .matýnek dostal např.houpacího koníka,který řehtá,kluše,zpívá,hýbe tlamičkou a ocáskem,ale matýnek se ho bojí(zatím) :sweat_smile: .a moře jiných dárečků,tak ani neví co vše má,stále objevuje :grinning: .hodně ho ale berou nové knížečky.
a co ti chlapi prosím tě :confused: :fearful: ?

všem pěkný den :slight_smile:
28. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
ahoj holky!
Tak vánoce za náma taky mě to jaksi letos vyřídilo ale ta radost Lukyho a Míši z dárků byla veliká :slight_smile:
o víkendu jsme byli u našich a večer jsme vyrazili s bráchou si sednout a nakonec i na diskotéce kde jsme si super zapařili už jsem to potřebovala jak sůl :grinning:
Adeli:pěkné fotečky ten stan je super :wink:
Peti:taky budu muset začít cvičit břicho se mi nebezpečně povoluje :grinning:
Mějte všichni pohodové pondělí :wink:
28. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
ahoj holky, vidím že je to všude stejné s tím cvičením. ale přiznám jsem, že já už jsem začala :slight_smile: Měla jsem toho jezení a nic nedělání dost, tak jsem byla v sobotu na badmintonu se známým. Jako musím říct on docela profík,mě honil z jedné strany na druhou...jako uběhat jsem to uběhala i udýchala. Pak jsme dali kafíčko... ale teda co prožívám od včerejška to nikomu nepřeji. Nemůžu chodit jak mě bolí svaly, nejhorší je zadek a lýtka:frowning2: jako fakt hnus, takže od včerejška jsem jak důchodce. A lítat za malým mi dělá velké problémy. Takže dnes se jdu prohřát do whirpoolu. takže říkám badminton super na shazování. Začnu chodit pravidelně:slight_smile: kdybyste některá někdy chtěla není problém, mám 2rakety.
Jinak randím o 106:slight_smile: ale psát to tady nebudu, aby toho někdo opět nezneužil... a teda hodně návštěvuji a nebo návštěvy chodí sem, takže pořád v jednom kole. už se těším až bude docela klídek.
Až bude klídek, tak dodám taky nějaké foto. mám jich milion, ale nemám čas to zatím pozmenšovat.

Peti: doufám,že po novém roce budem chodit na chi-toning. já teda určitě. a Orbitrek mám taky doma. delší dobu to byl spíše jen věšák jak píše Adélka, ale teď jsem ho opět oprášila. Je to dobrá věc.

Adeli: teda tatínkovi musíš pěkně nadat. Přece jen na vánoce by si člověk měl vzpomenout, aspoň maličkost. ale tak třeba ti to vynahradí jindy.

Ined: ten koník co píšeš teda musí být moc fajn. a nejde tam ztlumit třeba zvuk, aby se ho Matýnek nebál?

přeji pěkný den všem.
28. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
mur :slight_smile: ...to řehtání atd.se spouští zmáčknutím oušek,ale matýnek se ho bojí ikdyž nic nedělá :grinning: .však on se otrká,to se nebojím :slight_smile: ...my máme s tímto vždycky ''problém'',on je prostě bázlivý,tak mu to chvilku trvá.

no jinak rýma se pěkně spustila teda :frowning2: ,už jsem vytáhla odsávačku,ale teda ten křik :unamused: .
matýnek už umí i sám smrknout,ale tohle ještě nevysmrká,takže nastanou nejspíš boje :cry: .
takže bůhví jestli my nakonec nebudeme přece jen na silvestra doma...no co už by :fearful: .
jdu si chvilku lehnout s knihou... :pensive: :slight_smile:
pááá :slight_smile:
28. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahojky
tak jsem po O..dneska zapecene testoviny se zeleninou a uzenym...
petana jsem dala do postylky ale na spani to asi neni..on uz nechce po O spavat ale pak uz je od 4h hnusne protivnyyyyyyyyyyyyy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

mur..no to si nemyslim..on me za 4roky nikdy nic nedal..vzdy to svede na cas a da me penize :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ined..no ten stan ma uplne tenunke tycky..ne jako na normalnim stanu
28. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

tak rýmečka zdá se zůstává stejná,tak snad.... :sweat_smile: .
noc byla o malinko lepší,ale teda ted bojujeme.to je ale kvůli vánocům,protože spal u nás děda,tak bylo vše trochu jinak a hned to bylo znát.
no,matýnek se mě domáhá s houpačkou v ruce a musím ještě dovařit :wink: .

adélko :slight_smile: ...budu se muset podívat po něčem podobném,ať to chvilku vydrží.toto mě fakt naštvalo,stan postavený 2 dny a už je v pytli :angry: :sweat_smile: .

29. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
tak ja jedu dat mamce petana a pak koupit neco na sebe a vecer hura na bowling :dizzy_face:
tak pa pa :dizzy_face:
29. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Adeli:Kup si něco hezkého at si kočka :wink: a bowling si pořádně užij!!!!!! :grinning: :grinning: :slight_smile:
29. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahojky
tak jsem doma..petan je u babicky a ja byla na nakupech..a koupila jsem si dve kosile,tri tricka a jednu mikcu za 1200 a koralky..maji 50 az 70 proc.

jdeme v pul sedme tak se tesim :grinning:
29. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
ahoj holky, všechny vás zdravím. Já včera dala malého na prázdniny k ségře a jela si užívat do whirpoolu. ale teda voda studená jsem tam měla usí kůži tak jsem spíše byla v sauně. ale teda nevěřily byste jak mě bolí ty svaly-zadek a lýtka. ale měla jsem masáž tak musím říct, že to o něco fakt pomohlo. Jinak Mates dojel dned od ségry a už mi chrní:slight_smile:
zítra jedeme na nákupy do Brna, možná i Mates a nebo bude hlídat děda. ještě uvidíme.
Jinak já už nalepila na zeď Matesovi dekorace a vypadá to moc pěkně. jen se teda bojím,že je zachvíli serve.

adeli: tak to je smutné, že tak dlouho ti nic nekoupil a dává jen prachy. ale něco podobného znám. Ale zase někdy jsou ty peníze lepší než kdyby koupil nějaké kraviny a nebo něco co by se ti nelíbilo. Na bowlingu si to užijte!

Ined: aha, já že ten koník to dělá pořád. S tou rýmečkou držím pěsti ať se nezhoršuje a je lepší. TO máte takový ten klasický dětstký stan to iglů? a kam máte namířeno na silvestra?

pěkný večer
29. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
matýnek už spinká,ráno dobře hodinu před vstáváním už jančil a teď byl hotový :sweat_smile: .
chodíme teď každé dopoledne ven bez kočárku,je to paráda,ale teda donutit takového prcka,aby šel tam kam chci já,je docela nadlidský výkon :grinning: .no nedá se,musím si zvykat :wink: .
včera normálně maty odpolko spinkal 3h!!! :confused: ,to jsem fakt čučela.to se stalo jen jednou po hexe :grinning: .
jinak u nás nic nového,znáte to... :wink:

mur :slight_smile: ...téda,masáž atd.to bych taky potřebovala takový relax :sweat_smile: .
ten stan,jj to je ono :frowning2: .no co...příště budu chytřejší.mám v oblíbených už nějakou dobu odkaz na nějaké tunely atd.,tak tam určitě něco najdu :slight_smile: .škoda jen,že jsem si to nevzpomněla dřív :unamused: .
rýma zatím neustupuje,ale snad se ani nezhoršuje.no ale znáš to,jak je dítko z toho otrávené :frowning2: .
na silvestra máme být jen u babi a dědy se švagrovou...jen teda nevím,jak tam matýnek bude spinkat :sweat_smile: .no maximálně půjdu lehnout s ním :sweat_smile: .ale co,jde o jednu noc,to nějak zvládneme a třeba matýnek překvapí,ačkoliv teda tomu nevěřím ani malinko :grinning: .

adélko :slight_smile: ...ty slevy jsou fakt paráda.taky se budu muset odhodlat a zajet aspoň do tesca něco pokoupit na seb,le já tak nesnáším ty davy :frowning2: .ale zase za to to stojí :wink: .
a co bowling?vyhráli jste :slight_smile: ?

30. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahojky
tak bowling super..navrat v pul treti...hralo nas 10 holky s holkama a kluci s klukama..

tak v takku dobre ..zadna rada ..

no jdu delat pomazanku ..zitra jedem na chvilku ke znamim tak udelam par chlebicku..budem tam tak do 10 a pak dom..petan to do 10 vydrzi
30. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
ahojky
vsem preji krasneho silvouse a krasny a uspesny rok 2010

Tak co, jak jsi prožil letošního Silvestra, příteli?”
„Ale... nejprve jsem nevěděl, kam mám jít a teď si zase nemohu vzpomenout, kde jsem byl.”
31. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

všem přejeme ze srdce úspěšný a radostný konec starého roku a ještě veselejší nástup toho nového 2010 :grinning: .
ať se všem splní alespoň jedno tajné přáníčko a jste všichni zdraví a šťastní :dizzy_face: .

já jsem zrovna uložila matýnka,jak se vyspinká posvačíme a vyrážíme k babi a dědovi :slight_smile: .
jsem fakt zvědavá na tu noc tam :sweat_smile: .
holky,večer s pěkně užijte a mějte se moc krásně
:slight_smile:
31. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
adélko :slight_smile: ...dobrý vtípek :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoj

mějte všichni veselý Silvestr a v Novém roce 2010 at se vám vše daří a úsměv máte stále na své tváři k tomu kousek štěstí a lásky at nemáte žádné vrásky :wink: holky i dětičky hezky si užijte poslední den roku :slight_smile:
31. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
tak ja jdu s klukama ke znamim na navstevu ..
petan ma vyzdobu k narozkam..ale oslava bude az v sobotu

pa pa a pekny den :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.