• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky holky,
nechtěla jsem psát jen tak narychlo z RBKu, tak píši až ted...jeli jsme do RBKu, na Adélku tam čekalo tolik dárků, no letos fakt mazec, budeme dělat Adélce pokojíček, už ty hračky nejsou kam dávat.
V RBKu bylo super...
Adélko,Petříkovi k dnešním narozeninám zdraví, štěstí, milující rodiče a at se brzy dočká sestřičky....
holky, do nového roku hodně zdraví, kupu štěstí, moře lásky, žádné vrásky a z děti at jsou andílci...
31. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
tak teda ještě Petříkovi vše nej nej a užijte si oslavu :slight_smile:
31. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
ahoj holky, přejeme všem krásně prožitého silvestra bez újmy na zdraví, ale přece jen ten alkohol k tomu musí být,že :grinning: ale pozor děti nás vyspat ráno nenechají :grinning: :grinning: :grinning:
vše nejlepší do nového roku, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, pohody, aby dítka poslouchali a manžílci taky a vše aby šlo podle vašich představ.

Petříkovi přejeme k jeho krásným narozeninám hodně štěstíčka, pohody, úsměv na tváři a aby nezlobil maminku a tatínka. Takže Adeli pořádně to vše oslavte!!!!!

Holky mějte se moooooooc pěkně.
31. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
ahojky v novem roce

dekuji za pranicka k narozkam..oslava bude az zitra pac na silvestra nikdo nedojde ze??hold blbe datum :grinning: :grinning:

tak ja pecu dort a jdu delat pomazanky a chci delat bowli :dizzy_face:
1. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
....vše nej do nového roku, hodně štěstí, zdraví, dobrou náladu každý den, hodné dětičky....
Petříkovi přejem zdravíčko, ať konečně už nezlobí tu mamku :grinning: a taky hezkou oslavu a kupu dárečků :slight_smile:
1. led 2010 ve 23:34  • Odpověz
ajta krajta,zazdila jsem petříčkovi narozeninky :confused: :zipper_mouth:

takže
milému petříčkovi přejeme ze srdíčka vše nej nej nej,ať se mu v životě vše daří,hodně zdravíčka,štěstíčka a lásky a brzy sestřičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
krásnou oslavu :slight_smile:
a všem pěkný den :slight_smile:
2. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
ahoj holky, tak doufám, že jste silvestra přežili všichni ve zdraví a v pohodě... :slight_smile: a zase jsme o rok starší :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry:
snížek padá, to je nádhera. My jen trajdáme po venku, návštěvách....už aby byl klídek :slight_smile:
pěkný den přejeme
2. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
ahojky
tak ja dneska nemela cas ani juknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale pred chvilkou se to rozpustilo a hura uklizet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dekuji za gratulace a snad sestricka brzo bude :dizzy_face:
2. led 2010 v 19:43  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
u nás stále vše stejné i ta rýma se nás nechce pustit,potfora :angry: .

mur :slight_smile: ...silvestra jsme přežili ve zdraví,ale druhý den trošku bolela hlavička :sweat_smile: .ale pravda je ta,že jsem skoro vůbec nespala,tak to mohlo hodně přispět,protože tolik se toho zase nevypilo :unamused: .

adélko :slight_smile: ...krásné fotečky a dortík nádherný,maminka je móóóc šikovná :dizzy_face: .

všm pěkný den :slight_smile:
3. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahooooj holky :slight_smile:
všechny vás moc zdravíme v novém roce a přejeme všem hodně hodně štěstí, zdraví a plno krásných nezapomenutelných chvil s našima dětičkama :dizzy_face:
konečně jsem se dokopala a vytvořila Nikči nové album http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=553037&vReferer= .....tak snad ještě brzo přihodím další fotečky.
Mějte se všichni pěkně :slight_smile: ....a brzy doufám naviděnou :wink:
3. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
ahoj holky, já na stránky dodala ještě foto z dneška. tak se kukněte:slight_smile:

Adeli teda jsi fakt šikula, dortík pěkný a určitě moc dobrý! Petřík spokojený:slight_smile:

Marky: taky moc pěkné fotečky. Nikča je už taky pěkně velká slečna. a ta vana fakt super :slight_smile:

Ined: jo tak na spánek se to tady svádí :grinning: :grinning: :grinning: ne delám si srandu :grinning: Snad rýma ustoupí!!!

bychom mohly udělat nějakýsrazík až se to trošinku uklidní, co???
mějte se pěkně. pa pa
3. led 2010 v 15:17  • Odpověz
ahojky
marky pekne fotecky :dizzy_face:

ined..dekuji :dizzy_face:
3. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Ahojky holky...a je po svátcích... :frowning2: :frowning2: Letos Vánoce nádherné, já je prostě miluji...
Adelí, dort krásný, šikulka jsi...
marky, fotky jsou super, v novém se vám bydlí dobře, vid?
murin co takhle sraz ve čtvrtek, jedu do Zlína na 15hod k zubaři, předtím nic nemám...
Malá je nějaká protivná dnes, byli jsme ve ZL u babi a dojeli jsme a jen a jen pláče...ach jo :cry:
3. led 2010 v 18:07  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3659016&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

tak ja teda svatky moc nemusim..delam je jen pro petrika..uplne nejhorsi jsou snad velikonoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak pa valim do postele

honzi,murin...dekuji :dizzy_face:
3. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
tak jsem vám přihodila i pár vánočních foto :wink: ...akorát nám blbne foták tak mám jen z mobilu :unamused:
Holky bydlí se moooc dobře, hlavně ten velký prostor...Nikča je ve svém živlu, sice ještě nemáme zdaleka doděláno,ale prostě paráda :slight_smile: ještě jsme tady nebyli ani jednou nemocní, tak možná i ten zdravý vzduch nám prospívá :sweat_smile:....tuk, tuk, tuk :wink:
Jinak Adel, fotečky moc pěkné, dortík se opravdu povedl, šikulka...i mě to za chvíli čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Muri, fotečky super :slight_smile:
Příští týden nám mají už snad dělat připojení i na pevný PC, tak snad už budu s váma častěji :slight_smile:
3. led 2010 ve 23:15  • Odpověz
Ahojky holky, všechny moc moc moc zdravím, hodně štěstíčka zdravíčka a radosti v roce 2010:slight_smile: hlavně dětičkám:slight_smile:
Dívala jsem se na vaše fotečky, samou chválu musím psát:slight_smile: Všude plno dárečků, spokojené dětičky,.............:slight_smile:
adeli: dortík nádherný a ta motorka:slight_smile:
marka: Natálka a kapřík, super:slight_smile: a ty kukadal:slight_smile:
nemurin: Matýsek frajer v kombinéze, má krásné auto:slight_smile:

Už jsem ráda, že je to pryč, jsem pěkně přežraná, Terka nám dala největší dáreček, že se rozchodila a pro dárečky si přišla sama:slight_smile: Přes svátky jsme byli na nákupy v Brně a udělali jsme jí úplně nový pokojíček, i velkou postel má. Pořád si tam hraje, lozí na postel, dáváme si u ní kafíčko. Paráda:slight_smile: Jinak dnes už začínám cvičit, protože jsem pěkně vykrmená, tak hurá hurá tělocvična:slight_smile:

Jsem ostuda, ještě nemám stáhnuté fotečky ani z narozenin, koupili jsme nový PC a .............nedaří se:slight_smile: Snad se brzo polepším. Dnes jí půjdu koupit nové papučky, už jí tlačí, tak se jdu podívat k žirafě.

Adeli: Petříkovi ještě opožděně, vše nej nej:slight_smile:
4. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno holky....
tak a je po Vánocích :frowning2: Tatínek dnes příjde dřív a zitra s námi bude taky, bylo to mé jediné přání...dnes jedeme na koberec a budeme dělat Adélce pokojíček, tak se na to moc těším...
Jinak Marky, tiše závidím na tu stranu bych chtěla taky bydlet....
Peti, toš musíš se to naučit stahovat z fotáku, dej si to jako předsevzetí :grinning: :grinning:
Adélko, dort krásný, jsem měla dojet, jsem byla sama doma, Jirka jel do MP...

Krásný den...všem
4. led 2010 v 09:07  • Odpověz
ahojka holky: nevím kam se tímhle mým dotazem obrátit, tak snad poradíte.Prosím, chtěla bych se zeptat, jestli některá z vás chodila v těhu na ambulanci pro rizikové těhotenství do BKN....a máte zkušenost s UTZ ... konkrétně se mi jedná o to, jestli vám někdy řekli orientačně váhu miminka? protože v prvním těhu před 3lety mi váhu malého neřekli nikdy. A teď doposud taky ne. Tak nevím, jestli to říkají jen na vyžádání, nebo jestli to neříkají vůbec :fearful: A je pravda, že by mě to docela zajímalo :slight_smile: .děkuji :wink:
4. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
ahojky
no je po svatkach konecne tak to tady ozilo :grinning:

ja dneska byla u zubare i s petanem..des bes..ani pusu neotevrel a to jsem to dva mesice trenovala ale on jak vidi bílej plast tak konec..sice nerval ale ty jeho sceny stacily.. :angry: prej mame zase zkust dojit v kvetnu :confounded:

honzi..vy mate jeste nejakou mistnost v byte ze delate pokojik?ja myslela ze mate 2+1ale asi jsem se spletla..mela jsi dojit..tady by jses jeste vlezla :grinning:

dekuji za gratulace a pochvalu..a byl aj dobry :grinning: :grinning:

marku..me to dr.rekl na UTZ v UH v 31 jak bude velky..jinak ne..tak ja ti asi moc neporadim :confounded:
4. led 2010 v 16:04  • Odpověz
bre ranko :dizzy_face:
5. led 2010 v 09:55  • Odpověz
ahojky
Adeli:dort fakt krásný určitě i dobrý.U zubaře jsme taky byli a Luky taky moc nechtěl otevřít pusu :unamused:
Marko:moc hezké fotečky Nikolka je už slečna
Budu muset začít cvičit ale nemůžu se k tomu nějak dokopat-jaksi jsem po těch vánocích zlenivěla :grinning:
Mějte všichni fajn den :wink:
5. led 2010 v 10:19  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
my máme zase divoké noci,odpolko spinká matýnek povětšinou tak 1,5h u mě,tak nemám čas ani na ten net . :confounded:.
jinak už pěkně chodíme ven bez kočárku,ikdyž se chceještě chvilkama víc nosit,ale je to zse změna
:slight_smile: .o víkendu má prý padat sníh,tak se vyřádíme na bobech :grinning: .
12.1.máme očkování,14.1.jdeme na kontrolu na oční a musím nás také objednat k zubařce,nějak jsem to zazdila :rolling_eyes: .no ale stejně....matýnek tam pusenku neotevře,maximálně ztropí scénu,takže leda tak by mohla dr.jeho zoubky shlédnout :sweat_smile: .ale jít tam už musíme.

marku :slight_smile: ...ve zlínské nemocnici odhady váhy mimíska nedělají kvůli nepřesnosti,ikdyž nevím přesně jak teď aktuálně,ale za mé těhu to také neříkali.ptala jsem se na to.
docela mi to i vadilo,ačkoliv...spoustě holek jinde např.dr.řekli,že bude mít velké mimi a bylo tak akorát a naopak...nám ve zlíně nezbývá než čekat :grinning: a nechat se překvapit :wink: .
přeji vám hodně štěstí a krásné zdravé miminečko :dizzy_face:.

holky já se normálně lekla,že je to marka :grinning: ...jsem si říkala,ty brďo,ona je ve 30tt :confused: :confused: :confused: :grinning: .
no nic :grinning: .
mimochodem...na fotečky nikolky se musím ještě kuknout :slight_smile: .

deli :slight_smile: ...já u mám se švagrovou dojednané,že si od nich půjčím rotoped :grinning: .oni ho mají stejně jen jako věšák :sunglasses: .jen aby u nás nstl jen tak zbůhdarma,ale odhodlaná jsem :wink: .
do posilovny já se fakt nedostanu,nebo někam pravidelně na cvičení,tak budu pěkně makat doma :wink:.

holky,všem pěkný den :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem u rodicu na par dni

dneska sok jak prase..sla jsem na wc a pak rana a rev..petan na sebe prevratil skrin s boxama na hracky..a na tom byly tri kvetinace zrovna zelete..hlina a strepy vsude..vse spive a mokre..no nastesti petan asi nejak utekl..ale nechapu jek to prvratil..ma to na vysku tak 180cm..nic mu neni..jsem myslela ze me jebne :angry:

ined..me zubar rekl ze mame dojit az ve dvou letech pac decka stejne nechteji spolupracovat
5. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
ahoj holky, my byli dnes v plavču skoro po 2měs a teda bomba, mates u vytržení se tam pěkně předváděl... pak u kámošky, domů, prochajda a spánek.

holky v Otr. na gymplu je cvičení rodičů s dětmi od 18měsíců každous tředu od 16-17h
to jen kdyby někdo měl zájem, já tam teda půjdu se mrknout jaké to je a pak bych když tak chodila. ale teda to už nebudu doma vůbec.

Marku: já teda do nemocnice nechodila, ale můj Dr. mi neřekl váhu, říkal, že to je hodně nepřesné, že to prostě neříká. a třeba mě pořád trvdil, že budu mít malé mimi a nakonec váha v normálu i délka. takže opravdu bych tu váhu neřešila

Marky: pěkné fotečky, teda vidím, že se Nikča nemohla dočkat té večeře:slight_smile:

Peti: a co cvičení bylo nebo nebylo? já chtěla jít,ale nakonec jsem šla nečekaně randit a když jsem šla okolo, tak tam byla tma. ale příště to snad už bude a půjdu. a nezkusíme i ten boxaerobic? bych se chtěla hýbat víc. a musím říct, že jsem vás viděla v ikey, taky jsem tam zrovna byla nakupovat, i jsem volala, ale neslyšeli jste a my už šli k pokladně. Tak to je paráda, když už Terka taky cupitá, to už se zachvíli bude honit se všema. Bože to tak letí že to ani není možné

adeli: ježiš, teda ještě že se Petříkovi nic nestalo!!! chudák taky z toho musel být v šoku.

Ined: co tak zajít do cukrárničky? pořád někde trajdáme, tak se můžeme sejít.

nebo holky co tak nějaký srazík?
Honzi a Adeli: příští týden ve stř. nebo teď v pátek pojedu do UH, tak bychom se mohly sejít, kdybyste chtěly, tak napiště jestli chcete.
dobrou noc všem
5. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
murin, chcu, dojet pokecáme...a Adélko, Ty taky dojet, bude to fajn, zajdeme do herničky, to už snad budu OK...
5. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
honzi a tento pátek by se ti hodil? tento týden mám rozježděný, tak bych dojela teď v pátek. potřebuji si vyřídit něco na jednom úřadě tam. jo do herny bychom mohly, aspoň by byl klídek od dítek:slight_smile:
tak písni. ale klidně to můžeme nechat až na ten další týden
6. led 2010 v 07:24  • Odpověz
ahojky
taky dojedu :grinning:
tak to petan bude stastne dite..ten dostava na zadek casto :grinning:
6. led 2010 v 09:21  • Odpověz
ahojky holky...
no já uvidím, jak v ten pátek, protože ještě mám rýmu, nechci abyste to od nás dostali, ale další týden bych mohla už na 100%, to už budu dobrá...ted soplím hodně, včera jsme ani venku nebyli, ale dnes už to doma nevydržm...
murin, Adélko, nevadilo by to další týden?
6. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.