• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky :slight_smile: ,

tak abych nevybočila,noc opět hrozná,já už se fakt picnu :frowning2: .
dopolko jsme šli ven,ale hned jsme se vraceli pro boby,protože ty závěje by matýnek neprošlapal :sweat_smile: .
mazec kolik toho napadalo :slight_smile: .akorát se děsím příštího týdne,protože máme v domě službu.takže jestli bude pořád tolik padat,tak budu jen odhrabovat a navíc kuba bude skoro celý týden v práci :confounded: .ale už přislíbil,že by to aspoň ráno odházel a já pak s malým někdy v průběhu dne :wink: .

adélko :slight_smile: ...jejda,chuďátka,to musel být teda dobrý šok :frowning2: .ještě že se petříkovi nic nestalo.já tak trnu kolikrát s knihovou,už jsem si říkala,jestli by nebylo lepší ji přivrtat i nahoře.
u zubařky,no taky jsem zvědavá.matýnek spolupracovat určitě nebude,taky má fobii z bílých plášťů,zvlášť tedapo tom zážitku z jip a nemocnice :frowning2: .ale zase ho potřebuju registrovat a já taky musím zajít,nebyla jsem tam co se matýnek narodil :sunglasses: ,nestíhám nějak :sweat_smile: .dns jsem tam volala a jdeme v pondělí,to budeme mít týden pěkně nabitý po doktorech :unamused: .

mur :slight_smile: ...já bych hned někam zašla,už jsem úplně izolovaná...svátky,pak matýnkova rýma,takže pořád doma a jen 2x denně procházky.společnost už mi taky chybí.akorát teda nevím kam,neboť''naši''cukrárnu zavřeli a někam stěhují,musím to vypátrat.ale v senioru už jsem nebyla léta páně a frapé bych si moc dala :grinning: .
to cvičení s dětmi by se mi líbilo,ale my bychom museli počkat do března,ale pak bych s matýnkem na 100%chodila :slight_smile:.

honzi :slight_smile: ...tak hlavně ať rýma brzy povolí,je to protivné :wink: .

všem pěkný zasněžený den :slight_smile:
6. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
tak ja jsem dosla z venku..konecne u nas je snizek...
petan byl snad dve hodky na sanich a s revem sel domu..nechtel jit ze sani :angry:

honzi..sak se jeste domluvime :dizzy_face:
6. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
čauky, teda to je nadílka. já ráno myslela,že mě klepne. jsem to odházela a šla ke kámošce, aby se dítka vyblbly. Dojdu dom a odhazovala jsem znovu. Jsem ráda, že napadl sníh, ale toto je moc už a to mám jet autem. No budu mít bobky, ale nedá se.
Co se týče zoubků u zubaře, my byli v 16měs a Mates pusu otevřít nechtěl. tak ho sestra rozesmála a Dr. viděl jen pár zoubků ,žádná kontrola jak kdyby ji dělal mě. to ne. ŕíkal, že ty děti se bojí a nechce je strašit hned od mala. s ním půjdu pak tak ve 2,5letech

honzi: klidně to necháme na příští týden,akorát kdyby to bylo na celý den, tak můžu leda středa a pátek, ale kdyby odpoledne tak můžu každý den,ale musela bych se strefit do úředních hodin, protože musím si to vyřídit.
Brzy se uzdrav!

Ined: tak klidně můžeme dát senior. já tam byla teď nedávno a měla jsem horkou čokoládu a úžasná a pak jsem měla další den latté, ale to na spoláku v cukrárně:slight_smile: to je smůla, že tu cukrárnu stěhují:frowning2:

Adeli: teda ty chudáka nenecháš se ani projet :grinning: :grinning: :grinning: neboj je mi to jasné, to samé je i u nás. a jinak taky budu mít šťastné dítě :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
tak u nas se konecne spi :angry: od rana uz toho mam dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pekny vecer :dizzy_face:
6. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky jak se mate? vidím že dnes tu nikdo nebyl :astonished: Míša s Lukynkou byli na bobech :slight_smile: :grinning: tak si to dnes odpoledne užili! :slight_smile: :grinning: ! Já jsem přidala fotky ze silvestra ale tohle je jen troška zítra dodám ještě víc! :wink:
7. led 2010 v 19:27  • Odpověz
ahojky
jak se mate?
tady hafol snihu bleeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 09:22  • Odpověz
čau holky, mazec s tím sněhem. už jsem dnes 2x odhazovala a mohla bych znovu:frowning2: ale mě se to líbí. Dopol. jsme byli s kočárem nakoupit, no krosila jsem to o dušu, zpátky šel Mates pěšo, dali jsme sáňky a teď chrní. Taky bych si docela i zdřímla. V noci jsem nemohla spát a dnes jdeme s kámoškama pařit, tak jsem zvědavá jak to zvládnu neboť hned zítra ráno jedeme na lyže. Už se těším jak si po roce zalyžuji.
Dneska jsme šli kolem školky a dělá tam kámoščina maminka, tak jsme kecali a já se vyptávala co a jak. protože v dubnu jdeme k zápisu. To je mazec jak to letí:frowning2:

Deli: teda Míša už je opravdu slečna.

Adeli: já taky včera byla z Matese na nervy. Teda dopoledne jsem s ním byla v yamaze a tam super, ale doma pak odpoledne to byl mazec. ale zazlobit se musí, jinak to není správné dítě.

Pěkný usněžený den přejeme
8. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
mur..no taky pujdeme k zapisu :sweat_smile:
no jo ale petan je skoro porad protivka ted...taky bych sla zaparit a na lyze no ale nejsou lidi na hlidani :unamused:

jinak ten snih me ale sere je ho az moc a o silnici nemluvim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky holky,
murin a Adélko, k zápisu už ted? To není možné, kdy je chcete dát do školky?
No já jsem nestíhla ani sem chodit, dělali jsme malé pokojík od pondělí a až ted je hotovo. No mazec. To bylo práce.
deli, Miška vydržela déle jak já...
Venku je nádherně, miluji sníh...klidně at padá a padá... :wink:
8. led 2010 v 18:20  • Odpověz
ahojky, zachvíli odcházím přait tak přeji pěkný den.

Honzi: zápisy na školní rok 2010/2011 jsou teď v dubnu. takže musíme jít na zápis teď. ale do školky půjde až bude mít 3roky a já nastoupím do práce, takže 2011. Dřív ho do školky nevezmou až od 3let. takže i kdybych nastoupila dřív tak by musel do jeslí. jsem se na to právě dnes ptala. Ty máš Adélku v květnu, takže ty by jsi měla jít taky, teda pokud bys ji dávala na ten měsíc a půl do školky. to já bych už nedala a dala až další škol.rok. aby si nezvykala a pak zase byla doma, že jsou prázdniny...

taky sníh miluji, ale je ho už docela dost, kor ty cesty mi vadí a to odhazování. ale zítra už je děda doma, tak to bude odhazovat on.
8. led 2010 v 19:57  • Odpověz
ahojky..
u nal ledovka jak prase do nasnezeneho naprselo..hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

honzi...petan je v prosinci..a kdyz pujde od prosince k zapisu musime uz ted :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 09:24  • Odpověz
čau holky, teda to ja mazec ten led venku. my jsme dnes motykou, lopatou, krumpáčem dělali cestu do garáže, abychom mohli jít ven. A moje auto no kalamita, ale teda, už jsem ho oškrábala. Ale teda cesta jeden velký led, takže autem nepojedu asi pěkně dlouho.
Jinak včera jsem zapařila super, už dlouho jsme se tak nebavili. víno teklo proudem, zábava jak nevím co... Večer se jdu mrknout ke kámošce na fotky, tak jsem zvědavá neboť to byla dobrá jízda :grinning: akorát to vstávání děs, spala jsem jen 2h, takže jsem docela k.o.
9. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
ahojky..
teda tady je ucast :confounded:
preji peknou nedeli :dizzy_face:
10. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
čauky, no účast teda opravdu velmi slabá:frowning2::frowning2::frowning2:
my jsme dnes byli ve Sluníčku, odpoledne bude hlídat babička a já se jdu zkrášlit - dát si novou barvu na hlavu, už to potřebuji jako sůl. a večer na chi-tonig. už se docela těším. Včera jsem byla na badmintonu a opět cítím už lýtka a zadek, tak to potřebuji rozhýbat.
krásný den všem
11. led 2010 ve 13:03  • Odpověz

tak jakpak se všechny máte :slight_smile: ?
my dnes byli u zubařky a překvapivě v pohodě.ne teda že by malý sám otevřel pusenku,ale nechal si ji otevřít paní doktorkou a dokonce bez křiku :slight_smile: .
začal plakat až ve chvíli,kdy mi odstraňovala zubní kámen,le to byla jen chvilička.
takže zase za půl roku :wink: .
počasí je hnus co?dnes jsem krosila s kočárkem v té ledovici teda pěkně :unamused: .
my jinak chodíváme teď ven převážně jen pěšky nebo s bobama,raději :sweat_smile: .
tak co zrobit srázek v senioru :slight_smile: ?už jsem vás neviděla...no naposled minulý rok :angry: :grinning: .
zítra jdeme očkovat a ve čtvrtek na oční,chjo...tak snad to bude bez reakce :unamused: .
jinak noci stále na prd,navíc matýnek se naučil spát u mě,což vehementně každou noc vyžaduje :frowning2: .
jenže on jinak prostě ječí a řve až se zalyká :frowning2: .takže to je moje taková rezignace :unamused: .ale aspoň se trošku víc vyspím,někdy teda.pokud zrovna nenoruje a nestaví se na hlavičku :sweat_smile: .

mur :slight_smile: ...barvu už také potřebuji jako sůl.a na jaro plánuji nějakou vlasovu změnu,jen ještě nevím jakou :sweat_smile: .
takže vy už se půjdete zapsat do školky jo?ty brďo,to letí.no a nám brzy s tímto nastane hodně velký problém,který bude potřeba vyřešit.... :unamused:

adélko,honzi :slight_smile: ...vy byste dojely na srazík do senioru :slight_smile: ?
11. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
odklikla jsem nechtěně.... :sweat_smile:

všem přejeme pěkný den :slight_smile:
a ještě jeden pozdrav :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3680717&vReferer=%2Fphotos%2Fined77
11. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
a ještě jednou :sweat_smile:

všechny fotečky móóóc krásné :dizzy_face:
petřík má super mašinu :grinning:
nikolka je už fákt velká kočenka :dizzy_face: .s tou vanou vás plně chápu :grinning: .
mur...díky za fotečky,super :slight_smile:
deli...míša i luki také rostou jako z vody.a že miška na silvouše tak dlouho vydržela???šikulka :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
ahojky holky,
jak se máte? No na srazík bych dojela, kdyby mě Adélka vzala, ale v tomto počasí je to docela riskantní...jsem si říkala, že bychom to mohli spojit i s nákupem v Tescu někdy dopolko, páč tam jsou prý dost velké výrodeje v CaA a tak...
no a už jsem dlouho neviděla děti....víte co by to chtělo? Nějako rize dámskou jízdu, nemyslím bez Matýnka a bez Peti a Matese...ale bez dětí celkově, ne?????
Co vy na to?
11. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
je ja bych sla hned nekam :grinning:
no ja do zlina asi ted ne je hnusne pocasi a naledi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jedine vlakem ci busem :grinning:
11. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
toš pojedeme vlakem, ne? 2 už jsme skupina, to bude slevička...to by nebylo špatné...
11. led 2010 ve 23:04  • Odpověz
čau holky, teda mi chodíme pěšo a nebo kočárem, sáňky nebo boby si Mates tahá sám za sebou. po rovince ho neberou, to leda z kopečka. Jinak já autem jezdím pořád i v tom počasí, tak není problém dojet někam na návštěvu do herny...
Zítra jdeme s Matesem na 2dávku priorixu a pak jdeme ka kámošce co má měsíční mimi, tak se těším:slight_smile: a to vlastně jdeme do poledne ještě k jedné, co má 2,5letého chlepčka, 5měs holčičku a ještě tam dojde 1 s ročním chlapečkem, tak to bude Mates pořádně vyřáděný...

Ined: teda super foto, úsměv nemá chybu:slight_smile:) ty jo to je Matýnek šikula, že si nechal prohlídnout zoubky nakonec v pohodě. Už máte tu autosedačku? Jinak pro senior jsem pro. jsem tam byla před vánoci nebo mezi něma, teď už nevím.

Honzi: já jsem pro tu babskou jízdu. já byla teď a nemělo to chybu. byl tam s nama sice 1kámoš, ale super zábava a ty fotky fakt nemají chybu:slight_smile:) teda jsi mě nalákala i na ty výprodeje, ale teď nemůžu utrácet a naštěstí toho má Mates hodně v zásobě.
12. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
13. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Co je tu směšné? :grinning:
13. led 2010 v 10:43  • Odpověz
smesne nic ale kdyz tady skoro niko neni co mam psat :grinning:
13. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už nám konečně funguje net naplno a nejsem závislá jen na noťasu :wink: ...Doufám, že i čas mi to dovolí a budu za váma chodit častěji :slight_smile:
Dívala jsem se i na vaše nové fotečky, teda úplně koukám, že Terka a Matýnek už chodí :astonished: ...ale teda fofrem to letí, dyť my už budeme mít 2 roky :fearful: Fotky máte všichni moc krásné :dizzy_face:
U nás se těď chrní a odpoledne se chystáme k babičce, musíme se domluvit kdy uděláme Nikči tu oslavu, leden máme totiž docela nabytý oslavama :unamused:
13. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
tak my jsme včera byli u dr.očkovat :unamused: .4.hexu...do večera vpohodě,ale v noci...horečka nad 39,v místě vpichu tm.rudý koláč.dnes je bobek uplakaný a nešťastný až hrůza :cry: .od rána téměř nic nesnědl,do toho 2x průjem a teplotka zase 38,2 :frowning2: .
obídek jse dala brzy,ikdyž tomu moc nedal,přece jen něco málo spapkal a spinkat šel už v 11.10.
v noci se do 2h jen vrtěl,kroutil a noroval,od 2-4h jsem ho chovala a konejšila a v 6 budíček :pensive: .
tož tak je to u nás veselé.a tatínek ještě dnes musí zůstat v práci déle :confounded: .klasika :sweat_smile: .
ten srázek...vláčkem byste mohly :grinning: .anebo můžeme počkt n příznivější počasí.myslím,že brzy přijde zase obleva :wink: .
pro babskou jízdu bych byla hned,ale u mě je velký problém s hlídáním :frowning2: .v týdnu by to šlo těžko,možná pátek neb sobota,pokud by byl tatínek ochotný :sweat_smile: .musela bych to nějak zaonačit :grinning: .

holky,dopisuju po 2 hodinách :sweat_smile: .
všem pěkný den,jdeme svačit.
teplotka zdá se ustoupila,pá :slight_smile:
13. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
u nas noc opet desna 10x hore..jsem uplne mimo..ted si maleho vzala teta a ja pecu dort s jeji dcerou pro galana a delam jeste dvoje nehty :stuck_out_tongue_closed_eyes: se me nechce nic
mejte se pekne
14. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
ahojky
adeli:jejda 10hore to bych byla mrtvá.at zvládneš dort i nehtíky
ined:tak at je Matymu brzo líp, my naštěstí po hexe v pohodě.jinak fotečky moc hezké :wink:
Mějte všichni fajn den :slight_smile:
14. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Ahojky holky...
Adélko, já myslela, že Adélka mu dala včera zabrat a bude spát...protože malá mi spala dnes výborně, jen jednou hore...byla unavená s Petříka.
No jinak vidím, že účast hojná, kde se hrabeme na Hujery...no asi si všichni užíváte sněhu, my teda plnými doušky...fotky mám na Facebooku, kdo se chcete kuknout....
Marky, musíš dojít na srazík, jak nějaký bude, Nikča už je velká holka a Mates to samé, teda už 2roky, no i nám se to blíží....
No jinak srazík by mohl nějaký být...pokud by bylo už lépe, zatím všude led tak...ale já zimu miluji a malá taky...
14. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
ahojky
ja vcera delala dortik a celkem se povedl :grinning: a jeste dvoje nehtiky..
dneska me cekaji taky jeste dvoje a pak hura domu..dojede me muzik ale musi se stopem dostat z vidne..ty ku.vy mu nechteji zaplatit vikend a jeste se musi dopravit na vlastni naklady :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

honzi...no smrad jeden..on snad nebude nikdy spat :angry:

pekny den :dizzy_face:
15. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.