• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahoj holky, no nedá se říct, že si užíváme sněhu, je to vše zmrzlé. ale je pravda,že jsme pořád někde. já byla dokonce ve středu lyžovat a docela dobré. Včera jsem to měla taky pěkně rozlítané a dojeli jsme dom až večer. Pak Mates spadl a opět byl zase mimo. prostě on jak spadne na záda, tak má vyražený dech. no nervy někde, ale už v tom mám praxi, ale pro jistotu jsem ho celou noc kontrolovala jestli je v pohodě...
dneska jsem šla na úřad a bohužel neuspěla, ani na pojišťovně, ludry jedny nechápu,že pátky nemakají :angry:

Honzi: v pondělí pojedu do toho UH po obědě, už fakt musím. Hodí se ti to,že bychom daly hernu? Dopoledne máme cvičení, takže můžu vyjet až tak ve 12h.

adeli: teda to jsou fakt svině v tomto. a proč nemůže dojet kamionem domů?to ho tam musí nechat?
dodej foto dortíku, jsem zvědavá.

Marky: super, že už taky máte konečně normální net a budeš chodit častěji.

Ined: užmáte tu autosedačku?

srazík musíme spáchat. holky cesty jsou suché, jezdím denně, takže pohodička, se můžeme sejít kdekoliv.
15. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
u nás už je to v pořádku :slight_smile: .
dnes jsme byli v kroužku a matýnek byl nadšený.
jinak teda to počasí už mě moc nebaví,samý led,písek a sajrajt :unamused: :angry: .

mur :slight_smile: ....autosedačku ještě nemáme :sunglasses: ,vidíš,ještě že jsi mi připomněla :sweat_smile: .

jsem pro srazík :slight_smile: .
všem pěkný den :slight_smile: .
15. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
dobré ráno všem...
murin, určitě s Tebou počítám, v pondělí nic nemáme, moc se na vás těšíme...
Adélko,nechceš dojet taky, bylo by to fajn, zašly bychom do herny.Beztak pojedeš k mamči...nebo se bude konat "důležitá práce na sestřičce pro Petříka"?
ined, kam chodíte do kroužku?Led mě taky krká, ale jinak je to super, chodíme na boby, včera jsme byli venku zas 3hod, malá nadšená ze sněhu...
holky, fotky mám na facebooku, kdo tam jste, tak kukněte, tady mám plné album....

Krásný víkend všem...nám dnes dojede babička a večer jdeme na večeři s nej...kamarádkou a jejím přítelem, tak se těšíme...
16. led 2010 v 07:03  • Odpověz
ahojky
tak ja bych do UH dosla ale v pondeli nemuzu az tak streda a konec tydne..pac babicka bude mit o viku oslavu 80 let a tak musime toho dost s mamkou zaridt a nakoupit

pekny vik...
jo taky jsem pro srzik na buchticky a latecko :grinning:
16. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
čau holky, tak mi dnes byli dopolko nakupovat ve ZL a odpoledne jen venku, ale teda hodinu jsem přemlouvala Matese, abychom šli ven, nemohla jsem ho tam dostat a pak jsem ho nemohla dostat od baráku se projít. jsme ušli tak 200m a hotovo, prostě dom:frowning2: teda to jsem nadávala,že jsem ho tak pracně oblékala. no děs.

Adeli: tak pokud by jsi chtěla jít s nama, tak to nechám na středu ten soud a nebo teda ve středu bychom mohly dát ten senior jak chcete. Jinak tento týden už nebudu moct,leda odpoledne něco. jen tu středu mám docela volnou.
ale jinak do UH bych jela v pondělí pokud bys ve stř.nemohla a nebo by byl ve stř.srazík.
16. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
mur..petan taky nechce chodit ven :rolling_eyes:
no ja vubec nevim jak me to vyjde a co babicka ma v planu..nechame to az na srazik v senioru :grinning:
16. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
čauky, teda kde jste všechny? vždyť už tady nikdo nechodí?:frowning2:
jámám dneska volno, mates je na návštěvě, tak dělám pořádek doma i v pc...

adelI: no u nás to bylo po druhé za 2dny, že se mu prostě nechtělo ven. nevím jak to, protože jinak jsme venku pořád.
Tak to necháme až na senior, snad ho dáme brzy

honzi: do UH teda pojedu zítra, takže jestli se chceš sejít zajít do herničky není problém. dojela bych tak kolem 13. z domu pojedu tak ve 12h, zajdu si na úřad a pak můžu trajdat...
tak písni co a jak
17. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
holky, co tak udělat srazík tady??? http://www.galaxiezlin.cz/atrakce
děti do 2let to mají zdarma. No některé už to nestihly, ale tak ostatní ještě jo:slight_smile: Ráda bych tam zašla, takže kdo by chtěl tak se můžeme domluvit. je to tam prý super.
17. led 2010 v 15:46  • Odpověz
dobre ranko..
mur..to vypada uzasne...a kde to je ve zline?pac me se nechce nic zobrazit :confounded: ani ceny no nic..akorat ja jsem to nestihla s vekem ne??nebo jeste nikolka :dizzy_face: ?
18. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahojky holky,
venku je krásně a my zase musíme valit na ušní, páč malá chodi éd rána s ponožkou na oušku a pláče když se jí na to chci podívat, akorát vidím krev v uchu...mě asi drbne, pořád ty uši naše....
Jinak ta galaxie vypadá dobře, dělá tam sestřenky syn a byli tam minulý týden a říkala, že je to tam super...
A co jinak ostatní, sem nikdo nechodí....kde je janista a marka.. co ined? Asi chodít jako my každý den ven, co? My si hodně užíváme sněhu a malá už dojde až k Letu sama, trvá jí to 2,35hod...

Všem přejeme krásný zasněžený den....je nádherně.
18. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahojky zdravíme všechny po víkendu :slight_smile:
Dnes jsme opět zasypaní sněhem, ráno jsme hned zkoušeli opravit našeho sněhuláčka, takže už opět hlídá na dvoře :grinning: ...Nikča zatím ještě chrní, odpoledne půjdeme asi opět se sáňkama na zahradu.
Holky my asi tento týden na srazík nebudeme moct, v týdnu už dojedou Nikči popřát prababi a konce týdne už budu pomalu připravovat oslavu na víkend a dortík....a navíc i to počasí teď zase nic moc.
Honzi teda chudák Áda :cry: snad to nebude nic vážného, já mám pořád v živé paměti jak píchali ouška Nikči :cry: ...naštěstí teď už je dlouho pokoj od všech nemocí.
Murin, tu galaxii už jsem zvažovala dříve :wink: ...je to určo dobrý tip, i když my už zadarminko nepůjdeme, tak bych ji dala, myslím, že děti budou ve svém živlu :slight_smile:
Adel, je to ve Zlíně za tím druhým kauflandem směrem na Lešnou, konečná trolejbusu Vršava, jak jsou tenisové kurty :wink:
18. led 2010 v 15:04  • Odpověz
ahoj holky, to je zase snížku, co? no paráda. My byli dopoledne ve sluníčku a hned po oběde jsme jeli do UH a šly jsme i s Honzi do herničky. dítka se vyřádily, my pokecaly... cesty v pohodě, ty hlavní jsou projeté. Teď večer jsem byla cvičit a byla tam i Peťka. říkala, že by se do senioru v pátek přidala a nebo i tu galaxii bychom mohly.
takže kdy to vidíte tu galaxii? já tam chci každopádně jít. no možná, pokud nebudu mít co dělat o víkendu, tak tam zajdu už teď.

Marky: teda vidím,že taky pěkně řádíte se snížkem. Sněhuláka závidím. ale tak pokud to neroztaje, tak ve středu taky postavíme:slight_smile:
18. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
dobre ranko

tak me uz se ten snizek teda nelibi..uz je to moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v patek se nepridamna 98proc..mame ty nakupy na 80tiny

pekny den :dizzy_face:
19. led 2010 v 08:56  • Odpověz
tak hlásím,že autosedačku už máme :grinning: .
jinak u nás ani nic nového.zoubky se klubou,noci stojí za prd a tak :grinning:.

mur :slight_smile: ...ta galaxie vypadá super,do toho bych klidně šla :slight_smile: .

honzi :slight_smile: ...chodíme do domina-kroužek klubíčko :slight_smile: .
jejda,tak ať znov nepícháte ouško,držíme moc palečky :frowning2: .chuďátko adélka :cry: .

a co ten srazík?bude :slight_smile: ?
aspoň ten seniorek na kafíčko :dizzy_face: ?
20. led 2010 v 17:25  • Odpověz
čau holky, já byla v té galaxii ve whirpoolu tak jsem to tam občíhla a každopádně tam půjdu, je to tam super. sice pro větší dítka je to více rozmanitější,ale i ti naši prckové tam mají svoje vyžití a jinak whirpool tam je super!!!

Ined: jakou máte tu sedačku? tak jak někdy pojedeme do UH, tak můžeš s mnou anebo někdy i plavat do ZL

srazík. no já tento pátek taky nemůžu,a le další týden můžu středa a pátek celý den, jinak jen odpoledne
20. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
mur :slight_smile: ...máme baby desing-jumbo.jj,pojedeme rádi :slight_smile: .
já příští týden můžu po,út a pá.buď teda dopolko nebo po odpol spánku :wink: .
21. led 2010 v 17:49  • Odpověz
Ahojky holky...
marky, přejeme k dnešním narozeninám Nikolce hlavně zdravíčko, štěstíčko, milující rodiče a nezapoměnte, že i jednou malá princezna zatouží po bráškovi a nebo sestřičce... :wink:
Užijte si narozeninovou oslavu, posíláme OBROVSKOU pusinku.... :dizzy_face:
21. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ahojky,
moc děkujeme za přáníčko :wink: ...Honzi, my na to nezapomínáme :wink: tak snad nám bude ještě jednou přáno :sweat_smile:
Jinak oslava Nikču čeká zítra, tak snad se podaří, určitě vám dám pak foto :slight_smile: ....a co to Adélčino ouško?v pohodě?
No a pokud by se srazík konal až ten příští týden (no dyť dnes už je vlastně pátek :grinning: )tak se rády přidáme.
Muri teda užíváš si parádně :wink: whirpool bych taky ráda dala :sunglasses:
Ined pěkné fotečky máte, Matýnek je šikulka :slight_smile:
Adel, tak i u vás se slaví? užijte si oslavu :slight_smile:
Přejeme všem krásný víkend :dizzy_face:
22. led 2010 v 19:00  • Odpověz
ahoj holky!
My přejeme Nikolce taky všechno nejlepší k narozeninám hlavně zdravíčko a štěstíčko :slight_smile: at se vydaří oslava :wink:
jinak celkem nestíhám-Míša má hodně úkolů tak zjištuju ,že mám mezery v čj i matice :grinning:
zima už mě moc nebaví už se těším na léto a na teplo :slight_smile:
Mějte pohodový víkend :dizzy_face:
22. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
ahoj holky, teda tady je účast. to je děs:frowning2: Já mám teď relax sama dom. konečně mám dovolenou a musím si ji užít. Pořád jsem v trapu a docela mi chybí už i energie. Včera jsem byla lyžovat, pak kino večer. dneska cítím lýtka. no jo sportík denně není asi to pravé ořechové, takže dneska odpočívám...

Marky: co oslava? už se těším na fotečky.

Deli: no jo úkoly, to dá člověku zabrat. tohoto se bojím, že to pak se budu muset učit hlavně já, abych byla schopná pakkontrolovat úkoly:slight_smile:

Aseli: u vás dopadla oslava jak?
24. led 2010 v 15:44  • Odpověz
ahojky
Už se těším až už bude teplo a vytáhneme s Míšou kolečkáče a pořádně se projedeme.Měla bych začít cvičit ale nemůžu se nějak donutit.
Mur:máš to pěkně nabité :wink: hod si nějakou masku, nožky na stůl a užívej dovču a relaxuj :dizzy_face:
24. led 2010 v 16:21  • Odpověz
ahojky holky
tak ja byla s klukama na vik u mamky
v sobotu jsem byla s muzikem na plese a dosla ve 3h.ale to rano desne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska mela babicka 80 tak byla oslava...
24. led 2010 v 18:34  • Odpověz
tak předem :slight_smile: ...
nikolko,vše nej nej nej,hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky,maminka s tatínkem ať pěkně poslouchají a ať ti brzy nadělí krásnou sestřičku či bratříčka :dizzy_face: .
posíláme mnoho pusenek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
holky,u nás nic velice.ta kosa mně štve,neboť nemůžeme ani pořádně ven.chodíváme tak 1-2xdenně po hodince,ale to navlékání a křik u toho je o nervy :sweat_smile: .navíc si malý neustále sundává rukavičky,trdlíček :angry: :sweat_smile: .
v pátek byla v klubíčku peťka s terinkou a myslím,že se jim tam líbilo :slight_smile: .teda ale terezka je už fakt slečna,to to letí :sweat_smile: .
co ten srázek?nedáme aspoň některé dopolko senior :slight_smile: ?dopoledne mohu každý den :wink: .

adélko :slight_smile: ...ty pařmenko :grinning: .ale je potřeba :wink: .

deli :slight_smile: ..jj,také si slibuji cvičit a zatím skutek utek,doma zo nějak nejde :sweat_smile: .
jara už se nemůžu dočkat :wink: .

mur :slight_smile: ...to se máš,takový relax bych taky potřebovala :sweat_smile: .ale u nás to nehrozí :unamused: . a asi dlouho nebude,snažilkování se blíží :sweat_smile: .
ale o tom dáme pokec až osobně :wink: .

akže co?vyjde nám to tento týden?jak holčinky z dálav?zdravé?přijely by jste? :slight_smile:
už bychom vás rádi viděli,po takové době taky,to budete koukat jk jsme velicí :grinning: .
pěkný večer všem :dizzy_face:
24. led 2010 v 18:55  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem odvezla rano tatku do prace a pak jela koupit zabranu na poslel aby petan nepadal :grinning: maji je v lidlu v akci za 499

ined..ze parmenka..jeden de sice hlidala mamka ale po 4h spanku jsem musela fungovat a chystat oslavu babicce :dizzy_face:

ja bych dojela...co zitra ci streda? :grinning:
25. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
adélko :slight_smile: ...klidně i zítra nebo ve středu :wink: .
co vy na to? :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
čau holky, zítra by to šlo :grinning: :grinning: :grinning: taky mohu v pohodě, to nic nemáme. Chtěla jsem si sice vyřídit novou občanku a zajít na pojišťovnu, ale to můžu až odpoledne a nebo to počká na jindy, takže v pohodě.
Napíšu i Marce a Janistě jestli nechtějí taky dorazit:slight_smile:

jinak co se týče cvičení holky, tak na mě nemáte, sice poslední dobou si připadám už jak důchodce neboť mě bolí kolena a nebo porstě všechny svaly. Pondělí chi-toning, úterý večer běhání z kámoškou, středa buď volno a nebo jen lehce doma, čtvrtek běhání, pátek teda nic, sobota lyže a v neděli badminton(to je největší makačka co znám) akorát tuto neděli jsem relaxovala to jsem říkala, že potřebuji už fakt vypnout. Jo a ještě budu chodit na spinning sem tam. Takže kdybyste se některá chtěly přidat, že se samy nedonutíte, tak dejte vědět. Sportu zdar :grinning:

Adeli: a co ta zábrana, je dobrá? já se tam na ni dívala, ale moc se mi to nelíbilo, že se to dá jen pod matraci a to je vše. Nakonec jsem přemluvila dědu a ten mi udělá na postele dřevěnou. ale stejně asi ty postele(Mates bude mít moje letiště) přehodím jinak, že ji ani potřebovat nebude. no ještě uvidíme. Teď jsem mu objednala už velké povlečení na postel, kapsář po celé délce postele na zeď a jen vybírám nové matrace. jak je pořídím, tak už spí úplně sám bez mojeho chození za ním.

Ined: malý taky řve když se má oblékat. TO se vždy ptám půjdeme ven a on ne, to protože se mu nechce oblékat, ale jak je venku tak v pohodě. Jinak my rukavice taky ne. On si je prostě nenechá nasadit, řve jak pardál...tak ať si zmrzne... nasadí si je až je mu fakt zima jinak dříve ne.
Teda vy už taky budete snažilkovat??? teda tady zase bude miminek. No aspoň se jich u vás nabažím:slight_smile:
26. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ahojky,
u nás se chrní, tak snad zvládnu vložit pár fotek z narozenin a trochu i něco napsat :slight_smile:
Narozky byly dokonalé, myslím, že děcka si je max. užily i těch dárků :fearful: :slight_smile: ...a to nás ještě čeká jedna oslava teď v sobotu, no je nás hodně... :grinning:
Holky, my by jsme taky dorazily, ale přece jen by to chtělo aspoň na dýl a nejlepe po obědě, nemá to moc pro nás cenu jezdit v 10hod a pak ve 12hod zase zpět :confounded: , je to přece jen dál, tak uvidíme co ostatní, když tak počkáme až na nějaký větší srázek. Zdraví zatím jsme :wink:
Muri, teda koukám jak to máš "sportovně nabyto" :confused: ...u mě by byl velký problém kam s Nikčou :confounded: , Rom. teď jezdí tak nepravidelně, že teda nevím jak bych to udělala :unamused:
My se teda oblékáme docela v pohodě a to hlavně proto, že ví, že jdeme ven a obléct se prostě musí!tak už ani nic nenamítá a rukavice má taky ráda, to si je bere i když nemusí :grinning: ....akorát teda teď máme zrovna takové "klučičí období" :grinning: :confused: ..hraje si jen a jen s autíčkama, žádná panenka, nebo kočárek nic..., dokonce usíná s angličákem v ruce :sweat_smile: Jak je to u vás? (co máte doma holčičky?je jasné, že kluci budou asi jiní....nebo, že by si kluci taky hráli s panenkama? :confused:
Ined, tak hodně štěstí ve snažilkování :slight_smile:
26. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
holky no já zítra také teda nevím :frowning2: .myslela jsem,že je v senioru od 9h,ale je tam až od 10h.a já bych potřebovala být kvůli matýnkovu spánku po 11h už doma :frowning2: .déle mi nevydrží a v kočárku v takovém mrzu spinkat nemůže,že by dostal obídek tam :frowning2: .
tak leda někdy odpoledne a najít vhodné prostory :wink: .
tady ta naše cukrárna se bude otvírat 20.2.,je to jen o kousek dál.ale ve stejné ulici :slight_smile: .
jinak mě nenapadá kde.ještě tak herna v dominu.

marky :slight_smile: ...néééééé,ještě se nesnažilkujeme.jen že se ta doba pomalu blíží :wink: .
ale děkujeme :dizzy_face: .
co se tče hraček...matýnek v kroužku zase začal vozit kočárek s miminkem :grinning: .a nejoblíbenější hračka doma jsou hrnce a vysavač :grinning: .
26. led 2010 v 17:02  • Odpověz
jsem to nechtě odeslala :sweat_smile:

mur :slight_smile: ...u nás jsou boj hlavně ty rukavice,jinak jak malý slyší,že jdeme za pejskama,tak je většinou klid :grinning: .
ty jo,ty toho stíháš :confused: .to bych nedala ani kdybych neměla matýnka :grinning: .
to u mě bohužel nehrozí,to bych musela matýnka asi prodat :grinning: .
a kor poslední dobou..rostou zase zoubky,malý víc nespí jak spí a tak :confounded: .
tož já běhám tak akorát okolo něho :grinning: .

holky,mějte se všechny moc krásně a děti ať jsou zdravoučké :slight_smile: .
papa :slight_smile:
26. led 2010 v 17:09  • Odpověz
ahojky..
no koukam ze tady bude snazilek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mur..no nevim jake to je..holky od nas z temata to maji a jsou spokojene..vsechny se zasouvaji pod matraci...normalne to stoji tak 1000 a vic a ted byla v akci za 499.tak to jde.. :grinning:

jinak ja bych taky nestihala pac ja nemam hlidani..ale tak mam rotoped a orbitrek a tak zacinam makat :grinning:
26. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.