• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
čau holky, takže čtu,ež se srazík nekoná.
holky co se tak domluvit na tu galaxii třeba příští středu? tam můžeme být jak dlouho chceme. můžeme třeba hned ráno a po obědě domů a nebo třeba až po spánku dítek a nebo hned po obědě, že se dítka prospí v autě a pak můžou řádit
26. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
dobre ranko...
mur..tady se nic nedomluvi kdyz sem nikdo nechodi..

jinak me je jedno kdy me petan uz daaaaaaaaaavno nespi po O :confounded:
27. led 2010 v 08:53  • Odpověz
čau holky,
tak jsem si dnes užila malého mimi, jsem si byla polítat po úřadech a pak u kámošky co má 1,5měs. staré mimčo:slight_smile:
no to vidím, že sem nikdo nechodí už:frowning2: nějak se to tady pokazilo:frowning2:

adeli: Tobě už Petřík nespí? chudino. my naštěstí ještě stále jo, samozřejmě už to nejsou 3h jak dříve, ale tak 1,5h je pravidelně, někdy 2h. Takež mám aspoň chvíli klídek.
tak mě je to jedno, já klidně dojedu zase do UH. já jsem radši když jsem s malým někde venku než doma a v herně si vyhraje více a ještě nemusím být u něj a hrát si.
Jinak já do té galaxie půjdu, takže jestli se některá chcete přidat tak se ozvěte. Je mi jedno který den.

mějte se pěkně i v té strašné kose:slight_smile:
27. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
no tak u nas je desna kosa a ven nejdem dneska pac petan kasle a ma rymu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mur..no uz nespi asi od listopadu..bud rada me nespi ani v noci..mel homeop.sirup..tak to fungovalo jen kdyz ho uzival.. ted uz ne..tak asi tyden jsem spala jen jednou se budil :confounded:
27. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahojky,
taky jsem myslela kolik budu mít dočítání když jsem tak dlouho nebylo a ono nic moc :wink: ...je fakt, že toho volného času nějak ubývá :unamused:
My taky ještě spíme po obědě, sice večer chodíme až kolem 21-22 hod spát, ale tak hlavně, že spí. Navíc jsme snad úspěšně odbourali kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes:....tak nakonec jsem to dotáhla až do 2 let :sweat_smile:
Adel, teda to spaní fakt nezávidím, to musí být opravdu záhul :confounded:...mylela jsem že se to u vás trochu spravilo.
Muri, ještě bych napsala jak s tou galaxii příští týden...tobě by to vahovovalo nejvíc který den, nebo i ostatním?
27. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
marky tak to gratuluji k tomu nekojení:slight_smile:
my teda spíme večer normálně, ve 20h už je tuhý:slight_smile: a spí tak do 6,30-7.15h takže super:slight_smile:

mě je to jedno který den, akorát v út. máme plavání od 9.30-10.15h ve Zlíně, jinak ostatní kroužky přes prázdniny nemáme, takže je mi to jedno.
27. led 2010 v 15:23  • Odpověz
28. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
čau holky, teda tady to tak vázne,že to není ani možné? dříve nakecáno,že člověk nestíhal dočítat a teď nic. Tady chodím snad jen já a Adélka. Sem tam ostatní:frowning2:

Adeli: prosím tě nemáš nějakou pěknou dětskou formu na dort? asi upeče malému sama na narozky. Zatím nemůžu nic sehnat a kulatý nechci. Ještě se musím v týdnu mrknout po ZL jestli tam něco nebude, ale nic. teď jsem viděla v lidlu 2srdíčka vedle sebe, ale to mě moc nebralo.
Nebo holky nemáte některá něco???
29. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Marky: moc pěkné fotečky. a ten dortík s těma mašinkama vypadá moc dobře!!! Super nápad!
29. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
mur..no jak vidis tak jsem loni delala slunicko(kulate) letos krtecka(kulaty) nebo srdicko a to jsem si vyrezala sama..jinak zadnou nemam..co chces delat?
29. led 2010 v 18:55  • Odpověz
ahoj holky!
nějak nestíhám, Míša měla ve čtvrtek vysvědčení a má tři dvojky,takže mě moc potěšila :slight_smile:
Mur:formu na dort bohužel nemám jen kulatou
Taky mi připadá,že dřív tu bylo víc nakecáno a ted už tu skoro nikdo nechodí :unamused:
29. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Pěkný večer,
tak u nás už se konečně chrní :slight_smile:
Úplně mi uniklo, že bylo teď vysvědčení, kdyby mi nevolala ségra jak dopadl malý...tak ani nevím :confused:
Ahoj Deli, neboj Míša si to na konci roku opraví a dyť ty dvojky jsou taky dobré, ne? :wink:
Muri, děkuji za pochvalu, no jak už jsem psala že u nás teď frčí auta, mašinky atd...tak jsme zvažovali jen tyto varianty :grinning: vláček, nebo autíčko na cestě :grinning: ...a úspěch, hlavně u Nikči byl opravdu veliký.
S tou formou bohužel taky nepomůžu, mám jen tu kulatou a pak takovou velkou sklenici(číši), ale to je spíše dospělému na kulatiny. Jinak vím, že výběr dortových forem mívali buď na obchodňáku a nebo pak v UH u Červenáka(jestli víš kde to je). A co Renča? ta ti nebude teď péct dortík? minule byl nádherný :slight_smile:
29. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Jo a ještě k té galaxii, tak to pořád ještě zvažuji, zdá se mi to přece jen dost dát 250,-Kč za hernu a navíc nevím jestli všechny atrakce využije ve 2 letech :confounded: ...možná později. Škoda, že jsme to už nezvládli do těch 2let :frowning2: za kilo by to ještě šlo....ale jinak proti srazíku určitě nejsme :slight_smile:
29. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
tak petan ma dneska premieru ve velke postylce :grinning:
porad do ni nechchtel a to jsem mu koupila zabranu...a tak jak se dneska koupal tak jsem schovala postylku do kuchyne a dala ho do velke a usnul krasne hned..tak snad mu to vydrzi :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
Tak hlavně ať se mu v ní krásně spinká :slight_smile: ...a hlavně až do rána :wink:
U nás se v postýlce nespí už dávno, zatím spí s náma a na jaro jí kupujeme válendu....takže návrat do postýlky se u nás po stěhování nekonal :grinning:
29. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3748332&vReferer= :grinning:
no tak ve sve bych ho nechtela
no do rana urco neeeeeeeeeeeee :confounded:
29. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
Adel, ten si teda pěkně vychrupuje! :grinning: ...útulný má pelíšek :dizzy_face: a třeba překvapí až do ráda :wink:
29. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
dobre ranko..
tak petan zvladl noc dobre ale byl asi 6x hore..ale nespadl..zabrana vydrzela :grinning:
u nas je 0 a snezi od rana :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marky..toz neprekvapil :grinning: :angry:
30. led 2010 v 09:57  • Odpověz
ahojky
Adeli:Petříkovi to v té posteli ale pasuje :wink:
Marky:no já jsem ráda za ty tři dvojky Míša měla na konci třetí trojku z matiky takže zlepšení :slight_smile: taky se mi zdá těch 250Kč za tu galaxii dost za tu cenu tam jede Míša přes Sluníčko a má to i s jídlem atd.
Mějte všichni fajn víkend :wink:
30. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
ahoj holky, přeji pěkný víkend. Já jsem teď bez Matese, tak mám vagáč. Včera spal u ségry a já byla na lepším:slight_smile:) pak jsem ho jen ráno vyzvedla a jel na jinou návštěvu, ale večer dojede. ale zítra před obědem ho zase vezu k ségře na odpoledne, protože jdu na badminton. Celý týden jsme sami doma

deli: teda to je Míša šikovné, ty dvojky jsou v pohodě.

Adeli: ten váš dortík je taky pěkný budu muset něco vymyslet. ale sehnala jsem u kámošky formu a tak něco vymyslím asi s beruškama:slight_smile:
Petřík spokojený v postýlce jak vidím:slight_smile: třeba se mu tam bude spát lepší jak vyloženě v té malé postýlce a nebude se tak často budit.

Marky: Renča na ten víkend peče dortíky jiným, tak ji nechci otravovat, ale kdybychom to slavili až ten další týden, tak bych jí řekla a nebo si fakt říkám,že upeču ať to má taky ode mě:slight_smile:
Nikča s vama spí v posteli? ježiš a jste vyspaní? já bych dítko do postele ne, ale to už jsem tady kdysi psala. A hlavně bych se nevyspala, když bych tam malého měla a to bych tam s ním spala sama. On se strašně vrtí, kope...jeho polohy, to je něco neskutečného.

srazík: tak můžeme dát jen obyč hernu, mě je to jedno. Do galaxie zajdu třeba někdy o víkendu. akorát čtvrtek a pátek mám celý plný, jinak v pohodě.
30. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Pěkný večer,
tak my dnes opět slavili Nikčiny narozky :grinning: ....teď už naposled :wink: , s Rom. bráchama a děckama, takže opět u nás jako v MŠ.
Adel, tak škoda že nepřekvapil :unamused: ...tak možná časem :slight_smile:
Muri, už jsme si na ni v posteli zvykli :grinning: , tak nám to už ani nepřijde, navíc jsem teď ráda za to jak jsme rychle a bez problémů dokázali přestat s kojením, tak ji nechci hned tak "odstrčit" do velké postele samotnou :cry: ...Jj síla zvyku :frowning2: :grinning:
Jinak teda snad ten srazík domluvíme a taky doufám, že přístí týden nebude opět nějaká sněhová kalamita :unamused:
30. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
ahojky peknou nedelu
petr se hrat fotbalek a tak jsem tady sama s petanem..petan mel vecer 38.5 :angry: nevim co zase je a tak ani ven nejdeme :confounded:
srazek bych dala tak sand nebude zadna kalamita a petan bude ok :dizzy_face:
pa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2010 v 09:08  • Odpověz
čau holky, jen nakukuji neboť chystám věci. Mates jede k ségře na oběd a spánek neboť mám badminton. Odpoledne po spánku si ho zase vyzvednu a už budeme celý týden sami. Všichni kolem jedou na týden na hory a my budeme opuštění:frowning2:
sehnala jsem formu-mašinku:slight_smile: tak držte pěsti aby se mi pak dortíček povedl:slight_smile: akorát teda nevím kdy to budu péct neboť budeme slavit tento vík. a čt.i pátek jsem celý den pryč. takže to vidím na noční pečení:frowning2:

adeli: tak přeji aby Petřík byl zase fit. Třeba to budou poslední stoličky.tatínek je pořád pryč a pak jde na fotbálek?:frowning2: trošku mu utni kohoutek, aby se vám věnoval:slight_smile:)

Marky, takže dooslaveno jo:slight_smile: a nekope vás Nikča? já bych třeba nemohla s Matesem spát a to bychom byli sami na posteli.on je strašná žížala a pořád se vrtí, kope, boxuje...

srazík: tak se domluvme předěžně na některý den. Já nemůžu akorát út.dopoledne a čt. a pá. celý:frowning2:

pěknou neděli přejeme
31. led 2010 v 09:56  • Odpověz
mur..me to nevadi..byl tam jen dve hodky a prece mu nemuzu vse zakazat :astonished:
no nam uz chybi jen jeden zub ale ten to nebude..tak snad uz bude dneska bez teploty :dizzy_face:

kde porad leces ze nemas ani jeden den cas..zase nejaci galani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja bych mohla ve ctvrek :dizzy_face:
31. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
čauky,
toto nejsou galáni. ve čt. jedu ke kámošce, co jsem ji přes půl roku neviděla a v pátek jedu k jiné kámošce se podívat na jejich nový byteček. ale jinak mívám kroužky s malým, akorýt přes prázdniny je jen plavání.
Jinak galáni jsou, ale s těma vesměs po večerech:slight_smile:

já nemůžu ve čt.:frowning2:
31. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
teda opet ohromna ucast... :confounded:
dnesni malovani :grinning:
1. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
Ahojky,
dnes je teda opět docela kosa, před chvílí jsme dorazily z venku a teď už Nikča čučí na kouzelnou šk. :slight_smile:
Muri teda ty jsi úplně na "roztrhání" :grinning: ....tady ti dám tip na dortík "mašinku" :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3758129&vReferer= dělala ho moje mamka a normálně na plechu a potom to podle šablony vyřezávala :wink: ....hodně zdaru při pečení :grinning:
Já bych taky mohla i ve čt. na srazík :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
čau holky no fakt vidím, že to tady vázne:frowning2: my jsme došli akorát z venku. Mates dal dnes premiéru spaní ve veliké posteli. Nakonec jsem taky koupila tu zábranu z lidlu. teda moc se mu to líbilo neboť spal 2,5h a to jsem ho šla vzbudit, aby vstával. Pak jsem byla s kámoškama v senioru a mají tam plno novinek i ochucené latté, tak jsem si dala oříškové:slight_smile: výborné čajíky domácí...k tomu mřížku a topetky, no fajn odpoledne. pak jsme byly s dětma na kluzišti a domů.

Marky díky za typ. Přesně takovou mašinku mám formu. Tak snad se mi to nějak pěkně povede:slight_smile:

Holky ve středu jedu s kámoškou dopoledne do Galaxie se vyřádit. kdybyste některá chtěla, můžete se přidat.
1. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
kuwa jedem na senior :grinning:
1. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
čau holky, teda kde jste všechny? to už sem nikdo chodit nebude? :frowning2: :angry:
Jediná Adélka je tady pravidelně.

Adeli: klidně můžeme dát senior, ale tento týden mi to nevyjde. zítra jedu do té galaxie, ve čtvrtek se jdu s malým fotit do fotografie na památku a pak ke kámošce a v pátek opět další kámoška. Takže leda příští stř. a pátek dopol. a nebo každý den odpoledne můžu. Já to mám díky těm kroužkům ty dopoledne plné:frowning2: Ale jinak jsem pro.teda včera to fakt bylo super, mřížky Topetky čerstvé a mají zavírat v 16h a my tam došli v 15.30h a nechali nás tam do 17h, takže fakt super. A to latté nemělo chybu! a ty čajíky jsou tam taky úžasné. Nakoupila jsem si je i dom.

no nic jdu plavčit. Mějte se pěkně. Nebo spíše Adeli a Marky mějte se:slight_smile:)
2. únor 2010 v 07:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.