• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Jani, já jsem klidně pro srazík v UH příště :slight_smile:
13. led 2009 v 16:32  • Odpověz
jojo...jedině se jít třeba jen ve čtv. projít, ať nesedíme v uzavřené místnosti...marodi, však uvidíte...
13. led 2009 v 16:34  • Odpověz
..jak vám bude :slight_smile:
13. led 2009 v 16:34  • Odpověz
Honzi, Bety se narodila 6. listopadu. Dřív jsme bydleli ve Slavičíně, ale naši jsou Zlíňáci, jen jsme prostě nějakou dobu bydleli ve Slavičíně.
Jani, zdravím. Já jsem taky před chvilkou uspávala, nakonec se podařilo. Ona je někdy úplně nezničitelná. Vstane v šest ráno a pak spí během dne třeba jen půl hoďky a večer se jí taky moc spát nechce. Za to já bych spala, až bych brečela :slight_smile:
13. led 2009 v 16:40  • Odpověz
Ebony...tak to by si s naší Kájou rozuměly....od mimi spávala 15-20min. dopoledne a jednou tak odpoledne...teď se jí spánek začíná konečně trošku prodlužovat...vydrží i 45min spát odpoledne (dopoledne nespí vůbec)
13. led 2009 v 16:43  • Odpověz
Holky, já jdu na chvilku za Fildou a pak už pojedem, tak se tu mějte, možná sem mrknu večer nebo spíš až zítra
13. led 2009 v 16:48  • Odpověz
ahojky..tak jsem doma ..foceni dobre az na cestu kdy se me petrik pozvracel :frowning2: :frowning2: fotky jsem mohla mit uz zitra ale budu mit navstevu a tak budou az v pondeli

honzi..petr nevi kdy dojede..to oni nevi tak brzo.. :frowning2:
13. led 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
ebony a jak se ti líbí v otr.? já stama mám manžela :slight_smile:
tak další nespavec betynka :slight_smile:
13. led 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
ebony máme tu kámošku a ta porodila měsíc po tobě a bydlí na Baťově, takže budete tam holky podobně staré/mladé :slight_smile:)
13. led 2009 v 17:09  • Odpověz
ahojte holky, tak mi noc děs. Ve 2šh, pokaděný, v 1h pokaděný a nechtěl vůbec jest, vypil 100ml vody. V 5h jsem ho vzbudila, že jdu chytat moč, abych to do 7.30h stačila dovést MUDr. Así vítr máchale. Nepomáhalo nic, malý vypil 200ml vody, lechtala jsem ho, mačkala bříško a nic. Nakonec trošinku cvrknul v 9.1Oh. Tak jsem se 4h dívala na jeho roztažené nohy asnažila se ho udržet na zádech.No kalamita:frowning2: V 10h jsem dojela k MUDr. brala mu opět krev, měl pořád CRP zvýšené. Jinak mu nic není. Dr. mi napsala smectu a řekla ať si koupím pro něj iontový nápoj Kulíšek a nebo ať dávám neslazenou matonku. Ale koupila jsem ten ionťák. Musela jsem jet zavést moč do laboratoře do nemocnice. Volala mi odpoledne, že tam cosi je, takže zítra opět musím donést zkumavku moče. Mě jebne. Malý má dietu, ale vůbec nechce jest, jí jen banány, jinak vše ostatní odmítá. Snažím se, aby pil, ale už ani to moc nechce. Teď je tady uplakaný. Já jsem k.o.nevyspaná. Naštěstí teď mi mamka pomáhá. Ale v noci je to síla. No jsem zvědavá jestli dnešní noc bude lepší a hlavně jestli nějakou moč chytnu, když nehce čůrat. Myslíte, že bych mohal chytit třeba večerní? Jinak budu muset vstávat v 1h v noci a vzbudit ho a chytat. holky mě trefí!!! ale hlavně aby byl ok. Kromě toho kadění-průjmu mu nic není, ani teploty už nemá.

ebony: já budu bydlet každým dnem na baťově.

holky,taky nevím co kupvat na narozky malému, ale vůbec nevím. Jen snad botičky na chození.

adeli: škoda, že jsem nemohla jet, těšila jsem se na focení, ale teď by to bylo blbé.

adeli
13. led 2009 v 17:16  • Odpověz
Ahojte maminky :slight_smile:
Zdravím vás po dlouhé době :slight_smile: Lítáme po doktorech, Lucinka je nějaká špatná...tak jsem tu dlouho nebyla. Vidím že jste tu všichni nemocní, ono v tomto počasí se asi nedá ani čekat nic jiného...
13. led 2009 v 17:17  • Odpověz
holky, malá řve jak tur, takže končím, snad večer budu na příjmu, ale myslím si, že asi ne. Když tak se ozvu zítra jak jsme dopadli u MUDr. čauky
13. led 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
murin no děs :frowning2: měla by to být asi ranní...si myslím..a banány jsou dobré, ty staví. my měly zácpu tak nám je dr zakázala a ještě staví vařená mrkev a rýže..
ahoj lusi, jsme si říkali kdepak jsi, copak je lucince? :frowning2:
no fakt at už je jaro...ale ted se sem chystá ta chřipková epidemie :frowning2:
13. led 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahoj holky, prosím Vás, mohly byste mi poradit, hledám ve Zlíně soukromé jesle, ne státní, ale soukromé nevíte kde jsou?
13. led 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
ahoj e, jesle přímo nevím, vím jen o tom, že hlídají v berušce a dominu..
13. led 2009 v 17:43  • Odpověz
Děkuju, ale já bych potřebovala přímo jesličky
13. led 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
tak to bohužel :frowning2:
13. led 2009 v 17:52  • Odpověz
No to myslím ve Zlíně ani není jesličky...a co na JS? Nejsou tam na Budovatelské?
Jejda Lusindaa co je s Luci? No my se zítra dovíme verdikt, zda máme alergii na kravské mléko...bojím se toho.
Jinak Adélka si ted hraje s tatínkem, je z něj hotová...večer nebo zítra přidám fotky...mám z dnečka moc hezké...
13. led 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
honzi tak na druhou stranu by bylo lepší aby ti řekli že je to alergie na mlíko, než aby ti řekli že neí co jí je. a navíc tahle mléčná alergie když jí mají takoví prcci tak docela často po pár letech zmizí...
13. led 2009 v 18:08  • Odpověz
už jsem zas tady...malá řve jak tur (pro změnu že :unamused: ) no...lítáme po doktorech a po 14 dnech chození od čerta k ďáblu s tím že pořád řve a je taková nanicovatá přišli na to že má jednu ledvinu...

Honzi s tou alergií na mlíko je to teď časté...mojí kamarádky holčička ji taky měla a hrozně silnou - nicméně za půl roku od té doby co to zjistili a byla osypaná červená jak rajče už je zase v pohodě a baští Pribiňáky jak o život. Alergie je pryč. prý že u těch dětí se to hrozně mění, jak říká zlobi :wink: Ale já vím že se nám to mluví...
13. led 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
lusi teda to je mi líto, co to znamená vlastně? :frowning2: a to se na to nepřišlo v těhu vždyť se dělá ult na to ne?
no snad to adel taky bude mít takový lehčí průběh
normálně žvatláme a nejčastěji "tatata"
13. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
Luci, jak se jmenuješ jménem? Moc hezké fotečky malé, kdo Ti to fotil?
13. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
my zase mamama...tátovi říká aaa a taky říká bababa....
No já tam zítra zajdu pro verdikt...v pondělí jdeme na 8měsíčné prohlídku, to není možné...to tak utíká
13. led 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
tak to si vůbec nejsem jistá že si miška uvědomuje co říká:slight_smile: prostě jí jdou slabiky "ta, ba, pa":slight_smile:
13. led 2009 ve 20:25  • Odpověz
Přihodila jsem fotky.... :wink:
13. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
super fotky honzi, adelka je velka vlasatá holka :slight_smile:
my jsme tak řádili ve vaně a řehtali a ted tak řve v postýlce :frowning2: hlavně má trochu rýmu asi jsem to na ni hodila ach jo :frowning2:
13. led 2009 ve 20:38  • Odpověz
my jsme usnuli dnes trošku hůř než jindy, ale už spí hodinku...
no a viděla jsi Mony ten odřený nosík? Přihod taky fotky, kuknu na Mišku...taky budete mít vlásky, neboj...
13. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
honzi: My jsme se byli fotit v ateliéru vedle Zlíňanky. Art foto se to tuším jmenuje. Byla jsem se tam fotit i těhotná. Adélka je super :slight_smile:
13. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
jojo viděla, ale očividně jí to nevadí :slight_smile:
no já než se dokopu je zmenšít a přidat...máme víc na našem webu :slight_smile:
13. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
Holky, moc pěkné fotečky :slight_smile:
Jani, Nikča dostane k narozkám kočárek(od babičky), mluvícího poníka(dostala sestř.Darinka a moc se jí líbil), panenku (hlavně aby měla vlasy!!! :grinning: )nějakou větší, máme zatím samé malé a víc zatím nevím, jo ještě mám koupený svetřík a triko. Jinak na ty hračky se teprve chystáme, tak snad je ještě někde pokoupíme na posled.chvíli, zatím kvůli nachlazení trčím doma :frowning2:
Murin, teda chudák Matýsek, ten zažívá :confounded: ...tak hlavně ať se zítra ta moč podaří, taky s tím mám zkušenost, ale vždycky je dobré když u toho někdo druhý ještě asistuje. A hlavně ať je to zítra vše v pořádku! :slight_smile:
13. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.