• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky
no holky kde jste..ined a peta a spol??????
no tak pristi tyden uz budem ok ..klidne odpolko ja nerada nekam chodim rano..nez se vyrachujem z domu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Mě by to taky více vyhovovalo na srazík odpoledne :wink:
Muri, potom musím poreferovat jak v té Galexii ...věřím, že děti si to pořádně užijí :sweat_smile: , jen kdyby to nebyla taková pálka :rolling_eyes:
2. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
"musíš" :wink:
2. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
ahoj holky,
takže do galaxie zítra nejdeme, kámoška jede na hory:frowning2: a sama tam fakt nejdu.Takže mám zítra volno.
Kdybyste chtěly zítra srazík není problém:slight_smile:
Jako odpoledne by to šlo, ale to by se chtělo sejít po obídku, aby člověk mohl v klidu i posedět, přece jen zavíračky jsou někde moc brzy:frowning2: ale zase spaní dítek...
2. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
ja spani neresim pac u nas se naspi...a nikdy jsem ho neresela..pac kdyz nepujde spat jednou za tyden tak se spat nezbori...

ja nemuzu zitra pac petan porad kasle..
ja muzu az pristi tyden
2. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
svet nezbori :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
Holky my by jsme snad zítra i mohly :slight_smile: ...nejlíp třeba kolem 13hod., co na to ostatní? :wink:
Muri, když tak to obešly SMS, ju? :slight_smile:
2. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
Tak jen nakukuji co dnes s tím srazíkem :confused: ....nikde, nikdo, tak asi nic :frowning2: ? No dnes to počasí sice nic moc, u nás od rána chumelí...jak to vypadá v Otrokovicích?
3. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
u nas taky od rana chumeli...
ja az ten pristi tyden..jinak nemuzu pac jsem s petanem nemocna :confounded:
3. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
ahoj holky
u nás taky od rána chumelí a chumelí už má té zimy po krk.
adeli:tak at jste brzo zase fit
3. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
čau holky, já jsem včera sem už nešla, měla jsem návštěvu doma.
Tady pěkně chumelí, už jsem 2x odhazovala sníh. jsem byla s kočárem a jezdila po celých Otrokách a sháněla svíčky na dort, ozdoby a nic:frowning2: takež odpoledne jedu autem do tesca a budu doufat, že tam aspoň svíčka bude.
Jinak jsem objevila krásné formy na dorty-krtka, kočku, pejska, auto, stromeček, srdíčko, čtyřlístek... tady v domácích potřebách, takže příští rok si tam pro nějakou zajdu.

adeli: tak ať jste brzy fit. příští týden můžu odpoledne každý den, jen dopoledne můžu středa a pátek
3. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Potká stará blecha mladou blechu a ta se úplne třese zimou. "Prosím tě, co je to s tebou?" "Ale, chtěla jsem se trochu zahřát, tak jsem vlezla hajnému do vousu a on celý den jezdil po revíru na motorce a to jsem sakra vymrzla." "No jo, to je hned vidět, že jsi ješte mladá. To si musíš vlézt nějaký mladý holce do kalhotek a uvidíš jaký tam je teplo." Po nějaké době se opět sejdou a mladá je zase úplně zmrzlá. "Proč jsi mě neposlechla?" říká stará. "Ale já jsem to udělala přesně tak, jak jsi mi radila. Vlezla jsem holce do kalhotek, tam ti bylo takový teploučko, že jsem hned usnula. No a pak jsem se probudila hajnému ve vousech a zase jel na motorce!"

ja jsem spis pro odpoledne :grinning:
3. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
dobrý vtípek, jsem se pobavila

já byla dnes opět v senioru odpoledne,ale teda tak narváno jsem tam viděla poprvní. Důchodci bodovali, tam měli jakousi sešlost, ale tak sedly jsme si s kámoškou. Jinak jsem se dnes dala domácí čajík: brusinky se skořicí a bomba a pak jsem měla jahody se skořicí a taky moc dobrý. Jinak mřížka tvaroh-borůvky mě tady velmi bodla:slight_smile:)
snad jsem vám udělala nějaké ty chutě.

tak se můžeme domluvit. jako mě Mates i v kočárku usne a kdyby náhodou ne, tak by se nic nestalo kdyby nespal. někdy taky nespí, když je na návštěvě, takže pohoda. Tak si Adel: navrhni den. Odpoledne můžu každý den. akorát jsou tam do 16h, chvíli tam nechají dýl, ale zavírají kasu v 16.15h nejpozděj.
3. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
me je to jedno muzu kazdy den..to uz budeme zdravi...
ja nema zadne krouzky pac u nas nic neni a dojizdet 40km se me nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jen v tydnu pujdu vyridit ZL...co potrebuji nevite?je jedno na ktere pobocce to vyridim nebo to musim u nas?
v tydnu budu u mamky tak si to tam chci vyridit..oni me pohlidaji maleho...
3. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
čauky, ježiš tady je fakt účas? holky co je? to už sem nebudete chodit či co?

Adeli: myslíš živnosťák? potřebuješ svoje doklady, zápočťák z předchozího zaměstnání, teď myslím i nějaký papír, když jsi na MD a jinak musíš jít tam kam patříš, takže do UH, teda nevím jestli je někde stejně něco jinde u vás.
4. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
mur..ty vole sak nevim kde vubec je ten zapoctak :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nac to potrebuji..no tak ja budu muset do veseli..tam ja patrim.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no kuknu na netu at tam nejezdim jak kkt 2x
4. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
dobre ranko
no ja jsem uplne nemozna...
naposled jsem nechala petana usnout odpoledne..vcera usl az 23.30...kuwa ja myslela ze ho zabiju..ted jsem jak palicou prastena :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kuwa zeny...
5. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
ahojky
adelli:moc hezké fotky a ta poslední je nejlepší tak usnul kdysi i Lukyn výborný výtuh :grinning:
5. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
opět stejná sestava :grinning:
Adel, asi budete mít z Petříka malíře, pěkně mu to jde :slight_smile: ...i u nás je malování oblíbená činnost, hlavně na zeď :angry: :grinning:
Muri, co dortík? kuchtíš? ...myslím, že Mates bude spokojený :slight_smile: Tak už i vy budete v klubu "dvouletých" :fearful: páni, to letí!Přeju vám pěknou oslavu, ať si to malý užije :dizzy_face:
U nás by se taky nic nestalo, kdyby Nikča po obědě nespala, nanejvíš by usnula v autě a nebo by šla večer dřív spát...tím líp pro mě :wink: Taky jsem radši pro to odpoledne, tak doufám, že už se snad domluvíme.
5. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
dočíst vás nestihnu,ale doufám,že jste všichni zdraví a máte se dobře :slight_smile: .
u nás stále vše při starém...zoubky rostou pomalu,noci máme divoké,občas super záchvaty vzteku-to jako matýnek samozřejmě :grinning: ,ačkoliv taky se kolikrát tak tak držím :sweat_smile: .
hlavně už se nemůžu dočkat jara,ta zima mě zničí :sweat_smile: .
už se těším na nějaký pořádný srázek třeba v senioru :wink: ...jen doufám,že tam pak ten bazének zakryjí,protože jinak tam matýnek na 100% skončí :grinning: .je jako z divokých vajec :sweat_smile: .

adélko ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

všem pěkný víkend :dizzy_face:
5. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
tak ja jsem doma z venku
po ceste se me petan vyvalel v kaluzi..az po pas mokry a to je dva dny bez teplot...kdyz jsem dosla dom tak zrovna vylezla tch. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a at si petrik hraje se psem..rikam ze ne ze je po pas mokry a ze jdem dom se oblect...a ona a proc..at si hraje ..ze nevadi ze je mokry....atd ..kuwa ja chytla zapla a obekla se na nu..pac do toho me volal snad 5x nekdo a vzdy jen funel do tel.a kdyz jsem to nasrane zvedla po 6 tak se ozval pan ze uz maji moji sedacku a prej proc na neho tak skarede...
dneska mam fakt den.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petan je dnes mega mega protivny
taky jsem pro srazek :grinning:
5. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
teda ined..ty zradce..toz sem nikdo nepisete a jinde chodite :angry: :sunglasses:
taky to tady zabalim
5. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
Ahojky holky,
přidala jsem pár foteček. :wink:
5. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
čau holky, přeji pěkný víkend.
Já dnes měla pěknou makačku, ale naštěstí jsem to zvládla v pohodě i Mates, byli jsme u Dr, pak u kámošky, další kámošky, večer domů a teď se mi dopekl koprus na dortík-čokoládový. Zítra budu dělat ořechový a piškotový a pak zdobit. No jsem zvědavá, pak vám ukážu mé veledílo:slight_smile:

Adeli: teda to je mazec s Petříkem. a tchýně no comment. jinak ta fotka jak vytuhl nemá chybu

Honzi: pěkné foto. to se líbá s Beátkou?
5. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
ahojky
mur..no tch.no coment..asi u to tady dlouho se svou povahou vybusnou nevydrzim :frowning2:
pak se pochval s dorikem.. :dizzy_face:

honzi..moc pekne... :dizzy_face:

prejeme vam peknou sobotu :dizzy_face:
6. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
ahoj holky
honzi:hezké fotečky :slight_smile:
adeli:s tou tchýní to máš teda na nic :frowning2:
tak hezký víkend všem
6. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
čau holky, tak mám dortík nazdoben i medovník upečen:slight_smile: kurňa já jsem básník:slight_smile:
pošlu vám fotečky dortíku.
6. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
kuwa 3x se me nic nepripsalo tak na to prdim.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pekne ranko

holky teda to je ucast asi uz tady na to fakt prdim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
ahojky
Mur:moc hezké fotečky a ten dort se ti povedl :slight_smile:
Míše už skončily prázdniny ale moc se jí do školy teda nechtělo
Adeli:neprd na to my tě máme rádi :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.