• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
deli. :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
čau holky, no teda to tady budu chodit pravidelně jen já s Adélkou??? sem tam deli? kde jste všechny? to neříkejte že máte tolik práce s dětma? mě přijde, že čím je to větší,tím je to podstatně lepší a času více:slight_smile:
jinak dnes jsme úspěšně zvládly focení. byli jsme ve čt. ale mates se chtěl fotit jen se mnou, ostatní kalamita, takže jsme to nechali na dnešek a dobré. akorát chtěl jen svoje oblečení, ale nevadí. sice jsem vybrala docela blbé punčochy, ale tak nedá se. mě nenapadlo, že se nebude chít vysléct... pak dodám foto až budu mít.
jinak díky za pochvalu dortíku.
8. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Muri, děkujeme za fotečky...moc se vám oslava povedla a ten dortík!krásný :slight_smile: , jsi šikulka a i Mates vypadal spokojeně :dizzy_face: ...jaké byly dárečky?
Mě se teda moc nezdá, že mám více času :unamused: spíše naopak, ráno trochu poklidit, pak ven, honem oběd vařit, pak chvíli klid když teda spí...to sem nakuknu, zase trochu poklidit, pak je už zase vzhůru a zase po svačině jdeme ven...doma mě k PC pustí málokdy, jen někdy když je můj dřív doma tak si hrají spolu, ale jinak nemám šanci :frowning2: ...no a večer usíná až kolem 21.hod a to už padám na hubu někdy i já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...ale je fakt, že už jsou holky teď aspoň samostatnější :sweat_smile: ....a taky už "konečně" spíme celou noc :grinning: takže si spočnu v noci i já :sweat_smile:
Kde jste se byly fotit? Zase u té Vladky? ...už se těšíme na ukázku, Matýsek je moc fotogenický :dizzy_face:
A co srazík? Bude se něco konat?
8. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Jo a co třeba srazík ve Zlíně v té Berušce? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....nevím, jestli ten senior je pro více dětí (a maminek) dobrý teď v zimě, to tam funguje jen ten malý dětský koutek, vyhrají si tam děcka? nebo jsou venku? A stejně, jak to tak sleduji, tak už vás tady z Otrokovic moc není :confounded:
Nevíš Muri co je s holkama? :confused:
8. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
ahojky
tak je dneska jela konecne na novou sedacku..
a pak vystehovat obyvak :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nastehovat novou....
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/adelinka/album/zasmetovci/
tady se muzete juknout :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ahoooojte holky :slight_smile:
.....přejem všem dvouleťákům a dvouleťačkám :grinning: do toho nadcházejícího třetího roku všechno nej....hodně zdraví, štěstí, pohody a srandy :dizzy_face:. Holky mě právě skončilo zkouškové, tak teď tady na vás mrknu častěji :slight_smile:
Marky vyhrají, my jsme tam nedávno byly se 4dětma a málem to tam zbořily :grinning: ale byly spokojené :grinning:
co domeček...Vánoce v novém asi byly úžasné co?
Muri, dík za fotky...Matýsek si narozky užil, my slavili v neděli....ale hlavní dárek ještě nedorazil, tak Kájoš zatím dostal jen samé blbinky.
Deli, jo je poznat, že začala škola, tady u nás na rybníčku bylo tak veselo o prázdninách, každý den tu bruslilo tak 15 dětí, teď to tady zeje prázdnotou. Chci Káji koupit kačenky, nevíte někdo, kde mají za dobrou cenu?
Adel, rozjíždíš podnikání?....tak ať ti to šlape :slight_smile:
8. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Adel, pěkná sedačka :slight_smile: , my jsme před Vánoci kupovali taky novou koženou a už je pěkně pokreslená propiskou :rolling_eyes: ....nevíte někdo čím to vyčistit, abych nepoškodila kůži, ničím mi to nejde, starou jsem čistila Cifem, ale ta už byla pěkně podraná.
8. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
ahojky holky
janisto:tebe jsem dlouho neviděla jak se máte?co dětičky nezlobí?
adeli:sedačka je moc pěkná :slight_smile:
9. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
ahojky
janis..no tak to nevm...tahle je z eko kuze a stala 12000 tak kdyz se znici tak me to srat nebude jak kamoska si koupila za 90000 kozenou a ma ji od psa znicenou

deli..dekuji :dizzy_face:

hezky den... :dizzy_face:
9. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
ahoj holky, odpoledne si jdu pro fotečky, tak vám pak večer nějakou pošlu na ukázku jak nám to sekne:slight_smile:
adeli: sedajda je fakt moc pěkná. ta barva je super. je pravda, že drahé sedačky jsou na h...protože se zničí stejně jak ty levnější. a přece jen dítka jsou čuňátka, co si budeme nalhávat....:slight_smile:

Janista: teda zkouškové období...teda nechápu jak to zvládáš se ještě učit. Jako jo jde to, ale donutit se, to by mě asi zabilo. ale tak už to máš za sebou, tak můžeš chodit častěji:slight_smile:

Marky: gratuluji k nočnímu spánku. jen ji ještě vyšoupnout z vaší postele:slight_smile: ale jinak u nás to jde. já si vařím večer na druhý den, když máme dopoledne kroužek a nebo ráno, když ten den nic nemáme jak vstaneme a pak nachvíli ven, stačí prochajda do pekárny, obídek, spánek a opět ven. Včera jsem po hodině venku byla zmrzlá jak nevím co:frowning2: ale Mates spokojen.

holky co ten srazík? nesejdeme se třeba zítra po obídku? nebo jiný den? už jsme se dlouho neviděli a to počasí je stejně hnus, aby člověk byl dlouho venku.
jinak v tom senioru se děcka vyřádí vevnitř v pohodě.já tam byla min.týden 2x a docela dost dětí a normálně si hráli, lítali tam po kavárně a nikdo neměl problém.
9. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
čauy holky, dnes večer na netu nebudu. ale ránohned nakuknu co srazík
9. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
beru ten ctvrtek..dejte hodku...tak na jednu???treba :grinning:
9. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahojte...jéééé Jani, konečně trochu klidu, co? :sunglasses: máš můj obdiv, já bych to při MD asi nedala a to máš k tomu děti 2 :confused: fakt klobouk dolů, šikula! :slight_smile:
Já zítra taky nemůžu, ale v ten čtvrtek by to už šlo :slight_smile:
13.hod mě vyhovuje :wink:
9. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
ahojky holky,
nějak nestíhám vše, chodím spíš na FB, mám tam i fotečky...
Jani, jsi šikulka, já jsem si ted vzala práci a stíhám tak tak...tatínek hlídá a já odpo pracuji,je to boj. O škole taky uvažuji, zda jít od září či ne. Je blbé, že nemám hlídání tady...
marky a jak se vám bydlí? Kukala jsem na fotky, Nikča už je tak velká holka, to není ani možné, pořád si ji vybavuji v kočárku jak spinkala ve Zlínance, když jsem Tě vidělal poprvé...to už není ani pravda.
Adélka je sluníčko nej...myslím adelinka, protože mě veme ve čtvrtek na srazík, tak se na vás moc těším, mně vyhovuje kdykoliv, Jirka bude stejně v práci do večera,takže se na vás moc moc těším...
murin Tebe zdravím, s Tebou povídám pořád, tak jsem Ti moc nevěnovala řádků tady...¨
jinak co ined? Je nám nevěrná? Kde se zapovídala?Deli a dorazíš taky?

děkuji za pochvalu foteček....mějte se moc moc hezky, těšíme se ve čtvrtek...
9. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj Honzi, no to je dost, že sem taky kukneš :grinning:
Jj, je to už doba, co jsme byly poprvé ve Zlíňance :fearful: ..pamatuju, jj
Bydlí se nám moc dobře, i když zatím v takových "bojových" podmínkách :grinning: ....ale tak všechno bude časem.
Taky se na vás všechny těšíme :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
A fotečky máte taky krásné :slight_smile: ....ses dala na fotografování, nebo co?Jsou jak od profíka, moc pěkné :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
No marky, ono to vždy byl můj kůn, ale ted jsem se tomu začala více věnovat a studovat a zkoušet a upravovat. Na Vánoce mi můj milovaný Ježíšek donesl knížku, kterou jsem přečetla už snad 4krát...je o fotografování.
Děkuji moc, potěšilo mě to, jsi zlatičko. Přesně tak, jednou bude vše, nic nejde hned...bud ráda, že jste ve vlastním. Je to už rok a půl co jsme tam byli v té Zlínance, Niki měla 8měsíců, to si pamatuji...
9. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz
ahojky
tak ve ctvrtek v jednu
hon..vcera jsem vyhala ten fotak :grinning:
10. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
ahoj holky
na srazík se určitě někdy přidám ale spíš až budou prázdniny
10. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
čau holky, ok. takže zítra ve 13h u senioru:slight_smile: už se těšíme:slight_smile:
teprve až dnes jdu pro ty fotky. Se jim pokazil fotolab, takže paní říkala ať se stavím až dnes. teda čučela jsem neboť jsem myslela, že to bude opět jen cd a není, i budu mít fotky. nevím jestli teda všechny, ale nějaké určitě, tak jsem zvědavá. Jen jsem viděla jednu fotku, tu co mi dala na obal cd a tam teda vypadám dobře i Mates:slight_smile:

adeli: ty jsi vyhrála foťák a kde? teda to je pěkná výhra. taky by mě bodl nový:slight_smile:

deli: však v kolik končí Míša ve škole? na chvilku dojít můžeš ne?
10. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky holky, všechny moooooooooooc zdravíme:slight_smile: Červenám se, trochu jsem vás zanedbávala, ale budu se to snažit napravit:slight_smile: Příjde mně, že den má stále méně a méně hodin:slight_smile: A co teprv domácnost:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale to je asi všude stejné:slight_smile:
Všem oslavencům moc moc gratuluji, hodně štěstíčka a zdravíčka a spokojené maminky:slight_smile:
Dětičky už opravdu vyrostly:slight_smile:
Adeli, vidím, že také vylepšujete, takovou barvu sedačky jsem taé měla vybranou, ale nakonec zvítězila smetanová.

Srazík: zítra se pokusím, máme dopoledne plačo a odpoledne mám dělat mámě taxíka, ale asi to nějak překopu a ukážem se...........moooooooooc se na vás těším a vaše zlatíčka:slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
ahoj holky, fotečky už mám a pěkné. Tak jsem dostala k nim udělaný kalendář na celý rok, ale je ve formátu 13x18, ale vypadá to dobře. Pak Matesovu jednu fotku taky 13x18 a pak teda 2fotky co jsou na obalu cd. Jinak foto pěkné. Až pozmenšuji, tak vám pošlu na ukázku:slight_smile:
jinak přeji pěkný večer a na zítra se těšíme:slight_smile:

janista: dodatečně přejeme Kájce vše nej nej nej, hodně zlatíčka, štěstíčka, úsměv na tváři a ať vás moc nezlobí :grinning:
10. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Čauky :slight_smile:
...díky, Kájoškovi vyřídím přáníčka.... :slight_smile:
jj holky mám fofr s tou školou, ale zas mám tady hodné babičky, tak se to docela dá, i když učení moc nedávám, vždy jen tak den před zk. se šprtám, školu chci dokončit, hlavně kvůli dobrému místu, nedovedu se představit dělat někde na směny...nevím kdo my vyzvedával a hlídal děti, přes týden totiž hlídání nemám.
...jooo holky tak to uteklo :frowning2: ...na sraze ještě miminka a Peťka těhulka :slight_smile: ...co nevidět nám půjdou do školky a pak do školy :cry:
Deli, ....zlobí občas :grinning: většinou se rvou o hračky, vždycky chtějí mít zrovna ve stejnou dobu oba tu stejnou hračku, takže je co chvíla nějaký řev...ale jinak se to dá :slight_smile:
Zítra se pokusíme dojet, mám pozvanou na odpol návštěvu, ale zkusím se s ní domluvit na jindy.
10. únor 2010 ve 23:02  • Odpověz
Muri...teď se dívám na fotky...slušívám to...jste kočky :slight_smile:
10. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz
....Mates je kořeň :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 23:08  • Odpověz
ahojky
kuwa to je pocasi..no snad budou silnice dobre..taky u vas takovej vetr?
11. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky, počasí fakt nic moc. ale hlav.cesty jsou projeté. teda aspoň tady. už jsem dostala hlášení. My jedeme zachvíli s Matesem do ZL do yamahy.
díky za pochvalu fotek:slight_smile:
už se na vás těšíme:slight_smile:)
11. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme se na dnešek těšily ...a teď to počasí :frowning2: nevím, nevím, jestli nakonec dorazíme. Od rána u nás chumelí, hlavní cesty budou snad v pohodě, ale my než se na tu hlavní dostaneme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No, uvidím ještě odpoledne, snad aspoń přestane sněžit :confounded:
11. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
ahoj holky
Mur: hezké fotečky moc vám to tam spolu sluší :dizzy_face:
na srazík možná dorazíme ale nic neslibuju
11. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
marky..no me se to pocasi taky nelibi...u nas je odhrnuje poradne az od st.mesta a to mam 4km..tak nevim jestli tak doklouzu...co to prelozit??
11. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.