• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Tak já nevím, teď jsem volala Rom. a hlavní jsou prý docela dobré, když teda nebude sněžit dál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je fakt snad zákon schválnosti, už :angry: ...zrovna když se tu něco domluví :unamused:
Já ještě počkám jak se to vyvrbí do těch 12.hod, pak už by jsme musely vyrazit...
11. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
ahojky, přijela jsem ze Zlína z plavča, hlavní jsou v poho, jde to:slight_smile: tak snad se někdo doklouže, budu se těšit:slight_smile:
11. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem taky dorazila ze ZL a na cestách teď už nic, jsou v pohodě. tak snad někdo dorazí. Přinejhorším si tam sednu sama s Matesem. Ten chrní v kočárku neboť vytuhnul v autě, takže bude v plné síle:slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
ahoj holky, no teda jak to že jste nedorazily??? cesty byly v pohodě. A Otrokovjanky, že se nestydíte :grinning: ne dělám si srandu :grinning: srazík dobrý, opět musíme něco vymyslet.
11. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Jj, srazík super :slight_smile: ...nakonec jsme vyrazily a cesty byly v pohodě. Jsem ráda, že jsem vás zase po tak dlouhé době viděla a i holky se vydováděly :grinning: ...příště můžeme dát klidně i ten Zlín, když nás bude víc.
Normálně mě Nikča usnula v autě a ještě těď chrní :confused: , jsem zvědavá, co bude večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahojky, strašně ráda jsem vás viděla, dětičky pěkně povyrostly:slight_smile: I Terka si už pěkně pohrála:slight_smile: Snad příště ve větším počtu, klidně Zlín, nebo UH. To odpoledne v senioru zas musíme spáchat, opravdu fajn prostředí, dobré kafé a ještě lepší toppetky:slight_smile: Já mohu st nebo čtvrtek zas tak odpoledne. Těším se:slight_smile:
11. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Ahojky holky,
tak vidím, že jste si to užily, no já jsem se moc těšila, ale snad příště to klapne...tady silnice byly taky prohrnuté...
No my dnes včer děs, malá zvracela, tak uvidím,jaká bude ráno...ale podle mě se přejedla pečeného kuřátka s rýžičkou, pořád kříčela "eště" :wink:

Holky, těším se na fotky....
11. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:
taky jsem moc ráda, že jsme se po dlouhé době konečně sešly.. maloši se výborně vyblbli, teda až na Fildu, ten dneska neměl svůj den.
Marky...to teda Niky dlouho zařezávala :grinning:
Peti...taky jsem hleděla, jak si Terka pěkně hraje...dobře zapadla do party ke starším kámoškám :slight_smile: ...chci se zeptat, kam chodíš na tu angličtinu?...jsi tam spokojená?...já chodím u nás ke kámošce, zatím mi to dalo víc jak všechny zatím absolvované kurzy.
Murin, díky, uložím si tě, určitě někam vyrazíme....Mates to je drak...veselý kluk jak má být :dizzy_face:
Jani, snad bude Adélka v pořádku, teď zas řádí ta zvracecí-průjmová chřipka, škoda, že jste dneska nemohly.
Holky, do IP vám hodím ty kontakty na sebe.
11. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
čau holky, konečně klídek. Dopoledne jsem měla lítačku. jela jsem s Matesem trajflem do baumaxu vybrat si světlo pro sebe a jemu jsem koupila bílou tapetu na dveře a ještě s walt disney a on si vybral růžovou s princeznama, no já šla do kolen :grinning: ale smůla :grinning: chci mu dělat ještě dveře zevnitř s jeho fotkama a obrázkama... a pak rychle navařit...
o víkendu už složím postýlku neboť už spává i v noci sám na velké posteli a já tam jdu až ráno jak se vzbudí. Je to super:slight_smile: takže bude mít více místa v pokojíku. No i když jak se to vezme, chci mu tam rozložit ten dětský stan a ten taky to místo zabere.

Marky: jak dopadla teda noc, když Nikča tak dlouho spala?

Honzi: jak je Adélce, je jí líp? doufám že jo. škoda, že jste nedorazily. Foto pak pošlu až pozmenšuji.

Janista: určitě se domluvíme. Já včera se naštvala, tak jsem řekla, že si opět začnu pořádně užívat...

holky přeji pěkný den:slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ahojky,
Muri, díky za fotodokumentaci ze srazu :grinning: ...příště nás snad bude více :wink:
Včera se Nikča vzbudila akorát na večerníček :slight_smile: ...povečeřela, chvíli si ještě hrála a pak kolem 22hod. usnula a opět chrněla až do rána, takže super :slight_smile:
Jani, díky za kontakty, uložím :slight_smile: ...nestraš s tou střevní virózou :confused: ! to byla snad naše nejhorší nemoc, co Nikča zatím měla (a i my s ní, potom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) fakt děs :cry:
Honzi, snad to nebude váš případ :confounded: ....Jak se máte?
12. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
není za co:slight_smile: akorát foto je zmenšené, jinak bych ho musela posílat po jedné, ale kdyby jste chtěly nezmenšené, tak pošlu.
Teda to Nikča hodila dobrý šlofíček :grinning:
12. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
ahoj holky
Mur:díky za fotečky dětičky tam vypadají moc spokojeně :slight_smile: příště se musíme taky přidat :wink:
12. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
ahojky
no priste se snad taky pridame..me to mrzi :confounded:

honzi..co mala?
u nas dobre petan ale me je taky zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
dobre ranko

terko..u nas taky zachvaty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale kostici(jogurty) prinesly ovoce :grinning: :grinning: :grinning: petrik uz krasne pozna barvy..ne vsechny jen bilou,zlutou,ozanzovou,cervenou,ruzovou,modrou,zelenou a jeste stribrnou podle auticka..tak mam radost aspon neco nam jde...ani jednou se nesplete :dizzy_face:

pekny den :dizzy_face:
13. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
ahoj holky
adeli:tak to je Petřík fakt šikovný kluk :slight_smile:
Mějte hezký víkend a v neděli romantického Valentýna :dizzy_face:
13. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
čau holky, my se byli dnes mrknout na fašank. Už jsem jela bez kočáru, šli jsme pěšo k busu a v pohodě i tam lítal, po bille taky a pak cestu dom v pohodě:slight_smile: dneska jsem složila postýlku ještě přehážeu postele a dám mu tam kapsář na zeď a pokojíček úplně hotový:slight_smile:

adeli: teda to je Petřík šikovný, to klobouk dolů!:slight_smile:

deli: příště vám to snad vyjde.

Jinak jsme se tak předběžně domlouvaly opět na středu a nebo čt. po obídku, tak si písněte jak to které vyhovuje. a ještě jsme si tak říkaly, že v pátek večer dámská jízda bez děti. Kdo se přidá?????
13. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
ahojky
no sikovny ale nocnik porad nic..uz nevim co s nim mam delat..na nocnik si ani nesedne a kdyz uz jo tak rve a ni na wc nechce..

me je jedno jestli str.ci ctvrtek...

damska jizda dle hlidani..ale ja uz nebyla na discotece 100let..nemam si ani co oblect a jsem jak vorvan :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
jen v rychlosti...
matýnek je nemocný,takže mám teď místo přísavky malé klíště :grinning: .
ale teda řádí i tak jako černá ruka.jsou to u nás klasicky-opět průdušky :frowning2:.
srazík...psala mi mur :slight_smile: ,že snad příští týden ...teď vážně nemůžu slíbit nic,ale pochopiteně,pokud by to bylo jen trošku možné a neohrozilo by to nikoho na zdraví,zúčastníme se jen a jen rádi :dizzy_face: .

pro vysvětlení...proti nikomu nic tady nemám,opravdu a vážně :slight_smile: .vysvětlím na srázku osobně :wink:.
začala jsem navštěvovat i jiné téma...co je u nás bohužel stále aktuální :frowning2: a s matyho po o spánkem vše nestíhám,neboť třeba dá 2h,ale z toho 1h u mě na klíně :sweat_smile: .tak hlavně že spinká,že...tolik jsem nenačetla ani nepamatuji :grinning: ....
moc ráda vás všechny uvidím a slibuji opět svou denní účast :dizzy_face: .

krásný sobotní večer všem...možná ještě nakuknu a podaří se mi něco dočíst :slight_smile:

joooooo :grinning: ....co se týče dámské jízdy....tak jsem to už nedávno načala před mm a prý,když to bude v jeho volný víkend tak není problém :grinning: :grinning: :grinning: .ale u nás opravdu nejdříve po 20h,spíš až 20.30.ukládat musím já :wink: .
13. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
tak my spíme,teplotka není,zatím :sweat_smile: .
zkusím něco chvilku dočíst,ale brzo popeláším do spršky,včera už si mě matýnek žádal ve 20.30 :frowning2: ....
fakt nemám prostor téměř pro nic...no třeba aspoň trošku zhubnu :grinning: ...dnes jsem jen minisnídala a měla k obědu talířek kyselice :sweat_smile: .
tatínek klasicky v práci celý víkend od nevidím do nevidím :confounded: :frowning2: .
13. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Ahojky holky....
děs běs....!!!!
Ve čtvrtek nám Adélka oblinkala vše, v pátek už v pohodě, tak jsme se vypravily ven, no nedělala kraviny a nespadla mi z přebalováku?Držela jsem ji, ale jen jsem se sehla pro něco,jak jsem ji držela, tak se mi překulila přes ruku a bunda mi sklozla, obrátila nehet a malá na zemi...neřvala, ale hned usnula, takže honem na urazovku...nebudu se vyjadřovat na UH nemocnici, jen napíši, že po 24hod tam jsem podepsala reverz, protože to jsem nezažila fakt nikde...měla jen slabý otřes mozku, prý na pozorování, jako jestli tohle je pozorování, jak to tam brali, tak to teda zírám...jo a jídlo by jí ani nedali,ale jen by inkasovali, jedna noc nás tam stála 210Kč, hlavně peníze je zajímaly...a dnes nás poslali na oční a div mi nevynadali, že tam nejsou, jako bychom za to mohly my...no coment, nehodlám se rozčilovat a stěžovat si...
Jinak i jedna pozitivní zpráva, vyhráli jsme, ne miliony, ale krásný dárek k Valentýnu a to focení v ateliéru s mojím, tak snad budu moct vzít i malou...
Jinak vidím, že srazík super, krásné fotky murin...děti už jsou velké, jsem kukala, že Linuška se změnila, Matýsek hároš, Terinka už je slečna a Nikča jakbysmet (sakra, jak se to slovo píše???)
No jsem ráda, že jsem doma....home sweet home....
Krásný sobotní večer všem....
Vorvan zdraví vorvaně, čili tchýňa zdraví tchýňu.... :wink:
13. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
honzi..jezis chudaci :cry: tchyno :grinning:

ined ..tak pristi tyden na sraziku :grinning:
13. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
holky krasne ranko a krasneho valentyna....

ja dostala velkou orchidej(uz vcera :grinning: ) a dneska snidani do postele :grinning: :confused:

a neco pro zasmani :grinning: :grinning: :grinning:

Sedí chlapeček u žumpy a usedavě pláče.Jde okolo policista a říká:
"Proč pláčeš chlapečku?"
"Spadla mi do žumpy matka!"
Policista se okamžitě svleče a skočí do žumpy.
Potápí se, hrabe, nechce to vzdát, ale když už mu hovna lezou úplně # # všude, vzdá to, vyleze ven a se zármutkem chlapečkovi řekne, # # že je mu líto, ale že jeho matku nenašel.
Chlapeček rozevře dlaň a smutně odpoví:
"Tak to je mi ten šroubek na hovno.."
14. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
hodilo by se tohle jako oblkad do kuchyne??budeme delat letni kuchyn ve spodnim patre...
http://www.bagno.cz/obklady-a-dlazba/rako/rako-novinky-2009/mikado/rako-mikado-mozaika-47x47-cervena-30x30-cm.html

nemam rada ty trapne kuchynske s konvickama a podobne..sice to sama mam ale kuchyn si delal moje predchudkyne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
ahoj holky, krásného Valentýna. Já byla včera s kamarádem v kině na filnu: Na Svatého Valentýna a moc se mi to líbilo. Nasmáli jsme se i jsem si pobrečela u dojemných chvilek. ale fakt pěkný film. Zajděte si. Dostala jsem od kamaráda bonbošku milku srdíčkovou:slight_smile: Ví že Valentýna neslavím, ale ať si prý zamlsám:slight_smile:

Adeli: teda orchidej, to se máš:slight_smile: jinak ty obklady se tam hodí v pohodě. já jsem radši na takové, jak říkáš ty konvičky to opravdu nemusím, já bych to do kuchyně nedala ani omylem. Jinak kamarádka má právě tmavě červené obklady v kuchyni, bílou plovoučku a sv.kuchyň s tmavou a vypadá to suprově.
a ten vtípek nemá chybu :grinning:

Honzi: no to je děs. ale hlavně že to je v pohodě. a co tam dělali,že jsi podepsala revers? jako nechci nic říkat, ale pozorování ve Zlíně taky nevím co bylo. já spala jinde, ale ptala jsem se ráno jestli tam byly sestry a prý ne, že se malý v noci nevzbudil, tak tam nemusely. No takže takové pozorování...s těma nemocnicema si nevybereš. ale hlavně že to je v pořádku!!!!!

pěkný den, já mizím na badminton. pa
14. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
taky všem pěkného valentýna,my budeme slavit až zítra,tatínek je v práci :wink: .
matýnek už je lepší,i pěkně spinkal,sice ještě kašle a soplíkuje,ale zatím je bez teplotky :dizzy_face: .
jináč tož pořád dokola,však to znáte :sweat_smile: .

adélko :slight_smile: ...no téda,to se tvůj muže teda vyšvihl :confused: :dizzy_face: ..to bych si nechala také líbit,akorát matýnek by mi tu snídani v posteli asi snědl :grinning: .
ale je to super,moc ti to přeju a dnes si to krásně užijte :dizzy_face: .
super vtip :grinning: :grinning: :grinning:
srazík...jasně,pokud bude matýnek o.k. :wink:

mur :slight_smile: ...jj,ze zlínské JIP-ky nemám ani já dobrý pocit :confounded: .doufám,že už tam nebudeme muset,jenže to člověk nikdy neví :unamused: .
ne aby jsi si natáhla zase svaly,sportovkyně jedna...za 4 roky tě pošleme na daší olympiádu :grinning:

honzi :slight_smile: ....ježiš,chuďátka :frowning2: .tak doufám,že bude adélka brzy pořádku,taky myslím,že kolikrát doma je léčení daleko rychlejší :confounded:.
posíláme adélce hudlánka :dizzy_face: .

pěkný den všem :slight_smile:
14. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
tak jsem po O..dneska kuratko...
odpolko jdemem ven a stavime se na nejake papu nebo pohar...nebo obj.pizzu.. :grinning:

ined..taky jsem cucela :grinning:
14. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky pěknou neděli a i Valentýna :dizzy_face: ,
právě jsme si uvařili kafíčko s dortíkem a máme odpolední siestu :slight_smile:...Nikolka si ještě vychrupuje. odpoledne se ještě chystáme do města, ale kam?..to prý bude překvápko :grinning: :confused:
Včera byl u nás taky fašank, hned ráno v 9.hod nám tu chodili "maškary" :grinning:, Nikča pěkně vykulená, potom dodám pár fotek a odpoledne jsme u ségry opět slavili s děckama narozeninky, přístí týden bude mít zase druhý :sweat_smile:.Aspoň si pošmákneme na dortíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ined, tak vás tu opět vítáme :grinning: ...snad bude Matýnek o.k. a povolí mamince sem tam na nás kuknout :dizzy_face: a samo, že příště na srázku :wink: ...posíláme pusenku a budem se těšit! :dizzy_face:

Adel, obklady jsou pěkné, myslím do kuch. se hodí a jak psala Mur. když se to pěkně zkombinuje, bude to super :wink: pořád máte co dělat, že?

Honzi, chuďátko Adélka :cry: ...hlavně, že už je za váma a že jste v pořádku :slight_smile: Ten přebalovák je hodně nebezpečný, já jsem ho zrušila hned jak jsme začali běhat a už oblékám jen na zemi...S JIPkou naštěstí nemáme zkušenost a jak píšete, naní o co stát :cry: ...Tak hlavně, že už je to za váma :dizzy_face:

Muri, přejeme Matýskovi všechno nejlepší k jeho dnešním narozeninám :slight_smile: hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a dělá mamince a všem kolem jen a jen samou radost :dizzy_face: Zdraví Nikča :wink: Tak jsem se docela trefila do přesného narození :sweat_smile:
14. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1&vImageID=3803900#navigator
ted me petan usnul u svacinky :grinning:

marky..no to spis muj vymysl..prestehovat kuchyn dole s vchodem na terasu a petanovo male hriste a v podkoroví jen loznice a detske :grinning:
14. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
ahoj holky
Tak jsem dostala růžičku a bonbošku :dizzy_face:
honzi:ještě ,že už je malá v pohodě
adeli:pěkné fotečky lentilky mám taky ráda :slight_smile:
ined:to jsem ráda,že jsi zase tady at se Maty brzo uzdraví :slight_smile: někdy musíme zajít aspon na prochajdu :wink:
mur:tak Matýskovi všechno nejlepší :slight_smile:
14. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
dobre ranko

tak mam radost z prvni zlate a samo ze sablikova je borkyna :grinning:

pekny den :dizzy_face:
15. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.