• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahoj holky, děkujeme za přáníčka:slight_smile:
já byla včera mimo i dnes. Nějak mě bolela hlava a ledviny a myslela jsem,že se z toho vyspím a bohužel. No jo za celý víkend jsem skoro nic nevypila:frowning2: takže se to teď snažím dohnat.

Marky no jo skoro jsi se trefila:slight_smile:) ty si to tak pamatuješ? no i když to se asi nedá zapomenout v ten den:slight_smile:)

Adeli: teda tak to je výtuh :grinning: jak dlouho tam Petřík chrněl? jinak zlatá je fakt super:slight_smile:

ined: vítáme tě zpátky, a ať je Matýnek co nejdříve fit.

srazík: holky který den? mě by více pasoval čtvrtek neboť ve středu jdu na 16h do ZL na badminton, takže bych moc dlouho neposeděla.
15. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky,
tak včera jsme nakonec byli v Luhačovicích, dali jsme prochajdu a pak cukrárničku, byl tam i koutek pro děti, tak to bylo něco zase na Nikču :slight_smile: ani domů pak nechtěla.
Dnes nám konečně dorazilo odrážedlo, trošku opožděný dáreček, ale tak stejně se teď ještě venku nedá jezdit.Jen je to rozložené, tak budeme muset počkat až na taťku aby nám to dal dohromady :sweat_smile:
Muri, na to vaše datum a čas narození se opravdu nedá zapomenout :grinning:
Jinak na srazík se snad přidáme, uvidíme...snad nebude zase nějaká sněhová nadílka :frowning2: klidně třeba i čtvrtek :slight_smile:
Tu "dámskou jízdu" ale neslibuju, je to takové už z ruky a stejně bych zase musela řídit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Možná třeba kdyby jste někdy šli do Zlína, tak bych si třeba vzala domů i Taxi, ale ty Otroky už jsou pro mě dost z ruky :confounded:
No uvidíme ještě :slight_smile:
Jj, holky ta "zlatá" je fakt super :slight_smile: snad k ní ještě něco přibude :wink:
15. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
ahojky
mur..jen chvilku jsem ho hned dala do postele a spal skoro dve hodky..jsem ho sla 18.15 budit...abych snim nebyla hore jeste v jednu v noci :grinning:

marky..jake odrazedlo?ja jsem taky chtela koupit..petrik ma ted v unoru svatek ale on je dost velky...a kde ty bydlis?ja to mam taky daleko a taky bych musela ridit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Tak jsme měli nečekanou návštěvu :slight_smile: ....byla u nás prababi s dědou, Nikča celou besedu samozř.prospala a chrní ještě teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Adel, odrážedlo jako kolo, máme toto http://shop.sportisimo.cz/cyklistika/kola/horska/detska/harrows/yedoo-too-s-brzdou/15444/
Bydlíme teď v Doubravách, je to cca 12km od Zlína, to není daleko, akorát ty Otroky jsou už trochu z ruky :unamused: , ale jezdím tam přes Malenovice a to je jen 15-16km, tak se to dá....
....áááá jsme vzhůru :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
dobravach..hmmm to nevim kde je :grinning:

no vsichni to ted kupujou...no ja mam doma stare kolo tak vymontuji slapatka a mam usetrenou 1000 :grinning: jsem to malemu zkousela v obchode a nechtel si ani sednout :unamused:
15. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
bre ranko :grinning:
16. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Dobré ranko,
srazík mohu ve středu celý den a čtvrtek až po 12hod, máme plavčo, tak až po. Teším se na vás:slight_smile:

murin: včera jsem byla s Luckou cvičit a říkala jsem si, kde se touláš? :slight_smile: ať si brzo fit:slight_smile:

marka: ty odrážedla jsou fajn, také přikoupíme časem, terka bude řádit:slight_smile:

Dnes jdu na masážku, na angličtinu a večer na cvičení..........těším se trochu se odreaguji:slight_smile:

Pohodový den všem:slight_smile:
16. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Čauky holky :slight_smile:
Muri, Mateskovi k druhým narozkám hooodně zdravíčka a ať je to tak veselý chlapeček jako doposud :wink:
Srazík ve čtvrtek po obědě mě vyhovuje, domluvíme se tam na ten pátek, klidně můžem i do ZL, pro mě to není problém, teda doufám,že nebudu mít o víkendu přednášky, tento vík jsem byla zas celý ve škole, po zk. nám hned naběhly přednášky na jarní semestr, takže žádný šábes se nekonal :frowning2: během týdne mají poslat konečný rozvrh, ale prý by měl být tento víkend snad volný.
Teda Honzi, to jsou pořád šoky...hlavně že bude malá v pořádku, pokud to není nic vážného, tak doma vám bude určitě líp, Linka se fakt změnila....teda na tom houpadle byla pěkně podmračená, to jsem jí sama málem nepoznala :sweat_smile: :grinning:
Ined, jo je to otrava ty nemoci, už ať je konečně jaro, tato zima je nějak nekonečné dlouhá :rolling_eyes:
Marky, to odrážedlo je super, dobrá příprava na kolo, taky jsem nad ním přemýšlela i pro Fildu, pořád se mu na kole nějak nedaří, jako jede sám, ale jak zjistí, že ho nedržím, tak začne panikařit...snad už to na jaro konečně vypilujem :slight_smile:
Adel, teda ty pořád něco buduješ, kde na to bereš pořád energii :grinning:
Peti, užij si relax dnes, ke komu chodíš na tu anglinu?... já jsem jednu dobu chodila k paní Kramářové v Otrok, ale bylo nás tam moc, takže mi to nějak moc nedalo, pak chvilku na Besedu, ale tady je to nej, pravidelně chodíme jen 2 max. 3 lidi, takže pořád kecáme, což já potřebuju nejvíc :slight_smile:
..hezký den :dizzy_face:
16. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
ahoj holky, tak dáme opět čtvrtek srrazík ve 13h??? vyhovuje nám to všem jak vidím. Jinak na tu pařbu teda můžeme do ZL, už jsem tam nebyla ani nepamatuji a docela teď tam chodí dost lidí kolem mě. ve čtvrtek se domluvíme:slight_smile: no asi budeme řídit skoro všechny,ale to nevadí, užijeme si to aj tak:slight_smile:

Peti: mě včera šíleně bolela hlava a ledviny ještě od neděle, tak jsem to nechtěla riskovat. a nějak jsem se zasekla u pc, jsem nestíhala psát... :grinning: však nemusím vykládat,že:slight_smile:)

Marky: taky jsem na tím odrážedlem uvažovala,ale teď mě zvyklala kámoška na kolo s kolečkama, že koupili malému a je to od 2-4let. no ještě uvidím.

Janista: díky moc. S tou školou je to fakt pěkná honička, fakt máš obdiv.
16. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
holky s tím srázkem u nás nevím nevím...malý pořád kašle a ještě trošku soplíkuje :frowning2:.
ale tak je úterý,tak ještě uvidíme :slight_smile:.ale na 13h?matýnek spí v tu dobu :confused:.
jinak všechny také moc zdravíme :dizzy_face: .
dnes se rozepisovat moc nemůžu,matýnek už kňoural,tak čekám každou chvilku kdy zase začne :sweat_smile: ....

tak všem pěkný den :dizzy_face: ...dočtu nějak časem :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Murin...já určitě řídit nebudu :slight_smile: ...busem normálně na Štěrk, pak si zavolám tágo, z Baťova k nám je to za kilo, to se dá :slight_smile: ...jj škola je zabíračka, ale co už...teď jsem se dívala, že o víkendu výuka nebude, tak můžem vyrazit :wink: ....nevíš jaké je to v té nové pizzérii U Pecivála?.....mohly bysme někdy pro změnu dát sraz tam, dětský koutek mají :slight_smile:
Ined....jo chce mít mamču jen pro sebe :grinning: ...však příští týden můžem dát další sraz :slight_smile:
16. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
jani :slight_smile: ...k peciválovi se chystáme s mm v sobotu,tak pak podám info :slight_smile:.jdeme valentýnovat,dodatečně :sweat_smile:.teda pokud bude matýnek o.k. :wink:.
jj,máš pravdu,on je čím dál větší mamináč :sweat_smile: .
se srazíkem uvidíme :wink: ...zase to nechci podceňovat a nedejbože někoho obdarovat nějakým tím kašlem že jo :sweat_smile: .
s tou školou jsi fakt dobrá...já mám co dělat v tomhle odbdobí doma s jedním prckem :sweat_smile: .

mur :slight_smile: ...já jsem nějak mimo :sweat_smile: .ale teda dodatečně :slight_smile: ...
matýsku vše nej nej nej,hodně štěstíčka a zdravíčka,maminka ať pěkně poslouchá a plní ti co ti na očkách uvidí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

peti :slight_smile:..tak přeji super relax :slight_smile:.jak dopadla terinka u zubaře? :slight_smile:určitě to zvládla na 1* :dizzy_face:

kluci šli na chvilku ven,tak se musím jít hýbat ať něco stihnu :wink: .
16. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
ahojky
janis..no mit penize tak buduji porad :grinning:

dneska jsem byla cely den u kamosky a super odreagovani a petan byl taky hodny :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Ahojky holky,
já budu muset zrušit srazík ve čtvrtek, malá dnes nad ránem 4krát zvracela a ráno se 17krát pokadila a tak jsme valili k MUDr, moc se jí to nelíbilo, vzala nám stěry, že uvidí, zda to není salmoneloza,takže mezi vás ne, protože už to od nás chytli moji rodiče, mojí bráchové....my s Jirkou jsme už dobří. Večer kadila zase znova, zelená napěněná voda, asi mě švihne už, pořád něco...
Nezlobte se, že nereaguji na nic od vás, ale nějak není ani nálada, jsem už vysílená, jsem vše prala, pokadila co se dalo...i mě. A do toho ještě odpoko práce, Jirka byl s ní a pořád prý knourala a chytala se za bříško...
V sobotu máme oslavu, moje maminka 50.narozeniny, tak doufám, že budeme do té doby v pořádku, mě to tak mrzí, že vás opět neuvidím...ale co se dá dělat.
Krásný večer všem... :wink:
16. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
ahoj holky, dneska jsme se vyřádili u kámošky co má o měsíc apůl mladšícho chlapečka i jsme byli nakupovat v tescu. Odpoledne mám badminton, tak se už těším. Bude hlídat děda:slight_smile:

Honzi: to je mi moc líto:frowning2: Třeba to bude jen střevní chřipka, které je opět plno a bude zase Adélka brzy dobrá. Budeme držet pěstičky.

Janista: tak já teda taky pojedu trajflem ať si taky můžu dát do nosu:slight_smile:) to bychom se mohly domluvit, že jak budeš na Šterku tak se sejdeme a pojedeme společně. Našiu pecivála byli a říkali,že obsluha nic moc teda.
17. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Ahojky,
Adel, přesně tohle mi na to odrážedlo řekl můj :grinning: ...zbytečnost, že jí jen předělá šlapátka atd..no nakonec jsem si prosadila své,tak snad ho využijeme :sweat_smile: Je fakt, že hodně dětí to chytne a zase jiné to vůbec nezaujme, u nás to zatím úspěch má a hlavně doma do dneška řádí jako ďábel na takové té motorce, ségra když viděla jak "řeže" zatáčky v kuchyni kolem ostrůvku a jak rychle válí, že prý bude jezdit motocros jak bude větší :grinning: ...no to snad doufám neee :wink: , ale myslím, že u nás se to "kolo" chytne...uvidíme :wink:

Honzi, snad to opravdu ta salmonela nebude, chuďěrka Adélka :frowning2: ....hlavně ať to je brzy za váma :dizzy_face:

Muri, ty se kdysi úplně odrovnáš tím sportem :grinning: ...hlavně všeho s mírou :wink:

S tím zítřkem ještě nevím 100% jestli dorazíme, když tak bych se vám ještě ozvala :slight_smile:

Ined, radši to pořádně vykulírujte a na srazík se klidně můžeme domluvit i příští týden :slight_smile: Užijte si volna s tatínkem :dizzy_face:

Jo holky, v sobotu jdeme k ségře zase na narozky, tentokrát malému, nemám absolutně páru co mu koupit, nemáte nějaké tipy :wink: ...chodí do 1.třídy. Díky
17. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
ahoj holky, dneska badminton v klídku. byla jsem s kámošem co to hrál poprvní, takže jsem jen více méně stála. No jo neni nad to, když honí někdo mě po kurtu,takže svalíky tentokrát cítit nebudu:frowning2: ale nevadí i tak jsem měla trošku pohyb.

Marky, u nás je taky pořád v kurzu motorka. tento týden chodíme na prochajdy jen s ní, když není sníh na cestě, tak jedině s motorkou a musím ji brát taky dom:slight_smile: se zítřkem teda uvidíš. No přinejhorším budeme jen 3. A co ta pařba Marky?
teda s tím dárkem moc asi neporadím. a nepotřebuje něco do školy? a k tomu třeba nějakou hračku.
17. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Tak jsem něco přihodila :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3816748&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
Muri, Jani s tou pařbou tento pátek to vidím bledě :unamused: , máme jít na ty narozky v SO a kdoví jak bych dopadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...ale někdy bych se k vám určitě ráda přidala.
S tím dárkem fakt nevím, do školy má zatím všechno...ještě popřemýšlím, ale díky :wink:je to fakt těžko pořád něco vymýšlet :frowning2:
Zítra ještě uvidím jak budu stíhat :unamused:
17. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
jen jsem vás narychlo přeletěla :wink: .

honzi :frowning2: ...hlavně ať je malá brzy v pořádku a je to fakt ''jen ''střevní chřipka :frowning2: .chuďátka :frowning2: .

holky,tak my na srazík ještě nemůžeme.sice už je to o mnoho lepší,ale přece jen..,kašel přetrvává :frowning2: .
tak tedy příští týden? :slight_smile: .

fotečky shlédnu později,musím za malým,dělá čurbes :angry: :grinning: .
pěkný den všem :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
ahoj holky, my se teď díváme na opakování kouzelné školky. včera se díval na pohádku Za humny je drak. Ta pohádla u nás jede i 2x za den. Já ji znám už na zpaměť a Mates očividně taky neboť už přesně ví, kdy tam ten drak bude:slight_smile:

Ined: tak ať kašlík u vás brzy přejde ať jste fit.

Marky pěkné fotečky. A co Nikča na masky? nebála se? Mates byl posera, fotila jsem ho skámoškou co byla oblečená za tygra a kalamita a to si sundala i škrabošku z obličeje, aby ji poznal:slight_smile:

holky co dnes srazík? bude tam někdo? my zachvíli jedeme do ZL a pak se budu snažit nakuknout. No přinejhorším půjdeme dom, kdybych se nestihla mrknout a nikdo tam nebyl.
Pěkný den
18. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:
Holky, tak teda v senioru v 13hod, jo?...
Marky, jsi omluvena :slight_smile: ....dneska s Nikčou dojedete?
Ined, jasně, hlavně se dobře dolečte :slight_smile:
Honzi, teď to všude lítá ta střevní chřipka co slyším, snad už je Adélce dneska líp, nám to kdysi donesl Fil že školky, takže vím o čem mluvíš :frowning2:
Adel, vem Peťu a dojeďte dneska taky :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
...Mur, takže tam budem dneska jen my dvě?...tak mě pak napiš, kdyby jsi to nestíhala, odložíme to na příště.
18. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
dobre ranko...u nas ted ranko
noc desna..petan celou noc zvracel..rano k tomu dostal teplotu..ja spala asi 1,5h
porad knoural..

no jdu cistit koberec pac je hrozny.. cely pozvraceny a periny i zed to schytla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak senir musim kuwa odlozit :frowning2:
18. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
ahoj holky, to je škoda, ale hlavně aby byly dítka v pohodě. sejdeme se příští týden.
ale jinak kdo se přidá na zítra na dámskou jízdu???:slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ahojky,
tak jen hlásím, že mi taky nedorazíme, Nikča už chrní a Rom. dnes byl taky doma, tak že by jsme odpol. zajeli spolu na nákup. Vidím, že to dnes padlo úplně, tak aspoň budeme snad příští týden v plné sestavě :sweat_smile:
Adel, i u vás řádí nemoci :cry: , nebyli jste spolu s Honzi? toto je fakt hnusná viróza...je to hnus i u dospělých, natož tak u dětí :angry: , hlavně ať už je brzy dobře :dizzy_face:
Janista, užijte si to i za mě zítra a doufám, že se někdy přidám :slight_smile: ...oblídněte to tam :wink:
18. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
dobre ranko...
marky..ne nebyla jsem s nima..u nas to ted vsude radi..je to tak jeden az dva dny..petan uz je dneska dobry ale nechce jist
19. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
ahoj holky, tak Mates je od rána na prázdninách a já byla na badmintonu s kámošem a prošmejdila Zlín. Teď jsem dojela ztrhaná dom, odpočinu a hurá na večerní akci:slight_smile: jupíííí!!!:slight_smile:
holky snad jsou dítka v pořádku a je jim už lépe. včera to bylo v tv, jak to řádí a hlavně u malých dětí:frowning2:držíme pěstičky, aby bylo co nejdříve lépe.
pěkný den
19. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
cau zdar,,,,,,
tak ja chvilku kukla na hokej a pak spala....
petan spal semnou ..ale uz je uplne ok tak dneska ve svem :grinning:

ted dojel milacek tak jdu varit

peknou sobotku..juknu :grinning:
20. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky, přejeme pěkný víkend:slight_smile:)
Adeli: to je super, že je Petříkovi už lépe. A ještě víkend s taťkou:slight_smile:
20. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
no ja mela dneska desnou noc az ted jsem vylezla z postele jen juknou na pc chvilku...chytla jsem taky tu strevni chripku..bleeeee..ale je me lip...v noci muka....

pekny zbytek vecera :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.