• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Pěkný večer :slight_smile:
čučíme na hokejík, tak jsem ještě zavítala i sem :slight_smile:
Muri, tak jaká byla včerejší akcička? Vyvedlo se to :wink: ? ...potom musíte podat info.
Adel, úplně s tebou soucítím, je to fakt hnus ta vyróza :frowning2: , aspoň, že malý už je o.k. Pěkně se kulírujte ať můžete brzy někam vyrazit :dizzy_face:
Honzi, a jak jste na tom vy? Je už lépe?
21. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
Ahojky holky,
my už lepší, trápí nás ted opačný problém, máme šílenou zácpu, včera malá 2hod plakala, než vykakala boba...no děs, a to jsme ty kapky měli brát týden a měli jsme je 3dny...o víkendu oslava, no byla naprosto super, úžasná, dokonalá...
no jinak jsem včera taky kukala na hokej, děs :frowning2:
No a jak sis murin užila akci?
Adi, tatínka doma opět? To je supr, alespon se třeba zadaří miminko...
holky, všem přeji krásný začátek nového týdne a krásný den...u nás svítí sluníčko, jen at svití, at můžeme co nejdřv vyrazit na kolo...
22. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
my už jsme zdá se v pořádku :slight_smile: .
víkend jsme měli tatínka doma,takže na net nebylo nějak času :wink: .
dnes je tam ale vážně nádherně :dizzy_face: .dopolko jsme byli venku 1,5h a odpol zase vyrazíme.

petříčku :dizzy_face: ...vše nej nej nej k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

adélko,jejda :frowning2: ..tak snad už to bude jen lepší,stř.chřipka je strašná :cry: .

pěkný den všem :slight_smile:
22. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
ahoj holky, v pátek se nám akce velmi vydařila. V sobotu jsem byla večer hrát badminton a posedět a v neděli jsem byla na lyžích a večer totálně mrtvá. No jo celý týden jsem jen sportovala a teda tělo mě pak nechtělo poslouchat. Noc strašná, jsem se nebyla schopná ani pohnout... dnes už je dobře, tak snad večer vyrazím cvičit.
Holky tak se pochlubíme:slight_smile: Mates chodí na nočník už úplně sám, ani nevolá. Jde sundá si sám kalhoty, vyčůrá se a zase si je nasadí. To je úžasný vegáč:slight_smile:)

Adeli: přejeme Petříkovi vše nej nej nej, ať vás poslouchá a dělá jen samou radost.... Snad to slavíte na tohoto Petra :slight_smile:

Honzi: to je mi líto. Dávej malé švestky, po nich bude kadit jak amina:slight_smile: Mates mi jednou snědl sáček suš.švestek a to jen malý a večer kadil o dušu:slight_smile: nestíhal pomalu lítat na nočník:slight_smile: Jinak držíme palečky, aby se Adélce ulevilo.

Ined: to je fajn,že už vás nemoc opustila.

srazík: holky tak jsme si říkaly, že bychom se sešli u Pecivála ve čtvrtek, co vy ostatní na to?

pěkný sluneční den přejeme
22. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
ahojky

dekuji za prani...jj slavime dneska :dizzy_face:

honzi..no mela jsem ms :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no me uz je lip..ale na 100 proc.to neni

no kdyz nam bude dobre tak dojedem..kde a co je pecival?
22. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Pěkný večer holky,
tak to je super že už je marůdkům lépe :slight_smile:
Adel, taky přejem všechno nejlepší "Peťanům" k dnešnímu svátečku :wink:
Pecivál je myslím nějaká pizzerie v Otrokovicích, holky nám určitě písnou víc :slight_smile:

Muri, gratulace k Matesovým pokrokům :slight_smile:, je to fak super bez těch plen. Nikča zase chodí radši na záchod a tam ji musím ještě vysazovat a hlídat,jak se utírá, protože je schopna vymotat celé klubko během minutky a taky sem tam zapomene natáhnout kalhotky, takže ji stejně musím ještě kontrolovat, ale i tak je to úleva :slight_smile: nočník už máme jen na ráno, když se probudí u postele.
Takže akce se vydařila? a kde jste nakonec byly...v Otrokovicích?

Ined, to počásko je vážně už super :slight_smile:...jen toho bláta by nemuselo být tolik :unamused:, vždycky jsme ze zahrady jak čunítka, ale tak hlavně, že už se "jaří" :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Ahojík holky, pardon, že sem lezu ale potřebovala bych poradit nějaký fajn obchod s kočárky ve Zlíně. a taky nějaké těhu oblečky kde by měli.......... moooooooooooc díky:slight_smile:
23. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Sarlotta, na kočárky zkus mrknout ve Zlíně na Kvítkové http://www.kocarky-zlin.cz/ , potom i na obchodňáku "babylon" a docela výběr je i nad obchodňákem z boku ČSOB kočárky VaV ...s tím těhu pblečením moc nevím, já nakupovala hlavně přes net, nebo v Tescu v CaA, taky tu holky psali, že je něco těhu i na autobusáku, ale to osobně neznám....možná ještě někdo písne více typů :wink:
23. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
ok, díky moc marka na ten obchod už sem kukala na netu:slight_smile:)) vypadá dobře.
23. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Za málo :wink: ... já jsem tam taky kupovala kočárek a spokojenost :slight_smile:
Tak ať dobře pořídíte :wink:
23. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
čau holky,
tak mám dnes klídek, malý hned po plavču jel na návštěvu a já trajdala po ZL a ještě se šla zeptat do práce na práci, že bych šla dříve, ale asi to stejně nechám tak jak mám jít:slight_smile: budu se rozhodovat.
Pecivál je opravdu pizzérie v Otrokovicích na nádraží. Já tam ještě nebyla, ale holky říkaly, že fajn, tak tam jdeme a dáme si něco mňam na obídek. sraz ve 13h, tak kdo bude chtít ať se přidá.

Marky: díky. JJ je to fakt super. U nás se taky na záchod chodí, hlavně u mé ségry, tam jedině na záchod, doma míň, doma převládá nočník, že ho nemusí nikdo obskakovat, jen to vylijeme do wc:slight_smile:

Sarlotta: přesně jak psala Marky. A na tom autobusovém nádraží to těhu oblečení už prý není, ale prý je to na poliklinice ve Zlíně, ale nejsem si 100% jistá. Jinak v CA jsou i těhu věci a taky pěkné a řekla bych že to tesco má moc pěkné oblečení. Ještě jsou moc pěkné věci na mimi jak je Unicredit bank ve Zlíně, kousek od čepkova směr do města na náměstí. ale nejsou tam zase tak moc příznivé ceny... ale v tom VaV(to je i v UH ta prodejna) mají taky věci na mimi ne jen kočárky.
23. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
díky holky,
murin VaV znám, ale moc mi nesedí obsluha... :sweat_smile:
na poliklinice... to je jak je Prediko ? tam jedu na velký utz v březnu... tak to by bylo fajn :wink:

v CA jsem kukala, ale moc se mi to nelíbilo, spíš na malého tam kupuju soupravy... košile, triko, kalhoty ty mají super.
24. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
jo, myslella jsem VaV v Hradišti. :wink:
24. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
sarlotta: je pravda, že tam obsluha není nic moc. taky se mi nezamlouvala,kor jedna paní, tu jsem fakt nemusela. ale je pravda, že hodně věcí z tama mám. No ve Zlíně jsou o něco lepší. Je to nad priorem ta prodejna. Jinak ta poliklinika ve ZL je vedle okresu, který je naproti 21. Nevím přesně totiž kde to prediko je, jestli na poliklinice ale určitě to najdeš.
jak to,že jedeš do ZL na ten velký UTZ a ne do UH? ty, jsi z kama?

holky přejeme pěkný den. Já se dnes budu opět namáhat na badmintonu, i když abych pravdu řekla, tak jsem stále jak přejetá vlakem. Tak buď mě to dodělá a nebo postaví na nohy:slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
ahojky
sarlotta..no jednani v UH desne taky jsem tam byla..a kdyz jsem sla reklamovat kocar mesic stary tak me ten chlap rekl do kolika penez to chci opravit...jsem myslela ze ho nakopu do prdele..hnupa

jedu k mamkce na kontrolu..je v laznich.. :grinning:
24. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
No holky mě tam hlavně tvrdil, že na x-landera se nedá sehnat nový návlek na držadlo- což je blbost...a taky, že korba x-pram 2010 nejde nasadit na sporťák 05... že si musím koupit celý nový set... hajzlík.Na otázku kolik stojí mi řekl máte to tam napsané :sweat_smile: :angry: A vůbec nemá ráda, když mě někdo poučuje a dívá se skrz prsty, když mu tam hodlám nechat několik tisíc.... očekávám úsměv:slight_smile:)

velký utz mám v ceně screeningu ... byla jsem na NT ve 13tt v tom Prediku :wink:
24. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
No jo to je ten chlap tam. Teda musím říct, že já naštěstí měla co dočinění s ním jednou jak jsem reklamovala tříkolku, ale jinak ne. I když ten den se do něj pustil chlap, když slyšel jak mi říká taky do kolikati chci opravu té tříkolky...to jsem z toho taky nemohla, jsem řekla, samozřejmě je to v reklamaci, takže 0kč. Ten pán tam zrovna vybíral kočárek a taky se ho na cosi ptal a nepříjemný jak nevím co... a on po něm vyjel, já vám tady chci nechat 20tis tak se chovejte slušně a nakonec odešel ven bez kočáru, že si ho koupí jinde...

sarlotta: nechceš se k nám přidat někdy na srazík? sem tam se tady s holkama scházíme.

adeli: měj se na návštěvě u mamky pěkně.

jinak holky kdo zítra dojdete do pizzérky? zatím jste se nevyjádřily:slight_smile:

pěkný den:slight_smile:
24. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
...jen v rychlosti, s pizzerkou počítám :slight_smile: ...ale teda nevím, jestli nakonec nepůjdu jen já a Murin...holky co zbytek?... přidáte se ještě někdo, Peťka asi nejde, psala, že má angínu...
...vítám novou koníkovku Sarlottu...já mám sporťák z Babylonu a spokojenost...další dva kočáry z Hulína, tam jsou 2obchody blízko sebe.
...hezký večer :slight_smile:
24. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
Murin, díky za nabídku... no nevím si sama do Zlína autíčkem netroufnu, sem řidič na baterky:slight_smile:))

max do Hradiště ... tam to znám :grinning:
25. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
ahojky
no petan porad kasel tak srazik nehrozi..at vas nenakazi..

no v UH ochota jak prase...nesnasim tam tu jejich obsluhu..
25. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
Pěkný večer :slight_smile:
i já jsem měla to "štěstí" poznat obsluhu VaV v UH :grinning: ...se divím, že tam už dávno ten personál nevyměnili :rolling_eyes:
Jinak se omlouvám, že jsme dnes nedorazili, ale byla u nás kámoška s mimčem, tak jsem už necgtěla návštěvu rušit :unamused:
A co teda pizzerka v Otrokokách? Jak to tam vypadá, co děti...spokojené? :slight_smile:
25. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
ahojky
tak ja byl s petanem u dr.pac hrozne kasle...
a uz jsem doma od mamky...
vecer dojede milacek tak bude snazenicko :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
čau holky, srazík nebyl neboť bychom byly jen 2. ale stejně na mě něco lezlo, tak jsem nechtěla. Teď jsem k.o. teda dnes už je líp, ale ve čt.večer a včera jsem umírala. jsem si akorát šla včera udělat novou hlavu a pak jsem si šla lehnout, takže super, krásně vyfoukaná a já ležím v posteli. Dneska je Mates na návštěvě a já mám relax, no teda budu ještě ležet, protože rýmu mám docela dost. ale večer jdu do kina s kámošem. Zítra jsem měla jít na badminton, ale to holt musím zrušit a já bych tak ráda:frowning2:

sarlotta: my jezdíme sem tam i do Uh, protože jsou tu holky z UH. Mě se třeba osobně v UH v herničce líbí.

adeli: to je mi líto s tím Petříkem, snad bude brzy dobře. A vám přeji hodně štěstí ve snažení:slight_smile:
27. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
u nás se nového velice nic neděje.
akorát že se chytám dělat autoškolu,tak pak dám vědět,kdy nemáte vycházet :wink: :grinning: ...
ve středu jdeme s kámoškou vyzkoušet cvičení pro rodiče s dětmi na sokolovnu,tak jsem zvědavá :wink:.
myslím že mur se o tom zmiňovala :slight_smile: ? ...hledala jsem nějaké bližší info na netu,ale nenašla jsem,jen že se to koná od 16-17h každou středu.

mur :slight_smile: ..gratuluji k tomu nočníku :slight_smile: .matýsek je šikulka :slight_smile: .

adélko :slight_smile: ...tak příští měsíc :dizzy_face: .petříkovi brzké uzdravení :slight_smile:.

marky :slight_smile: ...jj,blátíčko :unamused: .matýnek začal mít v oblibě skákání v kalužích,super zábava :rolling_eyes: :grinning: .

sarlotta :slight_smile:..ahojky :slight_smile:.těhu oblečky jak psaly holky,jinak net,třeba mmb :wink:.

pěkný víkend všem :slight_smile:
27. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
ined: o tom cvičení na sokolovně nevím. Já vím,že to cvičení je na gymplu tady u nás každou středu 16-17h. nespletla jsi se? a nebo je to to samé ve stejnou dobu i u vás. To na gymplu pořádá TJ jiskra Otrokovice a letáky jsou skoro všude vylepené. Já si to četla v cukrárně na spoláku
a co ta cukrárna na tom středu, už je nově otevřená?
Nudu držet pěsti s autoškolou.
27. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
hezky vecer :dizzy_face:

jinak u nas celkem pohodka..zitra jedem na vylet do luhacovic za mamkou do lazni :dizzy_face: tak aspon neco...
jinak petan dostal v patek na ten hrozny kasel atb(sirup) ale ven muzem pac teploty nema a nic jineho nas netrapi...ale ten kasel desny ale hlavne v noci..nemuze ani spat..tak noci jeste horsi jak jindy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hezky den
1. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
ahoj holky
Dlouho jsem tu nebyla byli jsme všichni hodně nachlazení.Ale už je to dobré.
sarlotta:ahojky :slight_smile:
všichni marodi at se brzo uzdraví :wink:
ined:v autoškole at se daří :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
dobre ranko..
sakra tady to zase zije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
ahojky holky,
všechny moc moc zdravím, nestíhám ani dočítat, není mi dobře a do toho práce a návštěvy....ale slibuji, že to napravím...
Hezký slunečný den všem....
2. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.