• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky :slight_smile: ,
také jen na skok :wink: .
dnes jem si nehala dělat novou hlvičku,ať se také trošku vyjařím :grinning: .
matýnek byl na hlídání u kámošky,ale zvládl to dobře :slight_smile: .ještě spinká,tak ho to asi zmohlo :pensive: :grinning: .

mur :slight_smile: ...ty jo,tak žře bh to špatně přečetla.ale je to stejný čas i den,to se mi nezdá :confused: .zítra se ještě na tu sokolovnu půjdu mrknout :confused: .no jak se znám určitě jsem to zmršila já :sweat_smile: .děkuju!!! :slight_smile:

jééé,už pláče,tak všem pěkný den a mějte se krásně!!! :slight_smile:
2. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
Pěkný večer holky :slight_smile:
co říkáte na tu novou verzy koníka :wink: ? Vypadá to dobře, hlavně je super, že se tam dají uzamknout ty diskuze :wink:
Ined, tak snad se brzy pochlubíš s novou hlavou i nám :grinning: ...já už bych to taky potřebovala jako sůl :rolling_eyes:
S tím počasím je to super, snad už vydrží...Dnes už jsem si vyčistila a uložila zimní botky, tak doufám že nás už sníh nepřekvapí :confused:
Jinak už teda pěkně "drandíme" na odrážedle, ani jsem nečekala, že to tak rychle půjde,Nikči se to mooooc líbí, za chvíli jí už nebudu stačit :stuck_out_tongue_closed_eyes: zkusím přihodit pát foteček.
Co jinak u vás nového?
Marodi, ať jste brzy fit! :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
"verzi" :zipper_mouth: :pensive:
2. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Tak jsem přihodila pár foteček :wink: ...nikde, nikdo? :confused:
Dobrou :pensive: :pensive: :pensive:
2. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz
ahojky
marky pekne fotecky :dizzy_face:
nova vazre se me libi jen proto,ze se da zamknout..pac lidi co to tady ctou a pak vsude rozhlasuji me pekne serou...holky u nas na listopadu taky nadavaji :angry: ze ta jedna se dozvedela ze je tehu v obchode u kasy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
ahojky
Marko:fotečky moc pěkné z Nikolky už je velká holka :slight_smile: já už se taky těším z toho lepšího počasí :slight_smile:
Ined:to se máš já bych taky už potřebovala zajít k holičce
mějte všichni pěkný slunečný den :dizzy_face:
3. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
čau holky, na novou verzi jsem teda ještě nekukala. nebyla jsem fit a spíše jsem byla jen na icq:frowning2: ale polepším se. teď jsem 2dny randila a teď chci zase klídek:slight_smile:
tak jsem si říkala, co tak si udělat výlet do toho aquaparku do Olomouce? je to tam prý super. Já pojedu každopádně, tak kdyby někdo chtěl...

Ined: teda na tvou hlavu jsem zvědavá. Máš i nový střih nebo jen barvičku?

marky: taky už jsem zimní věci vyředila, ale hlásí opět sníh:frowning2:
3. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
no ja bych jela mit o 30kilo min..jste vsechny jak kostry bych tam pukla :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :grinning: :angry: :angry: :angry:
3. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
adeli: ale prosím tě. Víš kolik takových bab je a neřešíto a chodí plavat? si vem zase mě, plochá jak prkno a stejně plavat jdu a to pořád slyším jen narážky na mé prsa i prdel, ale seru už na to
4. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
ne nejdu ac bych strasne chtela..ale pokud nedam jeste neco dole tak nic...
radej budu jak prkno :dizzy_face:
4. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
čau holky, tak chrníme, to je klídek. Dopoledne jsme byli udělat velký nákup, to je už o nervy jet sama s Matesem do obchodu, chci toto, chci toto... milion věcí v košíku naházených, kor když nechce být ve vozíku a chce jít pěšky:slight_smile: Jsme celý víkend sami doma, to bude vegáč. AKorát jsem chtěla jít s holkama pařit, tak bohužel, ale nevadí, půjdu jindy.
Kde jste kdo?

adeli: ani jako prkno by jsi se neměla. Kdyby jsi viděla kolik chlapů má narážky a prostě nic jen kvůli tomu a to nemluvím ještě o mém zadku.... a jak jde teda shazování? mě jde teda úspěšně nabírání poslední dobou:frowning2:
5. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky,
u nás je taky odpolední spánek :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...už jsem mezitím poklidila a vyžehlila ať nemusím o víkendu, asi stejně pojedeme zase za děckama k babi :slight_smile:
Teda ale to počasí dnes :unamused: , u nás opět napadl sníh, tak možná ještě odpol. půjdeme na sánky :grinning: na zahradě se to docela ještě drží.
Jinak včera jsme "konečně" celá rodinka dali "jarní sestřih :sweat_smile: (dle vzoru INED :sweat_smile:) ...teda kromě Nikči, celou dobu byla v kadeřnictví taková hoďnoučka, ale chtěli ji ostříhat až naposled a to bylo naprd, už no :angry: , nedala se, možná by i dala, ale paní jí chtěla navlhčit vlasy a jak vytáhla "kropítko"...byl definitivní konec se stříháním, tak snad příště :wink:
Já mám takové kratší mikádo :slight_smile: ....snad bude brzy srazík :wink:
5. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
Muri, to nakupování je už teď fáááákt fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...to bude asi všude stejné :wink:
Jinak postavu bych moc neřešila, Adel, teď máte stejně "snaženíčko" a to mimi bude asi nejdůležitější :dizzy_face: a stejně ti to zase změní postavu a třeba to bude praví opak Petříka a bude po těhu hubnout, kdoví :sweat_smile: ...hodně štěstí :dizzy_face:
A Muri u teba už byh to neřešila vůbec tu postavu, přece si tě chlap nevezme jen kvůli tomu, že máš pěkná prsa, nebo zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ...To se pak podle toho pozná ten "pravý" :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
ahojky..
u nas dneska des bes...
petan me spadl ze schodu...hruza jsem myslela ze me jebne..nastesti ma jen modrinky a velkou grcu na hlave...

pekny vikend..
5. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
5. bře 2010 ve 23:11 • janka313
ahoj holky

adeli:ještě ,že se mu nic nestalo

postavu neřešte každá jsme jiná a o postavu v životě nejde :wink:

jedeme na víkend k našim už se těším jak vypadnu :slight_smile:

mějte všichni pohodový a snad slunečný víkend :dizzy_face:
6. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
čau holky, tak konečně zase chvíle klidu:slight_smile: dopolko jsme byli na prochajdě na motorce a pak teda u baráku na písku, Mates si stavěl bábovky a já dělala pořádek, zametala listí... odpoledne jedeme na návštěvu, to zase bude sranda v buse:slight_smile:)

Marky: teda to jsem zvědavá na tvůj účes. To je blbé, že Nikču chtěla vzít až poslední, přece jen ty děcka nemají rády čekat a pak blok a hotovo:frowning2: U nás Mates jde vždy první. Taky ho chci zase vylépat:slight_smile: Třeba příště to vyjde.
Co se týče postavy, tak je to fakt děs:frowning2: ale jak slyším už nějakou narážku tak říkám sbohem...

Adeli: no ještě že jen modřiny a je v pohodě. To je vžd yna mrtvici, když se něco stane. ale naštěstí to dobře dopadlo.

deli: užijte si víkend u vašich.

srazík. Holky tak kdy se sejdeme? já jdu v týdnu ve středu v 10h na senior s kámoškou. Kdo chce se může přidat. ale jinak se můžeme domluvit na odpoledne klidně. Peťka říkala, že krom úterý odpoledne může každý den a já můžu úplně každé odpoledne

pěkný víkend
6. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
ahojky
tak u nas se lezi jsem zvedava zda bude spat...

marky..to jo mimi je nejdulezitejsi ale tak jist zdrave a troska cvica neuskodi..

no ja bych se nsad nejak podridila se srazikem..mam to nabyto a auti budu mit v servisu..pondeli a utery...
streda odpolko asi nemuzu mam nehty..ctvrtek dle pocasi :grinning: ..patek mam volno :grinning:
7. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
čau holky, takže já jdu ve středu na 10h 100% do senioru se 2 kámoškama z Otr. některé je obě znáte. Jinak můžu i odpoledne, čtv. jen odpoledne a pátek mám celý volný. Měla jsem mít badminton dopoledne, ale padlo to:frowning2:
tak se vyjádřete:slight_smile:

Marky: pěkné fotečky, jde vidět, že Nikča na odrážedle pěkně řádí:slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
ja mam volno ctvrtek a patek..pokud bude pekne tak ve ctvrtek pojedem vlakem do luhacovic a pokud bude takovej vetr jak dneska tak bych dorazila na srazik..patek mam volno cely den :grinning:
8. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
ahojky
tak rozhodnuto
ve ctvrtek s honzi dorazime :dizzy_face: :dizzy_face:
tak at je vas tam vic :dizzy_face:
9. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahojky holky,
venku krásně, ale zima jak cosi...moc se na vás těšíme ve čtvrtek, to bude akce....takže v 10hod.... :wink: Asi taky písnu kamarádce at dorazí za námi...má holčičku rok a čtvrt a bydlí na středu...
9. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
zase nestíhám :sweat_smile: .matýnek dnes vyjímečně spinká dopolko,protože máme 18.měsíční poradnu na 12.30 a vstával před šestou :sweat_smile: ,tak jsem ráda,že to bude pak snad v pohodě :slight_smile: .
srazík ve čtvrtek? :slight_smile: ...matýnek trošku soplíkuje,tak pokud se to nerozjede,dorazili bychom také :wink:.
pak napíšu míry jak jsme velicí :wink:.včera nám došla pozvánka na oč MMR na 11.3.,ale skrz tu rýmu to asi padne.
tak letím nachystat pomalu obídek a věci :slight_smile:.
všem pěkný den :dizzy_face:

mur :slight_smile: ...teď čtu...takže ve čt dopol nebo odpol??? :sweat_smile:.odpoledne máme doma tatínka :frowning2:...takže bychom mohli leda dopoledne :wink:.středa to samé.a pátek máme volný celý :wink:.
a prosím tě,na to cvičení rodičů s dětmi,nemáš nějaký odkaz :slight_smile: ...jako kolik to stojí,co vzít sebou nebo jestli je potřeba se nějak nahlásit...předem moc děkuju :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
čau holky, pěkný den přeji:slight_smile:
já můžu ve čt. až po obědě neboť dojedu ze ZL ve 12h,máme yamahu. Takže ve čt. dopoledne bych nemohla leda po tom obědě. ale pokud nás má více celý pátek volný nenecháme to na pátek radši? Ined ve čt. odpoledne nemůže. Já dopoledne. Takže co vy na ten pátek???

Ined: mělo by to stát 450kč, že se to platí dopředu. ale jinak cosi kámoška říkala, že si můžeš zaplatit jen prostu tu hodinu cvičení. Je to prý moc dobré, že tam děcka fakt řádí. akorát jsou tam třeba i starší děti, ale že super. A cvičit můžeš včem se cítíš dobře ty a dítě. Jsou tam šatny, takže v pohodě se můžete převléct. Taky jsem si říkala, že někdy půjdu, ale platila bych jen tu hodinu neboť my máme kroužků opravdu hodně a to ještě já chodívám cvičit a na badminton, takže tolik času pokaždé nemám.
9. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
me je to jedno..muzu i patek..ja nemam zadne krouzky..atd u nas nic neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska jsem si pekne pobrecela..nesnasim to tady..jsem tady druhy den a uz me tady jebe..jeste ze zitra dopolko valim ke kamosce a pak na modru a nehtiky delat :dizzy_face:

ja to tady snad vyhodim do vzduchu :grinning:
9. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
tak vidím, že bude asi hojná účast na srazíku :slight_smile: ...my by jsme snad měly taky dorazit, akorát by nám to více páslo odpoledne, ale jestli jste všichni pro dopoledne, nechám to na vás :wink:
Jen teda nevím, nevím, jestli se vevnitř v senioru všechny děti vejdou a pohrají :confounded: ....aby jim to tam nezbořily :grinning: už minule jsme byli "napomenuty" :zipper_mouth:
Adel, copak? copak?...tch. zase řádí? :fearful:
9. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
čau holky, tak akorát jsem došla ze senioru a byla tam ta nepříjemná paní co nás minule napomenula a v pohodě. Neboť krom 2 starších jsme tam byly samé maminy a bylo nás tam 10 a různýc věkových skupin a v pohodě. ALe teda mazec opět s lízátkama, holt jsme měli 3:frowning2: ale tak když je to vyjímečně tak se nic neděje, nešílím kvůli tomu.
Takže co teda v pátek odpoledne, opět ve 13h? jen abych věděla a napsala Peťce a Janči. a nebo teda čt odpoledne?

Adeli: bože co se zase u vás děje. Něco ti tch.udělala? vyser se na ni, za trápení nestojí. Buď ráda,že máš Petříka a manžela a snažíte se o mimi. Že má Petřík babičku na hovno to je až to poslední!!! dej si něco dobrého a bude líp
10. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
ahojky
dneska jsem mela rozletane...dopoledne u kamaradky a pak kaficko u tety a pak jsem jeste nehtiky delala a ve 4 vyzvedla muzika :grinning: :grinning: je doma na jednu noc :frowning2:

no nejak me to tady stve,..ja to tady asi nerozdycham nikdy..tak to na me vsechno padlo...
tak to nechame na patek???
10. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
Ahoj maminky a těhulky ze Zlína. Prosím, nechodíte nebo nechodila jste některá na gyndu k Mudr. Duškovi na Sadovou? Nevíte, jestli dělá automaticky testy na toxoplazmózu nebo jej o to musím poprosit?Díky moc za každou odpověď.
11. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
holky...no ja jsem pro srazik kolem poledne...dopolko musim pracovat asi hodku..budu sit bleee a odpolko mam jeste nehytky..tak me by to vyhovovalo kolem 12????
11. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.