• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky holky,
mě to taky pásne tak kolem 12-12.30 hned po obědě, snad nebude zase nějaká sněhová kalamita... :angry: u nás dnes celý den chumelí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Klaris, já tam na gyndu bohužel nechodím, tak neporadím :unamused:...bo nevím :unamused:
11. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
Ahojky holky, nám je to jedno kdy srazík, přízpůsobím se...už se moc moc těšíme...jsme se dlouho neviděly, naposled před těmi vánocemi :frowning2:
No já klaris taky nechodím tam na gyndu, takže neporadím...
Ad měla rýmu, ale už dobré, ted to chytly chudák tatínek...no jo, rýmečka chlapy může i zabíjet... :frowning2:
11. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak jsem vás jen v rychlosti přeletěla :wink: .
dnes jsme byli na očko MMR,tak jsem zvědavá jak to zvládneme :sweat_smile: .
jinak nového nic...počasí na prd,to vidíte samy :sweat_smile:
srazík v pátek?zítra?já ale musím nchat malého spinkat doma,už je zvyklý,ale pak bychom dorazili :slight_smile: .dám ho třeba spinkat dříve :wink: .ráno ještě nakuknu :wink: .
jo míry z 18.ti měsíční prohlídky :grinning: ...11020g a 86 cm :slight_smile: ...možná má malinko víc,nechtěl pořádně natáhnout nožičku :sweat_smile: .jinak vše v pořádku,prý je to kus šikovného chlapíka :slight_smile: .

marky :slight_smile: ... :grinning: ...musíme se vyšvihnout ať je na to jaro co ukazovat :grinning: .já plánuju ošmikat matýnka,teda strojkem,kámoška.ale ještě počkám až bude tepleji :wink:

mur :slight_smile: ...super,děkuji za info.no já bych si taky platila hodiny zvlášť :wink: .tak se můžeme někdy domluvit a zkusit to společně,jestli budeš chtít :slight_smile: .teda až za ty dva týdny,po tom očko raději :wink: .
sestřih...mám barvua mám to zkrácené,chtěla jsem i víc,ale nějak jsme se asi nepochopily :sweat_smile:.možná to ještě nechám šmiknout více,uvidíme.ale trvám na culíku,jinak bych umřela :grinning:.
aquapark...to zní suprově,jenže já mám podezření,že matýnkovi je v autě zle :unamused:...a taky naposled celou cestu do zl plakal :frowning2:...takže nevím.asi s ním nějak moc cestovat nepůjde :cry:.

adélko :slight_smile: ...petříček ze schodů??? :frowning2: ,jejda,tak ještě že jen modřiny :cry: .matýnek je taky jako z divokých vajec,no však snad uvidíte samy :sweat_smile: .
a zase něco doma s :angry:....chuderko :cry:

klariks :slight_smile: ...bohužel neporadím,neznám :sweat_smile: .mám gynekologa na poliklinice :wink: .

tak,končím,letím do sprchy a kuknout na ordinaci :sunglasses: ...
všem dobrou,klidnou noc a pěkný večer :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
čau holky, super, dorazíme ve 12h. Psala jsme i Peťce a dorazí a Janista se zatím neozvala.

Klaris: bohužel taky neporadím, toho Dr. neznám.

takže zítra čauky, pěkný večer. Mizím jinam:slight_smile:)
11. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
ok na srazik se tesime pa pa asi uz zitra nestihnu pisnou tak pa u latteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :pensive: :pensive:
dobrou :o)
11. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
čau holky, kdyby byla nějaká změna a srazík se ve 12h nekonal písněte mi prosím sms. Jedu te|ď na badminton a budu to mít tak tak, protože vezu malého k ségře a pak ho vyzvedávat. takže kdyby srazíknebyl, tak bych maléhonechala spát u ségry. jinak se už těšíme. pa
12. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
holky,tak nevím...už je to jako naschvál,když se někam těším a konečně můžu pokecat,něco se semele :unamused: ..teda tak,malý trošinku pokašlává,nic velkého,ale uvidím,jak to bude teda po O...
do kolika tam budete??? :confused: abychom vás ještě kdyžtak stihli :sweat_smile: .my dřív jak ve 14.30 určitě nestíháme :fearful: ...
všem pěkné ránko :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
:angry: kde jste
14. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
no fakt kde jste? přidala jsem do fotek moje bratry-dvojčata :wink:
14. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
dobre ranko...
deli..kurna krasavci :dizzy_face:
15. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
čau holky,já nakukovala, ale nikdo nic nepsal, tak já taky ne. Já mám pokažený pc, tak mám jen vypůjčený, takže nemůžu sedět u něj pořád. a tak jsem spíše jinde:slight_smile: A teď mám sportvní období, celý týden mám skoro denně badminton, takže nestíhačka.
Jinak jsme se domluvily s Peťkou a Janistou, že jdeme ve čt. ve 13h opět do senioru kdyby se někdo chtěl přidat. a v sobotu je teda dámská jízda 100% takže se přidejte!

Deli: teda moc šikovné bráchy máš:slight_smile: proč jsi se nepřidala na srazík?
15. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
ahojky holky,
jestli budete mít chut a hlavně čas, tak se kukněte na fotky co máme z ateliéru...

http://honzinecka.rajce.idnes.cz/fotky_z_atelieru_13.3.2010/

Jinak nějaké mám i na FB a na FB jsem dala i ze srazíku, je tam od každého jedna fotka...

Tady už nás moc nechodí....
Přeji krásné ráno a užívejte si poslední zimní počasí, protože příští týden začíná co???? Protože příští týden začíná jaroooooooooooooooooooooooo, hurááááááááááááááááááááááááááá!!!!
17. bře 2010 v 00:20  • Odpověz
ahoj holky
honzi:fotečky jsou moc hezké moc vám to tam všem sluší :dizzy_face: moc už se na jaro těším :slight_smile:
mur:na srazíku jsem nebyla protože přijela mamka a dlouho jsme se neviděly
přeji všem hezký den :slight_smile:
17. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Honzi, fotečky nádherné, jsem si to pustila při obědě :grinning: , moc vám to sluší. Kde jste se fotili?
Jinak na "jarní" počasí už se teda mooooc těším, jen doufám, že bude....zatím jim ty předpovědi moc nevychází :unamused: a všude kolem je stále sníh :unamused:
Muri, my se zítra nepřidáme, odpol. jsem už domluvená že přijede kámoška s děckama, takže zítra teda neee...ale možná v tu sobotu na jízdu :wink: ještě uvidíme :slight_smile:
Jinak srazík v pátek opět povedený, ráda jsem všechny zase viděla :slight_smile:
My jsme teď měli víkend oslav, v So jsme byli v Otrok. u švagra na narozkách a v neděli jsme slavili doma, dort se nám s Nikčou :grinning: povedl a moooc chutnal :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když tak večer šupnu taky nějaké foto :wink:
Mějte se !!!
17. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
ahoj holky, Já jsem teď bez pc, tak si chvílemi půjčiuji noťas, takže sem moc teď nepíši. Zachvíli mizím na badminton tak se moc těším. A taky už chci jaro, minimálně 15stupňů!!!! ta zima mi už leze krkem a ten sníh ještě víc.

Honzi: teda to jsou fakt pěkné fotečky. Kolik jich máte? moc vám to sluší a Adélka bude očividně modelka jak se tam tak producíruje se vším, fakt šikula. TO je to jak jsi to vyhrála?

Deli: tak se přidej teď na srazík. Ined taky dorazí.

Marky v pohodě. O víkendu se jde:slight_smile: je zamluvený box v Práci a pak zajdeme do Staru, tak snad se přidáš.
Na foto se těším.
holky mějte se pěkně.
17. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
ahojky..tak kun uz fakciiiii :grinning:
19. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
Pěkný večer holky :slight_smile:
tak jsem přišla mrknout jak nám to tu funguje v novém "kabátku" :grinning: :wink: ...vidím, že u nás se toho opět moc neděje :confused:
Jinak teda pěkný víkend všem :dizzy_face: ...vypadá to, že bude krásně slunečný, konečněěěěě :sweat_smile:
19. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
marky no tady se nedeje nic
novy kun se me moc nelibi ale zvyknu si :grinning:
taky pekny vik preji..konecne je krasne :grinning:
19. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Jj Adel, já se tady taky musím ještě zorientovat :grinning: , kde, co a jak :rolling_eyes: :confused: :sweat_smile: ale pro dnešek už mizím naložit se do vany :wink:
Jinak teda jsi mooooc pěkná modelka :wink: ....vážně ti to moc sluší na fotečkách :slight_smile: , taky zvažuju něco takového absolvovat, njn "kulatiny" se blíží, tak ať mám aspoň pěknou památku (teda doufám, že bude :sunglasses: ) :wink:
19. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ahojky holky,
no je to nezvyk, člověk sem chodí skoro 3roky a je zvyklý na vzhled a naráz tohle, ale zvykneme si...
srazík minulý týden byl fajn, připadá mi to jako včera a týden je fuč, zachvíli všechny půjdeme do práce....:frowning2:
No jinak moc moc děkuji za chválu foteček, fotili jsme se ve Starém Městě v Image Up, kdyby jste některá chtěla kontakt na pana fotografa, není problém, je to moc fajn človíček a s dětmi to umí...
murin, ano je to ono, to co jsme vyhráli, máme na DVD 210fotek a výhra byla v hodnotě 3500Kč, jak já jsem za to byla ráda...

Vidím, že všechny už sníme o jaře, jak já se těším na kolo a na výlety...mohly bychom pak udělat srazík opět v UH na Masaru a nebo vymyslet nějaký hromadný výlet, no uvažte že kdybychom jely všechny, tak to bude skupinová sleva jako hrom!!!! :grinning:
Jinak my dnes byly krmit labutě opět, no malá je miluje, asi jako Mates, co?
Sem už moc lidí nechodí, jak se tak dívám, hodně chodíme na FB...tam i dávám fotečky...kdo jste ještě nekukali na fotky ze srazíku, každá tam máte sice jen jednu...

No já jsem zvědavá, která z nás bude první, co otěhotní..???!!!! Aby to nebyla murin...nebo nedej Bože já :sweat_smile: :sweat_smile:

Holky, mějte se moc moc hezky, užijte si první jarní víkend a den a přeji hoooooooooooodně sluníčka a hodnéééééééééééééééé sluníčka (děti jsou přeci naše sluníčka, ne?)
19. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
Ahojky holky,
no je to nezvyk, člověk sem chodí skoro 3roky a je zvyklý na vzhled a naráz tohle, ale zvykneme si...
srazík minulý týden byl fajn, připadá mi to jako včera a týden je fuč, zachvíli všechny půjdeme do práce....:frowning2:
No jinak moc moc děkuji za chválu foteček, fotili jsme se ve Starém Městě v Image Up, kdyby jste některá chtěla kontakt na pana fotografa, není problém, je to moc fajn človíček a s dětmi to umí...
murin, ano je to ono, to co jsme vyhráli, máme na DVD 210fotek a výhra byla v hodnotě 3500Kč, jak já jsem za to byla ráda...

Vidím, že všechny už sníme o jaře, jak já se těším na kolo a na výlety...mohly bychom pak udělat srazík opět v UH na Masaru a nebo vymyslet nějaký hromadný výlet, no uvažte že kdybychom jely všechny, tak to bude skupinová sleva jako hrom!!!! :grinning:
Jinak my dnes byly krmit labutě opět, no malá je miluje, asi jako Mates, co?
Sem už moc lidí nechodí, jak se tak dívám, hodně chodíme na FB...tam i dávám fotečky...kdo jste ještě nekukali na fotky ze srazíku, každá tam máte sice jen jednu...

No já jsem zvědavá, která z nás bude první, co otěhotní..???!!!! Aby to nebyla murin...nebo nedej Bože já :sweat_smile: :sweat_smile:

Holky, mějte se moc moc hezky, užijte si první jarní víkend a den a přeji hoooooooooooodně sluníčka a hodnéééééééééééééééé sluníčka (děti jsou přeci naše sluníčka, ne?)
19. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
čau holky, tak konečně i mě se podařilo sem najet. Já mám stále pokažený pc, takže jsem na vypůjčeném a Mates mi na něm cosi pomačkal tak mám vše miniaturní anejde mi to spravit:frowning2:
Teda je to děs tady se zorientovat, ale snad si taky zvyknu.
Jdeme dnes s holkama pařit, no asi žádná z vás se nepřidá, škoda, tak snad někdy příště. Jinak pro srazík v UH klidně jsem,ale zatím spíše v herně. Venku v tom písku si myslím je ještě brzy. I když teda my jsme v písku pořád už:slight_smile:
Dneska jsme byli na rodinném plavču a objednala jsem se tam na video natáčení pod vodou na 15.5. tak jsem zvědavá co bude:slight_smile:

Honzi: ježiš nestraš u mě s otěhotněním, by mě trefilo!!!!! bych si to šla asi hodit:slight_smile: Mě stačí Mates na nějakou dobu už tak jsem chvílemi na Kromcl:slight_smile: ale jinak ostatním to přeji:slight_smile:
To byla fakt super výhra, to by se mi taky líbilo:slight_smile: fotečky všechny moc pěkné!

Adeli: fakt ti to na těch fotkách moc sekne!!!

Jinak pro výlet jsem. No já se chystám do toho aquaparku kdyby se někdo chtěl přidat, chci v týdnu aby tam nebylo tolik lidí.
20. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
ahojky
kde se toulate vsichni :dizzy_face:
22. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
přidala jsem nějaké foto :wink: ...ještě chrníme, tak čekám aby jsme mohly vyrazit ven, dnes opět nááááádherně! :dizzy_face: , snad to vydrží.
Muri, co ta akce? vyvedlo se to? ...určitě ano, mě to bohužel nevyšlo. A co ten váš srazík ve čtvrtek, jaká byla účast, fotečky žádné :unamused: Zkuste něco zase občíhnout venku se zahrádkou, pokud by počasí vydrželo, mohlo by se s prckama už i ven :slight_smile:
22. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

Venku je nádherně :dizzy_face: Lukyho nemůžu dostat z venku domů pořád se chce houpat na houpačkách :slight_smile:

marko:moc pěkné fotečky,ten dortík bych si dala :wink:
22. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
ahoj holky,no já sjem chodila, ale nikdo tu nebyl, tak jsem ani nic nepísala
Ve čtvrtek jsem byla jen s Janistou a její kámoškou Hankou a dobré. Fotek mám plno, jenže svůj pc mám pokažený a jsem na vypůjčeném pc, takže foto do něj nepřehrávám. JInak sobotní akce se velmi vydařila. Určitě opět zopakujem! akorát budíček jsem měla krušný:frowning2: 3h spánku, no nedá se, ale odpoledne jsem byla na badmintonu a chlapa rozmetla na kurtu, takže na jednu stranu ten nedostatek spánku mi problém nedělal:slight_smile:

Venku je počasí opravdu super, opět jsme skoro celé dny venku. Toje parádička. Tak bychom opravdu mohli dát nějaký srazík venku.I když v ten čtvrtek jsme byly v curkráně a pak byly v parku a děcka blbly u sochy Bati:slight_smile:

Marky pěkné foto. No jsem zvědavá kdy já budu moct něco poslat...
22. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
čau holky, no jde vidět, že je krásně venku, nikde nikdo:frowning2:
já jsem dnes dopoledne testnula brusle. Malý seděl v kočáře a super, teda musel mít nějaké jídlo v ruce, ale seděl a ještě říkal rychle:slight_smile:) Pak jsme zajeli na Štěrk, aby se vyblbl na skluzavkách... odpoledne jdeme zase a to už na stezku, která vede do Napajedel, tak jsem zvědavá jak vydrží.
Konečně mám svůj pc, tak konečně můžu dodat i nějaké foto:slight_smile:
Mějte se moc pěkně. pa pa
24. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
ahojky
venku je krasne konecne...
jeste dneska udelam jedny nehtiky a pojedu do pisku ...bleeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mejte se pekne
24. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Pěkný večer holky :slight_smile:
teda tady to zeje prázdnotou :fearful: ...že by to bylo novým koňem :confused: :sweat_smile:
Adel, ty už jsi pomalu na Modré víc jak doma, co? :wink: :slight_smile:
Muri, úplnmě jsi mě navnadila s těma bruslama, musím pohledat jestli jsme je vůbec někde neztratily při stěhování :slight_smile: ...sice ani nevím, kde se dá tady v okolí jezdit :unamused: a taky kdoví, jestli Nikča teď v kočárku vydrží, už jsme s ním dlouho nikde nebyly.
Přidej nějaké foto :wink:
25. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
marky..nesnasim to tady v pisku asi tady umru :pensive:
cekam jak bracha postavi a zeberu si pokoje po nem :grinning: a budu bydlet u mamky
25. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
ahoj holky
tady nikdo nechodí všichni asi užíváte sluníčka co?
mějte krásný den :dizzy_face:
29. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.