• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
vsechny na to kaslou :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
já se omlouvám za neúčast,ale nějak nestíhám,není čas,ani nálada a chuť :frowning2: .
dnes jsem měla ''úřední den'',děs :rolling_eyes: ...toto fakt nemusím :sweat_smile: (přepisy energií atd :unamused:)
teď bude zdá se chvilku klid než nastane dědické řízení,tak snad bychom se na srazík dostali :slight_smile:.pro nás ovšem lépe odpoledne :wink: .ale je už celkem teplo,ta snad bych mohla vyjímečně dát obídek např. v senioru a pak jet kočárkovat na spánek..matýnek by asi jen tak bez jízdy nespal,nevím.naposledy spinkal v kočárku před zimou :sweat_smile:.ale i tak by to dopoledne stálo za to :wink:. tak co myslíte :slight_smile: ?
jinak všechny moc zdravíme :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
ahoj holky, taky se omlouvám. Nějak pořád nestíhám, ale spíše je to tím, že pořád jsem někde v trapu, sportuji o 106 na badmintonu, a dokonce s Matesem jezdíme na bruslích a na kole. jsme teď venku opět celé dny a chodíme se dom jen najest a vyspat:slight_smile: a teď večery trávím u knížky, protože si vypaluji dvd. Kámoška mi půjčila přes 100dvd tak mám co dělat:slight_smile: no jo letní večery budou dlouhé:grinning:
Začala jsem číst knížku Respektovat a být respektován, jak ji doporučivala Monika. No teda mě ta knížka vůbec nechytla a spousta věcí jsou tam pro mě žvásty. Takže ji jen tak procházím a čtu opravdu jen něco. Vychovávat dítě podle toho že to říká nějaký psycholog co je dobré a co ne mě přijde jako velká kravina neboť každé dítě je stejně jiné a někoho něco platí na někoho ne...
Dneska odpolko jedu ke kámošce, aby si naše dítka pohrály a chci ji vidět než porodí další dítko, má to za pár...večer cvičení, tak opět nebudu.

Ined: pěkné fotečky, s Matýnka už je pěkný chlapák. Mohly bychom se teda někdy sejít. Mě je to jedno. Mates vydrží i bez spánku když je to nutné a nebo klidně i vytuhne v kočáře když je třeba. ale klidně se můžeme sejít třeba po spánku na nějaké skluzavky, průlezky, cukrárnu...
30. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
ahojky
ined...maty uz je kus chlapa :dizzy_face:

murin..a to je tvoje knizka?bych taky na nu chtela kuknout :dizzy_face:
no chtela jsem na srazik do UH ale najak me to nevyjde :unamused:

hezky den
31. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
ahoj holky
Včera bylo tak krásně byly jsme si s Míšou zabruslit a manža hlídal Lukyho.Zato dneska je teda škaredě.
adeli:gratulačka k těhu :slight_smile: tak Petřík bude mít brášku nebo sestřičku :wink:
mur:vidím ,že pořád sportuješ :slight_smile:
ined:pěkné fotečky Maty je kluk jak buk :wink:
Mějte všichni pohodový pátek a skvělý víkendík :dizzy_face:
2. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
jdu jen na skok,protože.....co to nevidím!!! :grinning: :grinning: :grinning:
adélko,velikananánská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krásná zprávička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak hlavně ať je všechno o.k. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

moc děkuji za pochvalu matýnka :dizzy_face: ,je to chlapák,už se pronese :sweat_smile: .
a co ten srazík???? :slight_smile:
všem přejeme pěkné a veselé velikonoce :dizzy_face:
ps:ať v pondělí moc nedostaneme :wink:
papa :slight_smile:
2. dub 2010 v 11:55  • Odpověz
čauky holky. srazík v UH nakonec byl. My, Janista s dětma a Honzi s Adélkou:slight_smile:
jsem byla včera v senioru a super. Měli zrovna oslavu 1.roku od otevření. super program, zpívaly tam děcka i starší a nádherně!!! představovali se zaměstněnci-obsluha a zfoukávali na drtu svíčku a každému dali kousek dortu kdo tam byl. ale já s kámoškou nechtěly. ale jinak super zábava.

Adeli: velikánská gratulace!!!!!!! super zprávička!!!!!!
Ta knížka není moje, je půjčená z knihovny a teda musím říct, že větší volovinu jsem nečetla! opravdu na takové psycho žvásty opravdu nejsem a ani nebudu.

Deli: jj hodně sportuji, je to moje droga a Matese to taky baví. Na bruslích jezdíme do Napajedel na stezce, je to tam moc pěkné, vždy dostane něco na jídlo a sedí celou cestu v pohodě, počítá kola, psy... a já se pěkně odreaguji a kolo to samé.

co srazík nějaký zase? snad v hojném počtu???
2. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
ahojky
dekuji :dizzy_face:
ined..no petan ma 16 kilo a tak vim jak se decko pronese..uz me vsechno boli :angry:
2. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz
Pěkný večer holky :slight_smile:
nějak nestíháme poslední dobou.
V pondělí jsme byly v divadle s Nikčou a před tím jsme daly první letošní pohár ve Zlínance a zřejmě mě to dorazilo :unamused: , 2 dny mě pak bolelo v krku jak sviňa :angry: naštěstí jsem to tak nějak "vykulírovala" sama a nemusela k dr. Nikča to naštěstí nechytla.
Ve čt.-pá jsme byly na prázdninách u babičky, dnes na jarmarku v UH a zítra se chystáme na oběd k našim.....Už se opravdu těším až budou Velikonoce za náma :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak tedy všem pěkné Velikonoce, holkám hooodně mrskáčů a klukům pořádnou sladkou pomlázku :dizzy_face:
My se hned po svátcích chystáme na zápis do MŠ, tak jsme zvědavá :confused:...Byly jste už někdo?
Adélko :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ....téda obrovská gratulace k těhu, hlavně ať vše proběhne bez problémů a v pohodě :dizzy_face:
Ined, opravdu je z Matýnka už velký chlapák, šikula :slight_smile: fotečky krásné ...už se na vás těšíme :slight_smile:
3. dub 2010 ve 22:27  • Odpověz
adélko :slight_smile: ...petřík už má 16 kg???? :fearful: :confused: :sweat_smile: .tak to ti věřím že se řádně pronese,mně stačí matyho 11kg :grinning: .ty už raději peťku nenos :wink:.je to caloň,musí po svých :wink:.

marky :slight_smile: ..děkuju :dizzy_face: ,taky se na vás už těšíme :slight_smile: .však jsme se pěkně dlouho neviděly :sweat_smile: .se zlíňankou mi děláš řádné chutě :grinning:.

mur :slight_smile:...ta knížka mě také zajímala.ale asi bude teda dost alternativní,pode toho co píšeš :fearful: :sweat_smile:.pak popovídáš :wink:.
já po srazík jsem...snad se zas něco nepo..... :wink:.

já jdu vlastně všem popřát krásné velikonoce,bohatou pomlázku a holčičkám málo jelítek :dizzy_face: :grinning:.(nedejte se :wink: :grinning: )
papa :slight_smile:
4. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
ahojky
ined...no ja ho moc nenosim ale takove poponaseni do vany a z vany na prebalovak a do auta....jinak se s nim netaham :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marky..dekuji :dizzy_face: :dizzy_face:

taky bych na srazik..klidne i venku ale dala bych si ten cajik ze senioru :grinning:
4. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
čau holky, zdraví vás mrtvola:slight_smile: Včera jsme byly s Janistou a její kámoškou zapařit, no docela slušná akce, ani nevím co jsem kecala:grinning: v noci jsem nespala, malý zasoplený pořád kašlal:frowning2: takže teď po obídku jsem si schrupla:slight_smile: Včera jsem s ním byla na kole tak asi asi tím větrem nachladil:frowning2:

Marky, super, že jsi už v pohodě. Někdy musíš s nama na akcičku, docela často teď chodíváme:slight_smile: Jaký byl jarmark v UH? já byla ve ZL a o ničem:frowning2:

adeli: teda pěkný kus chlapa je Petřík, ale s kilčama vás pomalu doháníme-14,7kg. No ty se s ním už opravdu netahej!

Ined: knížku už jsem vzdala úplně, na toto fakt nejsem. Malý sice neposlouchá na slovo(teda jak co) ale psycho matka fakt nejsem, budu vychovávat podle svého a že křičím sem tam na něj, tak to ho nezabije...

Srazík není problém, já jsem pro. Každé odpoledne můžu a dopolko jen středa a pátek.
4. dub 2010 v 15:10  • Odpověz
mur..no vidis..tahat decka ve vetru ven a pak jsou nemocne :unamused: :angry: :sunglasses: :grinning:

no sla bych taky zaparit ale neni hlidani..jo murin si to umela zaridit :grinning: sama parba,sport
4. dub 2010 v 15:55  • Odpověz
čau holky, snad nemáte zmalované zadky a chlapi vás šetřili:slight_smile:
já jsem si to zařídila nedobrovolně. Radši bych byla v jiné situaci než teď,ale bohužel, tak to musím aspoň řešit sportováním a užíváním si:slight_smile: ale jako nenía to špatné, možná bych řekla lepší jak dříve:grinning:
I já jsem dnes hotová. Včera opět ponocování venku a v noci bolest v krku a rýma jak blázen:frowning2: takže velikonce bomba, ale naštěstí prší tak mi to není líto.
5. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky holky,
tak je po Velkonocích, no jo, uteklo to jako voda....
srazík byl moc moc fajn, musíme zopakovat...přeji hezký den... :wink:
6. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
čau holky, venku krásně, to je paráda a já ležím v posteli:frowning2: ale jen zatím než Mates vstane. Dopolko jsme byli u jeho Dr. ale nic, je na poslech čistý, i když teda kašle, tak mu mám dávat co dávám. No jak kdybych tam nebyla. Já jsem ale přejetá jak vlakem opět. Rýma pořádná, bolí mě hlava a začínám taky kašlat:frowning2: takže mám po srazíku, sportování i užívání:frowning2:

Honzi pošli mi to foto ze srazíku. díky.
6. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak Velikonoce jsme s Nikčou přežily :grinning: ...poprvé v nové vesnici a bylo to super, mrskáčů dost :wink: hodím pak nějaké foto.
Adel, jak je v prvních týdnech? Snad si to těhu náležitě užíváš :slight_smile:
Muri, že bych vás nakazila na dálku? :confused: :fearful: ...je to naprd ty nemoci, ale vy máte tuhý kořínek, určitě budete i s Maty brzy fit :slight_smile: Já jsem se hodně léčila čajíčkem se slivovicí :grinning: a musím říct, že je to opravdu skvělý lék :sweat_smile:
Honzi, i já se ráda kuknu na foto ze srazíku :slight_smile: .... A co vy, byli jste na velikonočních trzích v UH? My jsme byly v tu sobotu dopol. a bylo tam zrovna nějaké vystoupení dětí, tanečky, písničky atd...bylo to fakt pěkné, potkala jsem hodně známých.
6. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz
ahojky
u nas velikonoce nuda..k nam nikdo ani nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon ze tam ja to nesnasim

marky..no zatim jsem se jen trosku nafoukla ale prsa mam tak o cislo vetsi uz ted :frowning2: :frowning2: :frowning2: jinak zatim nezvracim a doufam ze to tak zustane :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz
ahoj holky, tak k nám na velikonoce taky nikdo nechodí, ale mě to vůbec neva neboť tyto svátky opravdu nemám ráda! Jinak je mi o něco líp, ale pro jistotu jsem si byla dnes ještě v lékárně na hedelix na kašel neboť mi to sedá na průdušky:frowning2: takže tento týden ani kroužky s malým nedáváme.

Marky na foto se těším. Určitě to muselo být fajn, přece jen ty velikonoce na dědině jsou jinší jak ve městě.
Já fotila hodně na srazíku, ale poslala jsem to jen holkám a z pošty jsem si to už vymazala a nechce se mi to zmenšovat, leda že by holky to ještě měly v mailu. Po honzi chci fotku s Matesem.

adeli: já chci mít taky nafouklá prsa:grinning: jinak je dobře, že je to fajn a žádné hrlzné příznaky tě netrápí a je vše fajn.
Má sestra čekají asi holčičku:grinning:
7. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky,
něco jsem přidala do alba :slight_smile:
Adel, tak to je super, že zatím nejsou žádné nevolnosti :slight_smile: ...snad už ani nebudou!
Vidím, že nikdo moc nemá rád ty Velikonoce, to mě teda vůbec nevadí, vždycky jsem se i těšila když celá naše třída přišla k nám, jak to dřív bývalo...to byly teprve skvělé akce :grinning:
Muri, tak to je skvělé že ségra budou mít holčičku, to bude s Matesem super dvojka :sweat_smile: :wink:
Jinak my dnes byly s Nikčou u zápisu do MŠ, tak jsem zvědavá jestli budeme mít štěstí a vezmou ji...ale už předem mě připravili na to, že je teď spousta dětí a ty starší mají samo přednost, tak ať moc nedoufám :unamused:...No uvidíme!
7. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj holky
Michalka měla v pátek narozeniny tak o víkendu byla oslava do alba jsem přidala dorty co dostala.
Marky.pěkné fotečky ten beránek je moc hezký :wink:
Mur:tak gratulace sestře k těhu :slight_smile:
mějte všichni pohodovou neděli a dítka at moc nezlobí :dizzy_face:
11. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
ahojky
deli teda to uz mas doma slecnu :dizzy_face:
marky..no doufam ze me to vydrzi co nejdele :grinning:
11. dub 2010 v 15:39  • Odpověz
ahoj holky, tak co víkend, doufám, že jste ho strávili velmi pěkně a v klídku:slight_smile: Já jsem dodělala Matesovi konečně dveře do pokojíku - polepila fotkama a ještě objednala jedno povleční na výměnu a celý pokojík se vším všudy hotový, hurááá:slight_smile:
Počasí je strašné :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Deli: teda pěkně velkou slečnu máš doma, jen co je pravda. Ale nevím já ty dorty nemůžu najít:frowning2:

Adeli: v kolikátém týdnu jsi teď?

Marky: budu držet pěsti, aby vás do školky vzali. Chtěli po vás i něco aby Nikča dělala, odpovídala...? my jdeme na zápis 26.4.

co tak nějaký ten srazík?
12. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
Mur:ty dorty jsou v mém fotoalbu Lukášek
12. dub 2010 v 16:53  • Odpověz
Ahojky holky,

podlouhé době opět tady, nestíhám nic moc....dnes jsme byly u zápisu do školky, od ledna bych Adélku už chtěla dát, ale asi bych to viděla až od března, na léto se mi pak nechce jít zpět do práce..
No jinak u nás nového nic moc....
Deli,teda Miška už je slečna...no zachvíli už i my budeme slavit, dort budu dělat já...
Marky, držíme pěsti, at Ničku vemou a kam půjde do práce? Jsi dělala v koupelnovém studiu, vid?
No murin, musíš dodat fotky Matesového poojíčku....
Adélko, tož kde jsi, na ICQ jsem Tě dlouho neviděla...

no moc nás tadynechodí...srazík bychom mohly dát, ale uvidím, jak to budu mít ted s prací...a navíc jsem bez fotáku a je mi z toho pěkně nanic, jsem fotila denně....ale co se dá dělat, raději se o tom ani nevyjadřovat...3.reklamace :confounded: :frowning2: :rolling_eyes:

Tak holky, snad zítra už bude hezčí počasí...užívejte jara ,začíná vše kvést....papa
12. dub 2010 ve 23:59  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem dneska uplne nemozna a ani na oci pomalu nevidim...ale tak nakukuji
mam zanet jak prase

honzi..nemuzu bejt na pc mozna vecer :grinning:
13. dub 2010 v 17:14  • Odpověz
ahojky
tak at se Adeli brzo uzdravíš :slight_smile:
honzi.to máš teda smůlu s tím fotákem ale snad do třetice už to bude o.k.
Už by se mohlo zlepšit počasí ten déšt už mě nebaví :angry: já chci teplo a sluníčko :sunglasses:
Tak se všichni mějte pěkně :dizzy_face:
13. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
Ahoj holky,
mě teď nějak zlobí PC, někdy ho vůbec nerozjedu :angry: Můj už ho chtěl brát na opravu a dnes od rána jede v pohodě, tak jsem zvědavá jak dlouho to vydrží :sweat_smile:
Vidím, že jste měli mini srazík :slight_smile: , Muri děkuji za fotečky, Maty a Mates jsou opravdu fešáci :dizzy_face:
Jinak ze školky zatím vyjádření nemáme, tam trval zápis až do 13.4. takže to čekám cca do 14 dnů.
Muri, nezkoušely nás tam, jen Nikči ptala jak se jmenuje, jestli se do školky těší atd...pak jsme byly celé dopoledne s děckama venku, Nikča úplně zapadla, ani domů nechtěla...dokonce se zařadila s děckama jak šly do školky na oběd :grinning: no sranda, jsem zvědavá jak to bude až tam bude muset být sama :sweat_smile:
Honzi, tady je to úplně beznadějné, že by mohla chodit už od září :unamused: , je moooc dětí, takže budu ráda, když půjde alespoň od ledna.
V práci místo zatím mám, ale úplně jinde, zrušily mi pobočku ve Zlíně, takže bych musela jezdit o hodně dál a to už mám moc z ruky :frowning2: , pokud najdu něco lepšího budu ráda. Jj před mateřskou jsem dělala v koup. studii :slight_smile:
15. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz
Deli, opravdu dorty měla Miška nádherné :slight_smile: ...hrozně to letí 11let :fearful:
Adel, moc se opatruj, ty oči jsou fakt hnus :angry: ...tak hlavně ať máš brzy pokoj :slight_smile: Co Petřík, už se těší na sourozence?
Honzi, to je teda síla s tím foťákem tolik reklamací :frowning2: ...já už bych radši chtěla vrátit peníze, než další opravy. Co ty fotky, pošleš mi něco na e-mail, nebo si to mám stáhnout z FB?
15. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz
ahojky
tak dneska jsem byla u dr..tak jsem vyfasovala antib.kapky a antib,mast do oci..snad zabere rychlo a nemam nic delat :grinning: tak muj jeste uklidi nez zitra odjede :grinning: :grinning: :grinning:

marky..to jeste neresim s mimi a co na to petan
15. dub 2010 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.