• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky :slight_smile: ,
jen vás jdu pozdravit a mrknout se jak se vede :slight_smile: .

adélko :slight_smile: ..jejda,tak hlavně ať máš očka brzy v pořádku :slight_smile: .

marky :slight_smile: ...držím palečky se školkou! :slight_smile:

honzi :slight_smile: ...to je never ending story s tím vaším foťákem :fearful: ...tak snad do třetice :wink: .držíme palečky :slight_smile:

deli :slight_smile: ...ty jo,míša už je velká slečna :slight_smile: .tak přejeme vše nej nej nej :slight_smile:

mur :slight_smile: ...děkuji za fotečky :dizzy_face:

všem pěkný víkend :slight_smile:
16. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz
ahojky
docitat vas nebudu pac jen nakukuji...
strasne me boli ty oci..dnes jsem PC zapla az ted...
no a taky uz na me dosly nevolnosti jak svina..je me hrozne do toho me boli hlava a ty oci a decko nechce spat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mejte se pa pa :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
ahojky
tak jsem doma..jsem 8+4 mame 1,96cm,srdce jako zvon a TP 25.11.vse je ok :dizzy_face: a je tam jedno..uff
20. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz
ahojky
adeli:tak jen tak dál at jste zdraví a krásně rostete :slight_smile: to je dobře,že je jen jedno dvojčata by byli záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
čau holky,počasí je nádherné, tak jsme pořád venku. Včera mini operace u nás co se týče obličeje, v pátek jdeme na kontrolu a asi za měsíc pod narkozu:frowning2: No uvidíme, ještě si to budu rozmýšlet.
Ježiš vy už máte všechny zápis za sebou a nás teprve čeká, jdeme až 26.4. tak jsem zvědavá. ale tak mám 2předpoklady podle kterých berou, tak snad fakt malého do té školky vezmou.
Jak se Mates vzbudí tak vyrážíme na brusle, jsem na nich teď denně, když je tak krásně.

adeli: moc moc moc gratuluji. A budu držet pěsti,a by vyšla ta holčička:slight_smile:

Marky: škoda,že ta pařba s nama nevyšla, snad příště. Bylo to super:slight_smile:)

Holky co tak udělat nějaký společný srazík třeba na Lešné, v Luhačkách.... bychom pokecaly, odreagovaly se, dítky by se vyblbly...
20. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mi jsme o víkendu zápasili s tou střevní virózou :frowning2: ...naštěstí teda jen jeden den, v neděli už byla Nikča v pohodě. Akorát škoda, že jsem v So nebyla na akci s váma :unamused: , tam kde jste "pařili" teď jsme dříve jezdívali a bylo to vždycky super. Tak snad příště, teď jsem nechtěla Nikču nechávat jen s taťkou večer, když jí nebylo dobře :frowning2:
Adel. tak to je skvělá zprávička :slight_smile: ...gratulujeme, hlavně ať je vše i nadále v pořádku :dizzy_face:
Muri a copak měl Maty s obličejem? Snad ne nějaký úraz :confused: , nebo jste byly s tím znamínkem?
Já jsem pro srazík, snad už budeme moct dorazit :slight_smile: ...klidně i Lešnou, nebo i Luhačky, teď to máme kousek :sweat_smile:
Tak jen se domluvit!
My teď ve čtvrtek jdeme na očkování, tak jsem zvědavá jaká bude (teda snad nebude) reakce :rolling_eyes: ....Jinak se školkou zatím nevím jak jsme dopadly, ještě tam teď koncem týdne povezu vyplněné papíry a potvrzení od doktorky...No jsem zvědavá!
20. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
ahojky
taky jsem s petanem porad venku..no tady na modre mam kam jit..petan je s deckama a vecer padne ani neknuci ze nechce spat :grinning:
no jsem zvedava co to bude..hlavne ze to bude zdrave :dizzy_face:
20. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz
Ahojky holky,
venku konečně krásné počasí, tak jezdíme na kole a jsme pořád venku na motorce.
pařba byla super, moc moc jsem si to užila....akorát Jirky kolega mu řekl, že jsem byla ožralá a pařila o 106.... :angry:
No jinak Adélko, modlí se všichni Šamšíci, aby to byla Elenka....takže snad to zabere...
Marky, no my papíry museli mít do školky do 2dní,fakt hodně velký nával je do školky...
Štěpy, tak alespon to malá bude mít za sebou, i když mně to příjde hezké, to co má na obličeji, je to jako piha...
holky, do těch Luhaček je to super nápad a nebo klidně Lešná....

Všem přejeme krásný den a užívejte sluníčka....

PS: peta bude muset dělat souhrnou zkoušku, má velkou absenci, musíme jí dát test, zda si vůbec pamatuje naše jména a jména děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Lajdačka jedna, učitelka a nepouitelná :wink:
21. dub 2010 v 08:36  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem doma od rodicu..po ceste jsem si vyzvedla muzika..bude dva dny doma
jo a tady fotecka mimi
22. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
ta je krásná, princezna :wink:
22. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
22. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz
čau holky, nějak teď nemám čas, pak někdy písnu více. Byly jsme totiž v nemocnici na JIP-Mates spadl, vyražený dech, bezvědomí a zapadlý jazyk. Nervy někde.... ale naštěstí je v pohodě, je jen podřený na pusině, jinak vše ok. a už opět řádí jak drak. Já ho v klidu neudržím a to má mít klidový režim :grinning:

Marky: jj s tím znamínkem, ale nešlo to, takže bude muset pod narkozu, protože je to hluboko:frowning2: mamka mi to sice vymlouvá, ale půjdu do toho, dnes zrovna s tím jedeme na kontrolu a bude nás objednávat.

Adeli: fakt pěkná holčička :grinning:

tak kdy se sejdeme? dopolko můžu jen středa a pátek, ale odpolko každý den. ale na ten výletek by byl dobrý celý den.
23. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz
mur..jezis chudak prcek..snad bude vse ok :dizzy_face:

no ja bych byla spis pro zoo...ja muzu porad me je to jedno :dizzy_face:
23. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz
u nás nového velice nic.jsme pořád venku,matýnek je hřišťomil :grinning:.
je to super že je konečně krásně :wink: :slight_smile: .

mur :slight_smile: ..jejda,to je dráček ten matýsek :fearful: :frowning2: ,no hlavně,že je v pořádku :sweat_smile: .

adélko :slight_smile: ..to je kráááásná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .jsem moc ráda,že je vše tak jak má být :slight_smile: .
ať už to bude cokoliv,hlavně ať je mimísek zdravučký :dizzy_face: .
co očka? :fearful:

marky :slight_smile: ..jejda,střevní viroza :fearful: :cry: .no je prý toho zase všude plno :unamused: .ale aspoň že to byla jen jednodenka :wink: .
tak hlavně ať už jste zdravé :wink: :dizzy_face: .

všem přejeme krásné slunečné dny :slight_smile:
23. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz
dobre ranko
u nas byla pracovni nedele tak nebyl cas juknout

ined..je dekuji :dizzy_face: oci uz dobre :dizzy_face:
26. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
adélko :slight_smile: ...tak to jsem ráda :slight_smile: .
my jsme také v jednom luftě,takovéhle počasí se musí pořádně využít :wink: .
zase nakuknu :wink: .
všem pěkný začátek týdne :slight_smile:
26. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
čau holky, tak Mates je snad po tom ještě větší divočák, bože já chci chvíli aby poseděl, no nehrozí:frowning2:
My víkend úžasný. V sobotu ráno jsme dali Lešnou, po ní jsme dali Galaxii, jsem se teda pěkně vyřádila i já. A v sobotu jsme byli v Halenkovicích na pouti se vyblbnout. Víkend opravdu udělal vítr v peněžence:slight_smile: holt to bolestné bylo drahé:slight_smile:)

Holky chceme ve středu na nějaký výletek s dětma, třeba Luhačovice. Kdo se přidá? mám místo v autě, tak není problém. Se nějak všechny poskládáme.
26. dub 2010 ve 22:28  • Odpověz
dneska jsme byli na zápis ve školce, do 7.5. mám donést vyplňěné papíry, tak jsem zvědavá.

Marky už se vám ozvali jestli Nikču berou?
26. dub 2010 ve 22:29  • Odpověz
jo a v sobotu je v Otr. Májová pouť, kdyste vy přespolní chtěly zajít. Já jdu 100%, ale budu po akci, takže já určitě žádný kolotoč nedám, jen se budu dívat na Matese jak jezdí a myslím, že i z toho mi bude zle:slight_smile:
26. dub 2010 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj holky,
jen v rychlosti, už pomalu mířím do hajan :grinning: ....pořád mě blbne PC a můj je pořád v trapu, takže oprava zatím v nedohlednu :rolling_eyes:
Teda copak to zase Mates vyváděl :cry: :confused:...vy si teda musíte vytrpět :unamused:, hlavně, že je zase v pořádku a vůbec ho to od řádění neodradilo :grinning:....To si opravdu zasloužil tolik atrakcí za víkend :dizzy_face:
Adel, opravdu pěkná fotečka :slight_smile:...Já tam taky vidím tu "Elenku" :sweat_smile: ...mimochodem to je i mé jméno :wink:
Ined, zdravíme hřišťomila Matýnka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Muri, se školkou ještě nemám vyjádření, takže nevím...jinak s tou středou bych se klidně i přidala, ale dopoledne musím ještě do Zlína a nevím jak dlouho se zdržím :unamused: .Vy vyrážíte hned ráno, nebo odpolko?
Jinak v sobotu se chystáme s babi a dědou do Zlína na nějaké "májové" akce, tak jsem zvědavá jestli alespoň vyjde počasí :wink:
Tento víkend bylo opravdu nááááádherně :dizzy_face: .... teď teprve oceňujeme velkou zahradu :wink:
Mějte se moc pěkně!!! :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 23:55  • Odpověz
ahojte holky.. je tady některá od UH..potřebovala bych se zeptat na MUDr. Vlachynského a jak je to u něho s tím nastřelováním naušniček..
28. dub 2010 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
ahojky
vylet u nas nehrozi...petan je nemocny..kasle jak blazen a tak vas nechceme nakazit

mur..pekny vikend :dizzy_face:

zelvatko..neznam :confounded:
29. dub 2010 v 09:56  • Odpověz

mur :slight_smile: ...my se tam určitě potkáme :slight_smile: ,nebude-li teda pršet že :unamused: .

adélko :slight_smile: ...furt něco že :frowning2: .ta ať je peťulka brzy v pořádku :dizzy_face:

zelvatko :slight_smile: ...to ti neporadím bohužel :unamused:

marky :slight_smile: ..s tou zahradou vás chápu a tiše závidím :sweat_smile: .a děkuji...pozdrav vyřídím :dizzy_face: .ten můj malý motorkář má zase šrám na čelíčku :sweat_smile: ...pořád samá modřina a odřenina-je to divoch :grinning:

jinak u nás vše při starém....noci stojí převážně za prd atd atd. :grinning: ,ale jinak je to fajn :grinning: .
dnes jsme byli koupit sandálky :slight_smile: ..je pařák a matýnkovi se už potí v zavřených botkách nožky :wink: .takové krásné superfity měli,ale..870 kč :rolling_eyes: ,tak jsem vzala essi..taky pěkné a cena příznivější-560 kč :wink: .
už se bude prcek budit :wink: ..tak pomalu končím,všem přejeme krásný víkend a hlavně žádné nemoci :dizzy_face: .
pááááááá :slight_smile:
30. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
ahoj holky,
nějak pořád nestíhám, jsme pořád v trapu jak je pěkně. vypadneme ráno v 8,30h a dom jdeme buď se vyspat po obídku a nebo až v 19.30h.Do toho já sportuji, na bruslích jsem denně, do toho ostatní věci...
V sobotu tu byla pouť tak jsme celý den strávili na kolotočích, ponících, ve skákacím hradu... peněz uvalených no děs. ale hlavně, že byla spokojenost:slight_smile: Potkala jsem tam jen Deli.
včera jsem byla nakupovat v Brně-Olmypie a Ikea, takže další vítr v peněžence:frowning2: ale aspoň jsem si koupila pro sebe nějaké věcičky do pokoje ať to tu mám i já pěkně:slight_smile:
ve středu jdeme do hřebčína do Napajedel na exkurzi, Mates totiž miluje koně, tak jsme si to dohodli. Jsem zvědavá co na to bude říkat:slight_smile:

Ined: pěkné sandálky jste koupili. a to ho fakt už necháváš venku lítat v sandálech? Matesovi se taky strašně potí noha, ale sandály mu ještě nedám. Opět uvažuji, že koupím jak loni boty mezi. ANi zavřené ani sandály. J8 nevím já ěm superfitům nemůžu nějak přijít na chuť,.ale essi se mi líbí. ty jsme měli i zimní botky.

zelvatko: taky neporadím, Dr. neznám.

Adeli: už je Petříkovi doufám líp.

Marky, tak co atrakce ve Zlíně?jj zahrada je velká výhoda! taky si to nemůžu vynachválit:slight_smile: jinak páteční srazík byl fajn. V sobotu jdeme zase, ale ještě nevím kam tak bych ti dala vědět až se to dohodně. Byli jsme sice jen 4, ale dobré:slight_smile:

srazík: tento týden můžu jen některé odpoledne, dopoledne mám našlapané. ale už bychom se na něco mohly zase domluvit.
mějte se pěkně:slight_smile: pa
3. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
http://www.detskeboty.cz/detska-obuv/detske-celorocni-boty/richter-12-0403-1211-olnub-vel-metal.htm
tyto botky jsme měli min.rok že to nebyly plné a ani sandály. tak takové teď zase chci, ale snad najdu lepší cenu
3. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
mur :slight_smile: ...ty sandálky měl zatím jen jednou :wink: .teď zase jak se ochladilo máme botky zavřené,ty jarní-taky essi :wink: .
mně ty essi taky vyhovujou,ale na superfitech se mi líbí více desing...kdykoliv jdu na botky,okamžitě mi padne do oka tato značka,ale ta cena je hrozná :unamused: ...fakt je,že jsou lehounké,ale ty essi nejsou špatné...máme už vlastně třetí a všechny byly v pohodě :slight_smile: .
já pro srázek odpoledne taky jsem...teda krom středy a čtvrtku-tento týden :wink:
na pouť jsem se dostali neplánovaně až odpolko...kuba musel dopoledne do práce :confounded: .tak jsem matyho naobědvala doma a vyrazila na spaní ven,pěšky na baťov.ale spinkal jen hodinku,byl pak sice v pohodě,ale už není zvyklý v kočárku spinkat :confounded: .
dnes to ale dohnal..dal si odpo 3h :grinning:
botky jsou to pěkné :dizzy_face: ,ale teda ta cena..... :confounded:...fakt děs :frowning2:

tak pěkný večer všem..zase brzy nakuknu... :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz
Ahojky holky,
vidím že Essi hodně chválíte, my jsme měli jak zimní, tak máme i jarní a jsou fakt super, ty zimní naprosto dokonalé a vypadají i po 5měsících chození jako nové a ty jarní koupila moje maminka, ale jsou větší, tak je budeme mít na podzim....
Ted sháním sandálky, loni jsme měli Rebook a maximální spokojenost. chci se jít podívat po nějakých ve ZL, protože v UH jsme to prošli a nic...
Jinak holky, co ten další týden srazík udělat někde v přírodě, pokud teda bude hezky....a nebo zase pařbu jako v sobotu...to bylo moc fajn... :wink:
3. kvě 2010 ve 23:58  • Odpověz
ahojky holky,
Tak Míša odjela na školu v přírodě no počasí jim teda moc nevyšlo.
Botičky jsou všechny moc hezké :slight_smile:
Už by se mohlo zlepšit počasí at můžeme chodit zase na hřiště-Luky je stejný hřištomil jak Maty od ined kolikrát mám co dělat ho dostat domů.
Mějte se všichni moc fajn :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak máme odpolední siestu, Nikča chrní a já mám klídek na vás a na kafčo :sweat_smile: .Ráno jsme ještě byly podepsat papíry v MŠ, vzali nás od září Nikča nastupuje :wink: ....tak jsem zvědavá, zatím teda jen na těch 5 dnů v měs., nebo jak to je.
Jinak víkend byl krásný, v So jsme byli na 1.máj ve Zlíně a super, Nikča se pořádně vyřádila, kolotoče, auta, skákací hrad atd...přidám zase pár fotek.
Vy už jste všichni na FB, nebo kde? Já si tam na to nějak nemůžu zvyknout pořád :unamused:
Na srazík by jsme taky rády vyrazily, ale škoda teď toho počasí :frowning2: ....a jsem taky radši pro odpoledne.
S botkama Essi zkušenost zatím nemáme, ale vypadají moc hezky :slight_smile: ....Já jsem zatím byla vždy spokojená (teda s cenou moc nee :angry: ) s DPK a Superfit, ty nám vyhovují nejvíc, jen kdyby ta nožka tak rychle nerostla :rolling_eyes: :sweat_smile:
5. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.