• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
čauky holky, tak jsem byla s Matesem dopoledne na exkurzi v Napajedelském hřebčíně. Mates hotový. Dokonce jsme viděli 3h staré hříbátko, no bomba:slight_smile: Mates krmil, plno dětí, takže maximální spokojenost. Cena 35kč na osobu, děti zdarma. Takže můžete někdy vyrazit,ale musí to být skupinka lidí.
Počasí je děs, moc zima:frowning2: nadávám, že mi brusle leží v garáži. ale venku jsme krom poobědovém spánku stejně venku až do večer. Včera jsem teprve v 19.15h nahnala Matese dom. Taky ho nemůžu dostat dom, když je venku plno věcí, všude samé skluzavky...
Holky zítra je v galaxii akce pro dospělé od 20-23h. S Janistou jdeme. Nechcete se některá přidat se vyblbnout bez dětí a manželů????:grinning:
Jinak já zatím nejvíc bot měla DPK, na ně nedám dopustit, ale poslední dobou kupuji i ty essi. Tamty richter cena fakt děs, ale byly velmi dobré na léto, když není zase tak pěkně...ale budu se snažit najít nějaké podobné s dírama,ale levnější.

Marky: tak to je super, že ti Nikču vzali. To u nás bude problém. Strašně moc dětí a Mates je narozen pozdě. Možná to dopadne tak, že půjde do jeslí místo školky a to taky není jisté. No uvidíme. Do konce května nám má dojít vyjádření, ale vidím to špatně po těch řečech ředitelky:frowning2: Jinak já jsem nejvíce jen na icq a skypu večer a nebo nejsem doma:slight_smile: Jak dopadla grilovačka v pátek?

srazík: bychom udělat mohly venku, jen to počasí je na prd... a nebo klidně můžeme někam do herny. Já bych šla i do té galaxie, to není zase tak drahé a hlavně se vyblbneme i my a děti taky. A večerní akce na díze to samozřejmě můžeme:slight_smile: Já jdu v sobotu na svícu, ale další víkend mám volný, zatím:slight_smile:

Deli: třeba se počasí umoudří a Míši škola v přírodě vyjde. A kam to jeli? teda ale je z ní pěkná slečna co jsem ji viděla na pouti.

Honzi: viděla jsem v Brně nádherné sandálky nike, ty byly fakt bombastické za 590 nebo 690kč, teď si nejsem jistá. musím se mrknout jestli je nemají i tady ve ZL, neměly fakt chybu. Kdybych měla Matese s sebou tak jsem je vzala, ale tak jsem to nechtěla riskovat kupovat boty bez něj.
5. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

mur :slight_smile: ...super program :dizzy_face: .matýnek na koně štěká :fearful: :grinning: ..ale obecně má zvířátka rád,takže by se mu tam určitě také líbilo :slight_smile: .zítra já určitě nemůžu a bůhví bude-li kuba vůbec doma,neboť jeho brácha je nemocný a dnes musí zůstat v práci za něj :frowning2: .ale janistu moc pozdravuj a užijte si to :wink: :slight_smile:

marky :slight_smile: ..moc gratuluji k přijetí do školky :slight_smile: .nikolce se tam bude určitě líbit :slight_smile:
FB u mě nehrozí,nevím,je to na mě asi moc masové :sweat_smile:
my byli včera ve zl na majáles a super,akorát jsme mysleli,že uvidíme mňágu a ta hrála až o 18h :unamused: ,tak jsme viděli aspoň xindl x,či jak se to píše,ale dobré :wink:

deli :slight_smile: ...jj,to známe.i u nás odchod domů je téměř vždy s křikem :sweat_smile: .
to počasí mě štve také :frowning2: ....aspoň že na té motorce může jezdit,ale u každého hřiště pořád dokola vysvětlovat proč tam nemůže už mě fakt nebaví :grinning: .

mějte se všichni moc fajn :slight_smile:

jo,co je s peťkou??? :confused: :fearful:
5. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj Mur,
tak to je super ten hřebčín, to tam určitě zajedeme :slight_smile: ....nebo třeba i srazík by tam šel dát, někdy, ne?
Grilovačka super, v pátek i sobotu :sweat_smile:, my teď skoro každý víkend něco děláme, jen škoda, že se vždycky večer docela dost ochladí :unamused:
Ty školky jsou fakt teď problém, tak třeba budete mít štěstí i vy :wink:
5. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
To si teda zítra pořádně "zablnete" ,co? :grinning: ...Nevím jak se můj zas na to bude tvářit, je to docela narychlo :confounded: , ale zní to lákavě :sweat_smile: :wink:
Ined, taky toho má tvůj dost co :frowning2: ....a nejen on, tak hlavně ať je švagr brzo fit a máte taťku zase doma :slight_smile:
Jj ty hřištátka jsou zrádné, zrovna včera si tam NIkča klekla do trávy a pod ní byla to úplná bažina :angry: ,. takže jsme opět šly jako "čuníci" :grinning:
Snad se brzy vyčasí :slight_smile: ...už jsme si na teploučko zvykly a teď tohle :frowning2:
5. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
ahojky holky jak semate?
co noveho?neslo me PC :confounded: asi tyden :angry:
ale co veci jsem podelala :dizzy_face:
5. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
adélko :slight_smile: ..dobře si pamatuju po stěhování :fearful: ..neměli jsme zapojený net asi měsíc..no hrůza,ale vše jsem měla hotové a při matýnkově spánku jsem si pilovala a lakovala nehty :grinning: ..
jak je tobě? :slight_smile:
včera jsem o tobě četla zmínku na nějakém fóru...určitě to bylo o tobě :slight_smile: ,...že ''adelinka je těhu a mimi čeká v listopadu'' :dizzy_face:...že ty někde něco či někoho zanedbáváš :angry: :grinning:...(legrace :wink:

marky :slight_smile:---jj,má toho nad hlavu...a následně my s ním :frowning2:...no co už že... :unamused:
matýnek ''trpí'¨záchvaty zoufalství (vzteku :rolling_eyes: ) a je schopný se vyválet v hnoji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :confused: :rolling_eyes: :unamused: :frowning2: :slight_smile:...snad to brzy přejde :sweat_smile:

no jinak já tu trčím proto,že jsem dělala,stahovala a posílala fotky,ale hlavně..objednávala jsem let balonem pro mě a mm k narozeninám :grinning: .teda mm k narozkám,ale máme je kousek od sebe,tak by to bylo vlastně pro oba :grinning: .uvidíme ale jestli to vyjde :wink: .pak napíšu více..už letím do hajan :pensive: ..tohle je na mě vražedná doba :grinning:
tak vše dobrou,klidnou noc a páá :dizzy_face:
5. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ined.. :grinning: :grinning: no ale pohodka bez netu byla :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz
adeli-kočena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
Ahoooj Adel :confused: ....téda to koukám, mooooc ti to sluší mamčo :wink: :sunglasses: Opravdu kóča :slight_smile: To má velký Peťan úplně novou ženskou doma, co? :grinning: :grinning: :grinning:
Kde jsi byla? Podej info? :wink:
6. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
ahojky
je holky dekuji
no byla jsem u zname ve zlechove cena 4000 :dizzy_face: jsem spokojena 10000 bych nedala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
clovek musi bejt porad novy a necim zajimavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
čauky holky, my jsme včera byly na celý den u kámošky, tak se malý pěkně vyřádil a my s kámoškama pokecaly:slight_smile:
Já nakonec v té galaxii nebyla, padl mi doprovod, ale nevím jestli Janča byla nebo ne. ale příště 100% jdu. bývá to tam asi 1x za měsíc, tak se můžeme domluvit. a nebo tam zajít společně s dětma přes den, co vy na to?

Adel: teda to je ale pořádná změna!!! super:slight_smile: co ti na to řekl manžílek? kurňa na mě by i 4tis byly dost. a to tam máš napletené nebo jak to tam máš uvázané? a jak dlouho to vydrží?

Ined a kde jsi to objednávala a kolik to stálo? mě by se to taky líbilo, taky budu mít narozky:grinning:

Marky, tak to máme taky takové štěstí, že si mates musí kleknout nebo sednout do jediné kaluže co tam je:slight_smile:

holky co příští týden nějaký srazík? mě je jedno kde:slight_smile:
7. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
ahojky
ja muzu pristi tyden az od stredy :dizzy_face:

mur...podle toho jak rostou vlasy se to posunuje...muzik je rad..co s zenskou co je porad stejna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ma porad jinou :grinning: :grinning: :grinning:

ted jsem dojela z mesta..petanek ma nove botky na ven a ja si po ceste koupila meloun...uz jsem sezrala asi 3 kila...no sak ale kuwa za 5 kilo 200..ale je super z jordanska..minule jsem koupila v bille a musela ho vyhodit jak byl hnusny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

muj me dneska koupil orchidej ke dni matek :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
ahojky holky, přeji krásný páteční večer a celý víkend:slight_smile:

Adeli: je pravda, že mám taky ráda změnu, i když poslední dobou to moc neměním, jen zastřihuji tak o 5cm a nechávám protenčovat, nějak moc to mám husté a tak mi to kámoška pořádně ztenčí:slight_smile:
Kurňa si mi udělala chutě tím melounem a vypadá dobře, vidím,že Petříkovi taky moc chutnal:slight_smile: teda takový dáreček, to se máš! mám stejnou, teď jsem si ji dovezla z Ikey. A jak to, že ti ji dal dnes, když je to až v neděli?

tady je moje chlouba.
7. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
no on uz zase jede pryc :cry: v nedelu v 4 rano

krasne je mas..me to pestovani moc nejde :angry: :confounded:
7. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
Zdravím po dlouhé době..Přihodila jsem nové fotečky,tak se můžete mrknout..

Hezkou neděli:slight_smile:
9. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
čauky holky, já měla víkend docela náročný. v sobotu jsem bruslila o 106, pak hned jela s malým na kole na koníčky do Napajedel, ale jen do ohrad a pak večer jsme měli se spolužákama pařbu až do rána. velmi kvalitní akce:slight_smile:) spánek sice jen 1,5h, ale v pohodě:slight_smile: v neděli jsem měla klídek, byla jsem jen na prochajdě. Na facebooku mám fotečky, kdybyste se chtěli mrknout:slight_smile:

Adeli: ty orchideje mám kupované teď. Tu bílou mám měsíc a něco a ty druhé dvě jsem si koupila min.neděli, takže zatím se mi daří, ale co bude pozděj to nevím. Zatím to mám naňahňané na okne neboť mám na nich i rajčata než je dáme ven. ale pak to snad bude lepší a ještě si nějakou pěknou přikoupím. Už to není tak drahé, tak se to dá:slight_smile: a nebo by taky nebylo špatné ji dostat, ale nemám od koho:frowning2:
a jak je? už je to o něco lepší a nebo stále nevolnosti?

ahoj luci:slight_smile: pěkné fotečky. očividně Natálka s Davídkem pěkně řádí :grinning: a je super, že jsi konečně spokojená a šťastná!!! moc ti to přeji.

holky co nějaký ten srazík venku? počasí vypadá opět docela dobře ne?odpolko můžeme každý den. dopol. jen středa a pátek.
10. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem se dneska vratila z nemecka byla jsem s petrem na otocku..no desne ja bych nemohla jezdit kamionem
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz
čauky holky,
v pátek v 10h na senioru v Otr. v té kavárně bude cvičitelka vykládat co kupovat ve zdravé výživě a takové věci okolo. Já tam jdu, tak kdybyste některá měla zájem tak dojděte.

adeli: to já bych zase jezdila:slight_smile:
11. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz
adélko :slight_smile: ... :confused: ty bláho :confused: ,ale mooc ti to sluší,opravdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
na meloun se také těším,v těhu jsem ho sežrala asi metrák a možná i víc :grinning:

mur :slight_smile: ...v pátek bohužel nemůžu.
děkuji za fotečky z hřebčína,krásné :dizzy_face:
let balonem jepři filmovém zlínském festivalu,kukni na jejich stránky :wink: ..třeba by se ještě volné místo našlo :slight_smile:
http://www.zlinfest.cz/cs/o-festivalu/aktuality?id=858

u nás vše stejné,aspoň tak :slight_smile: ..všem pěkný den,papa...pláčemééé
:fearful: :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj holky, jsem taktéž ze Zlína a okolí a chtěla bych se Vás zeptat ohledně NT screeningu.
Vím, že se provádí za úhradu 1400,- v Prediku a pak ještě v Baťovce zadarmo (nebo to platí pojišťovna). Chtěla jsem se zeptat, jestli se jedná opravdu o totožné vyšetření, popř. jestli je některé lepší než druhé. Budu moc vděčná za každé info..
Ještě by mě zajímalo, jestli teda v té Baťovce udělají všechno (odběry+UZ) během jednoho dne nebo jestli se musí na odběry jít jindy - např. v jiném týdnu těhu než se pak provádí UZ.
Moc děkuju za odpovědi.
12. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz
ahoj holky, jdeme zítra s Peťkou a Jančou kolem 13h do senoioru tak se přidejte kdo budete chtít.

Pampeliška: ahoj. Nevím přesně, ale zjistím ti o baťovce víc neboť moje sestra tam byla teď nedávno na tom. ale mělo by to být úplně stejné jak na Prediku. Napíši co nejdřív jak se mi ozve
12. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
ahojky holky
dobre ranko..no u me moc ne nez jsem stacila dopsat tak jsem se 3x pozvracela..kuwa snad to brzo prejde..

teda tady uz se planuji jen souk srazy....
no ja nedorazim jsme vsichni nemocni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky,
pampeliška: tady je vzkaz od mé ségry:
obě vyšetření vyjdou na stejno a navíc v Baťovce je to zadarmo. Navíc v Baťovce je každou středu známá kapacita MUDr. Dhaifalah - je to opravdová odbornice z Olomouce - získala hodně ocenění a pouhým ultrazvukem je schopná poznat sebemenší odchylku. Je velmi zkušená. čekací doba je u ní (vzhledem k návalu pacientům) hrozná, ale stojí to za to. Jinak pan doktor, který je tam jiné dny je také super. Je vtipný, laskavý a vyšetřuje dlouho, takže si ten ultrazvuk člověk užije. Když si není nečím jistý, znovu se na stejné místo vrátí z jiného úhlu atd. Myslím si, že tam jsou fakt odborníci a je to super.
Na 1.screeningu (ve 12.tt) si nejprve v ordinaci v nemocnici vemou krev a potom jdete teprve na ultrazvuk. Nechodí se jiný den.
Co vím i od kámošek, tak ta z toho OL je opravdu dobrá.

adeli: tak snad tě to velmi brzy přejde ty nevolnosti!!!

tady se nedělají soukromé srazy, ale pořád tady nikdo nic nenapíše kde kdy srazík... a když napíšu tak nikdo nemá čas... a tak jsme se s holkama dohodly, že půjdeme. jsme se tak domluvily během chvilky a tak jsem to tady napsala, že jsme totiž nikde dlouho nebyly.
13. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
ahoj holky, včera jsem byla v tom senioru na vykládání o zdravé výživě. No docela mazec, tam samé jáhly, kuskus, agar, tmavá mouka a my s kámoškou u toho si dáváme latté, zákuseček, do toho děcka to samé:grinning: ale bylo veselo. Jako nevím jestli jsem si z toho něco vzala. Možná jen malinko.
Večer jsem si byla poprvní zahrát squash, teda dobrá makačka, ale srovnala bych to s badmintonem, oboje je stejně náročné. Jen teda je rozdíl v těžkosti rakety a v pinkání o zeď:slight_smile:
Dneska jsme měli videonatáčení pod vodou. Budu mít i foto, tak až to bude tak ukážeme. Mělo by to být tak za 6tnejpozděj. ALe stahuji foto co nás tam fotila babička, tak pak pošlu.
Přejeme pěkný víkend, hlavně aby počasí se umoudřilo. pa
15. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
ahoj holky
přidala jsem pár fotek naší Míšy

přeju všem marodům at se brzo uzdraví a doufám, že už se zlepší to počasí nebo toto už mě totál štve :unamused:
mějte všichni fajn víkendík :dizzy_face:
15. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
ahojky holky
tak ja jen nakukuji pac jsem total nachlazena vse me boli a desny kasel asi kuwa umru...do toho zvraceni
ja nevim co uz mam delat ...nic ani nemam pac nejsem schopna zajet ani do lekarny...snad zitra
15. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
ahojky
Adeli:tak doufám že ti už je líp :slight_smile:
tady už teda nikdo nechodí :unamused:
17. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
ahojky..no je me hur a hur :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
Ahoj holky,

chtěla jsem Vás poprosit, jestli nemáte některá kontakt na nějakou dobrou paní co peče dorty ve Zlíně a okolí. Moc děkuju! :slight_smile:
17. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky,
jak zvládáte tohle upršené počasí ? :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...pěkný hnus, co? Právě čučíme na kouzelnou školku.
V So jsme byly s děckama u nás na Burze, naštěstí teda počasí vydrželo a nepršelo, ale teda došly jsme jak čuníci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už ať je líp !!!! :rolling_eyes:
Muri, díky za fotečky ze srazíku, holkám to mooooc slušelo, jako vždy :dizzy_face: ...a taky za tipy na akce, my se v Sobotu chystáme na dětský den do Zlína do bať. vily, jezdíváme každý rok, akorát se to bohužel kryje s tím pohádkovým lesem na Halenkách :confounded:....Škoda, tam by to bylo určo taky super, jen aby vyšlo počasí :unamused:
Adel, teda ještě k tomu všemu i nachlazení :stuck_out_tongue_closed_eyes:....tak to hlavně přežij v pohodě a ať je co nejříve líp :cry: :wink:...Opatruj se! :dizzy_face:
Aurinka, já bohužel nevím jak s dortama, možná holky poradí....my doma děláme domácí, takže osobní zkušenost nemám :unamused:
Deli, moc pěkné fotečky...Míša je kočanda :dizzy_face:
Ined, šťastnou cestu balonem, hlavně hladké přistání ...už teď se těším jak poreferuješ :confused:...Já bych do toho taky šla :wink:
17. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.