• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
No tam fotí kamarádka Zuzanka, takové tmavé vlasy a výrazné brýle...chodily jsme spolu na ZŠ...moc hezké fotky...no a ten Tvůj web je jak zlobi prosím??
13. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
No tak to máte už hodně dárečků a chystáte oslavu na kdy? Tento víkend?
13. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jj, Honzi, už tuto sobotu :wink: ...leden máme nějak nabytý oslavama, příští víkend už je toho hodně.
13. led 2009 ve 21:18  • Odpověz
No tak to hoooodně foť a bacha na dort :grinning:
13. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
ty jo tak marky foť foť :slight_smile:
honzi je to www.erbenovi.fbl.cz
zkusím dohodit nějaké i sem...:slight_smile:
13. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jasně :grinning: ...to už mi doma preventivně taky nakázali, radši se k němu nepřibližovat! :grinning:
13. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jdu na kutě, "dobrou noc" všem :slight_smile:
13. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
je tady ještě někdo? Fotky máte krásné...kukala jsem i na svatební, Ty jsi měla moje nej....kytky na svatbu...miluji lilie a tulipány...chtěla jsem lilie, ale ty by se neusušily a tak jsem si nechala navázat růže...
13. led 2009 ve 21:52  • Odpověz
dobre rano..noc dobra ,ale spala jsem dneska s petrikem v pokojiku ..kdyby neco..vcera zvracel a nastesti dobre :grinning:
tak jdu trosken poklidit nez dojede kamoska,vcera uz se me nechtelo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 06:44  • Odpověz
Ahojiky holky, tak my noc super a spala až do 8hod...
14. led 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
ahojte holky
včera mi vypadl net, tak jsem tak zmizela...
honzi díky, já lilie miluju jsou to moje nej kytky a žlutou barvu takže bylo jasné - žluté lilie :slight_smile:
jinak noc...jak švýcarské hodinky o půlnoci vzhůru :slight_smile:) to jsme jí uspali, ale v 1.30 už ne a navíc mjá chudinka rýmu! :angry: přeci jen přes veškerou snahu to chytla chudinka, takže plný nos, furt se vrtěla, tak jsem ji měla u sebe a kojila...
od soboty ji přebaluje a převlíká radek at nejsem u ní, ukládá jí, nosí jí, hraje si s ní, já ji fakt jen kojím...a stejně :frowning2: snad jí to nevleze do uší zase!!
takže my srazík zítra stoprocentně ne :frowning2:
zkusím hodit pár fotek co jsem včera zmenšila :slight_smile:
14. led 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Já jsem včera koupila do pokojíků žaluzky na střešní okna, takže už nás konečně nebudilo to poulič. osvětlení co nám svítí přímo do oken....do půlnoci se budila, pak šlus a spaly jsme až do 6:30.

Mony, na rýmu u kojenců prý pomáhá stříknout trošku mateřského mléka do nosíku :wink: ...je extra hojivé, tak by malo pomoct :wink:

Jani, dívala jsem se na fotky a Adelká je kočka :slight_smile: ....na jedné má bobiš ten ekzémek, úplně jsem si vzpomněla na sebe....taky jsem to mívala tak v záhybech, v předloktí, pod kolenama a hodně i ve vlasech, na to jsem měla ten dehtový šampon a pomohl.....malá už je OK bez ekzemku si říkala, že?

Adel, ..pak sem nějaké foto v pondělí :slight_smile:

Marky, budeš i něco péct na tu oslavu, já bych měla, když mám konečně tu novou troubu, ale jsem na to kopyto, zvládnu tak max. bábovku :pensive:
14. led 2009 v 09:22  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:

Jak se tu bavíte o tom pečení, tak mě to teda taky čeká. můj drahý má v úterý 35 :wink:

dneska jedu do školy "obnovit" studium, jsem z toho uplně na nervy. vůbec se mi tam nechce a neumím si to s malou vůbec představit, jak to budu zvládat...

fuj tady zas sněží, to už mi taky leze krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
jani už jsem to slyšela asi to zkusím s tím mlíkem,
malá tu furt žvatlá táta potfůrka a máma nic...
jani chceš jednoduchý recept na buchtu která vypadá pěkně? :slight_smile:
lusi a co budeš studovat?
a co s tou ledvinou? co to znamena? ale jestli o tom nechceš mluvit tak řekni at nevyzvídám..
holky dodala jsem pár nových fotek do miška III :slight_smile:
14. led 2009 v 09:35  • Odpověz
s co jsi studovala Luci a jaké se jmenuješ Ty?
Jinak jsem kukala na fotky zlobi, super...no mně se líbí ty růžové lilie, já miluji růžovou barvu....chtěla jsem je a nebo tulipány...ale jak už jsem psala, zvítězily růže....
malá se plazí jako čert...zítra jsme pozvané ke kamarádce na kafčo, tak se těším. Má taky stejně starou holčičku a chodily jsme spolu na ty masáže....
Tady teda hustě sněží :confused:
14. led 2009 v 09:37  • Odpověz
zlobi: loni jsem přerušila studium kvůli těhotenství - byla jsem dlouho po špitálech tak se to nedalo zvládnout. no a letos se tam musím vrátit - mám rozdělaný 7. semestr na Fame ve zlíně.

s tou ledvinou je to blbé...nesmí padat (takže nevím jak se bude učit chodit, jak bude jezdit na kole atd.), nikdy nebude moct sportovat nějak víc (což by zas až tak nevadilo) no a pak taky trochu dieta - málo bílkovin aby se ledviny nepřetěžovaly a tak, ale to mi prý řeknou až začne pořádně něco jíst.

za 14 dní jdem do nemocnice na nukleární medicínu - tam jí zjistí jestli jí ta ledvina dobře funguje - tzn. jestli nebude potřebovat dialýzu nebo tak...
14. led 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
honzi já tak miluju lilie, že se prostě nesušily ale musela jsem je mít :slight_smile:
návštěvy jsou moc fajn, ale jak jsou teď všichni nemocní je to naprd..
lusi - to je filmařina? já mám střední filmařinu - jsem vystudovaná filmová produkční :slight_smile:)
jak tože to s tou ledvinou nezjistili na ult? ale tak hlavně at ta druhá funguje!že nebude vrcholový sportovec nevadí a ty pády...to si užiješ...ale miška padala měsíc jak se naučila stát a teď už nepadá...
14. led 2009 v 09:42  • Odpověz
Fakulta Managementu a ekonomiky. No tak to já mám rozdělanou taky a nevím nevím, jak to zvládnu...
14. led 2009 v 09:44  • Odpověz
zlobi: já nevím jaktože to nezjistili - všichni se tomu diví. hlavně že jsem byla v těhotenství na dvou genetických ultrazvukách a vidělo mě tolik doktorů, že to nejde ani spočítat...

ta škole je ekonomika :grinning: Fakulta managementu a ekonomiky - Fame
14. led 2009 v 09:45  • Odpověz
A kdo Ti tam fotil tu malou? Ta Zuzka nebo kluk?
14. led 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
aha tak to jo, to já vidím filmařinu asi všude...dá se bez problémů studovat dálkově? jsem taky přemýšlela že se pak do něčeho pustím :confused: mám rok ekonomky v praze a jestli zůstanu v bankovnictví tak by se mi nějaké účto hodilo :slight_smile:)
14. led 2009 v 09:47  • Odpověz
honzi: ta Zuzka mě fotila s bříškem (jestli to teda byla ona, ale asi jo, víc takových tam asi není :slight_smile:) a teď s malou nás fotila taková blondýnka
14. led 2009 v 09:47  • Odpověz
Lusindaa, tak to je mi moc líto...snad to nějak s manželem zvládnete....uvidíš, jak dopadne to vyšetření....jinak malá na fotkách moc šikovná, musíte se k nám brzo připojit na ty srazíky :slight_smile:
Taky jsem do loňska studovala, měla jsem jít ke státnicím, ale utekla mi anglina o 2 bodíky, jinak jsem měla vše splněno, takže musím znovu na přijímačky a jestli to vyjde, tak si pak nechat uznat odstudované předměty :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mončo, sem s tím receptem :slight_smile:
Jinak Míška bude taky pěkný živel :slight_smile:
14. led 2009 v 09:49  • Odpověz
u nás chumelí mooooc, takže do školky vyrážíme za chvilku na sáňkách :slight_smile:
14. led 2009 v 09:54  • Odpověz
Taky bych se k tomu měla dokopat, škola je důležitá...no určitě Zuzka, jin tam není...nic holky, valím žehlit...
14. led 2009 v 09:56  • Odpověz
jani: jak se to zvládá s dětma studovat? já si to fakt neumím představit jak to budu dělat. hlavně jak se budu učit na zkoušky...a koukám že ty máš dva prcky. no teda :pensive:
14. led 2009 v 09:56  • Odpověz
No musela jsem zapojit babičky, když jsem byla ve škole, jinak učení veškeré žádné, buď na procházkách v parku nebo v noci pod peřinou s čelovkou na hlavě :grinning: ....do Vánoc jsem totiž bydlely u babičky ve 2 cimrách a spali jsem všichni čtyři v jednom pokoji..radši nevzpomínat....
14. led 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
tady taky chumelí pěkně..
jani nevim jestlk ito neznáš jmenuje se to hraběnčín koláč
40dkg poloh mouky, 1 hera, 4 žloutky, 15dkg moučky+15dkg cukru krupice, prášek do pečiva - z toho uděláš těsto, 2/3 vymačkáš na plech (mně se osvědčil pečící papír) a 1/3do lednice. na těsto tvaroh, jablka, nebo oboje cokoliv máš ráda, na to rozetřeš sníh ze 4bílků a pak se na to nastrouhá ta třetina těsta, nebo se z té třetiny udělají "nudle" a to na to poskládáš jako mřížkový - na co máš chuť :slight_smile: a je třeba hezké když se do té 1/3 přidá kakao tak pak je to hezky barevné..nebo do celého dle chutí :slight_smile:
14. led 2009 v 10:03  • Odpověz
Díky ...vyzkouším to :slight_smile: ....měla bych už pomalu začít trénovat, tak možná o víkendu něco napeču
14. led 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
:slight_smile: já se na tento chystala o víku, miluju to s tvarohem, ale jak mi není dobře tak peču na vše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a živel miška bude, včera byla ve vaně a úplně tam lítala jak splašená, lezla z jedhono konce na druhý stavěla se o okraj a pak o roh a furt sem a tam ani jsme jí nestíhali :slight_smile:)
14. led 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.