• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahoj holky,počasí humus, povodně budou zachvíli tady. My máme už vodu ve sklepě-spodní voda:frowning2: no děs:frowning2:
19.6. dopoledne v baťově vile máme vystoupení s yamahou, tak kdo by chtěl vidět trapas jak Mates zdrhá z podia tak dojděte:grinning:

Marky: v sobotu 22.5. je večerní dámská jízda tak s tím počítej!!!! buď UH podle Honzi a nebo ZL. ještě se domluvíme. Honzi se do středy ozve co a jak.
Jinak ty Halenky bývají fakt dobré, já se tam chystám, pokud nebude pršet. zatím to teda nevypadá, že by mělo přestata:frowning2:

aurinka: taky moc neporadím, už si taky peču dorty sama.
17. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky,můžu se k vám zapojit do diskuze? :slight_smile: Jmenuji se Lucka,je mi 22let a mám skoro 10m raubíře Dominička.A jsme ze Zlína. :wink:
19. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
ahojky vitej..ale tady se toho moc nedeje..holky sem chodi malo :confused:
19. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
ahojky
Vítej Luci mezi námi budeme rádi když se přidáš :slight_smile: Mám doma taky jednoho neposluchu Lukáška a jednu skoro slečnu Míšu
Odkud ze Zlína jste?
Doufám,že o víkendu se už zlepší počasí už jsem z toho na depku a ty záplavy je mi těch lidí fakt líto :unamused:
19. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
ahoj holky, no ty povodně to je kalamita!!! pořád čekáme kdy k nám něco opět dojde:frowning2: Dopoledne prý odstřelili hráz v Kvasicích(když to udělali před 13lety, tak to hrklo sem:frowning2: ) takže docela nervičky. Jsem si pár věcí už vynosila pro jistotu nahoru a další podle situace.
My jdeme zítra hned ráno do nemocnice, tak na nás myslete. Snad nás teda navečer pustí. Se pak ozvu co a jak...

ahoj Luci, taky tě tady vítám. To máš ještě prďolku malého:slight_smile: klidně s nama můžeš na nějaký srazík, sem tam se scházíme, když se domluvíme, což je poslední dobou málo, ale někdy se to povede:grinning:

takže holky co nějaký ten srazík???

Adeli: takže jména už vybrané jak vidím:slight_smile: a co ty nevolnosti, už je to lepší?
19. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Taky tě vítám Luci, třeba se to tu trochu rozjede :wink:
Muri, snad to nebude taková hrůza i u vás s tou vodou :frowning2: ...Je to fakt hrozné když to vidím v TV, co všechno musí ti lidé prožít :cry:
Snad už hlásí i lepší počasí, tak se to aspoň uklidní :slight_smile:
Jinak s tou sobotou počítám, jen mi pak dejte vědět jestli to bude UH nebo ZL, ju? Už se těším, tak snad to už konečně vyjde :slight_smile:
Ať Matýsek zvládne v pohodě tu nemocnici, jdete jen na kontrolu, nebo i na nějaký zákrok?
19. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz
My jsme z Jižních Svahů,bydlíme na Kocandě v té novější výstavbě.Takže tu mám prcka nejmladšího?Ty záplavy jsou opravdu strašné,ale o víkendu už má být líp.Chtěli jsme jet s malochem do zoo,tak uvidíme.
19. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz
Marky, to je super, písneme teda kde. Zatím já, Peťka, Janista.
jdeme pod narkozu s tím co má na pusině, tak uvidíme. už mám docela nervičky:frowning2: ale snad to bude dobré.

Luci: já bývám ve ZL docela často. mám tam 2x týdně kroužky. Jezdím na JS do Yamahy a pak na JS do nekky plavat. se klidně někdy můžeme sejít. jezdívám tam i ke kamarádce co má roční holčičku
19. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz
Do Yamahy taky chodíme,ale teď jsme 2x nebyli,protože byl malý nemocný.My ale chodíme do těch nejmenších;) A sejít by jsme se mohli určitě;) Holky,chci si koupit golfáč a našla jsem na internetu,že ho mají i v těch kočárkách na Kvítkové.Na ty jsem ale slyšela dost kritiky.Že mají dluhy,vyberou si od tebe zálohu a pak čekáš bůhví jak dlouho.než ti dojde.Protože asi za to koupí něco jiného a ty asi čekáš až od jiného zákazníka dojde záloha a ty peníze zase zaplatí tvoji objednávku.Nebo nevím,jakým systémem to dělají,ale hodně lidi si na ně stěžuje a že ani nechtějí pak vrátit zálohu,když to chceš zrušit a koupit jinde.Tak nevím.
20. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky

mužu taky občas nakouknout?????
20. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahojky,já myslím že určitě:D taky už máš prcka?
20. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz
Nicki jj, dva
20. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahojky
raakosnicek vítej konečně někdo se dvěma dětmi kolik jim je?
20. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj
jeno 4 roky a druhy 8 mesicu
20. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
Tak to druhé je skoro stejně staré jak náš Domča.Teď mu bude 10měsíců.
20. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
ahoj holky. takže dnešek dopadl dobře. ALe teda nadávám fakt na zdravotnictví. tak jsme měli být na 7h nalačno v nemocnici, dojde tam a poslali nás jinde, z tama zase jinam a dojdeme tam na dětské a oni, že oničem neví... aže mám čekat na Dr. tak čekáme do 8h. Pak nás teda přijali a že operace bude v 9h. No nakonec šel mates na sál v 10.45h totálně hladný,já už nervní.. byl tam 30min a pak v pohodě, minutku si pobrečel a pak usnul a spal asi 2h. Mohl se napít 2,5h po operaci a pak jídlo za další hodinu. dostal pár piškotů. Čekali jsme další 2h jestli nebude zvracet a pustili nás dom. takže doma v 18.15h, docela síla. Já myslela, že se vybrátím neboť jsem doma neposnídala a tam jsem vůbec nic nedostala:frowning2: takež doma jsem se pak nacpala jak neví co. Mates jde na kontrolu až ve středu. má mít klidový režim a první co bylo když jsme dojeli dom, že lítal po zahradě se sousedem:slight_smile: ale pohodka. Teď už mi spí, dala jsem ho o něco dříve.

Luci, takže to budete mít taky vystoupení s yamahou. jdete? my jo. my to máme dopoledne, vy kdy?

ahoj raakosnicku, jasně, že sem můžeš chodit, snad se to tady zase konečně rozjede:slight_smile: ty jsi z kama?

Deli: tak co Míša ve škole? pomalu se jí to krátí:slight_smile: a co ta škola v přírodě, vydařila se?
20. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Murin též Zlín
21. kvě 2010 v 06:32  • Odpověz
ahoj holky
mur:máš pravdu už se jim ta škola krátí ,Míše to jde bude mít na vysvědčení tři dvojky :slight_smile: škola v přírodě se povedla akorat to počasí bylo nic moc byli tady www.revika.cz
s tou nemocnicí to bylo teda na celý den to muselo být únavné :pensive:
To je dobře ,že se tady přidávají nové holky snad se to trochu rozjede :wink:
Užijte si víkendík a vy mur tu dámskou jízdu :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky,tak se nám to počasí trochu vyjasnilo;)Malého jsem teď dala spát,tak mám chvilku.Včera jsem se opravdu nasmála.Přítel donesl malýmu takovou soupravu s Bořkem stavitelem,že jako na léto.Hnedjak jsem ji vzala do rukou jsem zjistila,že je to pyžamo.Až do večera se se mnou dohadoval,že je to letní souprava.Tak jsem mu ho nakonec našla na netu.Pajk už raději mlčel,ale znáte chlapy.Uražená ješitnost.
Murin:Máme to taky toho 18.6.,nevím v kolik,teď jsme tam 2x nebylk,ale taky nevím jestli tam půjdem.Malý má teď takové období,že se dost leká cizích lidí a hlasitých zvuků.
21. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
Nicki neni modro-zelena nebo bilo-modra?????
Mame kratasky s trickem oboje barvy na spinkani.
21. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahojky, vidím, že tady navštěvujete Yamahu. Můžu se zeptat, kolik platíte? Na jejich stránkách jsem ceny nenašla. Mě se se to pro děti moc líbilo.
21. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
my se před chvílí vrátili z plavání.
21. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
ahojky
jdu vas zeny jen pozdravit pac muj stav je porad stejny a uz mam aj strach aby bylo vse ok.....to neustale chrblani
dr.me strasil s tvrdnutim bricha pri kaslani tak snad nic nebude

pekny vikend mazu do postele
21. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
čauky holky,počasí se nám konečně snad umoudřilo, docela pařád odpoledne:slight_smile:

Juliet: yamaha stojí 1400kč na pololetí. je to docela pálka:frowning2: ale je to pro ty děti fakt zábavné. I když teda musím se přiznat, že můj malý není ten typ co by spolupracoval a seděl mi tam na klíně nebo polštářku, docela často tam lítá po místnosti místo aby tančil:slight_smile: ale některé děti fakt sedí a dělají to co chce instruktorka.

Nicki: teda to bych se taky smála. No jo to jsou ti chlapi:slight_smile: budou se hádat a hádat:slight_smile:) ale pobavila jsi mě s tím letním:slight_smile:)

raakosnicek: kam chodíváte plavat?

kdyby některá jste chtěly tak zítra jdeme na dámskou jízdu do Staru, tak se můžete přidat:slight_smile:
pěkný víkend...
21. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
murin do neky
22. kvě 2010 v 07:47  • Odpověz
ahoj holky, dnes jsem si na Sluníčku četla jejich akce pro děti:

1.6. v 15-18h v parku u polikliniky je den dětí, soutěže, hry....

5.6. v 9h u Moravní lávky začíná z Pohádky do pohádky, bude tam opékání špekáčků, skákací hrad, jízda na konících, šerm, indiáni... Moderuje Jan Čenský
22. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jo,ta yamaha je dobrá.Jen ta lektorka,když začala zpívat,tak jsem myslela,že mi upadnou uši.Dost křičí a zpívá vysoko.Malý je tam z oho pořád vyhukaný,ale někdy je v pohodě a i se usměje.
Murin:Ve Staru jsme byli včera.Bylo tam úplně narvané,dost maturantů.Ten program pro děti je super,ale pro nás to ještě moc není.
22. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se za vpád do dsikuze... chci se zeptat, nemáte některá tip na ubytování (nějaký penzion) ve Zlíně a okolí? Na jednu, dvě noci...
23. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahojky
mur..pekny program ale 5.jedem na vystavu kamionu :grinning:

peknou nedelku :dizzy_face:
23. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
ahoj holky, tak pařba dobrá. ale jak píše Nicki, tak taky narváno. ale dobrý zápich, co se nám ještě nestal. Normálně jsme tam byly jako první návštěvníci. Já měla pořadové číslo v šatně 1:grinning: dostaly jsme uveítací drink vodku s džusem, tak jsem si zavzpomínala na náctilété léta:slight_smile:) pořád bylo málo lidí, ale po 23h narváno a teda skoro samí mlaďoši, ale i tak dobré. Dala jsem jen 2h spánku, ale jsem v pohodě. To jsem byla už nakoupit v tescu nějaké hadříky, dala brusle do Napajedel, když je tak krásně... jsem zkoušela voskové pásky teď, bože jsem myslela,že vyletím z kůže a stejně mě to nebralo všechno. No není na žiletku:slight_smile:

nicki: a koho máte za lektorku? my Andreu, ale 2x jsme měly někoho jiného a ta jedna fakt zpívala vysoko možná to byla ona.

adeli: kde je výstava kamionů? a co jak je? doufám,že lépe.

pěkný zbytek víkendu.
23. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.