• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
mur..tak parba dobra :dizzy_face: taky bych sla
v brne autotec :dizzy_face: jeden rok tam jsou auta a jeden kamiony ..mam pocit ze loni to bylo dohromady pac byla krize :confused:
23. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
tady jsem jeste docela k svetu..asi o 40kilo min jak ted :confounded:
23. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz
jééééj do staru bych se taky podivala. nemam s kym,nejsem puvodem ze zlina a kdyz uz nekoho s detma znam,takl do staru ani nahodou nepujde
23. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz
NNevím,jak se jmenuje.Nosí hodně šátek.A vlasy do culíku nebo dvou.Já si dělám voskem ruce a nohy.To je o zvyku.Podpaží mě bolelo moc,tak na to jsem se vyprdla.Ale chtěla bych zkusit brazilskou třísla a pipku,tak uvidíme.Chodíte někdy i jinam nebo jen do Staru?To vstávání pak ráno je hrůza,to vím no:slight_smile: Dneska jsme byli sednout s mojim a malým na zahrádcena kolibě na Kocandě a teď jsem si našla na zádech klíště,mrcha.Naštěstí jsem ho měla jen já a kluci nic.Teď koukáme na hokej.Tak snad vyhrajeme.
Malovani:Zkus penzion ve Fryštáku vyhledat v Googlu.Nevím jak se přesně jmenuje.Buďt penzion 69 nebo 66.Ale je hezký a levný vcelku.A do Zlína to máte kousíček.
23. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
no ono vlastne krom staru,flipu a golemu asi neni kam jit.
pak leda hospoda.
23. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
Nicki: díky, kouknu, pohledám.
23. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
rakosnicek:To máš pravdu.Je tu i vic klubů,ale buď tam chodí moc puberťáků a nebo je zaměřený jen na určitý hud. styl.Ja osobně nejvíc preferuju Golem,protože poslouchám černou muziku - hip hop a r'n'b,ale pobavím se i na diskotéce,kde hrají všechno.
24. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
nicki ja kdyz chci pokecat nebo tak,volim raději hospudku a pak dle nalady jdeme nekam zaparit.
24. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
ahoj holky,
to je zase počasí to je děs:frowning2:

raakosnicek: klidně můžeš s nama chodit. My teď chodíváme často. Vesměs pomalu 1x za 14dní. Chodívají tam i holky co sem už teď nepíšou,že nemají čas, ale stýkáme se s něma pořád. Se můžeme domluvit klidně na nějaký srazík první s dětma a pak dámská jízda večer:slight_smile:)

nicki: je pravda, že ve staru teď hráli úplně vše. Byl tam jeden černoch a ten byl dost dobrý, byl tam jak kdyby maskot, všichni z něj byli paf. jsme hleděly jak paří i na českou muziku,hlavně na Kabáty:slight_smile:
no je pravda, že si člověk na to trhání asi časem zvykne, ale teda jak mě celý den ta noha úplně trnula, to byl děs. dnes už teda v pohodě. Brazilská? to nevím co je. Já přemýšlím pořád o laseru, to trvala odstranit, ale nejsem schopná se tam dokopat.
Chodíme i do Otr. na Space a nebo do UH k 6. Tam to bylo velmi dobré, co jsme tam byly před měsícem, fakt kvalitní akce:slight_smile:
24. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
murin budu rada.
teda jestli to ostatnim nebude vadit.
24. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
Určitě bych se taky na nějakou akci připojila k vám.Ten černoch byl možná Charles.Má v jednom fitness program Cvičení s Charlesem.A je černoch.Brazilská epilace je vlastně odstranění chloupků v oblasti kalhotek a pod nimi.Četla jsem že to natřou krémem,který to umrtví a nejde to tak cítit.Jinak by to teda bolelo,jak čert.Co se týče laseru,tak kamarádka na to chodila,stáll jí to hrlmadu peněz a pak to stejně zas rostlo.
Raakosnicek:Taky to tak preferuji.První hospoda,pak nějaký klub.
24. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
nicki vetsinou je nalada se nekam presunout,ale nekdy ne....a navic v hospode se dal ip pokecat.ve staru to rve
24. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz
To máš pravdu. Někdy ta nálada na to není.Mně se to většinou nestane,bývám dost akční a mám ráda změnu,ale podřídím se vždy většině.
24. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
ja spis vetsinou uz ani do ty hospody nemam s kym,(vetsinou to proste nevychazi casove skloubit)a kdyz uz,tak kazdy leti hned domu
24. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz
ahoj holky, nestíhám, snad zítra.
ale v pátek jsem domluvená s Peťkou a Janistou,že dáme senior s dítkama. na čase jsme se ještě nedomlouvaly, tak kdo se chcete přidat tak předběžně počítejte.
Pro nové holky- senior je v Otrokách. Je tam kavárna, kde obsluhují postižení a mají tam koutek pro děti, venku pískoviště... a hlavně samé dobroty a levné!!!
25. kvě 2010 ve 23:06  • Odpověz
Ahoj,
konečně malá chrní, tak jdu v klídku vypít kafíčko :sweat_smile:
Vidím, že jsou tady zase další nové tváře :slight_smile: ....to je fajn, aspoň se to tu trošku rozjdede a doufám, že se někdy přidáte i na srazík :wink: Moc se těším, na maminky i dětičky :slight_smile:
Muri, my by jsme v ten pátek snad mohly dorazit, zatím nic nemám v plánu a stejně potřebuji nakoupit, tak to spojím.....pro nás by bylo nejlíp nějak mezi 15-16hod., ale klidně i třeba hned zase 13hod., Nikča se prospí v autě, tak záleží na většině jak vám to bude pasovat.
26. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky,taky teď mám chvilku;)Zítra se nám to nehodí,škoda.Navíc jsou pro nás Otrokovice z ruky:(
26. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz
ahojky, nestíhačka.
marky jsme domluvené na 14h, tak dorazte jak vám to vyjde.
27. kvě 2010 ve 23:36  • Odpověz
my máme plavání, jinak bych ráda přijela
28. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz
ahojky

dneska nam dojel tatka tak pohodka..byla jsem s klukama nakoupit a na melounek a zitra pojedem do hodonina do zoo je sice mensi ale na nedelni vylet staci....

pekny vikend :dizzy_face:
29. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj holky,tak doufám,že jste si užily srázek;)Malý má dnes 10.měsíců a už netrpělivě čekáme,kdy začne lézt a sám se posadí.Na kolínkách je pořád a taky dělá jakoby kliky,takže možná brzo stoupne.Jinak je šikovný ve všem a taky zdravý.Jen je mi líto,když ho vidím,jak by se rád třeba za něčím dostal a neví jak:( Přeju hezky večer;)
29. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
ahojky

tak ja jsem prave s klukama dorazila ze zoo bylo docela pekne..po ceste domu jsem byla s klukama na pizzu...
tak dobry vylet :dizzy_face:
30. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz
čau holky, srazík byl fajn, jsme tam byly myslím do 17h. Tak jsem se bavily, že bychom jely někdy do ZL sem:
http://www.kudyznudy.cz/cs/aktivity/2010-02-28-1354-golf-za-zabavou-zlin.html?bl=true
vypadá to tam pěkně.
My měli v sobotu oslavu, pak večer jsem byla na akci, v neděli nebyl malý doma a já vyrazila na Dračí lodě do Oseku nad Bečvou a super akce, příští rok jedu opět, jen to počasí mohlo být lepší.
dnes jdeme k zubaři tak jsem zvědavá jestli otevře pusinu a pak jdeme kupovat sandálky, gumáčky a tenisky. to zase boudou nervy někde neboť nesnáší kupování nových bot, to vždy řve jak pardá, že to nechce, že chce svoje botičky...

nicki: malý ti ještě nelozí? ale určitě se co nejdříve rozlozí. někdy se musíte přidat na srázek:slight_smile:)

adeli: pěkné fotečky. očividně kozička a kolotoč u petříka vyhrál, c o?:slight_smile: a jak se ti vede?
31. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
ahojky
mur..jj koza tu krmil asi pul hodiny a z ryb byl uplne paf no a kolotoc :grinning:
jinak nic moc..porad stejne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nicki..no petan byl strasne zhnilej a lozil kdyz mel presne 11 mesicu a o chozeni nemluve :angry: ..tak snad uz mu to pekne pujde :dizzy_face:

ted odkaz vypada dobre :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
murin tam je to bezvadny.
pro vetsi deti je bezva galaxie
31. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz
holky nemate nekdo zkusenost jak odhlucnit mistnost?budeme stehovat kuchyn do spodniho patra a ta kuchyn bude vedle tchynine loznice nalepena jednou zdi jinak je to vse u nas..tak bych tu zed potrebovala necim odhlucnit aby nas neposluchala :angry:
31. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz
Adelin polystyren, ty velke kazety
31. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz
co se davaji na stropy???a pomuze to :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
jj presne ty.
uvadi že je to jak tepelny,tak zvukovy izolant
31. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz
je dekuji zkusim se podivat a myslis ze se pres to da aj malovat?
31. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.