• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ja myslim, ze jo.
každopádně,když zajedete do obi nebo baumaxu,určitě poradí
31. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz
ahoj holky, počasí na h... byla jsem koupit sandálky(essi) a radši jsem koupila i gumáky, ty teda Mates užije teď podstatně víc. Fakt děs ta předpověď.

raakosnicek: v Galaxii jsem byla a je to super, i já jsem se tam skvěle vyřádila. Mates unešený, pořád jsme jezdili na skluzavkách... jen teda to letadlo se mu nelíbilo, v něm řval,a le jinak maximální spokojenost. Ty jsi byla v té kavárně jak jsou ti dinosauři teda?

Adeli: myslím, že já mám odhlučněné sádrošem. ale zeptám se taťky, neboť máme obývákovou stenu odhlučněnou od sousedů a fakt nejde nic slyšet. Zítra bych ti napsala co a jak.

Holky kdybyste některá z Otr. chtěla, tak ve čt. v 19h na gymlu začíná cvičení-ZUMBA. Já budu chodit.
1. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz
murin ano byli jsme tam a chystame se znova.
1. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz
Tak holky,moc vás zdravím.Konečně mám chvilku a můžu přispět.Tak mal´x stále neleze ani si sám nesedne.Doktorka,ale říkala,že je na kolínkách pevný a brzo to bude.Jen na to přijít.Dneska jsem uklízela celou kuchyň po jeho poksech jíst samostatně.Včera jsem se dozvěděla o bývalé spolužačce,že dala dítě k adopci.Prostě ho s přítelem nechtěli,aby si ještě mohli užívat.Navíc v těhotenství hulila a chlastala.A to jsou kupodivu oba ze slušných a zajištěných rodin.Nad tím mi opravdu zůstává rozum stát.
Co se týče toho odhlučnění,tak to máme taky a normálně se na to dá malovat.Od půlky června si pronajímám koně na jednom rodinném ranči kousek od Zlína.Nejezdila už jsem 2 roky a předtím aktivně 9 let.Tak aspoň máme kam s rodinou vypadnout z města.Malý pozná zvířátka na statku a uvidíme,chtěla bych aby měl taky ke koním vztah.Navíc majitelka těch koni je taky na mateřské s podobně starým synem,tak snad si pak budou do budoucna kluci rozumět.
Holky nebyla jste už některá cvičit v tom novém power skate studiu na tř.T.Bati,kousek vedle Myslivny?
1. čer 2010 v 16:23  • Odpověz
Ahojky,
tak to počasí už mě taky pěkně štve :unamused: ...dneska jsem chtěla jet do Zlína na ten vlak, ale od rána u nás leje, takže jsme opět zůstaly doma. Ve čtvrtek dopol. jdeme k zubaři, tak snad už aspoň bude líp a můžeme aspoň na něco kuknout na náměstí.
Jinak o víkendu jsme byly u nás na pohádkovém lese a teda fakt super, Nikča úplně unešená ze všeho, hodně lídí, dětí, prostě bylo krásně, tak se to vyvedlo :slight_smile:
Muri, ta restauračka vypadá dobře, určitě tam můžeme dát někdy srazík, to se dětem bude líbit :wink: ...a určitě i nám.
Adel, tak zase další přestavby? ty se fakt nenudíš :slight_smile: ...ale aspoň to budete mít zase větší. Tak ať to všechno dobře zvládnete...a kdy se do toho pustíte?
Nicki, že to vůbec nava, že malý ještě neleze, neboj všechno dožene, není kam spěchat...pak na to budeš ještě vzpomínat až budeš za malým lítat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....S tou kámoškou je to teda mazec, no :frowning2:, ale tak jestli byla jak píšeš chlast a cigarety, tak myslím, že adopce bylo asi to nejlepší pro dítě, co mohla udělat. Ale je to teda hoooodně smutné :cry:
Ty koníčky závidím, kde přesně budete mít koně, že by jsme někdy mohly jet kuknout :wink:...myslím, že i Murin s Matesem by určitě měly radost :sweat_smile: :grinning:
To studio neznám, ale kousek za myslivnou dříve bývalo takové fitko, jen takové obyč., ale docela velké, tam jsem dříve chodívala, jestli to náhodou není udělané z toho...jinak nevím :confounded:

1. čer 2010 v 17:24  • Odpověz
cvičit jsem nebyla nikde,ale musím začít. mych neuveritelnych 72 kg me neuveritelne zacina stvat
1. čer 2010 v 18:02  • Odpověz
@raakosnicek Jj ...to mi povídej, sice mi po porodu nic nezůstalo, ale alespoň pro ten "dobrý" pocit bych něco se sebou dělat měla :confounded: u mě je nerhorší najít si čas, zkloubit to s malou a hlavně DOKOPAT se k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:

Jinak ještě přeju všechno nejlepší všem dětem k jejich dnešnímu svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně ať už nám brzy vykukne sluníčko :dizzy_face:
1. čer 2010 v 18:29  • Odpověz
no ja s vahou kterou mám jsem sla rodit malou.hmmmm
1. čer 2010 v 18:33  • Odpověz
@raakosnicek prý po druhém to jde s váhou dolů už hůře :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak jsem na sebe pak zvědavá. Ale neboj, třeba to nadcházející léto tě donutí :wink: voda, koupání, nové plavky atd... :sweat_smile: aspoň na mě to tak působí :wink:
1. čer 2010 v 18:38  • Odpověz
jaký léto???myslíš ta voda, co pořád pada za oknama???
a donutit me???no nevim,jsem zoufalec večně na chvíli hubnoucí a pak zase ne,chjooooooooooooo
1. čer 2010 v 18:39  • Odpověz
@raakosnicek :grinning: :grinning: :grinning: ....aspoň teda doufám, že se léta letos dočkáme a když nee, tak aspoň nějaké ty špíčky můžeme zase schovat pod oblečení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No třeba kdyby jsi chodila pravidelně a hlavně "s někým" tak tě to donutí :wink:
1. čer 2010 v 18:47  • Odpověz
jo cvicit jo,hubnout taky,kdyz budu cvicit.
ja chtela domu orbitrac,mela jsem ho,jenze jak jsme se stehovali nebyl kam dat,tak musel z domu.
ted uz na nej misto je,ale manzel ho uz odmita kupovat.

ja si vyhlidla novy kocar,to uz hudra....
1. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
@raakosnicek ...to znám :grinning: , já mám z rotopedu taky odkládač věcí :sweat_smile: , to by tě doma bavilo max. měsíc :confounded: ...To chce mezi lidi :wink:
A jaký kočár máš vyhlídnutý, nějaký sposťáček? Chlapi jsou asi všichni stejní, ale chce to vytrvat a stát si za tím a časem změknou :wink: :grinning:
1. čer 2010 v 19:03  • Odpověz
zatim mam peg perego pliko,ale chci sportacek,concorda fusion
1. čer 2010 v 19:09  • Odpověz
a s cvicenim - cvicila jsem doma,kdyz jsem mela stroj,dvakrat denne. navic ta investice se vrati pokud na nem opúravdu cvicis
1. čer 2010 v 19:13  • Odpověz
@raakosnicek máme taky PP pliko a jsem s ním. max. spokojená se sporťákem, Nikča jezdí doteď a je lehounký a super skladný. I ten fusion je moc pěkný , ale myslím, že těžší a do auta nic moc skladný, ale tak po městě bude asi super :wink: ....tak hlavně ať mužíka ukecáš :slight_smile:
No nic, jdu pomalu chystat večeři, koupel atd... už slyším, že s tatínkem pěkně peklí :rolling_eyes:
1. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
no auto nemame,takze skladnost neresim.
a na zimu bude urcite lepsi sportak, s golfkama se blbe jezdi
1. čer 2010 v 19:21  • Odpověz
@raakosnicek Jj tak na zimu to ano :slight_smile: ...já jsem měla na zimu taky trojkolku, letos už snad ani nebude kočár u nás potřeba :sweat_smile:
1. čer 2010 ve 23:07  • Odpověz
no ty máš už vetší dítko, mala bude mít rok a navíc mi přijde ve spoetáku víc schovaná.
kdyby měla kolem dvou let,tak ji necham golfáce,ale tak neee
2. čer 2010 v 06:49  • Odpověz
Brý ránko dojdem do školky a odtud nás vrátili,řeka u školky má hladinu tak metr od brehu
2. čer 2010 v 08:10  • Odpověz
ahojky
u nas od noci desne prsi a uz me to fakt sere :angry: :angry: :angry:

marky..nj u nas se porad neco deje.. :grinning: no snad ted pujdem koupit asi v patek novy sporak a pka se to vymaluje..ale vcera me rekl bracha ze barvu co ja chci uz se ted nemicha :confused: :confused: :confused: chci neco jako terakota ale jen na jednu zed :grinning: no sak pak hodim fotos :grinning:

rakosnicek..ja mela chicco golfky i na zimu..a docela dobre
2. čer 2010 v 08:42  • Odpověz
Adelinko ja vim, že se s golfkama dá,ale měli jsme to tak už u malyho a jezdilo se fat blbe. navíc bude fakt víc schovana
2. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
ahoj holky
To počasí je fakt šílené jak se tak dívám z okna na Dřevnici,tak bude co nevidět vylitá.Jinak se máme celkem fajn ale Luky už třetí den tak hrozně zlobí a vymýšlí samé lumpárny už i dostal na zadek :angry:
O víkendu prý má být hezky tak snad bude :slight_smile: v sobotu budu slavit narozky už 35 let -no nejsem už nejmladší no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
raakosnicek:my máme taky golfky chicco -multiway a taky spokojenost :slight_smile:
Mějte všichni i přes ten déšt prima den a dětičky at moc nezlobí :wink:
2. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
Tak koníka budeme mít asi 20km od Zlína,směrem na UH.Teď úplně přesně nevím,jak se jmenuje ta vesnice,myslím Zlívice nebo tak nějak.Určitě by jste se mohli přijet podívat;) Zatím nechceme kupovat,protože není tolik času,ale jak bude malý chodit do školky,tak si chci svého koně pořídit.V dnešní době už to není jen věc bohatých a nestojí jeho péče aj. takový majlant.
Co se cvičení týče,tak si to taky říkám pořád,že bych měla,ale není s kým.Od doktora mám léky na hubnutí na předpis.Je to sice svinstvo,ale zhubla jsem po nich,jak nikdy a žádný jojo efekt:slight_smile:V těhotenství jsem strašně přibrala.Říkala sem si,jak budu jíst jen zdravě a žrala sem jak prase:D 16kg už mám dole za necelé 2měsíce,ale ještě by to chtělo.
Jinak já teda nakonec z netu objednala ty golfky Babypoint Mark Q,ale hodně jsem se rozhodovala i mezi Chicco Multiway.Tak snad budou dobré,protože ten sporťák co mám od zn.Mikrus,bych nejraději hodila z mostu,jak mě štve.Těžký je a blbě se mi s ním manipuluje.Navíc každou chvíli něco odpadne.No hrozné,stejně jak to počasí.
2. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz
nicki ktery dr ti je napsal prosim??????
ja chci taky, kdyžtak IP
3. čer 2010 v 07:23  • Odpověz
ahoj holky, počásko vypadá snad už dobře. Včera jsme nosili s taťkou ze sklepa všechny věci, sjem si připadala jak stěhová, jednou nahoru, pak zase dolů teď po 14dnech to samé a ještě více. no děs., bordel doma kvůli tomu jak v tanku, už by ty v¨povodně mohly přestat, je to fakt šílené.
v pondělí jsme byli s Matesem u zubaře, ale otevřít nechtěl, tak jsem mu jen oddělala kus rtu aby dr. mrkl a to bylo vše.
Včera jsem si byla udělat novou hlavu, změna veliká a mám fakt radost, ale příště to vezmu ještě více, teď jsem se docela bála, ale super, pochvaly veliké:slight_smile:)
holky tak my máme 19.6. vystoupení z tou yamahou až v 16.30 tak kdybyste se chtěly na trapásek mrknout.
co se týče cvičení, tak já chodím pravidelně na chi-toning. ode dneška ještě na zumbu. Chci badminton, ale nemám s kým:frowning2:( ale zítra si jdu s kámošem zaběhat, tak snad nám to počasí nepřekazí.

NIcki: teda to hledím,že ti nějaký Dr. napsal prášky na hubnutí,a le je super, že fakt zabírají. a s tím koníčkem, to my určitě se někdy dojedeme mrknout. Malý je fanatik do koní:slight_smile:) musím říct, že jediného čeho se nebojí jsou koně a kočky, jinak je po až nevím kde...

Deli: teda to to letí... ale pořád to jsou krásné roky:slight_smile:) hlavně si pořádně oslavu užij:slight_smile:)

adeli: tak kámoš si teď nechal namíchat terakotu a má tím vymalovou 1stěnu v obýváku a 1 v ložnici a zbytek má jinou barvou. zkus si zajet do ZL. se ho zkusím zeptat kde na to byl. musím říct, že to vypadá super!!!
3. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
Holky, snažím se prodat nebo vyměnit tenhle obal na dudlíky za černý. Dala bych ho za 89,- a tím, že jste většina ze Zlína, mohli byste si jej u mě vyzvednout a ušetřit na poštovném. Nemáte některá zájem? Nebo jako dárek pro kamarádku? Díky :slight_smile: Nevím proč jsem sáhla po této barvičce, když mám vše černé :slight_smile:
Je úplně nový, ještě s visačkama. Klidně pošlu nafocený na mail.
3. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
murin:raakosnicek:No tak napsal mi to dr. Lacina.Ale kdybych neměla nadváhu,tak asi těžko.Navíc mi udělal i jaterní testy a vše bylo ok.Taky je to náš dá se říct známý.Ale stejně si můžu přijít znova až v září,dost se to kontroluje,protože se s tím dost obchoduje na černo a taky aby to nepoškodilo zdraví.A teď mi to můj sehnal u svého doktora Obdržálka.Přítel si to vzal na sebe,ale jako pro mě.Ale taky to napsal jen proto,že je to od mého přítele rodičů kamarád.
Murin,taky bych chtěla,aby byl náš malý do koní blázen jako já,ale pokud ne,nutit ho nebudu.Ty cvičení o kterých píšeš vůbec neznám.Běhat se taky snažím dokopat,ale není s kým.A samotnou by mě to asi dlouho nebavilo.
3. čer 2010 v 15:35  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem byla od rana pryc..byla jsem u kamosky a pak s ni na obidku a pak na vlasky..konecne trosku klidu bez petana..uz jsem to potrebovala :dizzy_face:

no a dojedu dom a vsude bordel ani nestacil ustlat o kuchyni nemluvim..no jdu teda makat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

mur..no kuwa a proc to u nas nemichaji :angry: :angry: no uz vidim jak muj jedu pro barvu 100km :grinning: :confused:
3. čer 2010 v 16:52  • Odpověz
Nicki manza chodi k lacinovi,tak by se mozna dal ukecat ne???
a zalezi asi co je pojem nadvaha. staci dle BMA vypocitana BMI na nadvahu???
3. čer 2010 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.