• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahoj holky, tak jsem byla na té zumbě a bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zpocená jsem byla jak nevím co, fakt ze mě lilo jak z vola, hlavu jsem měla totál mokrou. Na to si určitě zajděte kdo chcete nějaký ten špíček spálit:slight_smile: tančily jsme sambu, mambu, rokenrol, country, africu a plno jiných. do toho práce z rukama, rychlost...fakt suepr. jsem úžasně vydováděná, příjemně unavená...

adeli: ty už máš zase novou hlavu? dodej foto:slight_smile: já dám když tak na FB,ale až zítra:slight_smile:

nicki: teda my jak vidíme koně, tak to máš vidět jak za něma mete, jako už pořelézal i ohradu..trika s koníkama máme a několik. poníky doma jako hračky...

ježiš se mi maý vzbudil:frowning2: a vykládá si tam :angry: holky tak dobrou noc
3. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz
murin i kamaradka me taha na zumbu,ale me se to nelibi....
ja redeji HEAT, takze jezdit na K2 na Vršavu
4. čer 2010 v 06:45  • Odpověz
ahojky
dneska je krasne a slunicko :dizzy_face:

mur..jen pridane prameny melirovane..jinak nic.. :grinning:
4. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
čau holky, počásko fakt super, jen aby to vydrželo. Ale i tak zítřejší Z Pohádky do Pohádky je přesunuto na září:frowning2: My byly dnes u ségry na třešně, no děs, ještě nejsou ani pořádně červené a už jsou popraskané a hnijí, chuť žádná:frowning2:

raakosnicek: a co se ti na té zumbě nelíbí? teda mě to chytlo moc a to jsem byla na první hodině. hlavně se mi líbí ten šílený pohyb a ten tanec byl moc fajn do toho. Já jsem totiž taková moc akční a u toho jsem se vydováděla super a hlavně vypotila toho hodně. Na HEAT jsem nebyla, ale chodí na to moje kamarádka. Já chodila před těhu na K2 na Tae-bo to byla taky bomba. Jenže je to pro mě z ruky, abych na to jezdila pravidelně. Když jedu cvičit do ZL, tak chodím hrát badminton, to je taky super makačka.

adeli: já že nějaká zase velká změna, ale i ty prameny jsou fajn, taky mám:slight_smile: a co vůbec Petřík na to, že má maminka najednou dlouhé? to u nás bylo na mě od Matese: není culík:slight_smile: jsem se musela smát :slight_smile: dodám teď foto na FB
4. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
murin no prave ty tance a styl tech tancu.
4. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj,dneska je malý celý den nevrlý.Že by další zub?Ten heat je i na jižních svazích a tam je to prý mnohem lepší i co se strojů týče.Našla jsem si zábavu na letni víkendy.Chci si udělat kurz na modeláž nehtů.Mám dost kamarádek,co to nosí,tak si aspoň trochu přivydělám a zabavím.Jinak co se týče toho cvičení,tak já před těhu tancovala pole dance a chodila na fit box,když jsem ještě bydlela v Brně a to byly makačky a fakt to úžasně tvarovalo postavu;)Jen to těhu mi ji zase pokazilo:D
4. čer 2010 v 18:41  • Odpověz
nicki tak sup sup,budu chodit k tobe na nehtiky.
4. čer 2010 v 18:43  • Odpověz
Raakosnicek: Tak rychle to zase nebude,ale kazdopadne si vítána;)
4. čer 2010 v 18:55  • Odpověz
ahojky
tak jsem doma z nakupu a muzu zase zacit setrit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mam novy sporak do nove kuchyne a taky stul a zidle na terasku a petan ma nove sandalky a ja nove tricko :grinning:

u nas bylo dneska krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cely den slunicko az me bylo necekane horko :grinning: ale dopol.musel muzik odcerpavat vodu pac mame ve sklepe cca 80cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz je tam zase :angry: :angry: :angry: :angry:

mur..no petan me porad taha :angry: :angry: jdu kuknou na FB na nove vlasky :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky, počasí fakt bomba. já se dnes vyvalila na hodinu na terasu a nenamazala se a jsem červená jak rak. naštěstí mě to vždy do druhého dne zhnědne. DOpolko jsme byli se vydovádět na štěrku a po obídkovém spánku jsme jeli do KM do Květné zahrady. Byla tam akce-vojáci, děla,carevny, ptáci-dravci, koníci... takže super. Prošli jsme zahradu a zašli jsme si na zmrzku, Mates jednou ochutnal a od té doby když vidí někoho že má zmrzlinu tak musí mít taky:slight_smile:) tak dostal kopeček jahodové:slight_smile:
zítra chci mít sportovní den, kolo i brusle. Mates bude na návštěvě, tak budu mít klídek

nicki: ten fit box jsem slyšela že je dobrý. To bude něco jak to tae-bo na tento styl a to se mi moc líbilo. ale třeba mě ta zumba opravdu nadchla, hlavně to, že ze mě lilo jak z vola:slight_smile:)

adeli: teda to jsou příjemné nákupy:slight_smile: o vodě ani nemluv, už mě leze krkem. ale musím zaklepat, že mi už v pohodě. už jsme opět nanosili věci do sklepa, tak se jen modlím, abychom to po 3nemusli stěhovat opět nahoru...
5. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz
Murin krásnou sobotu jste měli. konecne je slunícko, jsem ráda. i když vím,že za chvíli mi též poleze krkem.ja nemam vedra moc rada
6. čer 2010 v 07:37  • Odpověz
Ahoj holky,tak se zase na chvíli ukazuju.Včera jsme byli na procházce v lese.Naštěstí ten sporťák je na terénní výlety úplně super a nějaké výmoly malý tolik při jízdě necítil.Večer jsem byla s kamarádkou na chvíli sednout,už jsem to potřebovala.Dneska jsem dopoledne koukala na různé eshopy,potřebuju Dominičkovi koupit nějaké oblečení na léto.Koupila jsem takové hezké trika od jedné paní přes internet,sice použité,ale v super stavu a hezké.Bohužel jsem zklamaná,protože teprve dnes,když jsem to vyprala,než to malému obleču,jsem zjistila že to není 100% bavlna,ale jen 35% a zbytek polyester.Takže umělina,zbytečně vyhozené peníze,protože to nemůžu malýmu dát a už vůbec ne v létě.Ale už to řešit nebudu.Jinak jsem,ale dnes narazila na super obchod na netu,co dováží věci na děti z Anglie.Jmenuje se www.nextik.eu a je to relativně levné.Nevím,jestli to znáte,ale pokud ano a máte zkušenosti,budu ráda;)

Co se týče toho fitboxu,tak je to boxovaní a kopy do boxovacího pytle.Plus fakt náročný trénink.Kliky,lehy-sedy se závažím,s medicinbaly aj.Fakt dřina.Naštěstí je to v několika stupních,dle náročnosti.Tady ve Zlíně je to myslím taky,ale nevím na jaké úrovni.Lepší je,když to trénuje chlap.

Dneska je opět zase hezky:slight_smile: Půjdeme asi někam sednout na zahrádku,nejspíš zase na Kolibu na Kocandě.Je to u lesa,klid a hezké prostředí.Už se těším na nový kočárek,to budu jezdit,jak divá.Domčovi je to zatím jedno,ale mamka si přece musí udělat radost:wink: Tak já zase letím,mám tam hromadu prádla na žehlení:frowning2:
6. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
ahojky
tak jsem doma z autoteku a utahana jak pes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale musim jit trosku uklidit pac vcera se makalo a nebyl cas a je tady jak po vybuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mur..jj nakupy dobre a snad se zacne neco delat :rolling_eyes:

jinak u nas se nada bejt ani moc venku..strasne moc komaru ..maga komaru :angry: :angry: :angry:

muj zase vybira nove auto me asi jebne :grinning:

nicki..ja nakupuji u nas v sekacku u kamosky a mam moc nextiku z par kacek a super matros.. :dizzy_face:
6. čer 2010 v 19:06  • Odpověz
ahoj holky, počasí opět bomba. Dopolko jsme byli se projet na kole, jak Mates spal, tak jsem se vyvalila opět na terasu. no opět červená,ale ruce už mám pěkně hnědé. Jsem chtěla odpolko jet opět na kole na třešně a malý totální bojkot, nedobrý jak nevím co..no jo vzbudila jsem ho, protože by nechtěl jít brzy spát. No ale co vyváděl, jsem teda fakt vytekla...nakonec jsme se dostali ven až v 17.30h a pak jsem ho nemohla dostat dom. Ve vaně jsem ho šmikla zase o nějaký ten cm. rychle mu to roste, teda jen afina nějak zaostává:frowning2:

nicki: teda to by se mi ten fitbox líbil, já jsem taková akční a potřebuji se vybít pořádně. Jasné, mamky si taky musejí dělat radosti, přece nemůžeme dělat radost jen těm capartům:slight_smile:)

adeli: auto pro sebe a nebo pro vás:slight_smile: taky by mi bodlo nové,a le bohužel:frowning2: to bych musela vykrást banku:slight_smile:)
6. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
ahojky
tak u nas je tak krasne a tak jsem se dala do prani a velkeho uklidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz se me moc nechce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak to me staci tak 24st.tohle co bylo vcera uz je na me moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mam rada proste peknou zimu a snizek

mur..tak pro nas ..nac by mu bylo kdyz je porad v riti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: u nas autem jezdim jen ja :grinning:
7. čer 2010 v 10:19  • Odpověz
ahojky holky
tak víkend naprosto skvělý v sobotu oslava mých narozenin :slight_smile: a v neděli jsme byli na dětském dnu ve Slušovicích
a bylo to super Luky i Míša byli nadšení ,byly tam kolotoče,soutěže-tam se dál vyhrát i živý křeček samozřejmě ho oba chtěli ale já ne,pak hasiči ,policie s psovodama,mažoretky atd.Dojeli jsme domů úplně hotoví-bylo dost vedro. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
adeli:vidím,že o víkendu jste si to taky užili -pěkné fotečky už jsem si vybrala i nové auto :wink:
7. čer 2010 v 16:37  • Odpověz
čau holky, počásko je teď fakt bomba. Dnes i příjemný větřík k tomu. taková teplota by se mi líbila kdyby bylo už pořád chvílemi u nás nesvítilo, takže pohoda. Lítali jsme jen v kraťasách oba dva:slight_smile: akorát ty Matesovy nohy, jedna modřina vedle druhé:slight_smile:)
odpoledne jsme si zajeli na třešně, ale teda bez chuti a popraskané a shnilé skoro každá druhá:frowning2: a vlidlu měli 1kg za 159kč. to bych nekoupila ani omylem...

Deli: to jste měli teda super víkend. Děcka byly na tom dni určitě spokojené, to by se mi taky líbilo:slight_smile:

Adeli: teda pěkné foto věciček na mimi. Ještě nevíš co to bude? a chceš nový kočár a nebo použitý? já prodávám ten atlantic a hned mám kupce:slight_smile:
7. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj holky,tak konečně jsem se přemohla,abych vám napsala.Strašně mě totiž bolí zub.Už jsem tam s tím měla jít,když bolel jen trochu,ale doktorka potřebovala volno,tak mě hodila až na příští úterý.Stejně k ní ale nepůjdu,už nikdy!Není to poprvé a už mám strach k ní vůbec jít.Vždycky jsem měla zuby silné a zdravé a až v těhu se mi začala kazit 7 dole.Nechtela mi to spravit,že ta analgezie není moc dobrá pro dítě a že ať to zkusim vydržet.Po porodu to pak začalo bolet,jak prase.Vyvrtala to,dala vložku a že mám za měsíc dojít.Vložka vypadla,zub se ještě zlomil,začal hrozně bolet,ale stále by šel zachránit.Jenže doktorka,že by bylo lepší to vytrhnout.Tak říkám,že jo.Už jsem se té bolesti chtěla zbavit.Píchla mi injekci,ale zub jsem stále cítila.A ona,že bohužel to asi budu trochu cítit kvůli tomu zánětu.TROCHU?! Bolelo to jak prase,cítila jsem vše.Řvala bolestí,sestra mě držela hlavu a doktork že vydržte,že by se jí to teď mohlo zlomit,že nemůže přestat.Větší utrpení jsem nikdy nezažila,navíc zub měl dlouhý kořen.Šla jsem s tama úplně v šoku,třepala jsem se a brečela.Lidi na mě koukali,jak na blázna,ale mě to bylo fuk.Teď mi léčila druhý zub a došlo teda na to,že už dáme plombu.Ale mně se zdálo,že zub ještě trochu zápachal,že to ještě vyléčené nebylo.Stejně ho zavřela a že bude trochu citlivý.Je to 2m a bolí tak,že pomalu umírám,bolí mě celá čelist,mám otok a trpim.A to jse myslela,že je zub mrtvý.Na internetu jsem si na jedněch stránkách www.znamylekar.cz našla na ni názory od lidí a hrůza,prý ani neumí vrtat a lidem zničila zuby.Přístup má sice hezký,ale to je mi na houby.Takže si raději zaplatím a půjdu k panu mudr. Slívovi na kliniku.Je to kapacita,mamka u něj několikrát byla a vše bez bolesti.Je pečlivý,rychlý a hlavně nebudu trpět.Jen si zjišťuju ceny,na webu je nemá.Nechodíte k němu?Už mám úplně zmrzlou hubu od toho ledu:D
10. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
Nicki Slivu máme kousek od nás....slysela jsem na nej jen a jen chvlau.
ja mam ze zubaru panickou hruzu
10. čer 2010 v 10:16  • Odpověz
Já jsem taky měla,ale bolest tě donutí.Slíva je výborný a celkově celý jeho tým,ale stojí to.Jenže já už na to prdím.Dobří doktoři,co jsou levní,tak už neberou nové pacienty a tak zbývá si ty služby zaplatit.Já té mojí doktorce vyvalila 550kč za bílou plombu,3x 200kč za umrtvovací vložku plus 4x 30kč poplatek.A mám z toho prd.A ta než by to léčila,tak by mi to snad zase znova vytrhla.No uvidím,jak to dopadne.Při nejhorším to jisti v sobotu pohotovost,tam prý bývají i dobří doktoři.Mému tátovi tam trhali zub v silném zánětu a necítil nic.Hlavně o ten zub nechci přijít,to už by byl druhý zub pryč na té samé straně a taky dole.
10. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
Jinak teď byl u nás pěkný řev,krve by se ve mně nedořezal.Jdu vyskládat věci z pračky a malého jsem nechala na posteli.Ještě neleze,jen se plazí a vždy ho obskládám polštáři a dám až úplně ke zdi.Nevím,jak to dokázal,ale spadl.Přiběhnu do ložnice a on obličejem zabořeným v podlaze,takže se nesvalil,ale nejspíš se nějak nahl a překotil.Naštěstí krev žádná,kupodivu neřval ani tak dlouho.Modřina se tam zatím nedělá,ani otok.No ještě že si nezlomil nos.Teď ho sleduju jestli není nějaký jiný,spavý,není mu zle,tak snad to bude dobré.Naštěstí máme postel opravdu nízkou.Poučení,že ho raději budu nechávat na zemi.
10. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
ahoj holky, to počásko je bomba, se sluním vždy na terase když mates spí. Odpolko teď dáváme bazínek. chtěla jsem koupák, ale všechny kámošky chodí dopoledne a my máme kroužky a odpoledne se mi samotné nechce.
Dneska jsem byla opět na zumbě, ani místečko na mě nezůstalo suché, fakt bomba!!!

Nicky: to je mi líto s tím zubem, přesně něco takového jsem si prožila i já. Měla jsme zubařku co mě vyloženě zkazila 2tzuby, pak jsem se naštvala a šla do Barumu. sice je to tam dost drahé, ale zubař super. Jinak u SLívy jsem byla kdysi dávno na trhání 8 a byl fakt super, skoro to nebolelo. Jako já už fakt radši připlácím za zubaře, ale vím, že je v pohodě a zuby v pořádku. protože ti levní fakt stojí za.....
co se týče toho malého, to bude určitě v pohodě. neznám snad dítě, které by nesletělo z postele:slight_smile: kámoščin dokonce vyloženě z postýlky a taky v pohodě. Spíše je to šok hlavně pro nás maminky:frowning2:
10. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
ahojky
mur..ne novy urco ne..ja jsem mela nove a prodala je po 5ti mesicich jako nove..tak si koupim nejaky podobny
ne jeste nevim co to bude :dizzy_face:

pocasi hnusne..jsem total spalena :frowning2:
11. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
Tak dnešek se asi zapíše do dějin,co se týče mých návštěv u zubaře.Včera jsem musela zavolat svému strejdovi,který žije v Praze,co mám za problém a jelikož se zná s dr. Slívou dost dobře,tak mi ten zakrok u něj domluvil.Dnes tam musel přijít kvůli mně,protože na jeho klinice byl pouze doktor pro akutní trhání a sestry na recepci.V pátek prý obvykle nedělají.Skoro celou noc jsem nespala a projížděla internetové diskuze aj.,abych věděla do čeho jdu a jak to pobíhalo u jiných lidí se stejným problémem.Ráno vyklepaná,jak ratlík a s otokem tak velkým,že jsem to v životě neviděla(fotku mám:D),jsem jela do té jeho kliniky,jak na popravu.Když jsem pak vlezla do ordinace,tak jsme nejdřív rozebrali můj problém a udělají rentgen.Na mojí doktorku nadával,jak čert.Nezaplnila mi celý kanálek a tak tam vznikla infekce.A to byl před jejím ošetřováním zub s dá se říct malým kazem.Vše mi hezky popsal a ukázal na velké obrazovce a šlo se na věc.Chtěla jsem injekci,ale nechtěl mi ji dát.Prý by příliš nepomohla,navíc je tam dole pod zubem a okolí málo místa kvůli hnisu a píchnout tam ještě 2ml roztoku,tak mě to bude bolet ještě víc.Zub teda vyvrtal bez injekce a úplně bezbolestně.Stejně tak kanálky jsem při čištění vůbec NECITILA.Jen takové škrabkání.Ale žádnou bolest a to mám v zubu i nerv.Opravdu ví,kam má sáhnout.A to bylo vše:slight_smile:Dostala jsem antibiotika a rady co mám dělat.Nechá si mě i mezi svými pacienty.Něco jsem sice platila,ale stalo to za to.Takže jestli se tu někdo bojíte zubařů,tak směle do toho.I se zánětem,jak prase jsem si připadala,jak u kadeřníka:wink:
11. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
ahoj holky, počásko na jednu stranu super, ale na druhou už jsem spálená jak rak. včera jsem byla s Matesem poprvní na koupališti. chtěla jsem jít jen na 2h do obídka, ale nemohla jsem ho z tama dostat. Tak jsme tam nakonec byly 4,5h takež do 14.30h, vůbec nespal a řádil jak tajfun, no jo vodník:grinning: nakonec jsem ho ukecala dom, že zajdeme na zmrzlinu do cukrárny na spolák, to jediné zabralo. já mám totálně červený předek a ramena, pořád jsem byla popředu protože jsem ho sledovala ve vodě. Toto je naprd, že se člověk nemůže jako tak opalovat, takže nohy ze zadu opálené nemám, tak jsem jak pošuk:grinning:
ale Mates spokojen. Večer jsmjsem měla šampusek s jahůdkama, no lahoda:slight_smile:)

Nicki: teda zažila jsi si, ale je super, že to dobře dopadlo a nebolelo to. Té Dr. bych asi nadala. Ale přesně toto jsem měla i já. Je lepší si fakt připlatit a mít kvalitu než si nechat zkazit zuby.

adeli: já taky prodala kočárky a v pohodě a koupila si i z netu použitý a jsem maximálně spokojená s ním. Teď ho prodávám a nechávám jen golfky.Měla jsem zájemce, ale paní mi odřekla, tak snad to vyjde, že se někdo najde. Kdybych čekala mimčo v blízké době tak si ho nechám, ale to u mě nehrozí.
13. čer 2010 v 15:22  • Odpověz
Ahojky holky,

omlouvám se, že vám sem lezu :sweat_smile: Právě řeším na netu předporodní kurz. Kam jste chodily a kde jste byly spokojené? Budu moc ráda za názory. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsem poprvé těhotná a tápu v tom. Narazila jsem na kurz, co má 9 lekcí ... a jiný má 4 :confused: Tak budu ráda za vaše zkušenosti. :wink:
13. čer 2010 v 18:58  • Odpověz
lusy..ahojky brouku..ja chodila do UH k dominikove..ale ted uz asi nebudu pac realita byla jina i co se tyce veci u porodu
13. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz
jééé, ahojky Adel :dizzy_face: Ty si taky všude. :wink: Já právě teď poprvé chodit chci. Myslím, že něco to člověku určitě dá. Ale chci do Zlína. :wink: Jinak děkuji za příspěvek. :slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
oAhojky,tak se nám to počasí pěkně zkazilo.V noci ta bouřka byla strašná,malého to vzbudilo,tak šel za námi do postele.Poslední dobu se ale budí často a tak spí s námi v posteli pokaždé.Mám strach,že už si trochu zvykl.Plánujeme jestli jet někam na dovolenou,třeba jen do Chorvatska.Přemýšlela jsem,jestli musí mít malé děti na sobě na pláži plenku,přece jen,když se tam pokaká tak to uklidím a s čuráním to snad nevadí.Takže asi ne,ale nevím,třeba jsou za to někde pokuty???:grinning: Nechceme jet přes cestovku,vždy jsme jezdili na pass blin,ale nevíte třeba o nějakých levných apartmánech či jiném ubytování někde v zahraniči?

Murin:Tak to jste si užili pěkný den.Kde jste se byli přesně koupat?Já teda co se opakování týče,chodím celoročně do solárka.Opakujt se hodně ryche a tmavo,takže mi stačí jednou týdně.V létě to proto nějak neřeším,navíc nemám až tak ráda vedro a nevydržím ležet a opékat se.Zato miluju koupání a moře.Teď jsem teda nějakou dobu na solárku nebyla,tak to musím napravit,ať nejsem,jak bledule.

Holky nevíte,kde koupit pěkné letni oblečení na malého a hezké kšiltovky???Klidně i eshop.Kloboučky se mi moc nelíbí,tak chci pro malého kšiltovku a nic nemůžu najít.

Lusye:Já chodila do porodnice,bylo to tam super,ale stejně to opravdu moc nepoužiješ a budeš nakonec vše dělat instinktivně.Pak člověk zapominá na rady z kurzu a dýchá si,jak chce sám.Já nakonec rodila císařem,ale vím,co řikaly po porodu maminky,co se mnou do kurzu chodily:wink:
14. čer 2010 v 10:45  • Odpověz
nicki koukni na trznici por priorem
14. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.