• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Myslíš tam,kde je bowling a Golem?V té budově?
14. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz
jj, vchod je z boku,a vevnitr je takovy maly obchudek s detskych zbozim.
14. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
ahoj holky, počasí fakt děs. bouřka šílená, ale naštěstí Mates chrní jak medvěd a ani s otevřeným oknem neměl problém,za to já to celou dobu poslouchala jak to tříská ty hromy:frowning2: no šílené:frowning2: už chci zase sluníčko!!!!

nicki: já chodím nakupovat teď už vesměs jen tako a CA a tam měli šiltovky, ale jsem tam chvíli nebyla tak už nevím jestli ještě mají. ale myslím si, že i vietnamci budou mít dětské.
co se týče solárka tak jsem dříve taky chodila,ale teď se bojím,že to není zdravé. Taky me nebaví ležet jen tak na slunku a teď se to ani nedá, člověk hlídá dítě tak je jen ve střehu a buď stojí u něj a nebo kouká pár metrů od něj...
my taky jezdívali do Chorvatska jen tak, si myslím, že tam seženeš kdekoliv něco slušného a tu plenku si myslím mít nemusí. jsem ti nikde v zahraničí neviděla, že by někdo měl.

Lus: já do kurzu nechodila neboť jsem slyšela, že je to stejně na nic. Člověk aby poslocuhal co má jest nemá jest, co dělat nedělat... jako každý si jí a dělá vše po svém... a musím říct že u porodu mě to ani nechybělo. Porodila jsem v pohodě a to mě i sestra chávlila, že jsem musela dobře cvičit dýchání a to jsem řekla že vůbec. Je to prostě tak nějak samovolné, ono ti to tělo samo řekne a budeš si to dělat po svém aby ti u toho bylo dá se říct relativně dobře. ale to je věc názoru

14. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
holky kdybyste některá s dětma chtěla....
14. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
14. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
Murin:Právě moc do Tesca už nejezdíme.Je to z ruky.Ale asi uděláme výjimku.V Takku nakupuju taky.Mají tam opravdu pěkné věci a řekla bych,že i levné:wink: Ale kšiltovky jsem tam neviděla.
To solárko mi přijde bezpečné jen v tom,že ti nejde do kůže tolik škodlivin,jako ze Slunce.A hlavně tam,kam chodím ty trubice opravdu vyměňují.

Holky dneska mi teď před chvíli dorazil ten nový golf a parada:slight_smile: Ať už je hezky,ať můžeme vyrazit s malým ven.Neplánujete nějaký srázek?
14. čer 2010 v 16:10  • Odpověz
ahojky,
nicki: zrovna jsi na to kápla, plánujeme na pátek. Buď Otr. senior a nebo Zlín tam jak jsou ti dinosauři a nebo slunečnici. budeme se domlouvat asi až ve středu až jedna naše kámoška z tadyma udělá poslední zkoušku:slight_smile:
jaký jsi teda vzala ten kočárek?
Já včera prodala velký kočár. teda paní si ho u mě ještě nechá, ale brzy se ho zbavím, takže jsem moc ráda.
Kam chodíš na solárko na avantgardu? tam jsem chodívala já, ale to je už doba.. to jsem ještě chodila do práce.
14. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
nicki: v kolik vystupujete v sobotu? my až v 16.30h. Měli jsme vystupovat dopoledne, ale přehodili nám to:frowning2:
14. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
holky, děkuji za zkušenosti a názory. :slight_smile:
14. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
murin:Nakonec Babypoint Mark Q a spokojenost.Svého kočárku trojkombinace se ne a ne zbavit.A tolik věcí co mám po malém.Oblečení,hračky,lehátko...Vše jsme kupovali nové a teď mi to jen překáží.Na to solárko chodím na Avantgardu,přijde mi to opravdu nejkvalitněji solárium ve Zlíně.V jiných se tak ani rychle neopálím.A v sobotu tam nejdeme't pátek odjíždíme ke známým na chalupu.Takže ani srázek zase nic:frowning2:
14. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz
Holky,jestli můžete,tak dejte malému hlas:wink: Je tam nutná krátká registrace,aby se zabránilo hlasování pro stejnou fotku vícekrát z jednoho pc. http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=4&p=9271
děkujeme,snad jsem to tam nahrála dobře.
15. čer 2010 v 00:23  • Odpověz
AHOJKY,
nicki: tak sjem zkoušela hlasovat a nechápu to. když nejsem přihlášená, tak mi to píše nejste přihlášená a když se pihlásím tak mi ten hlas tam nejde dát. no je možné, že jsem třeba zahlasovala už,ale fakt nevím. Jinak foto moc pěkné. malý je tam rozkošný!
15. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
ahojky
tak dnesni kontrola ok :dizzy_face:
ted jsem volala na tr.testy a vse je dobre...dalsi kontrola je az 20.7. a tyden pred je velky UTZ a dr.rikal ze sulinka to zatim nema tak snad ani nenaroste :dizzy_face:
15. čer 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: sem tady nová a chtěla bych se seznámit s nějakou maminkou ze Zlína. Najde se tady nějaká maminka co by někdy někam zašla s dětma?? Mám chlapečka, 19 měsíců a chtěla bych pro něj nějakýho kamaráda nebo kamarádku :slight_smile: Budu ráda, když někdo napíše :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
čauky,
Adeli: moc gratuluji a budu držet pěsti!!!:slight_smile:

pulain: ahojky, není problém, je nás tady hodně maminek a docela často se scházíme. sice vesměs tady převládají Otrokovice, ale to nevadí. ZL je kousek. ale pár holek ze ZL tady je taky:slight_smile:
já mám Matese, který má 2roky a 4měsíce a je to pěkný ďáblík:slight_smile:
15. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj murin :slight_smile: No já bydlím na Jižňácích :grinning: ale nevadí mi jezdit po Zlíně, Otrokovicích... chvili sem v Otr. bydlela, takže to tam jakš takš znám :slight_smile: Náš malý se jmenuje Tobi a taky už pěkně řádí, až je někdy fakt protivnej a umíněnej... neznám skoro žádnou maminku a malej není vůbec v kontaktu s jinými dětmi a když na ulici vidí dítě, tak je vyplesklý a nechce si s nikým hrát... pořád jenom máma máma a nikdo jiný. Chtěla bych aby se trošku otrkal, nechce mi chodit ani na písek nebo kde je víc lidí... ráda bych, aby nebyl tak sám a jen závislý na mě :slight_smile: Sem s ním pořád a někdy to je na palici :grinning:
15. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
ahoj holky,kdo chcete tak v pátek máme srazík. dnes večer se domluvíme na čase a kde, tak bych písla.

pulain: v úterý budu ve ZL na JS u kámošky, zatím je to na 99% ta má 17měs holčičku. Bych vás klidně seznámila. Tak jak by se děti vyspaly, tak bychom mohly jít ven se třeba projít a nebo jít na ten písek to zkusit. Akorát už dopřebdu říkám, že já mám pěkného divocha:slight_smile: však se ještě domluvíme. a nebo v ten pátek se můžeš přidat a poznáš nás více.
16. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz
mur..no skoda janca v patek nemuze pac jim budou zam,erovat okna ci co :pensive: tak sama nepojedu
16. čer 2010 v 16:55  • Odpověz
pulain klidně, sice jsme mladsi,ale dorostem
18. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
a já se dřív nekoukla.a zrovna dneska mám pídě pryc a jsem jen s malou a unudím se doma sama
18. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
pulain:Řeším úplně sejný problém,co ty.Bydlím na JS Kocandě,pokud budeš chtít s námi vyrazit,tak klidně,akorát malý bude mí teprve 11m.Tady je těch maminek sice dost,ale těžko se seznamuje,buď jezdí v párech s jinou nebo mají protně starší dítko,tak furt rajzujeme sami.Holky nechcete někdy podniknout společný výlet do zoo?

JO a ještě otázečka,proč jsou tu dvě diskuzní fora maminek ze Zlína a není jen jedna???
19. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
Holky,blbě se mi připojuje z mobilu,tak napíšu až budeme doma,ale vzhledem k počasí,to zítra balíme už ráno.Jsme u známých na chalupě:slight_smile:
19. čer 2010 v 10:02  • Odpověz
nicki to byly tehulky a snazilky,jen ted uz jsou tam holt i deti no.tehu neni nekonecne ze.
19. čer 2010 v 11:50  • Odpověz
ahojky
tak jsem po O a delala jsem piskotovou buchtu....mnam mnam
odpolko budeme zase grilovat :grinning:

petan je s mamkou na tresnich tak mam klid chvilku :dizzy_face:

jo ja jsem vcera citila prvni pohyby...jsem byla uplne mimo uz jsem zapomela jak je to krasny pocit :dizzy_face: :dizzy_face:

nicky..zoo klidne :dizzy_face:
19. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
ahojte holky, nějak pořád nestíhám, pořád něco. Ve čt. jsme byly na lodi s holkama a dětma a super výlet:slight_smile:) bavily jsme se i maminky:grinning:
dneska máme vystoupení, tak jsem zvědavá na ten trapas. Malý už teď říká, že nebude vystupovat...takže bude veselo a ještě jak mu budu na sebe rvát sukýnku(mají je všichni) tak to mě pošle vyloženě do háje a můžu to zabalit rovnou, se tam blokne a nehne s ním nic. pak povykládám:slight_smile:

nicki: já v zoo už byla letos, ale není problém jít znovu, Matesovi se tam líbilo:slight_smile: teď jsme se domlouvaly s holkama, žebychom v týdnu zajely na výletek do Luhačovic, tak se můžete přidat.

jinak pár holek ze snažilek tady taky bylo, ale z ničeho nic se odtrhly a založily si ty snažilky těhulky
19. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
a co luhacky vlakem?
19. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz
holky nemáte prosím zkušenost se sportáčkem casualplay vintege?????
20. čer 2010 v 11:32  • Odpověz
ahojky
u nas je pekne hnusne a prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vcera se u nas grilovalo a pak jsem dostala opustak od mamky a jela jsem s kamosku na karaoke..no sranda :grinning:

rakosnicek..no to nemam ja mela chicco :dizzy_face:
20. čer 2010 v 15:42  • Odpověz
ahoj holky, my jsme k.o. Mates od neděle horečky a trošku kašle a rýma. ale říká, že ho bolí zoubky, prsty vražené až v krku, tak si myslím,že asi ty poslední stoličky mu lezou. Dnes u Dr. v pohodě, krk, uši dobré, průdušky čisté... no uvidíme co z toho bude.

raakosnicek: taky nevím, ani kolem sebe nemám nikoho kdo by ho měl. já mám taky chicco a pohoda.

adeli: já dám Luhačky asi autem, chtěla bych vlakem do Vizovic, ale není problém i do těch Luhaček, však se můžeme domluvit. Nemáš skype? že by jsi se přidala do skupiny?
22. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
po dlouhé době opět nakukuji co nového :wink: ...nějak to vše nestíhám FB, Skype, koníka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ... každopádně pokud budeme moc, zase se na srazík moc rády přidáme, výlet lodí byl opravdu skvělý :sweat_smile:
Ty Luhačky máme kousíček, takže super.
Nicky, i to ZOO by bylo super :wink:
Muri, tak Mates je marod :cry: ...snad to opravdu budou jen zoubky a bude brzy fit :dizzy_face:
Adel, tak to jste měli super večer s grilovačkou, asi taky jeden z posledních teplejších. My jsme po dlouhé době vyrazlili taky do společnosti a využili hlídání a akce super, jen ta "indispozice" v neděli nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Raakosnicek, taky bohužel s tím kočárkem vlastní zkušenost nemám, ale lidi co ho mají zatím chválí, byl to jeden z mých favoritů, tak jsem trošku sháněla i já dříve info :wink:
22. čer 2010 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.