• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
To je možné,ale on je raději v pohybu,takže myslím,že by se mu to nelíbilo :wink:
30. čer 2010 v 15:49  • Odpověz
jo někdo nemá rád tu tesnotu.
mala mi tam zase neumi usnout...
30. čer 2010 v 18:38  • Odpověz
http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=5&p=10143 Holky,zúčastňujeme se dalšího kola,prosím dejet nám hlas;) Stačí jen krátká registarace,jinak to nejde.Díky moc všem
1. črc 2010 v 00:11  • Odpověz
dobre ranko
dneska to vypada zase na pekny paracek..

pred obedem dojde kamoska a donese nalozene masicko a budeme cely den s deckama v bazene a budeme grilovat..mnam..a zitra zacina pout to zase bude humbuk...zase se nikde ven nedostanem budou u nas zavrene silnice 3 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen na povolenku se k nam dostane

peknou sobotku :dizzy_face:
3. črc 2010 v 07:46  • Odpověz
ahoj holky, zdravím po dlouhé době. měla jsem nějaké problémy a nebyla nálada:frowning2: ale už je to snad dobré.
já teda zatím všechny věci schovávám, i když vím, že druhé mimi nebude. zatím to bude dědit ségřina malá, pak něco od sestřenky dítko...a pak to asi nakonec prodám.
taky ráda nakupuji spíše nové věci, i když někdy v tom sekáči jsou krásné, ale prostě radši kupuji nové, v některých obchodech jsou dobré ceny, ale značkové nekupuji, jen opravdu vyjímečně na narozky.teď mám nejradši tako, neboť malý miluje Myšáka Mikiho:grinning:
já měla pro malého klokanku a nosila jsem ho tam jen 2x a to na dovolené, jinak ne.

nicki: gratuluji k postupu dál... a taky k tomu pití. Ono to bude vše lepší a lepší...

adeli: pěkně nakupuješ:slight_smile:
7. črc 2010 v 17:43  • Odpověz
ahojky
ja teda neschovavala nic pac jsem druhe nechtela...ale tak kdyz bude dneska na velkem UTZ potvrzena holka tak bych stejne koupila neco noveho ruzoveho nebo aspon holciciho :grinning:

dnes to vypada na pekny den :dizzy_face:
8. črc 2010 v 08:40  • Odpověz
Adelinko, at se potvrdi.
ja veci schovane mela,mela je i segra pro deti...
8. črc 2010 v 08:42  • Odpověz
ahojky jsem doma
no UTZ nic moc..miminko je tak zabalene a zaborene do bricha ze musim dojit znovu na velky UTZ 23.7.
8. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
ahojky
adeli:asi to bude fakt holčička a je stydlivá :wink:
8. črc 2010 v 19:05  • Odpověz
deli..v to doufam :grinning:
hodim par fotek..pout a koupacka u nas v bazene
neco s kamosem neco je s galankou a neco je moje sestrenka :grinning:
9. črc 2010 v 17:54  • Odpověz
ahojky
to jsou teda pařáky co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
adeli:pěkné fotečky ten bazén je super teda :dizzy_face:
taky jsme koupili bazén k našim ale jen nafukovací a děcka tam řádily o sto šest :slight_smile:
13. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
tady pár fotek na ukázku
13. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
delika tes a adeli:moc pěkné fotky,aspoň si děcka užijou.Ty vedra jsou neúnosná :unamused:
15. črc 2010 v 07:37  • Odpověz
delika tes a adeli:moc pěkné fotky,aspoň si děcka užijou.Ty vedra jsou neúnosná :unamused:
15. črc 2010 v 07:37  • Odpověz
ahojky
nicki :to máš pravdu ty vedra jsou fakt šílené :stuck_out_tongue_closed_eyes: trávíme už druhý den na koupáku a děcka se aspon pořádně vyřádí a večer jdou brzo spát :slight_smile:
15. črc 2010 v 18:21  • Odpověz
ahojky holky
tak jsem doma z dovci :dizzy_face:
bylo super ale desne horko

tady je par fotecek dalsi pozdej tak kdo chce at se jukne :dizzy_face:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=298358&id=1751619602
17. črc 2010 v 17:15  • Odpověz
ahoj holky, tak už mám taky po dovolené. škoda, že ty dovolené tak strašně rychle utečou:frowning2: to bych potřebovala aby se zastavil čas:grinning: a ještě bych brala nějakou dovču bez malého abych si odpočinula úplně, ale to nehrozí:frowning2:
Adeli: moc pěkné fotečky. škoda, že to nešlo vidět, ale třeba se teď teda podaří a vyleze fakt holčička.-)
21. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
holky, ve čt.plánujeme srazík.dnes se budeme domlouvat na čase a místě. tak kdybyste některá chtěla....pak sem písnu co a jak
21. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz
rada bych,pokud bude v odpo hodinach,dopo nemuzu,mame neurologii,logopedii a maly pak odjizdi k babi na prazdniny
21. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz
ahojky
skoda rada bych dojela ale tyhle horka me nedelaji moc dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se uvidime az na podzim :grinning:
22. črc 2010 v 09:35  • Odpověz
ahoj holky, srazík nakonec nebyl:frowning2: Nikdo se neozval.Jen Janista a s ní jsem byla pařit v sobotu,abychom netrčely jen doma:grinning: ale s Janistou chceme jet někam na výlet s dětma, tak se můžete kdoliv přidat. Budeme to plánovat podle počasí.
Adeli: teď se ochladilo,takže i s tebou se můžeme vidět. Jako není problém dojet i do UH, jen teda musíte říct.

raakosnicek: a ty jsi pojízdná? že by jsi s nama mohla taky na nějaký výletek....
25. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
neee,nejsem. bohuzel
25. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz
mur..no kdyz to bude nejak rozumne a ne v 30st do zoo ci vyskova :grinning: ja bych se tam asi poblujkala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak pak staci pisnout :dizzy_face:

jdu do postele pa :pensive:
25. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz
ahojky
u nas leje konecne se nam ochladilo v podkrovi

dneska jsem delala nalet u kamosky a v tescu...kamoska me prodala spoustu veci za par korunek ale vse jsem nefotila

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/co-uz-mame-pro-elenku/
29. črc 2010 v 19:29  • Odpověz
ahoj holky,
zítra po obídku, čas ještě není upřesněn, máme srazík v Otr. v senioru. Tak kdo chcete, dojděte ať je nás požehnaně:slight_smile: kafíčko je tam super!!!!!!!!

Ined: moc moc gratuluji k přírůstku!!!!!!!!!!
10. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
@murin :slight_smile: ...děkuji :dizzy_face: ...my bychom dnes došli :wink: , ale počítám až tak okolo té 15h :wink: ..doufám, že tam někdo bude :angry: :grinning: .
všechny moc zdravíme, páááááá :slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
ahojky
skoda ze jsem nemohla ale doma total bordel..predelavane kuchyn a loznici a vsude vsechno...
petan je na prazdninach pac s nim by to neslo :grinning:

ined..broucku obr gratulace k tehu :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2010 v 16:57  • Odpověz
@adelinka :slight_smile: ...moc děkujííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz
ahoj holky
tak se taky přidávám ke gratulaci ined :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: at se taky podaří holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2010 v 18:38  • Odpověz
pridavam zatim kuchyn jak vypada po dnesku..zitra u te cervene zdi bude zlura sedacka...jen nemuzu najit ubrus co jsem tam koupila...nevim jestli ti motylci se tam hodi?a zadni deska na kuchyn bude az za dva tydny ale nevadi
jdu do vany
12. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz
uz jsem nasla ten ubrus :grinning:
12. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.