• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
adeli:moc pěkná kuchynka :dizzy_face: :dizzy_face: a ten ubrus skvěle pasuje k výmalbě :wink:
13. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
Adeli krááásný
13. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
ahojky
tak jak se mate holky? u nas v noci silena bourka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rano jsem chtela s klukama na hody sak zase prsi tak snad po obidku..pac tam maji i detske veci..jako zavinovacky..ty jsem tam kupovala aj kdyz jsem cekala petana..jsou krasne od ceskeho vyrobce a bez posty vyjdou lip...

tak jsem se rozhodla ze nakonec dam do kuchyne obklad asi cervenou mozajku :grinning: a taky z obyvaku kde jsem puvodne chtela velkou loznici se skrinema udelam deckam obr hernu...a pak bude mit kazdy uz jen svuj pokojik na spani..ja se vzdam sve velke loznice :cry: ale co bych neudelala pro sve milacky :grinning: :grinning:

peknou nedelku pa :dizzy_face:
15. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
ahoj holky,
Adeli: kuchyň pěkná. Oba ubrusy jsou fajn, můžeš je střídat. S těma motýlkama je to takové veselé:slight_smile: Kolik tam máte místností v tom baráku? to máte nějak moc obrovské, když děcka budou mít i hernu.

Deli: na tebe číslo nemám, tak jsem ti nemohla napsat o srazíku.

SRAZÍK: domlouvaly jsme se s holkama, že si ve středu uděláme výlet do Luhaček s dětma. a kdyby bylo blbé počasí tak dáme Galaxii, kdo se přidáte?
16. srp 2010 v 06:15  • Odpověz
mur..tak kdyz mam ted kuchyn dole tak vrch jsou jeste 4 mistnosti :dizzy_face:
a jak tam chcete do luhacek?ja nebudu mit auto pac muj bude mit skoleni 3dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 v 09:17  • Odpověz
adeli: ještě jsme se nedomlouvaly jak tam pojedeme. ale jezdí tam i vlak, bus tak se uvidí kdo vše ještě pojede
teda to tam máte velké.
16. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahojte holky, nejste některá z Luhačovic a okolí pro společné vyjížďky s kočárkem, klábosení atd.? Máme měsíční holčičku a rádi bychom někoho poznali.
17. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
ahoj holky, takže zítra v 10h odjezd z Otr. směr Luhačky autama. Kdo by se chtěl přidat.

bara: ahojky, tady jsme spíše Zlín, Otroky a UH. ale zítra jedeme na výlet do Luhačovic, tak kdyby jsi se chtěla přidat....
17. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
ahoj holky, muzu sem za ami obcas zavítat? Jsem ze Zlina.Cekame dvojcatka. pomalu se zaciname divat po nějakém kocarku, ale zatím vubec netusím jaky, chtela bych korbicky vedle sebe se dvema striškama. nemate nekdo nejake zkusenosti ze sveho okoli?
Ještě jsem se chtela zeptat, nechavaly jste si po porodu zvetsiovat svatebni prstynek nebo jste ho normalne daly na ruku? Už mi pomalu zacinaji napuchat prsty a tak bych potrebovala poradit, mam t¨moznost nechat si ho zvetsit za minimalni cenu, ale bojim se, ze mi potom bude pardat, dekuji za odpovedi
17. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahojky holky jak vidím už sem nikdo nechodí co?Mě malého nevzali do školky :unamused: takže je to celkem blbé snad se něco časem uvolní.Až začnu pracovat tak budou holt muset pomáhat babičky no.
Jaana11:vítám tě tady já mám taky bratry dvojčata :slight_smile: letos jim bude už 25 let :slight_smile: a s tím prstýnkem nevím já bych ho ted asi nenosila a pak ti ruce zas zpuchnou.
bara_bara:ahojky tak to máš ještě malého mimíska teda :dizzy_face:
27. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
deli..no sem nakukuji jen ja :angry:
27. srp 2010 v 16:37  • Odpověz
ahojky Adeli jak se Petřík těší na sestřičku?
27. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
tak kdyz mu reknu ze v brisku je mimi tak zvedne kalhotky a rika nic tam neni :grinning:
tak on to asi jeste nechape no :confused:
27. srp 2010 v 18:06  • Odpověz
ahojky holky
to počasí je fakt na depku :unamused: snad nebude pořád jen lít.
Adeli:všechno nej k tvému dnešnímu svátku :dizzy_face:
Mějte se všichni fajn a pohodový čtvrtek :dizzy_face:
2. zář 2010 v 07:47  • Odpověz
ahojky
no pocasi uz fakt desne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
deli...dik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2010 v 08:51  • Odpověz
@adelinka :slight_smile: ...vše nej nej nej k tvému svátečku, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a alespoň jedno splněné přání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.
2. zář 2010 v 11:56  • Odpověz
ined..kuji :dizzy_face:
2. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz
ahojky tady zas nikdo nikde ?tak všem krásnou neděli a ještě lepší celý týden :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2010 v 15:50  • Odpověz
ahojky
tak ja dneska mela uklizeci den ...
tridila jsem veci a zjistila ze jsem se musela pomast...mam jich tolik :grinning: dneska jsem oprala jen bile veci a overalky a mela jsem tri pracky a to mam jeste tri obr krabice..asi koupim veeeeeeeeeeeeeeeeeeelkou skrin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no ale o me se vi ze jsem blazen :grinning:

petan konecne uspan tak trosku poserfuju :grinning:
6. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz
ahojky
Tak my tento týden jen slavíme ve středu měl narozky můj v sobotu bude mít Luky už 3 roky a příští týden má narozky moje mamka.Září je prostě oslavama nabité :slight_smile:
adeli:čím víc hadříků pro mimi tím líp :wink:
Mějte všichni fajn pátek a pohodový víkendík :dizzy_face:
10. zář 2010 v 08:00  • Odpověz
ahojkly
tek si oslavy pekne uzijte :dizzy_face: dala bych si neco dobreho :grinning:
10. zář 2010 v 08:06  • Odpověz
Dobrý den, maminky, chci se zeptat jestli nevíte o někom na hlídání dětí-respektive jde mi o vyzvedávání 2,5letého syna z jesliček a pohlídání ho +-2h než přijdu z práce domů. Děkuji Eva
10. zář 2010 v 17:44  • Odpověz
@delikates :slight_smile: ...lukáškovi přejeme vše nej nej nej, hodně štěstíčka, zdravíčka a ať se mu vše daří :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!
11. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz
ined:děkujeme za přáníčko :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz
ahoj holky, já nějak už sem zapomínám chodit, jak jsme všechny na fb nebo skypu... je pravda, že teď sice skoro nejsem vůbec doma, ale i když jsem tak mě nenapadne to tady otevřít. budu se muset polepšit:slight_smile:

Deli: já taky neměla školku, ale už mám. Sice bude dojíždění, ale jsem ráda, že se naskytla, neboť musím taky do práce. To jsem se rozčilovala, že maminy co jsou doma tak těm děti vzali a my co chceme a musíme do práce tak ne. ale naštěstí mám vyřešeno. Já sice 1 babičku doma mám, ale tam hlídání nehrozí ani omylem :angry:

e1971: bohužel já nikoho neznám:frowning2:

jaanna: já prstýnek teda nenosila a teď už nensím vůbec žádný, doma mi to vadí,kor když pořád něčím dítko natírám... ale znám spoustu maminek co prstýnek vůbec nesundávají
17. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz
jj vsechny na to prdite :angry: :angry: :angry: :angry:

ja nosim..od svatby jsem ho nedala dole :dizzy_face:
17. zář 2010 v 17:30  • Odpověz
ahojky..
tak u nas se od rana maka...
konecne se dela pokojik..zatim jsou vymlacene kachle po kuchyni a ted tam dal nejakou penetraci ci lepidlo ci co to je a zitra se da fajnova...a pak uz je to zcela v me peci..barva atd....uz se tesim..

ted sel petr s petanem sect travu a ja se dam trosku do uklidu pac je to roztahane po celem dome

no u nas je krasne tak jdu povesit treti pracku pac petr dovezl hader...uz jsem neco aj pozehlila pro elenku
18. zář 2010 v 15:01  • Odpověz
Ahojky holky....
já tady nebyla snad 100let...
Nějak jsem vás i rychle dočetla, protože vidím, že nás tady už moc nechodí, s některými se potkávám osobně že Adélko a nebo na FB a nebo na skypu...že murin.
No my máme neštovice, od úterý malá horečky 39 a víc a ničím to nešlo dolů, až dnes teda jsem to stáhla na 37,5, uf...ale těch pupínků má, že ji netupkáme, ale natíráme celou, děs.
Jinak Adélko jsem ráda, že to pokročilo, že bude mít Elenka pokojíček hotový...
Ined gratuluji k těhu, už jsem jí to psala tady, ale nějak se tu můj příspěvek ani nezobrazil....
A k prstýnku, v podstatě od svatby jsem ho nesundala téměř....spím s ním, koupu se, natírám malou...a Jirka ho sundává jen na noc, prostě tak jak jsme k sobě přirostli my dva, tak i ty prstýnky k nám dvoum...

Holky, polepším se a budu sem zas chodit...ju? :wink:
Hezký večer....
18. zář 2010 ve 21:54  • Odpověz
@honzinecka :slight_smile: ...děkuji :dizzy_face: .
a adélce přejeme ať má neštovice brzy za sebou, chuďátko :fearful: :dizzy_face: .

@adelinka :slight_smile: ..pak hoď fotečky!!! :slight_smile:

jinak všem pěknou neděli :slight_smile:
19. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz
ahojky
tak jsem doma...moje babicka a mamka maji svatek tak jsem tam byla s klukama na obidek a ve sparu na nakup..pak tchyne vymyslela ze pojedeme na navstevu k tete :confounded: ale tu tetu mam rada je super..kopec vnuku a vsem se s laskou venuje a moje ani nic :angry: :angry: :angry:

nejvic me dosrala tim ze ja jsem zapomela na modre klic tak si petr pujcil aby si mohl otevrit nas dum a ona ze ho chce hned vratit..no kuwa pic. :angry: :angry: :angry: kde jsme..ja chci kuwa soukromi a petr ji ho dal ze prej mu nevadi ze sem lozi...tak jsem ho pekne poslala do prdele a mame tichou domacnost.....

jo a taky tchyne vi ze jsem tehu jen to nedavala najevo..teta me totiz rekla ze jim to rekla ze ji to rekla kadetnice...no kadernice je manzelka petroveho nejlepsiho kamosa..ona nevedela ze tchyne to nevi :confounded: :confounded:
19. zář 2010 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.