• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahoj holky
tak máme oslavy za sebou
honzi:tak at je malá brzo fit :wink:
adeli :to budete mít baráček jak klícku :dizzy_face: tu tchýni ale fakt nezávidím já jsem ráda ,že bydlíme sami
Dneska je hezky tak doufám,že to vydrží mějte všichni fajn den :dizzy_face:
20. zář 2010 v 10:02  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem nemela cely den cas az ted chvilku...

dopo jsem byla nakoupit a s kamoskou..odpoloko jsem jela malemu konecne na podzimni boty a papucky a taky jsem mu koupila pucle v knizce tak snad ho to bude bavit :grinning:

ted jsem dozehlila varku oblecku a dala pracku ven...a uz nic nedelam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

deli..co bych dala za samostatne bydleni :frowning2:
20. zář 2010 v 16:24  • Odpověz
ahojky
tak tu fakt nikdo už nechodí? :frowning2:
to je škoda tak mějte všichni fajn víkendík :dizzy_face:
25. zář 2010 v 16:36  • Odpověz
dobre ranko
u nas chcije jak prase..hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
normalne jsem se nejak o viku nafoukla a bruch moc neda neschovam...kdyby byl aspon pekne kulaty abych ho mola ukazat a ne jen porad dva speky :frowning2:
27. zář 2010 v 09:26  • Odpověz
ahojky
u nás taky chcije a chcije,včera byla u nás pout tak jsme byli kouknout ale o ničem protože lilo
adeli:neboj za chvíli bude břuch pryč a Elenka venku u maminky :dizzy_face:
27. zář 2010 ve 13:36  • Odpověz
dobre ranko
tak ja jsem se ted nachystala do mesta..potrebuji koupit barvu pac se u nas dneska bude malovat a zjistim ze je svatek :confused: :angry: tak nevim jestli neco poridim :confounded:

deli..bruch me ostane..jsem kouuuule :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2010 v 09:19  • Odpověz
tak hodim prebalovak a nove skrine z ikee..uz jsou slozene a uz se plni :grinning:
pokojik pozdej az bude vse :grinning:

kde zase jste???
10. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz
ahojky
adeli:moc krásné skříně :dizzy_face:
Jinak pěknou neděli venku je krásně tak se půjdeme s Lukym a Míšou projít venku at je trochu utahám :slight_smile:
mějte se všichni fajn a pohodovou neděli :dizzy_face: :dizzy_face:
10. říj 2010 ve 14:47  • Odpověz
ahojky
jsem doma z kontrole..vse je ok..poslechl jen srdicko tak nevim nic jineho :unamused:

pak jsem byla s holkama na pohar :grinning:
neco pokoupila v lekarne...ty ceny :confounded:
12. říj 2010 v 11:44  • Odpověz
@adelinka :slight_smile: ...krásné fotečky :slight_smile: .máš tam těch kombinézek jako by jsi čekala trojčátka :grinning: .
už se vám to krátí :dizzy_face: .
15. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz
ahojky
vcera u kamosky super :dizzy_face:

dneska rano jsem se byla s petrikem a bruchem fotit :dizzy_face: petan zase sceny ale neco mam tak v patek hodim foto :dizzy_face: mam jen 4 ale staci i tak to byl nadlidsky vykon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

dneska mamce delaji okna tak budem cely den uklizet a zitra uz slavnostne pojedu domu :dizzy_face:

tak se loucim
ined..dekuji..kombinezy dve zbytek jsou teplejsi overalky na jaro :grinning:
20. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky holky...
Adélko nepojedeme zítra na srazík?
My tu máme babi 83let, tak bych si potřebovala i oddychnout... :wink: a už jsem vás dlouho neviděla... :wink: na kolik to máte?
20. říj 2010 ve 22:30  • Odpověz
jaky srazik nic nevim :sweat_smile:
21. říj 2010 v 08:45  • Odpověz
teeeda tady to vázne :frowning2:
25. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz
ahojky pri veceru

tak ja jsem prave obj.nejake darky pro petana..je ted uchyl na tu masinku tomase..tak ma deku,pyzamko,puzzle a jidelni soupravu..cca 800 na mmb vse nove tak cena super :grinning:

jo jinak mala se asi otocila..mala jak byla pricne tak jsem mela bricho do sirky a v noci desne stouchala a ted mam bricho daleko pred sebou..zitra pokusim nafotit :grinning:
25. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz
Ahojky
adeli:to jsi šikula s těma dárkama u nás to samé mašinku Tomáše dostal Luky k narozkám a v tv na to čučí v jednom kuse :grinning:
26. říj 2010 ve 14:16  • Odpověz
deli...no u nas masinka,auta a autobusy :grinning:
zrovna jsem dojela z mesta a koupila nausnicky pro elenku...ted uz jen chybi aby se me narodil tomasek :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2010 v 17:39  • Odpověz
26. říj 2010 v 18:10  • Odpověz
ahojky
adeli:ty náušničky jsou fakt kouzelné :dizzy_face: :dizzy_face: a Elence budou určitě moc slušet :wink:
27. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz
ahojky
tak nam dneska dojel necekane tatka :confused: mel az zitra..a bude doma uz do uterka :dizzy_face:
tak ho hned zitra zamestnam slozenim skrini :grinning:

jinak dosla nase super tch s familou a petr dosta od tch.vanocni kolekci k narozkam...to jsem jeste nevidela..ale oproti lonsku pokrok..loni zapomela..

petana jsem ted uspala tak jeste povesim pradlo a seru na vse...

jo taky jsem dneska zkousela peceny vanocni caj....reknu vam je to mnamka :dizzy_face:
28. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz
@adelinka :slight_smile: ...náušničky krásné :dizzy_face: .
a teda ta tch...fakt no comment :rolling_eyes: ..jako kolekce se zhodí to jo, ale jako dárek k narozeninám :rolling_eyes: :sweat_smile: ..a to ji ještě dostala někde k nákupu zdarma ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
už se ti to krátí :dizzy_face: ...to nás čeká ještě stěhování teď v listopadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale vánoce pak už snad budou v úplném klidu a už se budu moct chystat na příchod kačenky :dizzy_face: .
jinak mašinka tomáš u nás také dost frčí..mimojiné ještě (naštěstí) :sunglasses:..ale vše je to na jedno brdo(autíčka, požární auto finley apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), aspoń že už ho začal bavit trochu ten krtek :sweat_smile:..jinak ještě hurvínek, fík, broučci..takže sem tam aspoń nějaká ta kvalita :wink:.

pro pobavení :slight_smile: ..když se zeptáte matýnka jak se bude jmenovat sestřička, odpoví...gagaga :grinning: ..má v tom ještě guláš chudáček :grinning: ..tak ho učím raději katka :wink: :grinning: .

a co je to pečený vánoční čaj??????? :confused: čaj se dá upéct? :sweat_smile:
29. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz
@ined77 vanocni peceny caj...
kilo trnek..ja dala blumy
kilo jablek,jeden citron,lzice skorice,5 hrebicku,deci az dve rumu a 650g cukru krystal

trnky a jablka odpeckovat a nadrobno nakrajet.oloupat citron a nakrajet.zasypat cukrem a skorici a pridat rozdrceny hrebicek.peceme ve vyssim plechu na 170st.cca 30 min.vydelat a pridat rum..naplnime do sklenicek a obratime dnem vzhuru.po vychladnuti je caj pripravem..

priprava 4 male lzicky smesy a zalit vodou bezne jako caj.....

jsem to nekde vycetla a je to fakt dobre..jsem to delala prvne :grinning:

tch.no comment..
je holcicka super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2010 v 17:53  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/cekame-elenku/
tady jsou fotky z atelieru..ale chtela jsem jen tri..no me to staci...tam jak jsem cela mam jeste velkou hnedou..jinak vse cerno.bile :dizzy_face:
29. říj 2010 v 19:55  • Odpověz
tak tady je muj priserny brich.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz
@adelinka :slight_smile: ...aháááá :slight_smile: .to jsem si kdysi dala v cukrárně nějaký babiččin či dědečkův čaj a asi to bylo něco podobného :wink: .hmmm, to musí být dobrotka, ale asi to vyzkouším až příští rok :grinning: ..ten rum by kačce asi neudělal moc dobře a mně asi také ne :grinning: .
na fotečky kuknu :wink: .
a bříško teda ale nemáš vůlbec nijak velké na to, že jsi už téměř ve finále :wink: :slight_smile: .
musím ten svůj pupík taky zase po čase vyblejsknout :sunglasses: :slight_smile: .
30. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz
teda vy jste vsechny jak prdle :grinning: kamoska je v 15tt a nechce ten caj pit ze je tam rum...na to monozstvi je tam jen deci az dve..tak klidne si udelej bez......to tam nejde poznat vubec..

dneska tu byla janca tak jsme kazdy vypila 3 caje :grinning:
30. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz
@adelinka :slight_smile: ...to víš, jistota je jistota :wink: .
ale ne, bez rumu by to určo nemělo ten správný šmak a kdy už tam rum patří, tak ať je aspoň cítit :wink: .
já se těším na příští zimu na svařák a na punč :grinning: .
31. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz
ahojky
tak jsem skoro dodelala pokojik..jeste chybi nejaka dekoracka a je hotovo :grinning:
snad se vam bude linit nas pokojik...
jdu jeste natahovat koberec do haly..
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/pokojicek-a-vybava-pro-elenku/
1. lis 2010 v 16:19  • Odpověz
ahojky
adeli:pokojík je mooc hezký :dizzy_face:
ined:Kačenka -gagaga :grinning: Katka bude fakt lepší :wink:
1. lis 2010 v 16:23  • Odpověz
@adelinka :slight_smile: ..moc krásné, jsi šikulka :dizzy_face: .
ty normálně hnízdíš :grinning:.no však taky už budu a už se na to těším :slight_smile:.jen aby to stěhování už bylo za námi :sweat_smile:.

@delikates :slight_smile: ... :grinning: asi jo, ale stejně už říká jen gagaga :grinning: ..no ještě máme čas, tak snad si to pak nějak v té hlavince rozliší :grinning: .

vyřizovala jsem jen nějaké maily.dnes jsem byla na ko, budík v 5.30 a už jsem totál k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
zvířátko spinká, tak půjdu k tv zdlábnout půlku pomela :grinning: , pááááá
1. lis 2010 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.