• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
dekuji za pochvalu :dizzy_face:

no ja jdu zitra na kontrolu tak se ukazu az k veceru..mam to na jednu a pak jeste kafco s kamoskama :grinning: )
tak jdu zabit bobra..to bude fuska kuwa... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou :dizzy_face: :pensive:
1. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz
ahojky
jinak jsem byla na kontrole a mela sok :confused: vse je ok..holka je to porad ale uz ted ma 3900..me uplne hrkly slzy do oci..pac pokud to bude v terminu tak prej mam pocitat kolem 4500..no a na porod to prej neni ani omylem :confused:
2. lis 2010 v 17:37  • Odpověz
tak jsem hodila na modrou strechu to co je dodelane u nas doma..zbytek pozdej :grinning:
tak kdo chcete tak se juknite :grinning:
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/adelinka/album/zasmetovci/
4. lis 2010 v 15:08  • Odpověz
tak jsem hodila na modrou strechu to co je dodelane u nas doma..zbytek pozdej :grinning:
tak kdo chcete tak se juknite :grinning:
4. lis 2010 v 15:08  • Odpověz
Ahoooj holky :slight_smile:
moooc vás všechny zdravíme :dizzy_face:
po dlouhé době jsem sem opět zavítala a vidím, že si tady povídá Adel sama :unamused: ...na váhu Elenky moc nehleď, je to jen orientační a většinou jsou děti stejně pak menší a zbytečně to mamče stresuje :confounded:, takže klííííd, bude to v pohodě! :dizzy_face: neboj! Fotečky jsou opravdu nádherné, jsi fakt šikulka a myslím, že Elenka bude mít z takového pokojíčku velkou radost a nejen ona :grinning:
Denčo, tak já jsem se asi dozvěděla nejpozději o tvém těhu a o tom, že čekáte Kačenku :confused: :sweat_smile: njn už jsem dlouho nikde s váma na kafíčku nebyla :frowning2: ....přesto dodatečně gratuluji a přeji hlavně hoooodně zdravíčka, holky :slight_smile: Maty se má na co těšit! :grinning:

4. lis 2010 v 17:38  • Odpověz
4. lis 2010 v 18:26  • Odpověz
jeste jsem dohodila fotky meho cerno-ruzoveho sprchace :grinning:
skrine z aska co jsme o viku skladaly a sedajdu co me dneska chlap dovezl :grinning:
jsem otravna dneska :grinning:
4. lis 2010 v 18:41  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem tady taky po hóóódně dlouhé době nakukla. Teda musím říct, že jsem nebyla schopná si vzpomenout na heslo:frowning2: no jo skleroza je sviňa.
Adel: na váhu během UTZ se vykašli. Mě Dr. říkal, že on to neříká neboť je to hodně nepřesné. A mě pořád říkal, že bude malý malý a kvůli tomu mi pořád posunoval termín na později a narodil se s 3,57kg a 51cm. takže asi tak nějak:slight_smile:)) Jinak Elenka bude mít fakt krásný pokojík, to se jí v něm bude spinuškat a dělat později bordýlek. Petřík má pokojík super, ty rybičkou jsou parádní.

Deny: jinak teda gratuluji ke Kačence. Kdybych sem nenakoukla tak nevím co to bude:slight_smile:

musíme domluvit nějaký společný srazík. poslední dobou se scházíme jen jedny a ty samé. Né že by to vadilo,ale chtělo by to více lidí:slight_smile:)

mějte se. pa
4. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz
12. lis 2010 v 15:40  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
všem moc děkujeme :dizzy_face: .
včera jsme byli na 3D utz a byla nám opět potvrzena holčička :grinning: .dr. řekla, že si to troufá tvrdit na 100% :slight_smile: .tak jsem večer zasedla k pc a vrhla se na MMB :grinning: .
jinak všechny moc zdravíme :slight_smile: ..
srazík jsme bohužel nestihli, matýnek opět vyspával :stuck_out_tongue_closed_eyes: .tak snad příště..pro nás je těch 13h fakt brzká doba :frowning2: .
všem krásný víkend :slight_smile:

včera ošmikaný matýnek :dizzy_face:
naše katuška 26tt :dizzy_face:
a katuščino obydlí-24tt :grinning:
13. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz
ined..super ze holka..krasne brisko :dizzy_face:
matynek super sestrih :dizzy_face:

ja mam dneska 12dni do terminu a porad nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2010 v 15:37  • Odpověz
@adelinka :slight_smile: ..děkujeme :dizzy_face: .
12 dní? já přesně 100 :grinning: a taky nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
ale neboj, šetři síly..však už se brzy dočkáš :dizzy_face: .hlavně že je elenka pěkně dopečená :dizzy_face: .
ale myslím na tebe :slight_smile: ! já jsem z toho vždycky úplně rozbrnkaná když má někdo známý rodit :slight_smile: .

jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale voní mi tu už z trouby bábovka..už se na ni těšíme :grinning: .
já jsem teď děsně na sladké :pensive: ..to nepamatuju tohle :sweat_smile: :grinning:
13. lis 2010 v 16:11  • Odpověz
tak konecne mam darek pro petana k vanocum...snad se mu bude libit :confused: :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31386410&tab=0

tak jdu do vany a lehnout pa paaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
13. lis 2010 ve 23:08  • Odpověz
@adelinka :slight_smile: ..ty jo, tak to je teda dar :confused: :grinning: .jen aby to petřík nechtěl rozložit v pokojíku :grinning: .
14. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz
no to snad neeeeeeeeeeeeeeeeee
14. lis 2010 ve 14:55  • Odpověz
ahoj holky
tak Lukyho bolel zub tak mu to zubařka nejdřív dvakrát rozvrtala a pak za týden stejně vytrhla ,protože ho to pořád bolelo a nemohl ani pořádně jíst a v noci brečel tak snad už bude mít klid.
ined77:Matymu to sluší :wink: a Kačenka je nádherná :dizzy_face:
adeli:ta trampoška je super hned bych si taky zaskákala -super dárek :dizzy_face:
mějte se všichni fajn :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2010 v 17:55  • Odpověz
@delikates :slight_smile: ..jejda, chuďátko lukášek :frowning2: .tak snad už má pokoj :slight_smile: .
a děkujeme! :dizzy_face:

@adelinka :slight_smile: ..no to bylo první co mě napadlo..matýnek by to určitě chtěl :grinning: .slyším to jeho už už :grinning: .
ale jinak trampolína super :wink: .a dá se to i zašít :sunglasses: :grinning: .takže taková velká ohrádka pro malé neposedy :grinning: .
17. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz
ted jsem fotila bruch ale nejak se me sere fotak 39+5tt
22. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz
@adelinka :slight_smile: ...tak jsi v cílové rovince! :dizzy_face: a copak , elence se nechce na svět? :slight_smile:

já byla včera na ko, vše v pořádku :slight_smile: .i cukr..sláva :grinning: .
tento víkende se stěhujeme, tak mám nervičky jako špagáty :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

jinak všechny moc zdravíme! :slight_smile:
23. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahojky holky...
Adélko, no myslíme na Tebe celý dny, zda malá už nechce na svět...ale neboj, už brzy to bude...napiš jak Ti to dnes dopadlo...
ined...kampak se stěhujete? Do vlastního? Připadá mi to nedávno, co jste se stěhovali...a jak roste bříško Tobě? Přidej fotečku, jak budeš mít chviličku...

vidím, že tady moc maminek nechodí už...
no snad se uvidíme ještě před Vánocemi třeba na trzích v UH, jistě tu budou zase ovečky na náměstí, loni to bylo fajn, jak jsme se potkaly....:wink:
23. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz
ahojky holky
tak dnesni KO uplne na pytel....
spatny moc..spatny tlak..velke otoky na nohach....
zitra opet KO a pokud bude vse tak hrozne jako dneska ihned nastup do nemocnice :confused: k vyvolani pac je tady to ze by me odchazely ledviny..nazev nemoci si nepamatuju :confused: ..jo a otevrena jsem jen sotva na prst...mala ma kolem 4500...

po ceste jsem vyzvedla mojeho,udelala nakup a ted jsem dovarila rajskou a pecu sekanou kdybych nahodou se zitra nevratila...

taky muj koupil kapra a nejakou rybu na vanoce tak uz lezi naporcovana v mrazaku...
23. lis 2010 v 17:22  • Odpověz
Adélko, tak snad už bude zítra malá s Tebou... :wink: Však se zítra ozvi co a jak...
23. lis 2010 v 18:21  • Odpověz
tak mam zabaleno a jdu do vany a postele
paaaa

jani dik :dizzy_face:
23. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj holky, mohly byste mi poradit?
Poslední měsíčky jsem měla 6.11.2010 a již tak 3dny mám bolesti podbřišku, jako bych měla každou vteřinu dostat menstruaci. Chtěla bych se zeptat, zda je možné být v půlce cyklu těhotná a já bych o tom věděla. Stejné příčiny a bolesti jsem měla minulý rok a nyní mám 9ti měsíčního syna. Jsou to stejné bolesti jako tehdy u syna. Ale dnes jsem byla u lékaře a byla jsem na rentgenu- dělali mi rentgen krku a páteře. Na rentgenu jsem podepsala, že těhotná nejsem. Ale mám nějaký zmatek v hlavě a nedá mi to na to nemyslet. I kdybych byla těhotná- znamenalo by to asi jen pár dnů- bylo by možné poškození "plodu" z dnešního rentgenu? Vím, kdy se dá zjistit těhotenství, ale zarážející je, že mám stejné bolesti a v téměř v tu samou dobu jako u syna. Budu moc ráda, když se vyjádříte k mému dotazu, odpovíte- budu čekat na odpověď :o)
24. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz
hanysku....
ano, je to možné...v podstatě můžeš otěhotnět kdykoliv, i během menstruace a i v půlce cyklu. Být Tebou, raději zajdu k MUDr a nebo si udělám test, ty dnešní testy dokáží těhotenství zaznamenat hned v azačátku a objednala bych se asi i Gyndr, aby jsi měla jistotu...
Třeba je to jen planý poplach, třeba si to vsugerováváš, taky už jsem pár takových stavů měla...
A s tím poškozením plodu, ten rentgen je diskutabilní, ono se to nedělá v těhu, ale poškodit plod to nemusí....
Můj tip...udělej si test a objednej se ke svému gynekologovi, takhle budeš mít jistotu, protože naše názory jsou opravdu jen názory a realita může být jiná...
Každopádně hodně štěstí.... :wink:

Adélko Adélko...myslíme na Tebe a moc moc se těšíme na malou....

holky, až budu něco vědět, dám vědět... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
24. lis 2010 v 15:02  • Odpověz
No já nevím, mám ještě 12dní do termínu začátku menstruace a těhotenský test si myslím, že by mi v tuto chvíli nic neukázal. Tak já fakt nevím. Začali sme pracovat na druhém miminku, takže kdyby bylo vůbec bysme se nezlobili, jde mi jen o ten rentgen.
24. lis 2010 v 15:20  • Odpověz
ahojky holky)
kontrola dopadla stejne jako vcera ale v nemocnici si me dr. nenechal..zitra opet kontrola....me jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak desne me boli zada a je me spatne ze jsem od 12ti lezela...
tak to je vse uvidime zitra pa
24. lis 2010 v 16:23  • Odpověz
ahoj holky
Adeli:tak myslíme na vás snad už se Elence bude chtít ven :dizzy_face:
25. lis 2010 v 08:51  • Odpověz
ahojky
tak dnesni KO zajimava...
moc lepsi a tak doktorka nic neresila a 30 mam dojit na kontrolu :confused:
na KTG taky zabava...moc jim to neukazovalo ozvy a tak jsem u toho musela stat a jeste tancit a pak me dr rekl jestli nechci delat drepy...jsem zacla smat a on ze cemu se smeju...
no dneska fakt parada...
25. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz
@adelinka :slight_smile: ...až 30 tého :confused: .no jejda, tak se snaž elence domluvit ať už jde za tebou :dizzy_face: .
dřepy? :sweat_smile: ..to bych nedala ani já teď :grinning: ..asi snídal pan doktor ftipnou kaši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

my už začali balit a o víkendu proběhne akce kulový blesk :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak doufám, že z toho předčasně neporodím :sweat_smile: .

tak se mějte všichni moc krásně a hned jak nám opět zprovozní net, písnu :wink: .
páááá :slight_smile:
25. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz
ahojky
tak jsem dneska preslekla postele a konecne tady byl obkladac a mame oblozenou kuchyn :grinning: zitra to petr zasparuje a uklidim a muzu rodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zitra mam v planu jeste nakoupit na vanocni peceni a malemu vyteplene kalhoty a jedny snehule...vcera jsem mu koupila poradne boty u nas ve spesl prodejne a jeste nejake snehulky ne moc drahe jen do snihu..

no jdu hodit sprchu a postel..zitra me ceka moc uklidu tak se to treba nejak rozjede :grinning: :grinning: :grinning:

ined..no asi se posral :grinning: :grinning:
25. lis 2010 ve 22:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.