• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky
tak jsem po kontrole....
dneska celkem dobre..tlak i moc dobry..konecne se otviram jsem na 4cm a zitra mam nastup na planovany porod na 7h rano...uz se bojim..mala ma odhad 4215g.tak zitra je elenka na svete :dizzy_face:

ted jsem u mamky kde nechame maleho a pojedu dom jeste neco podelat a nazehlit kosik... :grinning:
30. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz
ahojky holky
tak nas dneska pustila dr domu
jak bude cas pisnu vic
4. pro 2010 v 17:11  • Odpověz
4. pro 2010 v 17:35  • Odpověz
adeli:je moc krásná princezna :dizzy_face: veliká gratulace :wink:
4. pro 2010 ve 21:52  • Odpověz
deli..dekuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2010 v 17:02  • Odpověz
Adélko mooooc gratuluji k Elence :dizzy_face: ....je nádherná, atˇ vám dělá jen a jen samou radost, hodně štěstí a zdraví !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2010 v 19:31  • Odpověz
marky.dekuji :dizzy_face:
10. pro 2010 ve 23:03  • Odpověz
Ahoj holky.omlouvám se že vám lezu do diskuze,ale mám dotaz.Přemýšlím trošku o porodu ve Zlínské porodnici tak by mě zajímalo jaké s ní máte zkušenosti.Já slyšela,že jsou tam víc nakloněni k alternativním porodůma modernějším věcem okolo.Ne že bych teda chtěla nějak alternativně rodit,ale trochu mě u nás v porodnici děsí že automaticky nastřihávájí a podobně.Taky mě odradilo,že když švagrová letos v říjnu rodila a byla přeplněná porodnice dali ji na gyndu a dítě nemohla mít u sebe.Je mi jasné že to se může stát kdekoliv,ale odradilo mě to že ji nikdo nic pořádně neřekl.Ani jestli si může za malým jít a kam,prostě nic.Malýho začli hned dokrmovat.Jedna sestra ji pak řekne choďte si ho kdykoliv přikládat druhá jí nadá kam chodí.Tak mě zajímá jestli je to ve Zlíně lepší.Třeba když už je dítě potřeba dokrmovat jestli to dělají šetrně.Tady mu to sice dají stříkačkou,ale nenechají ho sát spíš mu to tam pomalu nalejou atd.A nebo je to všude stejný a záleží na koho natrefím?Mám si ušetřit cestu nebo to bude stát za to.
15. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz
@badik :slight_smile: ...já jsem byla ve zlínské porodnici spokojená, ale srovnávat nemám s čím :sweat_smile: .
a o dokrmování ti neporadím, my plně kojili :slight_smile: .
17. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz
@ined77 a jak se ti tam věnovali?Myslím hlavně ohledně miminka,říkali ti hezky co a jak nebo tě odbývali?
17. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz
@badik :slight_smile: ..no jako vlastně vše kolem miminka bylo v pohodě..jako koupání a péče vůbec.akorát jsem postrádala malinko větší pomoc při kojení..to trošku nestíhali.ale zase je fakt, že tam bylo fakt plno, takže se nemohli každému věnovat tolik kolik by kdo potřeboval.ale teda nestalo se, že by mi někdo řekl, ať se zeptám např. vedlejší maminky nebo podobně, to ne...na žádnou extra protifku jsem tam nenarazila :grinning: .na tom šestinědělí jsou sestřičky v pohodě :wink: .a porodní asistentky taky super :wink: .malého mi teda dali po porodu do ruky a k prsu až za hodinu, ale to proto, protože se narodil v 37tt, tak musel na chvilku do inkubátoru na zahřátí :wink: .pak mi ho přinesli na přiložení, to se krásně chytil a papkal. a po převozu na odd.šestinedělí mi ho dovezli cca za 2h.pak si tam miminka berou k sobě na tu první noc...kdyby začaly třeba blinkat plodovou vodu ještě nebo tak a taky aby si maminka po porodu trošku odpočala, ale to jsem matýnka vezla na sesternu asi ve 22h, kolem půlnoci mi ho sestřička přivezla na kojení, pak znovu nějak před čtvrtou ranní a to už mi ho tam nechala :dizzy_face: .
18. pro 2010 ve 12:36  • Odpověz
ahoj holky
Chci vám všem popřát pohodové Vánoce a štastný Nový rok :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2010 ve 23:55  • Odpověz
Ahojky holky,
chceme vám všem popřát já i celá moje rodina překrásné Vánoce plné pohody, klidu, lásky a ať ty naše ratolesti mají rozzářená očička nad dárky od Ježíška a kdybych se sem náhodou nedostala, přeji i do nového roku hlavně zdravíčko, štěstíčko, lásku a těm, kdo čekají miminka hlavně ať to zvládnou ve zdraví a těm, kteří se snaží přeji příjemné snažení :wink:
Adélka posílá všem pusinku...těšíme se, že v dalším roce si na sebe uděláme snad více času a opět se sejdeme...
Ještě jednou, krásný Štědrý den....
24. pro 2010 v 09:22  • Odpověz
par vanocnich :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/vanoce-2010/

a taky jak elenka pase kone ve 3tydnech..dr rikala at ju davam na brisko te je sikovna a ze se ji to libi... :grinning:
27. pro 2010 ve 14:02  • Odpověz
@adelinka :slight_smile: ..krásné fotečky :dizzy_face: .
elenka je veliká šikulka :dizzy_face: !a krásńoučká :dizzy_face: !
29. pro 2010 v 16:34  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:30 • agenturaberuska
Všem přejeme krásného Silvestra, hodně štěstí, pohody, lásky, radosti a spokojenosti v novém roce :dizzy_face: .
jeden úsměv pro všechny tety :dizzy_face:
31. pro 2010 ve 14:06  • Odpověz
ahojky
jdu vam jen poprat pekneho silvestra a krasny novy rok :dizzy_face:
tatka jel s petanem ke znamemu tak snad nedorazi opilej :angry:
ja budu delat par chlebicku..budem doma tak jen pro nas dva :grinning:
petrik ma dneska narozky tak bouchnem sampus a oslava bude az v nedelu...
pa pa :dizzy_face:

ined..dekujem :dizzy_face:
31. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz
@adelinka :slight_smile: ..petříčkovi vše nej nej nej a ať je stále taková šikulka jako do teď a dělá vám jen samou radost :dizzy_face: .
1. led 2011 ve 12:21  • Odpověz
6. led 2011 ve 21:30  • Odpověz
ahoj maminky, je tu nějaká přímo z Kroměříže? přistěhovali jsme se teprve na podzim, tak tu moc nikoho neznám a ráda bych s někým vozila v podzámce :sunglasses: Ćekáme chlapečka, termín máme za týden :slight_smile:
2. únor 2011 ve 23:40  • Odpověz
@verunka90 :slight_smile: ..ahojky :slight_smile: , myslím že tady nikdo přímo z kroměříže není, ale zkus kuknout sem :wink: .
držíme palečky ať máš porod co nej :slight_smile: .
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kromerizsko-a-okoli/?page=10&lastref=it&post=last
3. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz
ahojky holky je tady nekdo pobliz otrokovic a okoli?mam hocicku 4,5 roku a druhou 1rok rada bych nekoho poznala a treba se i schazela Marta s Janickou a Adelkou
7. únor 2011 v 18:24  • Odpověz
ahoj martik161:my jsem přímo z Otrokovic mám dvě děti Míšu ta má 11 let a syna Lukáška ten má 3 roky
8. únor 2011 v 09:16  • Odpověz
ahojky
ja jsem stale u mamky ale zitra uz pojedu k domovu...musim nejake resty udelat..
a taky mam nejake zakazky na koralky tak musim makat :grinning:

jinak nic noveho..
elenka porad jak andilek :dizzy_face:

tak pa pa
8. únor 2011 v 10:51  • Odpověz
@delikates tak ja mam 4 deti dva kluky 15,5 a 14 let a pak holky jak jsem jiz psala do otrokovic jezdim casto jsem z halenkovic
8. únor 2011 v 17:14  • Odpověz
ahojkÿ
tak ja jsem doma od mamky :cry:
musim vyridit resty tak se nedalo :pensive:

taky jsem konecne dodelala snurky na privesky fimo..kdo chce kukne na FB :grinning:

decka me jeste nespi tak tady mam veselo :grinning: a uz me brni noha od vozeni kosiku u pc :grinning: :grinning:

martik..halenkovice znam..kamoska tam ma brachu...a taky dva kamarady
8. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz
@adelinka zdravim a jak se jmenuji treba je znam :grinning:
9. únor 2011 v 18:29  • Odpověz
kvetek bastinec..u neho jsem byla nekolikrat s jeho sestrou
pak david bydli dole na halenach velky dum..ted zenaty dve deti...
pak dusan..ale nevim ci je jezdi na motorce a ma brachu...
a kuba..ale taky nevim prijmeni :grinning: :grinning:
9. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.