• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojte maminy.. nemáte někdo kontakt na Oskara do Baťovky, díííky moc!!!
15. dub 2011 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
zdravím, to číslo by mělo být: 577 552 537, nebo aspoň na tohle sem volala já :slight_smile:
20. dub 2011 ve 12:58  • Odpověz
díky díky.. už jsme jej sehnali :slight_smile: a
22. dub 2011 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky
preji pekne velikonoce :dizzy_face:

mame doma tatku tak vyletujeme

v sobotu jsem byla s elenkou na grilovacce a tatka se nabidl ze uklidi tak neslo odmitnout :grinning:
vcera jsem byla s rodinkou v zoo lesna a pak vecer ve sklipku...no a dnes po obede se chystame do luhacovic na kolonadu..kdyz ma tatka prodlouzeny vikend treba ho vyuzit ale nohy mam az v riti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a taky si jedu pro kocarek c.3 :grinning: :grinning: :grinning: sportak jane :grinning: uz se tesim

klukanci at si moc vyslahaji a nas holky at to neboli :grinning:
taky jsem cumrela jak pero kolik petan dostal veci na slahacku a mile me prekvapila i tchyne a svagr ktery malemu koupil nejakou magnetickou skladacku masinku tomase :grinning:petrik sedme nebe a elenka dostala uzasnou panenku lamaze..se fakt prekonal :confused: :confused:

tak si to pekne uzijte dneska pa pa :dizzy_face:
25. dub 2011 v 11:22  • Odpověz
zdravím, ráda bych se přidala....v nejbližší době se budeme stěhovat do Zlína kvůli manželově práci...tak ať vím zběžně kde co :sweat_smile:
18. čer 2011 v 00:11  • Odpověz
ahojky sem nikdo nechodi..jsme na FB ale mame sraziky s holkama na kaficku :dizzy_face:
7. črc 2011 ve 22:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.