• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
ty jo zuby...co je to :slight_smile: tak gratuluju :slight_smile:
jinak jak jsem viděla fotky adeli tak mám pocit, že ty vlasaté děti vypadají starší, nebo aspon mám pocit že adeli vypadá starší než miška :slight_smile:)
14. led 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
nejde, jako že má pocit, že je to zbytečné...to by nešel :slight_smile:) to byl zázrak na to focení s miškou :slight_smile:)
14. led 2009 v 17:46  • Odpověz
tak jsem vas docetla trosku..uz jsem psala driv a peta me to vymazal :angry: :angry:
ted uz konecne spinka :pensive:
14. led 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
no nejsou ty dítka šikovné :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 19:41  • Odpověz
No to mi povídejte, Adélka dnes rabovala v DVD, vlezla tam a tak jsem ji tam alespon vyfotila...trošku zapozovala...je to její oblíbený šuplík....kotel DVD a nebo nabíječky, kabely...
14. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
Tady dnes nikdo není, jak tak kukám, nic půjdu asi spát...
14. led 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jani, já tu jsem :slight_smile: ale pozdě, tak dobrou......zas byl tady zamrzlý internet na několik hodin...u nás už to všechno chrupká, Kája od 20:30 a můj s Filem od 18:30hod....šli si číst do pokojíku Dinotopii (co taky jiného že :grinning: ) a usnuli u toho oba....já přihodím nějakou fotku a jdu taky spát

Mony, my jsme zuby měly taky pěkně pozdě, první až v 9.měsících, takže máte ještě čas....dovedou pěkně potrápit, tak radši ať ještě počkají, ale zase prý když jsou moc pozdě, tak je to pro dítko horší, protože má už tvrdší dásna, tak nevím co je na tom pravdy, my si první 2 taky pěkně protrpěli, tento 3 už v pohodě :slight_smile:
14. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
No konečně někdo...no my už máme venku skoro vrchní, má to celé opuchlé a dost jí to trápí, zítra půjdu k té MUDr zjistil co a jak...jdu už nakutě...
14. led 2009 ve 22:25  • Odpověz
Jani, tak držíme pěsti....snad zítra budou jen dobré zprávy...dobrou
14. led 2009 ve 22:32  • Odpověz
ahojte holky, já jsem včera šla s malým na kutě, byla jsem za ty dny od soboty k.o. takže jsem se potřebovala dospat. Noc super, malý se vzbudil v 5h ráno a to díky mě, že jsem šla na wc a vržemi podlaha i schody, jinak by asi ještě chrněl. tak dostal 4piškoty a půl rohlíku a hned tlačil. Holky máme kulichy, hurá!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Včera ty borůvky jedl jak o dušu:slight_smile: dala jsem mu je do přesnídávkové skleničky. tak jsem mu pak zkusila dát tu rýži s jablkem co jsem do něj cpala na oběd a to ne-to bylo v misce. Tak jsem to zkusila dát do té skleničky od přes. a pár lžiček snědl. No je teda pěkně vyčůraný, chce to jen ze skleničky. Z misky teda sní jen banán, ten měl na večeři. Jinak už pije, v hrníčku má bylinkový čaj a ve flašce má neperlivou matonku, aby měl ty minerály jak říkala MUDr. a chutná mu:slight_smile: ten iontový nápoj nechce a ani já bych to teda nepila.No snad už to bude vše ok. Dneska bude ještě na dietě a zítra počkám oc výsledky testů a večer bych mu když tak zkusila dát mléko, pokud to budou kulichy pořád. Ještě taky musím prohlédnout pusinku jestli tam nemá nějaký ten zoubek:slight_smile:

janista: ten ruský černý čaj mi říkala MUDr.že mám dávat.

Mony: jak je, už je ti líp? Moje kámoška se taky fotila u té ¨Veroniky a má taky akty
15. led 2009 v 07:34  • Odpověz
ahojte holky, dlouho jsem tady nebyla. Holt měla jsem blbé období:frowning2: ale už je to za mnou, tak snad bude více času. Natálka je úžasný človíček, je to prostě smíšek. Dodala jsem pár foteček. Mějte se všechny moc moc pěkně. pa
15. led 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahojky Štěpy, jak se vede? kukala jsem na fotky, malá je nádherná, rarášek, co? My zachvíli valíme k Pavlínce, Ty budeš vědět , která...Beatinka a Adélka si spolu pohrají, my popovídáme. ještě předtím jdu k MUDr, tak držete pěstičky...
15. led 2009 v 08:26  • Odpověz
ahojky Jani, vede se mi už dobře, díky Natálce:slight_smile: Pavlínku pozdravuj a pak dodej fotky s Beátkou. Někdy za vama dojedu a můžeme do herničky... u MDR. ať to dobře dopadne.!!!
15. led 2009 v 08:28  • Odpověz
No to můžeme, ted je to přestěhované do města to Domino, ale můžeme klidně na Deltu popvídat, je to tam fajn...no snad se všechny zase brzy setkáme...ráda bych viděla i Terezku a všechny miminka, teda děti, vy už miminka nemáte...Natálka už bude mit rok a Nikolka taky...no i když my za 4měsíce taky, což je neuvěřitelné...Adélka už bude lozit s dětmi, až budeme mít sraz...to bude sranda...
15. led 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
My jsme dneska měly přímo ukázkovou noc ...Kája krásně spinkala od 20:30 -6:00, v 6:00 zungla flašu, přebalily jsme a spala dál do 8:00!!!...no nádhera :slight_smile:

Murin...tak dobré, že už se Mateskovi ulevilo....kukni na ten zoubek, jestli náhodou není, my máme od včera 3 :slight_smile:
Kraste...Natálka je úžasná na těch fotkách....jinak to chce čas a nelámat si hlavu s problémy, když je stejně neovlivníš...

Jani, ať dneska u doktorky dobře pochodíte a nějaký ten ekzémek, to se časem taky spraví, děti z toho většinou vyrostou...

.... já by jela hned dneska někam na srazík, pořád přemýšlím, jestli pojedu po obědě do Otrok nebo do Zlína, pořád se mi ještě nepodařilo sehnat Fildovi ty lyžáky a hůlky.

Holky, dneska ráno měl Fila zase dobrý zápich, jak odcházel do školky, vidí na věšáku viset můj starý kožíšek z uměliny (neměla jsem ho 5let na sobě, protože když jsem kojila nebo byla těhu,nedopla jsem ho přes hrudník) ...jak je pořád posedlý tím pravěkem, tak se mě ptá "mami to je z mamuta :grinning: "...no co jsme mu to měla odpovědět :grinning: :slight_smile:
15. led 2009 v 09:12  • Odpověz
ahojky dobre ranko..kamoska uz jela tak jdu juknou a docist :grinning: :grinning:
15. led 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
ahoj holky
my příííšerná noc. malá se ukázkově vzbudila o půlnoci jako vždy (usnula ve 21) ale už půl hodiny předtím se vrtěla, a pak byla vzhůru až do 3.30 - hrála si, lezla, stála - u nás v posteli, ve své byl řev. a prostě spát ne, pak se mazlila tulila vždy to na minutu vypadalo že chce spát zavřené oči a lup a znova...uspala jsem ji až v těch půl čtvrté v šátku! tak nevím co jí je. teď jí šíleně teče z nosu tak asi lepší než aby se jí to někam vrazilo ale má tu rýmu děsnoiu chudinka...
murin tak snad už to bude jen lepší, no nejsou ty děti vychcánci? :slight_smile:
ahoj štěpi...drž se!
srazík - netuším jak bude ale hned jak to půjde chci taky! :slight_smile: tak se domluvte zdraví na dnešek ne? :slight_smile: ale těch tu moc není :frowning2:
moje zdravý nějak...ted se soustředím na mišku tak ani nevím :slight_smile: ne určitě je líp..
jani to je fakt na knížku ty tvoje děti :slight_smile:
15. led 2009 v 09:19  • Odpověz
Mony, ....teda ta Míša taky nespavec :confounded: ....já jsem Káju původně dávala spat v18:30 jak šel Filda...20min jsem ji drncala v postýlce a nic..pak jí dám k sobě do postele a ona pořád chláme, olizuje mi nos a dávavá pusinky :grinning: , tak jsem to vzala a dala ji až o půl deváté a před tím než šla spát jsem jí nosík vytřela tím Otrivinem, jak radili v lékárně a dobré vůbec se nebudila, jinak bývá do24hod i 4x vzhůru
15. led 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
ahoj jani
ono ji v noci netrápil nosík to nechrčela prostě jsme asi po půl hodině kňourání rosvítili a ona je rozzářila usmála vyplázla jazýček a začala si spokojeně hrát...tak já nevím. taky jí dáváme spát až kolem 21h a spí tak do 7-8jak kdy kojíme 3x a víckrát přes den spí 2x tak po 1,5h tak fakt nevím...
murin jak byla kámoška spokojená u fotografky?
15. led 2009 v 09:41  • Odpověz
janista: tak to je super,že Kája tak chrněla, jsem teď uspala čerta:slight_smile: tak půjdu něco poklidit a navařit mu nějakou šlichtu zase na oběd. Ten Fildův zápich fakt neměl chybu, fakt se doma nenudíš :grinning:
Nám taky teče soplík,ale včera mi vylil kapky a stejně nekapu,protože jak se přiblížím k nosu tak řev a hned se otočí...
holky srazík bych nechala na příští týden, to se snad všechny vykulírujeme, myslím tím dětičky:slight_smile:
15. led 2009 v 09:44  • Odpověz
ona byla spokojená, říkala, že dobré, že tam zamkla, aby tam nikdo nechodil a nerušil je při focení.
15. led 2009 v 09:50  • Odpověz
Murin.....no Fila má fakt někdy dobré hlody :grinning: ....a někdy taky období kdy jsem z něho na Kroměříž :sweat_smile: :rolling_eyes:
Mě právě radili, ať nekapu, jen vytírám nosík vatovou tyčinkou namočenou v těch kapkách..

Mony, teda ta Miška vám dává zabrat....chtělo by to ji večer více unavit, škoda, že je zima, já mám hrozně ráda večerní procházky venku...holky já se tak těším na léto....to můžem jít třeba někam do parku nebo na hřiště, už se moc těším, až Káju poprvé vypustím na písek.....hned jak bude trošku lépe venku, vyrazíme alepoň na Lešnou nebo někam pryč...
15. led 2009 v 09:55  • Odpověz
změnila jsem foto, tak kukněte:slight_smile:
15. led 2009 v 09:56  • Odpověz
janista: já nemůžu ani tu vatovou tyčinku, jak vidí, že se něčím přibližuji k nosu tak panická hrůza, pomalu ani šušínky nemůžu vyndávat. Zkusím to jak si koupím nové kapky dnes odpoledne, to půjdu s kočárkem ven. Zatím mu nudli utírám dětským kapesníkem a vždy u toho říkám frk frk a někdy fakt normálně nosem vyfukuje, jak kdyby smrkal.
15. led 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
štěpi super fotky :slight_smile:
murin taky mě objednávala na neděli at máme klid na to...tak jsem zvědavá
jani, my ji utaháváme budíme před 17 a venku jí to nebaví když nespí - to leda v šátku. ale nemá ráda když je venku tma...tak s ní večer řádíme...nevím co vymýšlí v noci, ale ted by spala. drželi jsme ji do 9.30 a v 11.30 vzbudíme žádné dospávání přes den at spí v noci...
15. led 2009 v 10:00  • Odpověz
Murin, to chodítko s žirafkou je výborné ...my máme s medvídkem pů a vůbec ji nebere, když už umí chodit...
Dobrá je ta Nivea s mořskou vodou, ta se mi někdy podaří stříknout do nosu, má dobrý rozprašovač, jinak taky nic nesnese...
15. led 2009 v 10:06  • Odpověz
ahoj stepanko :grinning:
petrik byl zase tak posrajdeny ale uz nam dneska konecne vylezl ten zubak :wink:
odpolko jdu k te nove dr. a pak pojedu k mamce..
autor
holky tak mi v pohodě vincentku - teda s trochou boje - a i pomáhá. no nic jdu si s ní schrupnout nabrat síly na noc..zatím pa :slight_smile:
Dobré ránko holky,
jéé Kraste, jsem ráda, že se na nás přišla podívat, fotečky máte krásné, Natálka je už šikulka :slight_smile:
Jani, docela závidím ty Filípkovi hlody :grinning: ...taky už se těším, až se rozpovídáme, slovíček už umí hodně, tak snad to brzy půjde :slight_smile:
Murin, tak snad už bude Matýsek v pořádku, je to hrozné taková dieta :frowning2: , ale úplně to znám, u nás je to samé když dávám sirup(jakýkoliv), tak pak mi nechce nic se lžičkou, to vydrží i 2 dny jen o prsu :angry: ...pak už musím dávat jídlo i násilým a pak už zase jí, ale bývá to fakt boj. Jj, děti už jsou "vyčůrané" :grinning:
Jinak já jsem všera musela odložit i kámoščinu návštěvu s malým, protože včera byla fakt krize, myslela jsem si, že mi to ustupuje, ale včera to byl fakt děst, hlava bolela, rýma, kašel :angry: ...tak jsem jen polehávala, snad se do té soboty dám trochu dopořádku.
Nikča zatím v pohodě, zatím to nechytla ode mne ....ťuk, ťuk :wink:
15. led 2009 v 10:08  • Odpověz
Murin, já dávám kapky do nosu ve spaní :pensive: ...jinak to tam fakt nedostanu, nebo když mi ji manža podrží, jinak je to beznadějné.
U nás je chodítko taky docela v kurzu i s tím autíčkem odrážedlem, už s ním přejede i práh, zatím se ale pořád přidržujeme, ale už udělá i sama 2-3 krůčky, ale to spíš když se zapomene, jinak se hlídá a hden valí na kolena :grinning:
15. led 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.