• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Marky, ...někdy se fakt člověk zasměje.. ale to teď nezavře pusu ani na chvilku, až z toho někdy bolí hlava :sweat_smile:

Holky, tak doufejme, že už přístí týden budete všichny fit, ať můžem někam do herny nebo alespoň na procházku společně :slight_smile:
15. led 2009 v 10:14  • Odpověz
Marka....tak to se Nikča brzo rozchodí....příště už se budou honit s Kájou po herně :grinning: ...to si ještě užijem s nimi :sweat_smile:
15. led 2009 v 10:16  • Odpověz
Jo, to věřím Jani, vidím to živě u ségry, ta má kecálky dva :grinning:
Taky doufám, že snad přístí týden budeme v pořádku, já se musím dát dohromady do té soboty, aspoň trochu.
Jinak děkuju za tipy na pečení :wink: ...právě to pročítám, já jsem měly vybraný takový čokoládový řez s višněmi, ale je to dost pracné, tak možná zkusím to co psala Zlobi :slight_smile:
Dortík bude péct babička (moje mamka), dělá ho každým rokem vnoučátkům, tak jsem jí nechtěla kazit radost :sweat_smile:
15. led 2009 v 10:18  • Odpověz
No nevím, nevím, ona už udělala první krůček tak před měsícem :sweat_smile: a s tím chodítkem už taky chodí pěkně dlouho, uvidíme...Každopádně už máme jedny tepláčky (sice už po 2 dětech) protrhané na kolínkách, tak už by aj chodit po dvou mohla :grinning:
15. led 2009 v 10:20  • Odpověz
U Káji to šlo velice rychle, co udělala sama první krůčky, tak za týden už tu sama lítala s Fildou po obýváku.
Filda zase udělal první krůčky v 8.měsících s pomocí, ale sám lítal až v 11. měsích, ale on byl taky skoro o 4kg těžší než je teď Kája.

Neboj....tepláčků ještě užijete :slight_smile:
15. led 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
ty jo holky tak spaní nic, furt mi někdo volá :slight_smile:
umíte si představit až budeme v herně a všechny tam budou běhat? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. led 2009 v 10:59  • Odpověz
marky..mala je sikulka..petrik je tady nejstarsi a chodit teda nebude ani do pul roku :angry: chtelo by to posilovat nejak nozicky..musim se dr.dneska zeptat a snad nebudeme zase chodit na vojtovku :frowning2:

tak ja mam navareno a zabaleno k mamce a petrik si da obidek a pojedeme k dr.jsem zvedava co me rekne :astonished:
15. led 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
adel tak at ti to dobře dopadne a ať je nová dr. lepší :slight_smile:
15. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem napsala dlouhou zprávičku a ono se mi to vymazalo:frowning2: :angry: :angry:
Dopol.jsme spali jen 30min a pak krmení dravé zvěře kalamita. Nechtěl papkat, tak snědl jen trošku co si držel sám brambor i mrkev v ruce. Vše bylo zase po celé kuchyni. Po obědě jsem s ním byla 2h venku na prochajdě. Teď si malý hraje s babičkou a tetou:slight_smile: Teta krmila a tak jsem odešla a řev jak nevím co, tak jsem musela dojít a dívat se jak papá. Půlku skleničky přesnídávky snědl v pohodě, ale druhá půlka hrůza. nakonec jsme vždynabraly lžičku dali na ni borůvku a hned otvíral pusenu jak vlaštovka. Ale jak tam ta borůvka nebyla tak neotevřel a vztěkal se. Fakt je to vyčůránek:slight_smile:

Marky, to je Nikča šikulka, třeba tě překvapí a do roku se rozběhne :grinning:
My jsme dnes stáli poprvní 30sekund bez držení, ale to se zapomněl. Chodit jedině s držením, dnes tady rajtuje po celém obýváku a ukazuje jak mu to jde:slight_smile: Jinak ať jsi brzy fit, aby oslava byla tak jak má být.

adelinka: neboj určitě taky brzy začne i Petřík chodit. Jak dopadla návštěva u MUDr.? já taky budu měnit, zítra budu volat jestli nás vezmou.

Zlobi: dnes se mi ozvali z té Yamahy. To se pak domluvíme spolu co a jak. Paní na mě vyhrkla, že na mě dostalakontak od Michaelky Erbenové, mě než došlo od koho, tak to trvalo:slight_smile: Ale hlavněže jsem tam posílala přihlášku
15. led 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
ahoj murin
a jak mu jinak je?
to jsou boje s těma děckama...
to víš že jo za chvíli budou běhat všici a my se nezastavíme :slight_smile:
jo a volali mi z té yamahy a já se ptala na tebe a nějak nevěděla tak jsem jí radši dala tel :slight_smile: už se tam těším :slight_smile:
15. led 2009 v 16:38  • Odpověz
malé mu je dobře, řádí, směje se jak kdyby mu nic nebylo, už má normálně od včera kulichy, akorát před chvílí jednoho hodil do pleny, takže je to v pohodě. No počkám na zítřejší výsledky a večer už bych mu zkusila dát něco normálního na jídlo. Akorát teda lžičkou jest nechce, no teda jak co. Banány rozmačkané sní i dva lžičkou, borůvky taky, ale jak je to něco jiného tak nee. Snažila jsem mu kapnout do nosítka, tak to se mi teda nepodařilo, to prostě nehrozí, tak to zkusím jak Markéta, že kape ve spánku. Ale to se bojím, že se zadusí:slight_smile: ale teď mu neteče nic, jen ráno měl pořád nudlu u nosu. Boje jsou u nás teď velké. Ale jsem ráda, že hlavně pije-pije čaj z hrnečku a matonku z flašky, tkaže už čůrá normálně, hurá:slight_smile:
jo v pohodě. no já jsem si říkala, že se mi pořád neozývají a najednou, že dostali kontakt. Ale dobré, taky se už těším co malý na to bude říkat a jaké to bude...
15. led 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
no tak to jsem zvědavá snad to bude v pořádku
ale vyloženě jí to co staví chytrák:slight_smile:
15. led 2009 v 16:54  • Odpověz
to jo. Ale teda teď když tlačí tak to jsou zvuky jak nevím co:slight_smile: Jsem říkala, že zachvíli budu dávat něco na zjemnění:slight_smile:
15. led 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
člověk by tlačil za ně co?:slight_smile:
15. led 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
holky tak zjišťuju, že jak je někde položeného něco zajímavého (rozuměj notebook, kabel, ovladač, foťáki, mobil :slight_smile:) tak miška už kolem nábytkuk docela běhá rychle :slight_smile: se postavila ke gauči zmerčila tam na druhé straně ovladač nekrytý n ehlídaný a fakt tam doběhla pro něj :grinning:
15. led 2009 v 17:53  • Odpověz
to je teda Miška šikulka. Aby nechodila ještě dřív jak my :grinning: se zachvíli rozběhne i sama.
My chrníme od 19h, ale jsem jak na trní. Blbne mi chůvička, pořád mi tady pípá, tak chodím ke schodům pořád poslouchat jestli brečí nebo nebrečí. Malý zdlábl na véču banán se 4piškoty a pár borůvkama. Jsem zvědavá na zítra.
honzinecka: jak jsi dopadla u MUDr.teda Adélka jak dopadla.
15. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky holky dočtu vás až po té...přihodím pár foteček. No obávala jsem se a správně, máme alergii na mléko...no ach jo... :frowning2: Nakoupila jsem kukuřičné, pohankové a rýžové kaše a budu to asi dělat s banánem, jablíčkem a s mojím mlékem...no dr říkala, že když se to dodržuje, tak to zmizí do 2let...
15. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahoj Jani, to je mi opravdu moc líto :frowning2: Ale neboj, časem to zmizí a pak i Adélka bude papkat jogurtíky.... A ty teda v tom případě nemůžeš mléčné výrobky když kojíš?
15. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
honzi tak dva roky dietka a pak bude klid, mohlo to být horší říkej si :slight_smile:
no taky spolíhám na chůvičky první půl rok jsem jí neměla ale ted už si to bez ní neumím představit...
snad bude matýskovi už dobře :slight_smile:
15. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
na jaké chůvičky?
15. led 2009 ve 20:44  • Odpověz
k těm zápichům děti ze školky...můj brátránek když chodil do školky, tak mu jednou učitelka nadala a odešel k posteli a říká jí "přezůvky už mám, ještě pyžamo a víckrát mě tady nikdo neuvidí" :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
chůvičky na spaní. Já ji dřív nepoužívala v bytě nebylo potřeba, ale v baráku ano. Mám pokojíček v 1.patře a já sedím v obýváku dole, takže jsou opravdu nutné. Akorát teda envím co se děje, neboť mi každou chvíli ta moje strašně pípá a divně chrčí, vždy vyskočím a letím ke schodům poslouchat. Už jsem byla i 2x nahoře, ale moc tam nechci chodit, vržou mi schody, tak abych nebudila:frowning2:
15. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
chůvičky elektronické vysílačky :slight_smile:
no už se těším až bude mluvit, můj bráška taky perlil ty malé děti jsou úúúžasné :slight_smile:
honzi ty taky nesmíš mléčné?
15. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
no jestli jsou starší tak to dělají ty naše taky chrčí...ale to pískání nevím, zkus jiný kanál..?
15. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
no vidím, že po ordinaci jdu spat, fakt mi to tady co 2minuty pípá a co minutu chrčí:frowning2: obě mám v elektrice, tak nevím co se děje, včera mi to nedělalo.
15. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
No já mám doma chůvičky, ale používám je jen v RBKu, do 3.patra se mi fakt z venku v létě nechtělo lítat...a jelikož můj má patro v podkroví a jsme většinou v 1.patře, tak to využijeme...ale dostala jsem je zadarmo od kolegů z práce i s plyšákem a kojícím polštářem, tak jsem měla radost...volali mojemu, co potřebuji a on jim řekl polštář a chůvičky..ale ono to člověk využije hoooodně dlouho...kamarádka má 6 a 4leté děti a když je venku, tak je zapíná...
15. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
Já nemůžu mléko, jogurt jen tak jeden a malý a sýry v malé míře....ale Adélka vůbec...
15. led 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
no tak si na to adel počká ...jeswtli to fakt zmizí tak je to dobré...
chůvičku mám hlavně na balkoně a když jsem tu sama a malá spí a já potřebuju do sprchy tak ji mám do koupelny..
15. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
zlobi já je mám ´dá se říci nové. Koupila jsem si je když malému byl měsíc. Ještě mi to nikdy nedělalo až dnes, tak nevím co je. Už sjem to byla zkontrolovat nahoře u malého jestli je to v zásuvce dobře dané i v té chůvičce. Vše je jak má, tak nevím. Já jsem si kupovala ty dvoucestné, abych se mohla domlouvat s dítkem když bude větší, že zavolám, oběd rychle dolů... :grinning: Já so by malá mívala takový telefonek. měli jsme jeden dole a jeden nahoře a naši nás tím volali. ALe to už bylo pro velké děti, protože to jsi musela zvednout sluchátko a dát si ho k uchu. Alew na tu dobu to byla vymoženost:slight_smile:

Honzi pěkné fotečky. Fakt babinec:slight_smile:
15. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
no tak nevím, uvidíš kdyžtak reklamace
jdeme spát, malá usnula a jsme mrtví, 4hod spánku mi jaksi navíc s virosou nestačí
a jo honzi - koukla jsem pěkné fotečky :slight_smile: kde to bylo?
15. led 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.