• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Děkuji..bylo to fajn, pokecaly jsme..musíme se taky sejít, chci poznat Matýska...
15. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
honzi to jsi byla u Pavlínky doma?
zlobi dobrou noc. Já jdu taky chrnět, ordinace skončila a já už mám vyřízené všechny maily i prolouskanou seznamku:slight_smile: a ty chůvičky už mi lezou krkem.
15. led 2009 ve 21:21  • Odpověz
jj, byly jsme u Pavli doma a budeme se střídat...ta Lily je od kamarádky z baráku...je o 3kg těžší než Adel a Beat....a je stejně stará...Adel je 20. Beat je 4.5. a Lily 1.5.
15. led 2009 ve 21:29  • Odpověz
Dobré ránko...to tady ještě nikdo není? My noc super...jednou jsem kojila...zachvíli jdeme do města nechat udělat OBROVSKÝ plakát Adélky na stěnu...
16. led 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
noc dobrá, Kája šla spát hned jak jsme včera dorazili z dětské angličtiny a vzbudila se 2x na přebalení a flašku, ale vstávala brzy v5hod. Nevím jestli tam budeme dál chodit, Filda nechtěl opět spolupracovat, Barča se ho snažila pořád přemlouvat a slibovala hory doly dinosaury :grinning: a nic, za to Kajka se zapojila hned...pomáhala třídit balonky, když se učili barvičky, Filip naštvaný že se malá zapojila, šel pro ni a táhl ji zpět, malé podjely nožky a spadla dozadu na podlahu na hlavičku, ale teda fest, naštěstí ani moc neplakala, protože jsem se všechny ženské kolem ní seběhly a utěšovaly....teda já už si s ním fakt nevím rady :angry: :confounded: , on by jen seděl doma a čučel na pohádky, včera jsem ho vytáhla na 3hod procházku, ale to bylo skuhrání a kňourání, co ho všechno po cestě bolí. Včera jsme mu koupily boby, ať se pořád nemusím tahat ze sáňkama, měl jen ty malé baby. Jsem domluvená s Hankou a Adámkem dnes na bobování, on teď taky nechce s nikým jiným kamarádit než s ním, už jsem ho i musela strašit polepšovnou, aby začal trochu poslouchat :rolling_eyes:
My máme úplně příšerný signál na net, jede tam dohromady hodinu denně přes wi-fi...

Jani, uvidíš, že se ta alergie brzo spraví, my jsme ji měli tak tuším do jednoho roku a pak už dobré :slight_smile:

My máme chůvičky úplně na prd, fungovaly tak maxim. týden, teď už jen chrčí....máme Sencor, původně jsem chtěla ty vysílačky, když jedeme na dovču a jede nás víc, tak se vždycky pomocí nich domlouváme v autě, ale mojeho strýc je prodává mi je nedoporučil, prý fungují na jiné frekvenci, která může být škodlivá pro dítě.

Murin, ty telefonky jsme u našich měli taky...oranžovo-hnědé tlačítkové :slight_smile: , naši bydlí v domku, takže jeden byl v přízemí v obývaku, druhý jsem měla v pokojíku, loni podobné dostal Fila na Vánoce, že je dáme sem na barák, ale byly to šunty, hned se pokazily, když tady byli známí elektrikáři, tak jsem jim je ukazalovala, jestli by to malému nespravili a ti dostali záchvat smíchu, když je viděli
:slight_smile:
16. led 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky, my noc děs. ve 3h se malý vzbudil a řval, tak jsem mu dala vodu, přebalila, ale do 5h nespal. Pak usnul a spal do 7.15h. 2x už mi hodil kulichy do pleny, ale jsem ráda za ty kulichy:slight_smile: Volala jsem si MUDr. a výsledky jsou dobré, takže můžu pomalu začít dávat normální jídlo, ale s mlékem začít pomalu. tak jsem si říkala, že mu ho dám až zítra ráno a pak uvidím.
Honzi plakát? to z ní zajímavě, pak mi řekneš jak to vypadá a za kolik byl. To bych si mohla udělat taky:slight_smile:
16. led 2009 v 09:38  • Odpověz
janista: tak my ty telefonky měli fialovo bílé a bylo to fakt super. Ale povodeň je vzala:frowning2: tak elektrikáři z nich měli prču, jo. No to je škoda. Ale můj taťka se vyzná v takových věcech, tak jestli chceš tak je někdy vem na srazík a zkusil by se na to mrknout.
Já mám ty vysílačky-chůvičky chicco. Dneska se mi na ně taťka odpoledne mrkne, protože fakt nevím co to včera bylo. Snad budou v pohodě.
No teda Filda dá pěkně zabrat. Kája je teda šikula, že už třídí i balónky. Je to šikulka. A vařečka na Fildu nezabírá? na mě co by malou platila, když ji mamka vytáhla a nebo jednou mi normálně nabalila kufřík a postavila za dveře. Si myslela, že budu řvát jak tur, ale já pěkně vyčůraná, jsem si vzala kufřík a šla jsem vedle k sousedce :grinning: To byla stará hodná paní a pro nás od mala byla jako babička, i jsme ji tak říkaly se ségrou. Tak to zkus třeba taky s kufříkem:slight_smile:
16. led 2009 v 09:45  • Odpověz
Díky za nabídku, ale ty telefonky už jsou docela na šrot :sweat_smile: , dávala jsem je právě i tomu strýcovi, je taky elektrikář a taky se s nima nechtěl rýpat, právě nebyly drahé 250Kč, tak spíš koupím nějaké kvalitnější, ale teda ty staré vydržely Xlet, to se nedalo srovnat.
Už jsme přemýšlela, že si pořídím na něho nějakého pomocníka :grinning: , právě kámoška mi říkala, že u nich doma stačí, když se doma na stůl položí vařecha a je klid...tak ten kufřík mu možná taky koupím :grinning:

Hlavně že je Mates OK a může baštit všechno :slight_smile:
16. led 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky, vůbec nestíhám. Byla jsem tu před dvěma dny a teď koukám, že jste toho popsaly, že to ani nestíhám číst :slight_smile: . Včera jsem si přečetla v horoskopu pro štíra (to je naše Betynka), že mají neuvěřitelnou schopnost regenerace a spoustu energie - tak to fakt sedí. Předevčírem spala přes den asi 20 minut, včera spala teda dvě hodiny (v kuse), ale pak s ní byl manžel venku (zatímco já jsem se šla konečně ostříhat - hurá) a sice prý spala, ale kdykoliv zastavil, tak se vzbudila a když ji pak přinesl domů, tak se taky hned vzbudila, ačkoliv normálně po příchodu z procházky je schopná při otevřeném okně eště nějakou tu hoďku spát.

Lusi, my jsme se taky byli fotit v Art fotu a byli jsme moc spokojení. Nádherné fotečky.

Jinak přejeme všem marodům brzké uzdravení.
16. led 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
ahoj holky
my příšerná noc, normálně jsem na mišku v noci zařvala páč mě strašně štípala do prsa :frowning2: už jsem mrtvá...
jsem v práci pak napíšu víc...a dočtu! :slight_smile:
16. led 2009 v 10:11  • Odpověz
tak zkus tu vyřechu a pak třeba ten kufřík, třeba začne sekat latinu:slight_smile:
Já akorát uspala čerta v postýlce, tak mám chvíli klidu. měla bych žehlit, ale vůbec se mi nechce, tak to nechám asi na zítra nebo na večer u tv.
ebony: malá je šikulka šikovná, koukám samé baby tady:slight_smile: Kam se chodíš střhat? sice si chci nechat narůst delší, ale stejně v Otr. budu potřebovat nějakou kadeřnici. Vidím, že nemáš moc velkého spáče, tak jak holky, ale třeba to časem bude lepší
16. led 2009 v 10:14  • Odpověz
Muri, máme kadeřnici přímo v baráku, což je super věc. Je to naproti trolejbusové zastávky Nádraží ČD (směr Zlín) přes park. Dole máme tetovací studio a kadeřnictví. Ani mi to nepřipadá drahé - za umytí, ostříhání a foukání (+ mi tam dává nějakou regeneraci nebo co a tužidlo) dávám kolem dvou stovek.

Zlobi, naše Alžbětka mě při kojení někdy i "mlátí"... Prostě do mě buší tou svou pidiručičkou. A někdy do mě zaryje nehtama. Trochu sadistka.

Dneska se ale Bety překonává - o půl osmé jedla a od té doby spí. Jsem zvědavá, co bude dělat v noci :frowning2:
16. led 2009 v 10:23  • Odpověz
ebony: tak to vím kde je. A nestříhá tam náhodou Jana, ale teď nevím jak se jmenuje, a sovobodna byla Donovalová. A tetovací studio má Jakub, že? třeba se blíská na lepší časy, když ti Bety chrní.
Zlobi: tak to jsi opravdu chudina. Jsi lepší jak já, já dala malému v noci i po řiťce, protože mě kouslu strašně do ruky a ještě se rozčiloval. Nějak ho baví každého kousat, tak to ho musím odnaučit.
16. led 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
ježiš to jsi mě utěšila murin, fakt už toho mám dost jsem totálně nevyspalá a to že mě jako malá bušila..to jasně, ale teď to stojí za to a fakt štípe a když štípne přímo do bradavky tak chuťovka a když to udělá 10x za kojení tak... :angry: jsem fakt hotová naprosto :frowning2:
16. led 2009 v 11:15  • Odpověz
ahojky..noc u nas dobra..
ted jsem u mamky asi tak na tyden
vcera na rocni prohlidce super..slysela jsem na pani dr.jen chvalu a je fakt super..jsem maximalne spokojena..petrik mel rovnych 12 kilo a 85 cm.
no docitat vas nebudu nemam tolik casu..pak juknu..
16. led 2009 v 11:36  • Odpověz
zlobi tak to je fakt mazec s Miškou. To já bych ji jen neokřikla, ode mě by dostala na prcinu. Já vím co dělá Mates, teď už dostává za to, že mě kousne. Třeba i přes den z ničeho nic dojde za mnou a kousne mě do ramene. Včera večer kousl i mamku. A jak to udělal v noci, tak to fakt dostal. To jsem byla ještě vytočená z toho, že brečí a nemá proč a on mě ještě k tomu kousne, když mu ukazuji hračku.
Adeli: tak to je paráda, že jsi spokojená s MUDr. Pěkné míry má Petřík:slight_smile: Je to kus chlapa, to je tady na ty baby potřeba :grinning:
Malý dopol.spal 30min. Pak jsem mu dala jídlo-kupovanou skleničku špenátu s bramb.a hov.masem. To byste čučely jak otvíral pusenu, jak kdyby měsíc nejedl. No hleděla jsem jak tele na nové vrata, včera odmítal lžičku a dnes by mě ukousl i ruku :grinning: no jo dietní věci mu opravdu nejdou. Po obědě jsem šla ven s kočárem a už chrní hodinu a půl venku na zahradě. Zachvíli mám jít ke kámošce na babský dýchánek. Budeme tam 4 a dvě dítka:slight_smile: takže asi budu muset vyrazit i když spí a dát najest až u kámošky.
16. led 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
vidím že dneska jsou všecky ty dítka stejné...Lucinka taky hrůza. V noci řvala jak tur, teď teda spí, ale zas tak vydatně že celý den skoro nepapá...se z ní brzo zvencnu.

ebony: no já se byla v tom art fotu fotit už těhotná, tak jsme šli zase tam...ale ta fotka co máš v albíku (myslím ta profi) je fakt krásná
16. led 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem dnes byla nechat vytisknout Adélku, je to na A3 a vypadá to super...mám tam kamarádku, ale končí tam, tak říkala, že mi udělá ještě něco zdarma...chci dát jedno mojí mamči na narozeninky....dám to do pasparty....
No jinak jsme dnes byly s Adelí od rána venku, jen jsme došly na obídek a pak šly pro tatínka...bylo nádherně...zítra jede můj s klukama do Olomouci a já budu s malou a dojede máma, tak se moc těším, budeme dělat sladkou rýži, mnam, miluji tu od maminky...je to lepší jak dort...kotel ovoce...mandlíčky...
16. led 2009 v 19:39  • Odpověz
ahojte holky, konečně chrníme a já už jsem taky po sprše... Byla jsem u kámošky, no babinec. Dítka řádily, kvůli Matesovi musela kámoka vystěhovat půlku obýváku do ložnice, protože by jí tam skoro vše rozebral:slight_smile: je to čert :grinning: Ještě tam byla Karolínka, ale ta má 21měsíců,tak už je rozumnější.
No jak toak koukám, tak nás ty dítka pěkně teď trápí, asi blbé období:frowning2:

Honzi: a na kolik vyjde ten plakát? Sladkou rýži bych si taky dala, jsem ji měla naposled v těhu ještě jak jsem chodila do práce a to už je opravdu doba:frowning2:
16. led 2009 v 19:48  • Odpověz
Dělala mi to kamarádka, ale nevyjde to draho...něco kolem 60Kč mám pocit, ale není to fotka, je to lejzrovkou vytisklé, ale je to moc hezké....my máme fotku od fotografky vytisklou a černobíle, tak pokud jsi byla někdy u fotografky, tak si to nechej vytisknout....bude to moc hezké...
16. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
ahoj holky
teda to co mi dělá miška u kojení je děs přelízá si od jednoho prsu k druhému odhrnuje si triko kojí se v kleče ve stoje no děs. docela se bojím noci je to úmorné :frowning2:
jak je matýskovi?
a jakou fotku honzi? más ji v el podobě?
16. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
Matesovi je hej. Snědl po spánku övocnou přesnídávku a 3sušenky. U kámošky bágroval další sušenky a křupky, pak viděl na stole jednohubky a jak kdyby se zbláznil, tóčo. tak mu kámoška dala půlku rohlíku a karolínce tky půlku. No malý se hned do své pustil a zachvíli to měl snězené. Karolínka nechtěla tak normálně dorazil i tu její půlku rohlíka, takže snědl celý. A ještě by si klidně i dal. Otesánek. teď bude dohánět to co shodil:frowning2: na véču jsem mu dala mléko, jsem říkala, že banán už nee, protože celý den chudák tlačil a vždy vytlačil jen trošinku, chudí se nadřel. Tak vypil 100ml mléka, tak uvidíme co bude v noci.

Miška už začíná být taky pěkně vyčůraná :grinning: Radka máš doma, tka to bude určitě dobré. A jak je ti, už je to lepší?
16. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
no tak to už zní dobře murin,a ten to vyložně doženě hned :slight_smile:
miška řve v postýlce 2s a stojí a řve :frowning2: a když jsem jí nedala druhé tak se mohla vzteknout :frowning2: už jí to kojení nebaví vleže ale vůbec...
16. led 2009 ve 21:05  • Odpověz
jasně, mám ji v el podobě, jen jsem na notebooku manžela, tak ji jdu najít na flashku a dám ji tady....je hezká
16. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky,
zrovna jsem se pustila do pečení.
Zlob. nakonec teda zkouším ten tvůj recept :wink: ...prosím tě ten tvaroh nějak ochucuješ(cukr) nebo ne?
16. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
Holky, dočtu vás později, pomalu už se chystáme na oslavu a jak na potvoru dneska dostala Nikča rýmu :frowning2: , já už jsem v pohodě a teď zase ona, ale snad to zítra zvládneme.
16. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
ahoj marky,
chudáčci ty nemoci jsou už děsné :frowning2:
jojo tvaroh, mlíko, cukr a vajíčko...teď jsem ji dopekla :slight_smile:
16. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
ahoj Marky, budu držet pěstičky, aby se Vám oslava vydařila. A bacha na ten dortík. Samozřejmě foť, ať se pak kukneme:slight_smile: Snad to Nikča i s rýmečkou přežije.
zlobi: určitě to opravdu brzy dožene. To je potvůrka ta Miška. To já bych si lehla hned i k jídlu:slight_smile:
16. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
hele, naše malá ta divně pije....poslední dobou ráda na bříšku a střídá prsa...je to hrůza.Dnes mi poškrabala tak ret, že mi doslova valila krev....zařvala jsem a můj už nosil kapesníky....no je to REBEL...fotka je tam, kukněte...
16. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
Holky, já jdu spát, ráno vstávám v 6hod, tak at se vyspím...tak se mějte....
16. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.