• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
marky hodně fot a hlavně si to užij...snad se příští týden sejdeme....
16. led 2009 ve 21:17  • Odpověz
Díky holky :slight_smile:
Zlob. dáváš jeden nebo dva tvarohy? ....vám tu z toho udělám pečící kroužek :grinning:
už to mám na plechu, zbytek v ledničce, tak to jdu taky dodělat :wink:
16. led 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
no na jeden plech dva tvarohy - u nás jeden tvaaroh na půlku a na druhou půlku jablka :slight_smile:
16. led 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
dobrou honzi, moc pěkná fotka :slight_smile: proč vstáváš tak brzo?
marky pak dej vědět jak chutnal, já ho mám moc ráda
murin no je to povůrka hlavně jak si umí odkrýt ta prsa a když je od něj daleko tak ho chytne a snaží se ho strčit si do pusy což fakt bolí, nebo když se snaží přisát přes podprdu (tu neumí ještě rozepnout :grinning: ) no už začínají boje :slight_smile:
16. led 2009 ve 21:25  • Odpověz
pěkná fotečka, to ani není možné takový prcek, že:slight_smile: no naštěst my máme flašku, tak to jedině v leže a nebo v sedě:slight_smile:
Holky vy mi děláte chutě těma buchtama. Budu muset asi zítra taky něco napéct. Jsem teď shodila další kg a to jen jím a jím a nehýbu se.
16. led 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
jenže murin to je stres :frowning2:
tahle je fakt mnam :slight_smile:
holky nevíte něco o štěpi ?
16. led 2009 ve 21:33  • Odpověz
zlobi: já už ani nějak ve stresu nejsem. No možná jsem byla jak Mates nejedl nepil, ale jinak už v pohodě. Dneska jsem narazila na jednoho sympaťáka, ale bojím se mu napsat:frowning2:
to fakt bude sranda, až si Miška tu podprdu rozepne. No věřím, že to bolí. Já si ještě živě pamatuji jak jsem kojila a malý se blbě přisál a nebo mi ji moc zkousnul, to fakt bolí:frowning2:
16. led 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
no je fakt, že už jsem po těch pár nocí a toho jak blbne pěkně podrážděná a někdy na ní pěkně vyjíždím, je mi to pak líto, ale fakt mám dost :frowning2:
kdes potkala? povídej přeháněj a napiš, tím nic nezkazíš :wink:
16. led 2009 ve 21:50  • Odpověz
holky jdu taky na kutě. tak se mějte pěkně, přeji klidnou noc. Snad nás dítka nechají vyspat. Dobrou
16. led 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
jojo dobrou spánek bych fakt potřebovala. čekám až radkovi skončí andromeda a jdeme spát...
16. led 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahojky holky, dlouho jsem tu nemohla být. Jste kecaleny:slight_smile: Nestihnu vás dočíst. V sobotu Terezka začala být teploučká, dostala teplotu, rýmu. V pondělí doktorka nás poslala na odběry krve, moči. Zatím žádný zánět v těle není. Ale rýma jako trám. Tak kapeme a odsáváme:frowning2: V úterý jsem šla k doktorce já hnisavá angína a antibiotika:frowning2: Mám starch, snnad to Terezce neublíží. Jsem K.O. ještě dnes mám teploty, manžel byl celý týden v zahraničí. Bydlela jsem u našich, máma hodně pomáhala. Já jsem byla ráda, že stojím na nohách. Teď už z toho lehla i máma:frowning2: Chtěla jsem na net, ale energie není. Tak aspoň teď, než si zas půjdu lehnout. Nezanevřela jsem na vás. To je hrůza, nikde jsem nebyla (kromě kontroly s Terezkou) a k nám také nikdo nechodil. A to se teprve epidemie blíží:frowning2:
Myslím na vás. Jak mně bude lépe ukážu se. Hubana dětičkám:slight_smile:
16. led 2009 ve 22:22  • Odpověz
Zlobi, tak buchtička hotová, už jsme ji i testovali, výborná...prý mám na zítra upéct ještě jednu, že tuto si dáme jako teď k TV :grinning: takže úspěch.
Peti, zdravím...neboj zase to bude dobré,holt blbé období, na nemoci jak stvořené. My jsme s Nikčou taky pořád na hromadě :frowning2: , buď jedna, nebo druhá, ono když se kojí, tak to druhý zákonitě hned dostane...takže kolotoč :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vím, že toho je na tebe hodně, tak hlavně odpočívej co můžeš a čerpej sílu :slight_smile: ...za chvíli bude dobře, uvidíš! Ty čekárny u Dr. jsou toho teď asi plné :angry: , takže klíďo může být i bacil z tama, to prostě neulídáš :unamused:
Mějte se obě moc hezky a kulírujte se!!!
Já už valím taky do sprchy a spinkat, zítra máme "velký den" :wink:
Tak dobrou holky :slight_smile:
16. led 2009 ve 22:53  • Odpověz
Vstávala jsem brzy s manžou a zachvíli jdeme na nádraží pro babičku, malá lozí všude...i na záchod a do koupelny dolezla za mnou....je to šídlo...noc super kojili jsme 2krát ale hned spala....dnes manža jel s klukama do Olomouci...je úplně jina ted a na té fotce, že? Já dělám hraběnky řezy taky, ale můj i já raději štrudle z tmavé mouky těch by se ujedl....
17. led 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
ahoj holky
peti, to je děs takhle hned nemocní! ale tak ještě že ti pomáhá maminka! at jste holky brzo zdravé! tady si to očividně všichni hážou jedna na druhou :frowning2:
marky zrovna ho snídáme já ho mámprostě ráda :slight_smile: jsem ráda že chutnal a není to ani zvlášť pracné co? :slight_smile:
jinak jsme se bránili ale pak dali panadol protože měla miška zvýšenou teplotu, dali jsme ho 3x a dneska vypadá v pohodě, tak nevím jestli jsem jí dala protilátky v mlíce, nebo to byl rychlý průběh nebo panadol..nebo všechno dohromady, anebo se jí to vrátí (to snad ne:slight_smile:)
a noc kupodivu clekem dobrá kojili jsme dvakrát vzbudila se poprvé v 1.30 a ne o půlnoci což je úspěch, ale přikládám to tomu že se dvě noci nevyspala a nedělám si naděje že jí to zůstane...radek ji ale uspal ještě na hodinku a pak už jsem kojila a pak po 5 ráno takže dobré...jen tak dál, ale bojím se že to bylo demo :slight_smile:)
17. led 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
honzi ta fotka je to rozdíl, jak se ty mimiša mění a vyvíjí...já si vůbec neumím představit jak ty naše holky budou vypadat ve 3letech, 5..10, 20? :slight_smile:)
17. led 2009 v 08:28  • Odpověz
ahojte holky, my noc v pohodě, malý se vzbudil o půl 4, dala jsem dudlík a chrněl do 4.30, tak jsem dala mléko a spal ještě do 6.30h, takže v pohodě. Ráno hned čertil a pořád bylo mňam mňam mňam. Snídal banán a teď chrní v postýlce, ale tak dávám tomu jen 30min. Odpoledne bych s ním chtěla jít na sáňky než to roztaje úplně. Ségra včera byli lyžovat na Trnavě a říkala perfektní lyžovačka. Jeli tam hned ve 13h a říkala, že tam bylo jen pár lidí, že fakt super. Bysme mohli někdy vyrazit, co?

zlobi no nestraš s 20rokama:slight_smile: to už budeme staré báby:frowning2:

Peti: hlavně odpočívej pokud můžeš a přeji aby vám s Terezkou bylo brzy líp. To je z té čekárny u MUDr. tam je to opravdu samý bacil:frowning2:
17. led 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
včera byl taťka na pivo a Filda jak vedle sebe neměl svého miláčka, tak se po půlnoci vzbudil, tak jsem si za ním musela jít lehnout a čekali jsme na něho do 2:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , usnul až můj přišel domů, pak o půl paté druhá šichta ...to se zase vzbudila malá, já pak na chvilku zadřímla ..byla jsem totálně down a malá mezitím vykramovala celou ložnici :sweat_smile: ....právě teď piju trojité preso z půlitřáku...pěkný smrťák teda, ale jinak bych dneska nebyla provozuschopná, taťka pořád ještě spinká...asi mu tam za chvilku pošlu budíček :grinning:
Mony...utíká to a bude čímdál víc....Filda byl před chvílí taky mimi a teď už je to kus chlapa :slight_smile:
Peti...rychlé uzdravení vám oboum :slight_smile:
Murin..to bysme mohly až se teda zbytek zmátoří z těch nemocí, tak vyrazíme, ne :slight_smile:
Jinak všem hezký den dnes ...Nikči nezapomenutelnou první narozeninovou oslavu :slight_smile: .....bacha na dortík mamčo :grinning:
17. led 2009 v 09:47  • Odpověz
janista: tak to jsi teda měla úžasnou zábavu v noci a ten budíček...no je to síla s 2 dětma :slight_smile: hezky rychle pošli budíček tátovi :slight_smile: teda já si dát takového smrťáka tak nespím týden. Mě stačí, když ráno vypiji nescafe 3v1 a nemůžu usnout a nebo usnu a v noci se vzbudím a nemůžu spát.
17. led 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
ahojte jedeme na návštěvu tak nebudu dnes až večer.
jani vzbud tatínka!
a já po kafi usínám :slight_smile:)
marky užijte si oslavu! :slight_smile:
murin užijte si sáňkiování, žebychom zítra zkusili odpoledne dojet???
17. led 2009 v 10:06  • Odpověz
mony taky si užijte návštěvu. No já budu zítra bez Matesa, bude na návštěvě.... :frowning2:
17. led 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
ahojte my dorazili až ted! uff půjdeme to zalomit s miškou ale bylo fajn. co vy kde jste kdo?:slight_smile:
17. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
haló kde je kdo :slight_smile:
my jsme měli ukázkovou noc - usnula sama bez jediného zařvání, vzbudila se ve 3 na kojení pak po 6 a pak ještě spala - sama v postýlce! - do 8. ještě jsem 2x podala dudel ale paráda. doufám že to nebyla jen ukázka toho jaké by to mohlo být ale nebude :slight_smile:)
18. led 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky,
vidím, že všechny pěkně víkendujete, že? :slight_smile:
Přihodila jsem fotečky ze včerejší oslavy, tak kukněte :wink: ...Vyvedla se bezvadně, myslím, že Nikča si ji taky pořádně užila, sice jí ještě nebylo nějak dobře, ale všichni jsme to zvládli :slight_smile:
18. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahojte holky, my noc super, malý usnul v 18.30h a chrněl do 5,30h, nabaštil se a v 6,30h vstával. Jeli jsme dnes opět plavčit, tak to bylo super. Malý řádil o 106, jen doufám, že z toho nebude marod, když má trošinku rýmečku. Pak jsme jeli na návštěvu...a pak k babičce:slight_smile: babička s ním šla ven s kočárkem, tak mám chvilku klidu:slight_smile:
Marky: pěkné fotečky, jde vidět, že jste si to užívali, hlavně Nikča s panenkou :grinning: A jaký byl dortík? určitě tě všichni hlídali, aby jsi nenadělala z dortíky placku, že? :grinning: :grinning:

zlobi: to jste dlouho besedovali. U mě byla na návštěvě teta a jak odešla tak jsem šla chrnět za malým. Teda to je Miška šikula, třeba to bude dobré s tím spaním. A nebo jste ji pořádně unavili, tak byla k.o.
18. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
ahojky holky, my měli super den včera a noc taky...
přijela moje maminka, dovezla jídlo a kecaly jsme, hrály si s malou, odpoledne jsme šly do Tesca, koupila tam malé dvoje tepláčky za 85kč a taky čepičku za pr korun a dovezla Adélce punčocháčky a bodyčko...večer jsme kukaly na televizku...malá padla v 8hod za vlast a vzbudila se v 6hod...no nějlepší noc za 8měsíců....dnes už mamča jela domů, tak odpočíváme a Adélka taky...přidám pár foteček...nestihla jsem vás ještě dočíst....
18. led 2009 ve 14:43  • Odpověz
ahojte holky, kde jste všechny?
honzi tak to musel být parádní den s mamkou. Vidím, že mamka je taky hodná babička :slight_smile:
18. led 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
ahoj, no zrovna se dívámm že tu nidko není.
my víkend, ok, včera dlouháh návštěva, dneska jsem si kopila nové lyže :slight_smile:) už se na ně těším a zítra jdu na squash to padnu po 5i min :slight_smile:)
co ty murin jak je? a jak je matesovi? a neměl být na návštěvě?
honzi pěkné fotky :slight_smile:
18. led 2009 v 19:36  • Odpověz
a kde jsi si koupila lyže a jaké? to asi teda padneš po tak dlouhé době, to já ještě squash nehrála, neměla jsem s kým. Babička bude hlídat nebo Radek?
Mě je dobře, jsem si dnes odpočinula a Mates v pohodě, jen mu sem tam teče z nosíka. Ale jinak v pohodě, kulichy tlačí celý den, včera i dnes pokaděný 6-8x, prcina červená. No čekám další zub:slight_smile: Dneska stál sám minutu bez držení, tak jsem ho pochválila a už dělá konečně paci paci... Měl být na návštěvě, ale byl se mnou na té návštěvě 2h a pak jsme jeli domů. Návštěva nemohla...
18. led 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
ty jo to je šikulka teda :slight_smile:
v hervisu na čepkově heady už lepší...
zítra jdeme s kámošema - párem a budeme se střídat s hlídáním miška jde s námi...tak se někdy přidáš? :slight_smile: já si myslím že si dám 5 min a konec :slight_smile:
kolik už budete mít zubů?
srazík bude? už se doma nudíme :frowning2:
18. led 2009 v 19:46  • Odpověz
no šikula, ostatní to dělají v 8měsících a my v 11, ale i tak dostal pochvalu za to paci paci. Jinak to stání to je jen náhoda, že se zapomněl a jednou ho držela babička a naschvál pustila a stál, ale pak si přičapával do kleku, zjistil, že ho nikdo nedrží:slight_smile: zubů máme 7, tak jsem zvědavá kdy bude další za to kadění.
Já bych na srazík šla, taky mě to doma moc nebere, nudím se :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2009 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.